Czy Putin wciąż jest masonem i iluminatem ?

Czy Putin wciąż jest masonem i iluminatem ?
„Masoneria istniała zawsze i nie jest instytucją przypadkową, lecz absolutnie konieczną i niezbędną, bo to ona tworzy wszelakiego typu struktury hierarchiczne …”

Wiele osób znając nasze podejście do Putina, chciało abyśmy wyjaśnili o co w tym wszystkim chodzi.?! Czy Putin jest masonem, Illuminatem, członkom wielkiej loży …?!

„Dyplomata Amerykański , Christopher Hill, ( obecnie doradca Grupy Albrigh Stonebridge – http://www.albrightstonebridge.com/team/christopher-hill ). 

Hill złożył następujące oświadczenie:

” Nowy Porządek Świata trwa od 25 lat. Rosja przyjęła zobowiązanie rozszerzania „New World Order”, czego potwierdzeniem są deklaracje Gorbaczowa i Putina. „. ”

  
Leuren Moret niedawno napisała do nas e-mail :

„Obecnie w czasach wymyślonego przez zachód kryzysu, Rosja ma budzić w Europie i Ameryce zazdrość. Zauważmy, że w Rosji znacznie podniosła się jakość życia, co jasno widać po wzroście pensji średnio o 11%. W tej sytuacji „rozpieszczeni” ludzie nie odmówią Putinowi pomocy w czasie wojny, nawet jeśli ta wojna będzie kolejną mistyfikacją, o charakterze depopulacyjnym, eksperymentalnym…, po której trzeba będzie zacisnąć pasa i kolejny raz zmienić system ustrojowy…”

Jeśli zajrzymy na stronę „Fact Book CIA” ,stwierdzimy, że najwyższe saldo obrotów z handlu mają Niemcy, Chiny, Arabia Saudyjska i Rosja. Na samym dole tej listy znajdziemy Kanadę, Indie, Brazylię, Wielką Brytanie i USA. Sytuacja Unii Europejskiej też nie wygląda zbyt kolorowo bo zajmuje ona 183 pozycje (oczywiście dane w ranking zmieniają się praktycznie z dnia na dzień, obecnie Polska zajmuje 178 miejsce).

  
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2187rank.html

Widać tutaj to co zostało ustalone na spotkaniach Bilderbergów (http://newspaper.hvs.pl/bilderberg-2014-nowa-architektura-europy-wschodniej/), wzrost znaczenia wschodu : Rosji i Chin. 

Popatrzmy kto odnotował wzrost przed drugą wojną światową…Niemcy. Ameryka, Europa, Indie inwestują w Rosję i Chiny aby wojna była spektakularna i zgarnęła jak największe żniwo ofiar. 

  
” Wolnomularze zwykli udzielać sobie wzajemnej pomocy, i to niekiedy bardzo cennej. Albowiem pospolite bandy i kliki, nie dbające o dobro wspólne, potrafią to także. ”

Tak naprawdę Amerykę, Anglię, Brazylię i Indie czekają ciężkie czasy, które zakończą się wielkim kryzysem i wojną światową … 

  
” Wojna ta zamknie mądrym ludziom ust, zmieni systemy społeczne i wykreuje nowy porządek świata…”

  
Royal Arch Masonry

( https://en.m.wikipedia.org/wiki/Royal_Arch_Masonry , https://en.m.wikipedia.org/wiki/Holy_Royal_Arch )

Putin podobnie jak, każdy członek sił specjalnych został zaprzysiężonym członkiem masonerii czerwonej zdobywając kolejne stopnie kapitularne.

  

( Ryt Szkocki Dawny i Uznany (RSDU) – jeden z dominujących i bardziej rozbudowanych rytów masońskich, mocno przeniknięty tradycją judaizmu. Wbrew nazwie, nie powstał w Szkocji, lecz w napoleońskiej Francji. Posiada 33 stopnie wtajemniczenia. Związany przede wszystkim z masonerią regularną.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ryt_Szkocki_Dawny_i_Uznany

Masoneria czerwona – stopnie kapitularne

4° Mistrz Tajny

5° Mistrz Doskonały

6° Sekretarz Tajny

7° Przełożony i Sędzia

8° Nadzorca Budowli

9° Mistrz (Rycerz) Wybrany z Dziewięciu

10° Mistrz (Rycerz) Wybrany z Piętnastu

11° Wzniosły Kawaler (Rycerz) Wybrany

12° Wielki Mistrz Budowniczy

13° Mason Królewskiego Sklepienia

14° Wybrany Doskonały albo Wielki Wybrany (Wielki Szkot Świętego Sklepienia Jakuba)

15° Kawaler (Rycerz) Wschodu lub Miecza

16° Książę Jerozolimski

17° Kawaler (Rycerz) Wschodu i Zachodu

18° (Najwyższy) Rycerz (Książę) Różokrzyżowiec )

  
Od czasów Templariuszy, członkowie sił specjalnych tworzą dobrze skonstruowane zakony militarne. Nieistotne czy mamy do czynienia z FSB, KGB, CIA, SS, MI6, MI5 czy Mossadem…, zasady funkcjonowania tych tworów są identyczne i przypominają zakony lub tajne stowarzyszenia …

  
Putin bardzo szybko piął się w górę po masońskiej drabinie zaszczytów, wchodząc w kolejne tajne kręgi wtajemniczenia. MI6 stoi najbliżej Bractwa Babilońskiego, chroniąc członków rodzin królewskich, oraz szkoląc najbardziej zaufanych agentów masońskich wszystkich sił specjalnych na świecie. 

  
W 1993 roku, Putin miał zostać zlikwidowany przez MI6. Jak się okazało, cwany agent KGB/FSB chciał szantażować własnych przełożonych. Szefostwo FSB postanowiło wykorzystać talent butnego agenta i zamknąć mu usta, za pomocą zaszczytów, i „szkoleń”. Morderca, niszczący swoich konkurentów, stał się bezlitosny politykiem, marionetkom w rękach iluminatów.

http://www.eioba.pl/a/4je6/programowanie-poslusznego-spoleczenstwa

http://www.eioba.pl/a/489v/psychomanipulacja-media-polityka-i-dezinformacja

  
„Zabezpieczony przez atakiem”, Putin stał się członkiem bardzo wpływowej Unii Rodzin (http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/) skupiającej rodziny: Rothschildów – Warburgów – Cameronów…, ale także Kuhnów, Loebów, członków rodziny Goldman Sachs, i Schiffów … 

Unia Rodzin postanowiła nagrodzić Putina, wyssanym z palca tytułem prezydenta Rosji … 

  
„Mistrzowie, są zaprojektowani tak, aby kreowali obłudę, łącząc prawdę z fałszem, bo ludzie i tak nie rozumieją niczego co ma wartość i sens.”

„Masoneria … podlegała zawsze niezdrowej fascynacji przez jej tajemnice i kreowane prowokacje. Ludzie chętnie czytają brednie typu były mason, illuminat powiedział … Nie ma w idei naszego wtajemniczenia słowa zdrada i odstępstwo …”

http://ligaswiatowa.hvs.pl/slowo-ktorego-strzeze-masoneria/

  
Oficjalnie Putin opuścił masonerię (Royal Arch Masonry) w 1994 roku, ponieważ już wtedy został członkiem wielkiej loży, unii rodzin i stowarzyszenia illuminatów.

  
Nie da się funkcjonować w okultystycznym środowisku bez skazy na umyśle, ciągłe rytuały są szczególną formą prania mózgu (http://newspaper.hvs.pl/rytualy-tajnych-bractw-lesser-banishing-ritual-pentagram-czyli-rytual-pentagramu/). 

  
Wszystkie ataki Putina na NWO, są doskonałą grą okraszoną tyloma znakami, symbolami i gestami, że można odnieść wrażenie przebywania w siedzibie loży masońskiej …

Większość członków KGB/FSB, MI6… masonów niższego stopnia wtajemniczenia nie ma pojęcia o skali rozbudowania sił specjalnych ,to co wydaje się być narodowymi służbami specjalnymi jest tylko regionalnym oddziałem armii światowej. 

  
Jeśli chcecie popatrzeć na Putina z bliska dostrzeżecie nie tylko gesty ale symbole … ,krawaty, ozdoby związane z masonerią, jezuitami, Iluminatami, unią rodzin i bractwem babilońskim … 

  
Każdy, kto walczyłby w Rosji z masonerią i Iluminatami, natychmiast zlikwidowałby FSB, flagę i godło Rosji … ,wracając do korzeni narodu rosyjskiego. Co w tym czasie robi Putin, organizuje masońskie zawody gladiatorów zwane olimpiadą … 

Cały ten spektakl, aż ociekał rytualną symboliką …

  
Putina często nosi krawaty symbolizujące poświęcenie jednostki dla dobra wspólnego (Masoneria. Etyczna samoświadomość wolnomularstwa lub, jeśli ktoś woli, propozycje jego etosu jako pewnego zespołu społecznych zadań – to dzieło wolnomularzy niemieckich). 

  
Krawat ozdobiony symbolem X (ozyrysem) spoczywającym na dwóch trójkątach (trójkąty skierowane w górę i dół) jest znakiem symbolizującym podejmowanie ważnych i przełomowych decyzji.

  
Masoni są niewolnikami swoich rytuałów, które ich po prostu zdradzają. Nie ufa się magii słów, lecz ogląda się sprawy ze wszystkich możliwych stron…

  
Liga Świata

Wojciech dydymus Dydymski 

Reklamy