Zika, własnością Fundacji Rockefellera od 1947 roku.

Zika, własnością Fundacji Rockefellera od 1947 roku.
Nie daliśmy się nabrać na fałszywe wpisy, strony i powiązania, dotarliśmy do samego sedna sprawy. Zika, jest własnością Fundacji Rockefellera od 1947 roku.

Te same oddziały fundacji (oddział francuski i amerykański), są odpowiedzialne za rozwój takich wirusów i chorób jak AIDS, Ebola, świńska grypa, autyzm i setki odmian raka.

Co więcej zastosowanie wirusu Zika jest jak zwykle planem wielowarstwowym. Do zwalczania genetycznie modyfikowanych komarów użyte zostanie promieniowanie jądrowe. Wyobrażacie sobie skutki dla dziewiczych lasów brazylijskich, dla zwierząt, a przede wszystkim ludzi.?!

Ten szalony plan został zaprezentowany przez naukowców z Fundacji Rockefellera, tych samych, którzy stworzyli komary GMM i wirus Zika …

W normalnych warunkach ludzie ci zostaliby skazania na karę śmierci, jednak w świecie chorej psychicznie masonerii, WHO, MAEA (Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej ), ONZ, SITa oraz korporacji rząd Brazylii, napromieniują cała Brazylię.

Co więcej promieniowanie jądrowe zostanie użyteczne nietylko w Brazylii, ale również w Gwatemali, Meksyku, Salwadorze i Peru. Po co wojna jądrowa skoro wystarczy użyć komara …

ATCC (https://en.m.wikipedia.org/wiki/ATCC_(company)) powstało w 1925 roku jako organizacja pozarządowa, mająca na celu gromadzenie, kupowanie, utrzymywanie … materiału biologicznego i mikroorganizmów … Oznacza to chęć przejęcia natury przed prywatne korporacje.

  
Oxitec, jako producent genetycznie modyfikowanych owadów, po testach w Juazeiro, Jacobina, Piracicaba i Bahia, uzyskała zgodę rządu federalnego na uwolnienia komarów w środowisku naturalnym.

Planowany ciąg zdarzeń.

Firma Oxitec została w sierpniu 2015 roku, kupiona przez firmę Intrexon. Tuż przed tym wydarzeniem Oxitec podpisał umowę z rządem Brazylii mająca na celu zapewnienie pakietu usług szkoleniowych w zakresie zwalczania potencjalnych skutków epidemii dengi.

Umowa ta została zatwierdzona przez ANVISA (http://portal.anvisa.gov.br/wps/portal/anvisa/home). ANVISA, jest organem, który chciał, wprowadzić na rynek syntetyczny lek na raka (phosphoethanolamine), który nie został dopuszczony do sprzedaży z powodu braku badań klinicznych.

Ta sama organizacja, zatwierdziła uwolnienie genetycznie zmodyfikowanych komarów do atmosfery bez żadnych dowodów potwierdzających bezpieczeństwo tego typu działania.

  
Pamietajmy, że mutacja komara GMM, wzmocni efekt domina.

Intrexon

Idąc szlakiem cuchnącego pieniądza, i za smrodem Rockeffelerów docieramy do notowań spółki na giełdzie NASDAQ.

Vanguard Group, BlackRock, Morgan Stanley, State Street Corp … 

Są to firmy / fundusze inwestycyjne i banki należące do dynastii Rothschildów i Rockefellerów. Te same firmy, utrzymują duże laboratoria i zarabiają miliardy dolarów na rozwoju raka, poprzez chemioterapię i radioterapię.

Wiadomo już, że AIDS, H1N1 i ebola były tylko formą przygrywki, testu przed wprowadzeniem globalnej pandemii podobnej do tej jaką wprowadzili Rockefellerowie na początku XX wieku. Pamiętajmy, że na Hiszpańską Grypę zachorowało 500 mln osób, z czego zmarło ponad 15 mln osób.

Wirus powodem do szczepień.

Pamiętajcie, teraz trafią na rynek szczepionki, które nie będą lekarstwem lecz prawdziwym celem wprowadzenia wirusa Zika.

Ebola opatentowana przez rząd USA, Armię Amerykańska i George Sorosa była przywożona do wielu krajów przez członków Fundacji, „Społeczeństwo Otwarte”.

Inne wirusy opatentowane dla zysku, takie jak H1N1, są własnością różnych 

Masońskich morderców. H1N1 (lek i szczepionka) jest własnością Donalda Rumsfelda, sekretarza obrony USA w administracji Busha.

Rumsfeld, kupił ogromne zapasy anyżu produkowanego przez Chińskiego producenta, bowiem jest to istotny składnik służący do wytwarzania Tamiflu. Tamifl jest częścią leku na świńska grypę.

Wirus Zika, oprócz tego, że jest odpowiedzialny za małogłowie, może być także przenoszony drogą płciową, krwią i w mleku matki. 

  
Dlatego kobiety będą unikały zajścia w ciążę, seksu lub wymiany płynów ustrojowych. Idealny środek depopulacyjny.

Niewidzialny terroryzm.

Boisz się wszystkich wiadomości podawanych w mediach, nauczono cię prostych reakcji, za pomocą których rządy i korporacje mogą sterować twoimi myślami i poglądami. Dano ci nawet sztuczny wybór, osadzony na tezie i antytezie kłamstwa … 

Boisz się globalnego ocieplenia, globalnej wojny, niewidzialnych terrorystów i nieistniejących wirusów … A wszystko to, jest poprawne politycznie i społecznie … 

Wirus Zika powstał w 1947 roku.

Oficjalnie, wirus został odkryty w październiku 2015 roku, a do dzisiejszego dnia odnotowano, że urodziło się 4000 dzieci noszących na sobie piętno małogłowia. 

Interesujący jest fakt, że przekazująca te informacje Fundacja Rockefellera odkrył wirusa Zika, … w 1947 roku, we krwi małp w Ugandzie (Afryka). 

Pojawiły się głosy, które kwestionują władzę, mówiąc, że wszystko to jest wielkim kłamstwem… Mówi się, że wirus Zika był podawany ludziom od dziesiątków lat (w formie szczepień), a teraz wystarczyło go tylko uaktywnić. 

Komar OX513A stworzony przez firmę Oxitec, jest tak genetycznie zmodyfikowany, aby zdecydowana większość jego potomków umierała przed osiągnięciem dojrzałości, mówi dr Ricarda Steinbrecher.

  
Jednak raport z 2010 roku, twierdzi, że należy zachować szeroko idącą ostrożność, bowiem nie wiadomo jak obiekty GMM zachowają się w naturalnym środowisku rozrodczym dzikiego komara.

Okazało się, że te zmodyfikowane genetycznie komary starają się kontrolować dzikie populacje, potencjalnych nosicieli choroby w bardzo specyficzny sposób. 

Według niejawnych dokumentów z obrad Komisji Rolnictwa, z lutego 2015 roku, Brazylia jest trzecim na świecie: „konsumentem przeciwdrobnoustrojowych organizmów dodawanych do karmy dla zwierząt.” 

  
To znaczy, że Brazylia jest na trzecim miejscu na świecie, w zakresie stosowania tetracykliny w żywności. 

Badanie przeprowadzone przez American Society of Agronomii stwierdza, że : ​​”Szacuje się, że około 75% antybiotyków zjadanych przez zwierzęta nie jest wchłanianych i wydalanych …”

Tetracyklina jest wiecznym antybiotykiem odkładającym się w ciele zwierzęcia, a potem człowieka.

  
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/swiatowy-oboz-koncentracyjny-zywnosc.html

W 2012 roku powstał poufny, wewnętrzny dokument dla kierownictwa firmy Oxitec twierdzący, że przeżywalność potomstwa obiektów GMM, może być wyższa niż 15% . 

„Nawet małe ilości tetracykliny mogą hamować śmiertelność komarów GMM …” wyjaśnia dr Ricarda Steinbrecher.

  
Wirus Zika, jest kłamstwem propagandowym, sprzyjającym zwiększeniu ilości zabójczych szczepień ! A i tak wszystko spadnie na wymyślonego wirusa i jego nowe szczepy i mutacje.  

Francis A. Boyle, profesor prawa międzynarodowego, twierdzi, że wirus Zika, jest formą broni biologicznej stworzonej przez USA w celu zmniejszenia populacji w tym biednych kast społecznych Ameryki, Afryki, Indii …

  
Tu oczywiście warto sobie przypomnieć dokument :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html

Papier ten sporządzony przez ludobójcę Henry Kissinger jasno wskazuje, że należy zadbać o radykalne zmniejszenie populacji po roku 2000 -ym.

  
Jest to ostateczne rozwiązanie nie tylko w stosunku do Słowian, Żydów, ale przede wszystkim biedoty.

David Rockefeller stwierdził w dniu 23 września 1994 roku, w czasie obiadu ambasadorów ONZ, że : 

„Liczba ludności na świecie musi być zmniejszona do 500 milionów.”

  
W 2010 roku Bill Gates, założyciel Microsoftu, zdecydowanie poparł potrzebę zmniejszenia liczby ludności na świecie poprzez zastosowanie szczepionek. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/indie-pozywaja-billa-gatesa.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/szczepionki-czyli-komorki-rakowe-i.html

  
Wirus Zika jest tylko pretekstem do masowo przeprowadzanych szczepień.

Zauważcie, że liczba spotów telewizyjnych wzrosła do kilkuset dziennie, nie tylko reklamowane są szkodliwe leki ale i szczepienia skierowane do dzieci i kobiet.

Napewno i u w was w pracy, szantażują was typowymi sloganami typu: „Zaszczep się bo napewno nie puszczę cię na L4 …”

Badania wirusa Zika przeprowadzone w latach 40-tych i 50-tych (XXw) jasno wyrażały opinię : „Wirus Zika nie wpływa na ludzi.”

  
Co więc spowodowało zwiększoną ilość urodzeń dzieci z małogłowiem.?!

Musicie zrozumieć, że pomiędzy wirusami Zika i AIDS istnieje duże podobieństwo. HIV nie powoduje AIDS, a Zika nie powoduje małogłowia. 

Otóż, za AIDS odpowiedzialny jest wirus, a właściwie jego mutacja Kala-Azar grasujący w Afryce, wsród małp. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Leiszmanioza)

  
Podobny proces dotyczy choroby ADHD, wynalezionej przez masona i syjonistę Leon Eisenberga, który dręczony wyrzutami sumienia, powiedział wreszcie ze kłamał, a wymyślona przez niego choroba nie istnieje … Ale przynosi ogromne zyski.

Zagrożeniem dla ludzkości są globaliści, elita należąca do państw handlowych … Ludzie Ci wymyślają gry strategiczne udając bogów i prometeuszy, zbawców ludzkości …

  
Będąc fanatycznymi ludobójcami …

 http://wojciechdydymski.hvs.pl/mesjanizm-i-prometeizm-w-dobie-wyparcia-i-ignorancji/

Straszna prawda o małogłowiu.

Córka Davida Rockefellera przybyła do slamsów w Rio de Janeiro w 1965 roku.

  
Peggy Dulany Rockefeller, przybyła do Brazylii aby zlikwidować problem ubóstwa i nierówności społecznych … Problem ubóstwa rozwiązywany jest i był … ,przez aborcje, szczepienia, handel … Wszystko to anonimowo i w sekrecie …

” … jako młody człowiek zdecydowałam, że nie będę używać nazwiska ojca … Mój ojciec zachęcał mnie do wielkich rzeczy, walki z przeludnieniem świata … Ojciec jest ze mnie dumny … Ta pasja leży w moich genach …” 

Z pewnością …

  
” W 1965 roku, mieszkałam w domu przyjaciół moich rodziców, Klabinich, i przyłączyłem się do badań prowadzonych przez amerykańskiego badacza Anthony’ego Leeds’a” 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Klabin ,

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anthony_Leeds

„Pracowałam z socjologami, antropologami i wolontariuszami … ”

Peggy ukończył edukację na Uniwersytecie Harvarda (gdzie stała się członkiem masonerii), i założyła Instytut Synergos w 1986 roku.

  
” Jesteśmy pomostem pomiędzy przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi, ruchami społecznymi i rządami, likwidujemy efekt przeludnienia i ubóstwa…”

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Synergos

 Synergos działa w Ameryce Łacińskiej, Azji i Afryki. Szczególnie blisko trzyma się brazylijskiej organizacji ABDL (http://www.accessinitiative.org/partner/abdl , posłuchajcie tego, synkowie i córeczki morderców muszą gdzieś pracować : Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Przywództwa -jest organizacją non-profit z misją artykulacji lidera na rzecz zrównoważonego świata. ).

  
Synergos, działając jako pośrednik, cichociemny morderca, aktywizuje rządy i organizacje do działań depopulacyjnych … Synergos jest bezpośrednio związany z fundacjami i laboratoriami biochemicznymi, i zawsze znajdziemy tropy tej organizacji , gdy szukamy informacji na temat szczepionek, GMO, GMM …

Również trafimy na ślad tej organizacji w kwestii małogłowia i zwalczających je szczepień … 

Z kim się identyfikuje córka Rockeffelera.? Ze świętą iluminatów, Marią z Betanii ,https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Maria_z_Betanii , ale o tym już innym razem.

  
Podziękujcie córce Rockeffelera, za piękny akt międzynarodowego terroryzmu i ludobójstwa. Wszystko to dzięki w „walce” z ubóstwem, głodem i przeludnieniem …

Liga Świata

Dydymus

P.s jestem ciągle w drodze, wszystko zamieniło się w śmiertelny pościg za mną … 

Reklamy