Edward Jenner i Louis Pasteur -„szczepionki zagłady”.

Edward Jenner i Louis Pasteur – „szczepionki zagłady”.
Wstęp
Czytając opłacanych z pieniędzy firm farmaceutycznych (lub po prostu głupców opłacanych przez system) dziennikarzy dochodzimy do wniosku, że ludzie ci, są chorzy psychicznie, przyczyniając się do ludobójstwa dzieci, kobiet i starców : Katarzyna Burda (Newsweek), Piotr Celej (naTemat)… 

Nie ważna jest nieistniejąca opcja polityczna, ważny jest zysk, idea i formy represji masońskiego rządu handlowego wobec narodu …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zabojcze-szczepionki-i-pis-abys-wiedzia.html
Jak zmieniono wprowadzanie do organizmu ziół, w rytualny proces zabijania.
” Historia odkryć szczepionek sięga starożytnych Chin. A historia szczepień „ochronnych” sięga czasów handlu niewolnikami. 
Tureckim niewolnicom, które miały być sprzedane do haremu, nacinano skórę i do rany wprowadzano ropę z pęcherzy ospy. 

  
Miało to chronić kobiety przed ospą prawdziwą – chorobą, która odbierała urodę. Czasy niewolników nigdy się nie skończyły … 
Czego dowodem są zabójcze szczepionki … Indyjscy kapłani bramańscy szczepili w I wieku n.e. podczas mistycznych ceremonii również przeciwko ospie. Ale nie chodziło tutaj nigdy o profilaktykę, tylko zawsze o religijne rytuały, pozycje, władze i zysk…”
Najpierw znajdź niezbyt groźną chorobę, aby uczynić z niej długotrwały proces, śmiertelnego „leczenia” poprzedzonego szczepieniami …
Dogmat i Religia
Dogmat szczepień poprzez bezpodstawną wiarę w zasady immunologii, został wyniesiony do roli religii przez dwóch syjonistycznych „proroków”, Jennera i Pasteura. 

Według tego chorego dogmatu, jeśli wykonamy serię agresywnych działań nazwanych prewencją, system immunologiczny podejmuje niezbędne kroki w celu udaremnienia kolejnego ataku …
Chrzest

  
Postawiono na sprawdzony aksjomat kłamstwa : nie ma szczepionki, „zło” triumfu. Szczepionkowy chrzest jest warunkiem zbawienia. 
„Prorocy”, to dwaj masońscy nieudacznicy i psychopaci, Jenner (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Edward_Jenner), biolog i lekarz, oraz Pasteur (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Louis_Pasteur), przeciętny chemik, fałszywy lekarz i biolog. 

Ci założyciele nowej religii w rzeczywistości nie mieli pojęcia o immunologii.
Edward Jenner i Louis Pasteur.
Wirus = trucizna.
„Nasza nauka i dzisiejsza, nowoczesna medycyna z całym swoim przemysłem farmakologicznym opierają swoją wiarę w szczepieniach przeciwko ospie na bardzo chwiejnym fundamecie w postaci 4 przypadków, i na podstawie tego nie udowodnionego założenia od 200 lat szczepią całą ludzkość. ”

Dr. Mengele i rodzina Adamsów.

W czasach, w których żył Pasteur, było bardzo dużo bezdomnych psów. Wiele z nich miało objawy tzw. wścieklizny. Pasteur przywiązywał takie psy do bala i zbierał od nich ślinę dla swoich okrutnych eksperymentów. 

Wychodził mianowicie z założenia – nasza medycyna robi to do dnia dzisiejszego – że bakcyl wścieklizny musi znajdować się w ślinie takiego psa. Tylko, że nigdy nie zostało tam udowodnione jego istnienie. Jedyne zwierzę, które ma truciznę w ślinie, względnie w paszczy, to wąż.  
Weterynarze potwierdzają również, że w ślinie zwierzęcia z objawami wścieklizny, nie można znaleźć drobnoustrojów wścieklizny oraz, nie można ich również wyhodować w labolatorium.
Ślinę takiego „chorego” psa dodał do miski z bulionem. Ponieważ po upływie kilku tygodni nie widać było żadnych zmian w tej zupie (oprócz powstania jadu trupiego, co w takich warunkch jest jasne jak słońce)- wyciągnął wniosek, że drobnoustrój wścieklizny musi być nadzwyczaj mały. Nazywa go „wirusem”.
Podczas swoich eksperymentów Pasteur filtruje tę zupę z jadem trupim przy pomocy „bardzo drobnych filtrów” (twierdził, że po przefiltrowaniu pozostają tylko te małe drobnoustroje, 1000 razy mniejsze od bakterii), po czym płyn z tym przefiltrowanym jadem wstrzykuje do mózgu psa, który przywiązany jest do pala. Ilość wtrzykiwanego płynu wynosi 1/3 objętości mózgu psa. 

Naturalnie pies dostaje drgawek, pianę na pysku, szczeka…. i zdycha.
To był wystarczający dowód na „zarażenie wścieklizną”. W ten sposów „wirus”, co po łacinie oznacza po prostu „trucizna”, wszedł do nomenklatury medycznej i do dzisiaj jest w takim rozumieniu używany.
Z wysuszonego szpiku kostnego psów z objawami wścieklizny sporządził szczepionkę, którą również wstrzykiwał psom. Aby sprawdzić skuteczność działania szczepionki doprowadzał do tego, że zarówno zaszczepione, jak i niezaszczepione psy były zagryzane na śmierć, przez doggi z objawami wścieklizny. (To żywo przypomina obrazy z filmu Resident Evil)

  
Ogłuszające wycie, tych biednych, zadręczanych na śmierć zwierząt, słychać było naturalnie w całej okolicy i obrońcy zwierząt zarzucali mu bezsensowne znęcanie się nad zwierzętami i sadyzm. To z pewnością było prawdą.  
Jego labolatorium nazywane było katownią, a on sam nazywany katem niewinnych zwierząt… W końcu musiał razem ze swoimi zwierzętami przeprowadzić się … Państwo francuskie dało mu w St. Cloud willę do dyspozycji, niegdyś należącą do Napoleona III, oraz przynależny do niej majątek. 

Tutaj mógł bez przeszkód dalej przeprowadzać swoje eksperymenty na psach. Pasteur uważał siebie za wielkiego przyjaciela psów. Trudno jest zrozumieć, że przyjaciel psów, może przeprowadzać takie eksperymenty na swoich przyjacielach.   
Nie tylko Pasteur, również jego żona miała szczególny stosunek do psów. W jednym z jej listów do córki czytamy: 
“Twój ojciec przyniósł właśnie nowinę z laboratorium. Po 19 dniach inkubacji, zdechł dzisiejszej nocy pies zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, któremu już jakiś czas temu przeprowadzono trepanację. 
Choroba pojawiła się po 14 dniach. Od tego psa pobrano dzisiaj rano masę mózgową i wstrzyknięto ją do mózgu innego psa. Trepanację tą Roux przeprowadził z niezwykłą precyzją. 
Z tego wynika, że możemy mieć teraz tyle psów chorych na wściekliznę, ile tylko chcemy i że dalsze eksperymenty będą niezmiernie ciekawe” (Winkle S. Kulturgeschichte der Seuchen, Komet 1997).
Sam Pasteur twierdził, że człowiekowi należy wstrzykiwać tak długo szczepionkę, aż jego organizm zacznie sam tworzyć przeciwciała, zanim zakończy się wędrowanie “wirusa z ulicy” z miejsca, w którym dostał się do organizmu (dzikiego wirusa) do mózgu. 
Według niego szczepionka przeciwko wściekliźnie powinna umożliwić, “osiodłanie szybszego konia”. „Wirus królika” miał wyprzedzić „wirusa psiego”. 

Dlatego w późniejszych eksperymentach używał królików. 
Przypuszczalnie z tego powodu, że króliki są szybsze od psów, według logiki Pasteura ,wirus żerujący na króliku powinien być szybszy jak wirus psa. I to nazywa się nauką, medycyną…! 

Na tej podstawie opierają się dzisiejsze szczepienia przeciwko wściekliźnie!
Dnia 6. lipca 1885 roku, przyjechała do Pasteura z Alzacji matka ze swoim 9-letnim synem Józefem Meisterem. Chłopiec ten 14 godzin przedtem został pogryziony w 14 miejscach przez psa, a czy napewno pogryzionego przez psa “chorego na wściekliznę”. ? 

Po konsultacji ze swoimi paryskimi lekarzami Pasteur zdecydował się zaszczepić tego chłopca (według kronikarzy z “ciężkim sercem”) .
Pasteur szczepił chłopca zawiesiną z – suszonego przez 14 dni – szpiku kostnego królika. Kolejno, w coraz mniejszych odstępach czasu zostały użyte dalsze różne suche rodzaje szpiku. Szczepionka była powoli wstrzykiwana pod brzuch, przy czym codziennie zmieniano stronę: raz po lewej raz po prawej.

Leczenie trwało 3 tygodnie i chłopiec “pozostał zdrowy”. W notatkach Pasteura nie jest napisane, że Pasteur wyleczył chłopca, tylko że chłopiec “pozostał zdrowy”. 

Co oznaczać ,może eksperymenty na niewinnym człowieku …
Pasteur stał się sławny na podstawie tylko tego jedego, jedynego przypadku, a szczepionka przeciwko wściekliźnie została włączona do programu szczepień i jej działanie do dzisiaj pozostaje niewyjaśnione …
Apropos: Medycyna nie zadała sobie nigdy pytania, jak chemik mógł zdiagnozować, że pies jest chory na wściekliznę.?! 

Metoda empiryczna 
Jenner stosował znaną wsród masonów metodę empiryczną do czego dążył również Pasteur, który fałszował eksperymenty: m.in. było to szczepienie przeciw wąglikowi w Pouilly-le-Fort (1881 rok). 

Pasteur nie szczepił przeciwko wąglikowi, ale podawał im szczepionkę przeciw wściekliźnie aby pacjent zaraził się to chorobą i mógł służyć jako obiekt badań …

Paster stał się sławny dzięki wspaniałemu spektaktowi z dnia 31 maja 1881 roku, w którym to wielu widzom, żurnalistom (to dla was róbcie więcej wywiadów z lekarzami żyjącymi z pieniędzy farmacji i chorób wiecznie chorych pacjentów, nie ma to jak połączenie zatrutego jedzenia, wody i leków ) i wyterynarzom przedstawił “z wielkim wyczuciem dla teatralizmu, używając patetycznych póz” swoje szczepienia przeciwko wąglikowi.
  
Dostarczono mu 48 owiec do Pouilly-le-Fort i Pasteur zaszczepił tam połowę z nich. Po 14 dniach spektakl został powtórzony. Po następnych 14 dniach były wszystkie zwierzęta “zakażone” wąglikiem. I popatrzcie, z tych niezaszczepionych następnego dnia tylko dwie owce żyły , podczas, gdy zaszczepione żyły i czuły się jak najlepiej.  
W prasie huczało i w przeciągu roku po tym wydarzeniu w okolicy zostało zaszczepionych jeszcze 80 000 owiec. Wszyscy zadawali sobie słusznie pytanie: co znajdowało się w tej szczepionce. ?!
Dramat w Rosji
Nie wiedział tego ani jeden z jego asystentów Roux, Chamberland, Thuillier. Tylko Pasteur znał jej skład…. Sława Pasteura dotarła, aż do Rosji. Ilja Metschnikow, kierownik Bakteriologicznego Instytutu w Odessie, przyjechał w 1887 roku do Paryża po materiał szczepionkowy dla rosyjskich owiec.
Ponieważ Metschnikow wierzył w działanie tego materiału zaryzykował. Niestety już w Rosji wyglądało to inaczej jak we Francji: już po pierwszym szczepieniu z 4412 owiec zdechło 3549. 
Metschnikow musiał w popłuchu opuszczać Rosję, aby uniknąć zlinczowania przez rosyjskich chłopów. (Zeiss H., Fortschr Med 7 (1889) 100-101).
Ta krótka historia szczepionek ukazuje wystarczająco wyraźnie naukowość forsowanych do dzisiaj szczepionek. Wszystkie przeprowadzane dzisiaj szczepienia wyszły ze “szkoły Pasteura, Kocha i innych zwolenników teorii zakażeń” i opierają się na niejasnych przy pomocy metod naukowych nieudowodnionych, czy wręcz sfałszowanych, eksperymentach… 
Pasteur był mistrzem w fałszowaniu swoich wyników badań. 

Ale to wogóle nie przeszkadza światu nauki, w dalszym ciągu trzymać go na piadestale (Geison G., The private Science of Louis Pasteur)

Szczepił owce przeciwko wąglikowi szczepionką, którą hodował w myszach i w świnkach morskich. 
Przypuszczalnie dlatego, że myszy i świnki morskie szybciej biegają jak owce (!). We Francji badania jego były przerywane na dłuższy okres czasu, ponieważ rolnicy sprzeciwiali się oddawać jemu do dyspozyji swoje owce, gdyż wszystkie zwierzęta u Pasteura zdychały w wielkich cierpieniach.
  
Apostołowie i kapłani 
Ludobójca i psychopata Pasteur, miał apostołów, kapłanów i uczniów ignorantów takich jak Roux i Chamberland, Calmette czy Guffin itd.

„Instytut Pasteura” ugruntował pozycję „Kościoła szczepień”. Biznesmeni, zaczęli wielbić „kapłanów”, kultywując dogmaty nowej dochodowej wiary .

System medyczny został natychmiast przekształcony, nie wolno było komentować decyzji właścicieli szpitali (tak jak dziś, szczepienia są skuteczne i już, strach, ekspert i głupota …).

Nowa religia głupoty, była krytykowana przez inteligentnych lekarzy i nauczycieli, takich jak A. Bechampa, Tissot, Carrel …
„Kościół” natychmiast otoczył się swoimi świątyniami – laboratoriami.
Kartel finansowy.

Wywołałem spora panikę wsród iluminatów i masonów ,pokazując wam całkowitą i kompletną strukturę działań na wszystkich frontach. Nie interesuje mnie dezinformacja opisująca Żydów, wyznawców islamu, struktury polityczne i religijne, interesuje mnie tylko wielowymiarowy obraz prawdy.

Jeśli tego nie widzicie i nie zamierzacie walczyć, idźcie inną drogą, drogą sensacyjnego zakłamania …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

Ludzie boją się agresywnej propagandy, sądów, ekspertów i alienacji … Przypadki autyzmu, raka, bezpłodności są wyciszane i nie akceptowane. Prawda panie i panowie dezinformatorzy, piszący wedle zasad dobrze płatnych gotowców … !!!

We Włoszech, w listopadzie 2014 roku, została wycofana z rynku szczepionka FLUAD, która doprowadziła do śmierci 11 osób. 
We Włoszech, wiele rodzin wygrało pozwy przeciwko korporacji farmaceutycznej GlaxoSmithKline.
  
W Polsce i Rumunii istnieje wiele przypadków dzieci, które zmarły po szczepieniach. Lekarze odpowiedzialni za tego typu działania, starają się uciec od odpowiedzialności przez ratujące ich sądy i mafijne sądy koleżeńskie.

(Poczytajcie o sądach i prawie : https://www.facebook.com/LigaSwiataPress/posts/914670418647806 )

Rumuński minister zdrowia Nicolae Banicioiu w maju 2015 roku, wygłosił szokujące oświadczenie, o wprowadzeniu ustawy o obowiązkowych szczepieniach. 

W Australii, premier Malcolm Bryant Turnbull popiera obowiązkowe szczepienia, ale nie w stosunku do własnej córki. Dlaczego?
Szczepionki oszustwa!
W swojej pracy Juri Lina, „Architekci oszustwa” [1], przedstawia dobrze udokumentowaną tajną historię, szczepień.
  
W broszurze masońskiej „Złoto- Niebieskie niebo” [2] czytamy, że „masoni byli pionierami i promotorami szczepień”. Już słyszę teoria spiskowa, macie książki, relacje, filmy i dokumenty, który z nich nie był masonem … ?! 

W rzeczywistości, ten, który był promotorem szczepień, dr Edward Jenner był masonem wynajętym przez zakon Iluminatów.

W 1796 roku, masoni byli dumni z wprowadzenia szczepień, o czym można przeczytać w książce, Johna Hamilla , „Freemasonry: A Celebration of the Craft”, Londra, 1998, str. 128.” [3] 
Edward Jenner, był członkiem loży „Wiara i Przyjaźń” [4] ( „Wiara i Przyjaźń”, nr. 270 ,Berkeley, Anglii,s. 235). 
Jego publikacje wskazują, że człowiek przebywszy chorobę, staje się odporny, ale tylko wtedy, kiedy nie zastosujemy szczepionki. Jenner był prekursorem rozbudowanego systemu ludobójstwa farmakologicznego i medycznego.
  
Dr. Viera Scheibner z Australii, najbardziej znana międzynarodowa ekspertka w dziedzinie chorób spowodowanych przez szczepionki, odkryła związek między potrójną szczepionkę przeciwko błonicy, krztuścowi i gruźlicy oraz zespołowi nagłej śmierci u dzieci. Jest to sprawdzony i udowodniony naukowo fakt. 

Wiele dzieci poprzez zastosowanie tej szczepionki staje się inwalidami.
Wiele innych dzieci zachorowało na autyzm, krótko po szczepieniu. 

Według badań przeprowadzonych w Kalifornii, w 1999 roku, przypadki autyzmu w ciagu roku rosną o 273%. Autyzm sam w sobie nie istnieje, jest powodowany w szczepionkach, doprowadzających do powolnego niszczenia mózgu.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zika-wasnoscia-fundacji-rockefellera-od.html

Tylko w 1999 roku zarejestrowano 1685 przypadków, autyzmu o czym przeczytamy z raporcie ; Autism ’99: A National Emergency, Yaz-bak 1999 [5]

W Maryland, przypadki autyzmu wzrosły pięciokrotnie. W latach 1991-2004, w stanie Missouri, liczba zachorowań na autyzm wzrosła o 850%. 

Jedno dziecko na 149 urodzonych niemowląt było już, w tamtym czasie chore na autyzm. 

Przez wiele lat, opinia publiczna, żyła w nieświadomości istniejącego problemu, eksperci tuszowali wszystkie doniesienia o związku szczepień z autyzmem. Media, opowiadają wam bzdury, ustami potomków dr. Mengele :

„Szczepionki są zupełnie nieszkodliwe”.
I zapowiadamy wam rozniesienia was w drobny pył … 

Prawda jest taka, że ​​szczepionki są przyczyną wielu zgonów i przypadków niepełnosprawności. I żaden ekspert utrzymywany z pieniędzy miedzynarodowych koncernów farmaceutycznych, rządów i fundacji nie jest ekspertem, ale zwykła płatną kurwą …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/planned-parenthood-pozywa-ekstremistow.html
http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/koscio-eutanazji.html
  
Co redaktorki, taki tekstów nie ma w waszych zakłamanych masońskich pisemkach, robicie i piszecie co wam każą … Zarabiaj i trzymaj ryj, tylko możecie pisać o aferach finansowych, bo one zwiększają podział społeczny i to jest wasze dziennikarstwo śledcze …

Viera Scheibner napisał odważną książkę zatytułowaną: „Vaccination: 100 Years of Othodox Research Shows that Vaccines Represent a Medical Assault on the Immune System”, Maryborough, Australia, 1997 r.”, która ujawnia, jak zostaliśmy oszukani przez system medyczny i farmaceutyczny. 
„Nikt przy zdrowych zmysłach nie weźmie choć aspiryny, chyba, że jest samobójcą, i mordercą pragnącym śmierci swoich nienarodzonych dzieci …”

Viera Scheibner w książce : „Związek między szczepionkami i zaburzeniami zachowań u dzieci” [7] (Vierei Scheibner,„Beteendestorningar i barndomen. Sambanded med vaccination”, Gavle, 2001 r.), pokazuje kilka przykładów zdrowych dzieci, których stan fizyczny został uszkodzony poprzez szczepienia.

Big Pharma, produkuje około 80% szczepionek dla dzieci, w laboratoriach kontrolowanych przez masoński ród Rockefellerów. 
Mikrozymy, prawda którą zabito.

Doktor Nauk, słynny naukowiec, Antoine Béchamp (1816-1908 , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Antoine_Béchamp) jest prawie nieznany. 

Jego najważniejsze badania dotyczyły małych kulistych granulek w komórkach, które nazwał mikrozymami. Stwierdził, że mikrozymy odgrywają istotną rolę w procesach fermentacji i w powstawaniu chorób. 

W 1866 roku wysłał wyniki swoich badań do Francuskiej Akademii Nauk, gdzie trafiły do rąk Ludwika Pasteura. 
Jego teoria została odrzucona przez naukę ze względu na zademonstrowane przez Pasteura fałszywe doświadczenia.
  
Pomimo tego, Béchamp pozostał wierny swojej teorii wielopostaciowości drobnoustrojów (pleomorfizmowi). Postulował, że mikrozymy występują w naturalnej formie w materii (w tym w tkankach). 

Twierdził, że w istocie bakterie nie są przyczyną, lecz skutkiem choroby i zależne jest to od tego jaką formę przybierają, co wynika ze stanu podłoża, na którym żyją, a nie z zarazka samego w sobie.

Mikrozymy są odporne na temperatury do 300 stopni Celsjusza i umierają niedługo po śmierci gospodarza. 

Mogą one rozwijać i generować bakterie, jak napisał w swojej wydanej już po śmierci książce, „The Blood and its Third Anatomical Element”, Philadelphia, 1911r.

Bechamp wierzył, że choroba rozwija się, gdy ciało i warunki wewnętrzne są zakłócone i napięcie elektryczne w komórkach jest zmniejszone. 

Zdrowe komórki mają napięcie pomiędzy 60 i 100 mV, a komórka rakowa ma 20 mV. Te rzeczy zostały odkryte przez, dr Robert Becker w 1920 roku, opisał to w swojej książce: „The Body Electric: Electromagnetism and the Foundation of Life”, New York, 1985r.).
Louis Pasteur, w przeciwieństwie do Bechampa otrzymał ogromne dotacje. 
  
Wspieranie tej chorej idei był pretekstem do depopulacji i zysku finansującego nowy porządek świata.

Jakie ma znaczenie, że niewolnicy musza cierpieć, umierać, chorować.

Ważne jest, że Gustave Rothschild zapełniał kasę iluminatów.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html 

Masońska Propaganda wykreowała nazwisko Pasteur, niszcząc jego konkurentów. 

W dniu 28 września 1895 roku Pasteur, obala w wariackim szale teorię swoich rywali mówiąc: „mikroby są niczym – środowisko jest wszystkim ! ”

Masoni uważani za oświeconych, są chorym elementem człowieczeństwa, nie rozumieją fundamentalnej prawdy, lub stosują je tylko w stosunku do siebie, zabijając ludzi : brak równowagi powoduje powstawanie chorób. 

Niestety, teorie Pasteura są nadal bardzo cenione w dziedzinie mikrobiologii, medycynie, czy używane w celu „zwalczania” bakterii …
Broń doskonała 

Na początku 1900 roku, wielu naukowców, patologów … połykało miliony bakterii cholery próbując zmienić mentalność elit … 

Ci naukowcy mieli tylko lekką biegunkę, jednak elity nie interesowały fakty, ponieważ chcieli kontrolować mikroorganizmy za pomocą szczepionek. 

Chcieli broni doskonałej, akceptowanej przez prawo i medycynę…
Przemysł farmaceutyczny nie ma żadnego interesu w celu weryfikacji faktów. Bo „szczepionki są bardzo skuteczne.”, ale nie w tym, o czym myśli obywatel.
  
Prawda jest taka, że ​​literatura medyczna jasno pokazuje, że „szczepionki mogą być nieskuteczne w zapobieganiu chorobom, a witaminy i minerały są bezpieczniejsze w tym zakresie”. Dlatego powoli likwiduje się naturalne witaminy i minerały (Codex Alimentarius) …

http://ligaswiata.pinger.pl/m/11141914
(Kodeks Żywnościowy Twórca: Unia Europejska na zlecenie ONZ

Data Wprowadzenia : 31.12.2009 r 
Zrealizowane założenia projektu :
-) od 2010 r. cała żywność, jest obowiązkowo napromieniowana, czyli poddana działaniu dużych dawek kobaltu 60 lub cezu 137, promieni gamma, albo wiązek elektronów o ogromnej prędkości.
-) jedzenie ma zawierać dodatki chemiczne oraz pestycydy. (w dawkach skutecznie zagrażających zdrowi i życiu)
-) od 2010 roku zakazana została sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół wraz z bazującymi na nich terapiami.
-) wszystkie zwierzęta muszą obowiązkowo zażywać antybiotyki i hormony wzrostu.
-) z upływem czasu przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw ma zostać objęta ścisłymi uregulowaniami i nie będzie możliwa bez zezwolenia.

Regulacje prawne, które opisałem powyżej, noszą znamiona wielkiego skandalu i są bezczelnym zamachem na podstawowe prawa człowieka. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html)

Lekarze są zachłannymi ignorantami, doskonale wiedzą, że choroby dzieci, nie są szkodliwe, ale służą rozwojowi układu odpornościowego.

Szczepionki spowodował znaczny wzrost występowania polio po latach stałego spadku. Dzisiaj, szczepionki są jedyną przyczyną polio w USA. 

Od wielu lat istnieją alternatywy w stosunku do szczepień, które okazały się nieszkodliwe i skuteczne, ale informacje te, nie są udostępniane publicznie. 

Pracownicy systemu „ochrony zdrowia”, wolą bawić się twoim życiem i korzystać z dobrobytu, poprzez utrzymanie mitu szczepionek.
Viera Scheibner :

„Nie ma żadnych dowodów na to, że szczepionki mają jakikolwiek potencjał, w zapobieganiu chorobom. Przeciwnie, istnieje wiele dowodów na ich poważne działania uboczne. „[6], [7]

Szwedzka Agencja Leków (Läkemedelsverket) przedstawia dziesiątki przykładów efektów ubocznych stosowania szczepionek na terenie Szwecji.
  
Firmy farmaceutyczne zapłaciły jednak miliony dolarów jako rekompensatę dla 20 szwedzkich dzieci. Praktycznie żadna z tych spraw nie trafiła do prasy. Wolna prasa, redaktorzy …?!

Stany Zjednoczone, zostały uznane w ciągu ostatnich kilku lat winnymi , tysiącom przypadków skutków ubocznych szczepionek przeciw odrze, śwince i różyczce. 

Zapłacono ponad 800 milionów dolarów odszkodowań w latach 1989-1999, tylko 1400 rodzin miało odpowiednie środki finansowe, aby pozwolić sobie na sprawę sądową przeciwko korporacją farmaceutycznym.

Dzieci tych ludzi były zdrowe do momentu szczepień. Potem zaczęły mieć gorączkę lub drgawki, a część zapadła w śpiączkę. 

Po I wojnie światowej, między 1918-1919 rokiem, kiedy zaczęto szczepić ludzi przeciwko hiszpance, zginęło co najmniej 15 mln osób na całym świecie.
Kraje, które nie mogą sobie pozwolić na szczepionki w USA (Grecja, Egipt) uniknęły dużej ilości ofiar śmiertelnych. 

Nazwa „Hiszpańska grypa” wynika z faktu, że Hiszpania, która pozostała neutralna w czasie I wojnie światowej, nie posiadała cenzury i nie miała żadnego interesu w ukrywaniu liczby ofiar epidemii.

Prawdziwym krajem pochodzenia hiszpańskiego grypy było USA, gdzie żołnierze zostali zaszczepieni „przeciwko” wszystkim możliwym chorobom zakaźnym. Doprowadzono do zakażenia ponad 500 milionów ludzi. 

Gina Kolata, dziennikarka pracująca dla New York Times ,pisze w swojej książce : „Spanska Sjukan”, Stockholm, 2000, str. 64:

” Przeprowadzono doświadczenie, tak podobne do naturalnej sytuacji, dziesięciu lekarzy wolontariuszy, bez żadnych masek utrzymywało normalny kontakt z pacjentami zarażonymi hiszpańską grypą .

Pacjenci mieli wysoką gorączką, delirium. Dziesięciu zdrowych lekarzy przechodziło w pobliżu łóżek chorych. Trzymali się blisko, pochylając twarz nad kaszlącymi, wdychając ich wydechy…
Żaden z ochotników nie zachorował … „[10]

Epidemia miała inną przyczynę, chciano w jednym rzucie doprowadzić, do wyginięcia połowy żyjących w tamtym czasie ludzi.
  
Zostało przemilczane, że hiszpańska grypa pojawiła się najpierw w amerykańskich bazach wojskowych. 

W swojej książce : „Swine Flu Expose”, 1977r. Eleanora I. McBean pisze:

„Tak to się zaczęło, największą w historii kampanię szczepień zorganizowano w Stanach Zjednoczonych. 

Wiedząc o epidemii grypy, postanowiono oszukać populację całego globu, oraz poświecić zakażonych żołnierzy .

Podjęto drastyczne środki, ludzie wierzyli lub chcieli wierzyć w skuteczność szczepionki, które wywoływały śmiertelną chorobę. Lekarze wojskowi milczeli …

Wielu żołnierzy, którzy wrócili do domu cierpiało z powodu przewlekłych chorób spowodowanymi szczepionkami. 

Wielu z zaszczepionych żołnierzy nawet nie opuściło stanów zjednoczonych umierając w bazach wojskowych.

Amerykańscy żołnierze roznosili zarazę, przemieszczając się z państwa do państwa, będąc skuteczną bronią depopulacji … „[11]

W swojej książce „Szczepienia: cichy zabójca” [12] , lekarze Ida Honorof i Eleanora McBean pokazały ogromne szkody jaki spowodowały szczepienia. 

Autorki przedstawiają wiele faktów potwierdzających, że to, co spowodowało, hiszpańską grypę w 1918 roku, kryło się w szczepionkach podawanych amerykańskim żołnierzom.

Propaganda masonów i iluminatów zaniepokoiła społeczeństwo wirusem ptasiej grypy. Ludzie ci starają się nam wmówić, że jedynym środkiem ochronym są szczepienia. 

Zaczęli publicznie rozmawiać o zagrożeniu nowymi pandemiami. Niemiecki lekarz, Stefan Lanka stwierdza w swoich tekstach, że jest to wielka mistyfikacja :„Stuttgard” ,„Gripa aviara” („Die Vogelgri”, 2006, http://www.klein-klein-klein-verlag.de)[13]

W Rumunii nie wiadomo, czy aktor Toni Tecuceanu, zmarł z powodu świńskiej grypy, czy był to przypadek zaaranżowany przez masona, Adriana STREINU Cercela. 

Wiadomo jednak, że ciało aktora miało odegrać kluczowa role w propagacji szczepień przeciwko świńskiej grypie … Lubicie redaktorzy takie gierki, rządowe tajemnice …
http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl/falszywa-propaganda-na-temat-nowego-szczepu-ptasiej-grypy-h5n8-w-europie/
Szczepienia kosztowały, miliony ludzkich istnień, ale kontynuuje się programy szczepień poprzez ustawy, nakazy, terror i strach, to „dobrowolne” składanie ofiar na ołtarzu pseudo nauki, nauki o ludobójstwie i okultyzmie. Szczepienia to nic innego jak rozszerzona forma wojennych eksperymentów, tortur i rytuałów. 
  
Bill Clinton, członek grupy Bilderberger, zbrodniarz wojenny, handlarz narkotyków i członek okultystycznego stowarzyszenia „Skull and Bones”, przyznał, że szczepionki „przeciw”, „tężcowi, były skutecznym sposobem na bezpłodność kobiet trzeciego świata”. „The Observer” Idaho [14] w październik 1999 r.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/technologie-zabijania-billa-gatesa.html
http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/tajny-projekt-wybrzeze-stworzenie-broni.html

W swojej książce „Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or International”, Rockport, MA, 1997 r.), Dr . Len Horowitz pokazał, jak amerykański Departament Obrony próbował stworzyć skuteczną broń biologiczną na początku lat 70-tych.

http://newspaper.hvs.pl/projekt-mknaomi-aids-dzielo-czlowieka-przeciwko-czlowiekowi/

Naukowcom udało się stworzyć broń, znaną obecnie jako AIDS (MK Naomi)

„AIDS nie istnieje w ogóle, ponieważ jest to słaby wirus, zwany Kalaazar”. 

Ale co jeśli podamy ludziom szczepionki … ,które zawsze są formami aktywatora i początkiem mutacja

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/zika-wasnoscia-fundacji-rockefellera-od.html

Cynicznie, nawet nazwa AIDS (zespół nabytego niedoboru odporności) pokazuje wyraźnie, że jest to przypadek niedoboru odporności nabytej.

Zabójstwo na masową skale.
Oficjalne dokumenty mówią, że poprzez szczepienia, przeciw polio podawano ludziom wirus HIV, tuż przed wybuchem jego epidemii, mówi Juri Lina w swojej książce „Architekci oszustwa”.

Według oficjalnych informacji, w lutym 2007 roku, 30 mln osób zmarło na AIDS. W lecie 2006 roku, 65 mln osób zakażonych zostało wirusem HIV na całym świecie. 

W ciagu dwóch lat wojny szczepionkowej zmarło tyle osób co podczas drugiej wojny światowej, a wszystko to dzięki humanitarnym szczepionkom … 

A wy nie możecie się nawet bronić, bo wasze rządy wprowadzają obowiązek szczepionkowy … A idioci w prasie zarabiają na waszej krzywdzie … 
  
Promocja związków homoseksualnych i biseksualnych wpłynęła na ogromna skale zachorowań na HIV, ludziom tym podawano aktywator w postaci szczepionki WZW typu B, która doprowadziła do rozprzestrzenianie się wirusa w Afryce, Ameryce i Europie. 

Pisze o typ Dr.Horowitz przedstawiając ogromna liczbę oficjalnych dokumentów. Bądźcie tolerancyjni wobec zła … Tego chcą rządy i media, proponując wam samobójstwo na raty…

http://newspaper.hvs.pl/skonstruowano-nowy-wymiar-homoseksualizmu-moda-deprawacji/

Szczepionki są masowo rozprowadzone w krajach trzeciego świata i krajach rozwijających się. Pod pozorami walki z malarią, polio, krztuścem … Masońska Fundacja Billa Gates’a, Fundacja Rockeffelera, Fundacja Rotschildów, Klub Bilderberga … Przemieniają ludobójstwo w humanitaryzm … 
„Światowa populacja musi być zmniejszona dzięki szczepieniom.”
  
Głupi dziennikarze albo udają, albo są durni, nie znając takich dokumentów jak NSSM 200.

W artykule na temat szkodliwości szczepień, opublikowanym w niemieckim czasopiśmie „Naturheilpraxis” [16]. (Nr 11, 1998),ujawniono, że skutki uboczne są wspólne dla wszystkich szczepionek.
Interakcja szczepień z układem odpornościowym przejawia się m.in. przez cukrzyce…

Dwoje dzieci do jakich udało nam się dotrzeć w niemieckiej Nadrenii otrzymało odszkodowania z tego właśnie powodu. 

Okazało się, że szczepienia przeciwko odrze powodują paraliż. Jedno z poznanych przez nas dzieci oślepło i miało drgawki po otrzymaniu potrójnej dawki szczepionki przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi, która zawierała szereg toksycznych substancji, w tym rtęć i aluminium. Mózg dziecka został poważnie uszkodzony.
Szkodliwe skutki szczepionek. 

U dzieci rozwija się często przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zaobserwować można objawy demencji i stwardnienia rozsianego …

W wojnie w Zatoce Perskiej, do testowania szczepionek użyto amerykański żołnierzy. Jedno na troje urodzonych weteranom wojennym dzieci ma wady wrodzone.

Żołnierze, żywe marionetki, nie są w stanie przeciwdziałać szczepieniom. 

Syndrom wojny w Zatoce Perskiej jest podobny do objawów (przewlekłe zmęczenie, bezsenność, ból mięśni, bóle głowy, niestrawność, zaburzenia pamięci, wysypka, biegunka … ) zastosowania szczepionek dla dzieci, niszczących system odpornościowy … Nie ma na świecie lekarstw leczących te przypadłości …

W książce „Szczepienia: cichy zabójca” [12] ( 1977, str. 28-32), Ida Honorof i Eleanor McBean, pokazują ogromne szkody spowodowane przez szczepionki. 
  
Dr Ghislaine Lanctot, autor bestsellerowej książki „Medical Mafia” [17] ( 1995), napisał w kanadyjskim czasopiśmie medycznym „Medical Post” [18], w grudniu 1994 roku co następuje:

„Władze medyczne na całym świecie doskonale wiedzą o katastroficznym wpływie szczepień dla układu immunologicznego. 

Powodują one, wiele chorób. Nie ma szczepionek dostosowanych do naszego indywidualnego kodu genetycznego. 

To co podają nam i naszym dzieciom zmienia nasze dna. To największa zbrodnia przeciw ludzkości, wszyscy ci ludzie rządy, lekarze, farmaceuci… Są odpowiedzialni za masowe ludobójstwo…” [18]
Tylko tego można oczekiwać od Iluminatów …

Edward Jenner i Louis Pasteur – „szczepionkowi rodzice” ,byli finansowani przez babilońską rodzinę znaną dziś pod nazwiskiem Rothschildów. 

Ludwik Pasteur wierzył w „szkolenie” układu odpornościowego, przez wstrzykiwanie bezpośrednio do układu krążenia maleńkiej części drobnoustrojów bakterii / wirusów…

Tak więc uważał, że organizm „uczy się”, właściwych zachowań bojowych. 

W teorii wydaje się to logiczne, ale niestety nie jest to prawdą dlatego, że układ odpornościowy jest bardziej złożony, niż sądził Pasteur.
 Wielkie koncerny 

W fałszywych mediach, możecie dowiedzieć się o „zaletach” szczepień, wszystkie te rewelacje kłamstwa podaje m.in. Big Pharma.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/naukowiec-johns-hopkins-ujawnia.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/szczepienia-rzetelnosc-prasy.html

Jak można wychowywać zdrowe dziecko, skoro na początku ich życia robi się wszystko aby żyły jak najkrócej przynosząc cały swój majątek do lekarzy, psychiatrów i farmaceutów … 

Świadomych ludobójstwa ludzi próbuje się ośmieszyć, zdyskredytować i nazwać szaleńcami … 

Ale kto jest bardziej szalony, ten który propaguje prawdę i fakty, czy ten który zabija, planuje zabijanie, torturuje, eksperymentuje i krzywdzi … W imię czego? Chorej idei, depopulacji i pieniędzy … ?!?!

Brak rzetelnych źródeł informacji stawia rząd, farmaceutów, lekarzy i media w jednej lini z nazistami, psychopatami, zabójcami i dewiantami … 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html

Powinieneś być świadomy tego, że rząd handlowy działa przeciwko swoim obywatelom (niewolnikom) walcząc z prawdą za pomocą mediów osadzonych dokoła partii, kościołów i korporacji …  
  
Ludobójstwo jest intratnym zajęciem dla polityków, dziennikarzy, lekarzy, farmaceutów, prawników, biznesmenów … Wszystko odbywa się w białych rękach za zgoda rządów, korporacji i organizacji ponadnarodowych …

Bestialstwo, które nie dotyczy nas, będzie akceptowane w społeczeństwie pozbawionym zasad, empatii i zrozumienia rzeczywistości … 

Uczy tego prasa, media, urzędnicy, politycy, celebryci … Uczy tego szkoła, i ludzie pokroju Owsiaka … Daj i zapomnij, uspokój swoją dusze, zaakceptuj ludobójstwo demokracji …

Szczepienia to setki tysięcy przypadków chorób i zbrodni, które nigdy nie znajdą się na pierwszych stronach gazet …

Jedynym naszym źrodłem prawdy jest internet, jednak strony się kasuje, demoluje, a ludzi zabija : dr Huldy Clark, Rauni Kilde… 

Żaden dziennikarz nie powiedział i nie napisał o śmierci tych niewygodnych dla systemu osób.
Immunizacja dzieci

Interes państwa korporacyjnego nie leży w szczęściu niewolników, ale w szczęściu firm farmaceutycznych, tu nie chodzi o obronę ludności przed epidemiami, ale o kreowanie epidemii dla zysku, tworzonego przez szczepionki. Oczywiście zysk jest tylko wstępem do eugenicznej ideologi. 

Rzeczywiste skutki szczepionek
Coraz więcej rodziców martwi się o skutki szczepionek, podczas gdy lekarze chcą ignorowania złych informacji na temat szczepionek, stosując odwróconą psychologie do ataku na przeciwników szczepień.
Bo przecież ja i miliony innych osób to ekstremiści, fanatycy i nieodpowiedzialni zbrodniarze… 

Dowody mówią coś odwrotnego … Może dacie zaszczepić się tymi wszystkimi cudownymi szczepionkami…?! Ufundujemy wam i waszym dzieciom cały pakiet …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/szczepionki-czyli-komorki-rakowe-i.html
http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/szczepienia-rzetelnosc-prasy.html

Gdzie jest prawda o Zika, Eboli, AIDS, szczepieniach … ? Prasa milczy i opowiada farmazony za pomocą sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne (fundacje…) tekstów … No panie i panowie senatorowie, posłowie … Kanalie i psychopaci … ?! Cisza … Straszenie sądem, samobójstwem … 
Logika każe wątpić w politykę, medycynę, prawo, farmacje i media … 
  
Homeopata, lekarze dr med. Gerhard Buchwald, pracujący z ofiarami szczepień twierdzi, że:
” Konsekwencje jakie mogą spowodować szczepionki są przerażające. Mam dostęp do kartotek tysięcy, powtarzam tysięcy osób borykającymi się z problemami zdrowotnymi po szczepieniach … ”

Coraz więcej pediatrów, w polskim, rumuńskim …, systemie medycznym, jest sceptykami „obowiązkowego” programu szczepień.

Układ odpornościowy jest o wiele bardziej skomplikowane niż myślimy.

Odporność naturalna to niepodatność organizmu na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak brak wody, brak pokarmu, obecność toksyn, pasożytów, mikroorganizmów chorobotwórczych … 

Jednak my wprowadziliśmy drugi fałszywy typ odporności, odporność immunologiczną … W istocie jest to zabawa ludzkim genomem, negatywna transformacja ciała ofiary za pomocą szczepień, leków i jedzenia . 

Zobaczmy jak bardzo szczepienia łączą się z eugeniką, genetyką i transhumanizmem. Zmieniamy definicje człowieka, jest to amerykańsko – niemiecko – izraelska eugenika, nazizm, wprowadzony do medycyny i farmacji … 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html
http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/eugenika-w-izraelu.html
http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/przerazajace-amerykanskie-korzenie.html
http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/flouryzacja-kontrola-mas.html

Ta fałszywa odporność wpływa negatywnie na :

– skórę

– błonę śluzową

– Żołądek   

– wątrobę

– mózg 

– układ limfatyczny 

Za pomocą chemii niszczymy całą odpornośc genetyczną, całą konstrukcje fizjologiczną i biologiczną…
  
Praktycznie każde nowo narodzone dziecko ma kompletny układ odpornościowy … I nie trzeba go szkolić, zabijać i przekształcać …

Płody i noworodki poprzez przeciwciała pobrane z łożyska matki, są odporne na większość chorób do 9 miesięcy po porodzie. 

Jeśli matka po urodzeniu karmi dziecko własnym mlekiem system odpornościowy blokuje większość chorób i infekcji. 

Wiedzieli o tym ludzie 100 i 10000 lat temu. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/swieta-moc-krwi-menstruacyjnej.html

Po zakończeniu karmienia piersią dziecko samo będzie w stanie wytwarzać przeciwciała, a te będą „aktywne” od pierwszego spotkania z chorobą.

Zamiast kierować się zdrowym rozsądkiem i logiką, kierujemy się mitami i (płatną) propagandą.
Liga Świata 

Dydymus

P.s szczepienia i fałszywa wolność demokracji pochłonęły setki milionów ofiar. Zrozumcie wojna z ludźmi trwa od ponad 200 lat … I tylko rewolucja przywróci pojęciom takim jak wolność, ich prawdziwe znaczenie … 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

Bibliografia :
1.„Arhitectii Inselaciunii”.
2.„In Gold and Sky Blue”, 1992, str. 25.
3. John Hamill , „Freemasonry: A Celebration of the Craft”, Londra, 1998, str. 128.
4. „Faith and Friendship”, nr. 270 Berkeley, Anglia, str. 235)
5. Autism ’99: A National Emergency
6. Viera Scheibner, „Vaccination: 100 Years of Othodox Research Shows that Vaccines Represent a Medical Assault on the Immune System”, Maryborough, Australia, 1997 r.
7. Vierei Scheibner,„Beteendestorningar i barndomen. Sambanded med vaccination”, Gavle, 2001 r.
8. Antoine Bechamp, „The Blood and its Third Anatomical Element”, Philadelphia, 1911r.
9. Dr. Robert Becker, „The Body Electric: Electromagnetism and the Foundation of Life”, New York, 1985r.
10. Gina Kolata, „Spanska Sjukan”, Stockholm, 2000, str. 64.
11. Eleanora I. McBean. Swine Flu Expose, 1977r.
12. Vaccination: The Silent Killer, 1977, str. 28-32)
13. „Stuttgard” „Gripa aviara” („Die Vogelgri”, 2006, http://www.klein-klein-klein-verlag.de)
14. Bil Clinton, „The Idaho Observer” 1999 r.
15. Dr. Len Horowitz. „Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or International”, Rockport, MA, 1997 r.
16. „Naturheilpraxis” (nr. 11, 1998).
17. Dr. Ghislaine Lanctot, „The Medical Mafia”, 1995.
18. Dr. Ghislaine Lanctot „Medical Post”, 1994 rok
19. http://www.bbmic.ro/blog/mitul-vaccinurilor-dezinformare-voita/

Reklamy