Mason George Friedman chce na siłę uzyskać Rumuńskie złoża gazu.

Mason George Friedman chce na siłę uzyskać Rumuńskie złoża gazu łupkowego, nawet kosztem wojny!
Idzie jesień czas na zbiory !

George Friedman, prezes Stratfor, śliski analityk polityczny na najwyższym szczeblu masonerii przyjechał na początku października 2014 roku, do Rumunii, gdzie dokonał oświadczenia mającego wepchnąć Rumunię (członka NATO) w wojnę:

„Rumunia musi się bronić „! Innymi słowy, Rumunia jest dla NATO „polem bitwy”.

  
George Friedman che stworzyć jak najbardziej realistyczne pozory biznesowej presji i zależności stabilności Europy od decyzji rumuńskich władz .

USA grozi Rumunii: „albo dacie nam gaz łupkowy albo będziemy was izolować i czeka was wojna z Rosją”!

Rumuński dziennik telewizyjny, codziennie pokazuje ogromną presję ze strony Amerykanów, poprzez głos amerykańskiego Syjonisty, George’a Friedmana:

” Amerykanie wydobywając gaz łupkowy sprzedawać go będą całej Europie ,jeśli się na to nie zgodzicie będziecie wy i cała europa zależni od rosyjskiego gazu, a wtedy my będziemy was izolować jak za czasów Ceausescu i pozostaniecie naszym lub ich łupem wojennym. ”

  
Amerykański politolog, mason i syjonista George Friedman jest jednym z tych analityków, którzy słuchają przywódców politycznych i wojskowych w Waszyngtonie.

Dyrektor Stratfor, jednej z najbardziej popularnych agencji analiz stategicznych Stanów Zjednoczonych, George Friedman, urodzony w Budapeszcie, ostrzega Rumunów :

„Amerykanie są tutaj, aby zarabiać pieniądze. Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy i pewne sposoby na ich utratę. W ostatnich latach amerykańscy inwestorzy są zmęczeni Rumunią (nie udane wejście Monsanto i firm zajmujących się wydobyciem złota i minerałów).  

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rumunii-wladze-uprawiaja-soje-genetycznie-zmodyfikowana/

Przykładem, który przychodzi mi do głowy jest sytuacja w Rosia Montana. Ten Rumuński rejon stała się symbolem wspólnoty niedoszłych inwestorów, oraz tym ,co może się zdarzyć w Rumunii gdy ludzie rządzą państwem . Myślę, że rząd rozumie, że chodzi nam o energię i minerały. Musicie się spodziewać, że po targach dojdzie do wojny. ”

(Rosia Montana – rumuński okręg ,w którym korporacje wydobyły 225 ton złota , niszcząc nie tylko przyrodę ale i setki zabytków , stowarzyszenia religijne i tysiące obywateli Rumunii tak jak w przypadku Monsanto , doprowadziło do zamknięcia kopalni w Rosia Montana)

  
„Jeśli rząd Rumunii podpisze z nami umowę, wszystkie rządy Europy powinny brać z niego przykład. Jeśli rząd Rumunii nie podpisze z nami umowy , oznacza to ,że demokracja tego państwa jest zagrożona przez naród . Rumunia nie ma środków finansowych aby rozwijać mocnych inwestorów dlatego musi przyciągać zagraniczni inwestorów takich jak nas . 

Zdolność Europejczyków do inwestowania jest ograniczone, Chińczycy mają pieniądze, ale nie przynoszą z sobą rynku pracy, Rosjanie natomiast mają pieniądze, ale nie mają wiedzy, którą posiadają Amerykanie. Problemem jest teraz praworządność – dobrych targów i umów nie trzeba zmieniać .

  
W ciągu sześciu miesięcy inwestorzy zaczną przyjeżdzać do Rumunii. Amerykańskie firmy wiedzą ,że Rumunia to dobry i silny rynek. Wiemy, że firmy, chcą inwestować w rynek energetyczny i informacyjny. Niestety, ta informacja jest na razie tajemnicą.

Gaz łupkowy jest bronią, która może być użyta w celu uniknięcia wojny. Rosja nie może kontrolować Europy gazem. (Jak widać umowa illuminatów Rosja / USA stawia państwa Europy wschodniej pod murem)

Potrzebujemy alternatywnych zasobów energetycznych i Rumunia to kraj najbardziej bogaty w zasoby gazu. Dlatego Amerykanie są tak zainteresowani waszymi bogactwami .

  
Rumunia musi podjąć decyzję, czy zezwolić na wydobycie gazu łupkowego. Byłoby wspaniale, abyśmy mogli go wydobywać już teraz biorąc pod uwagę strategiczne położenie Rumunii, gaz łupkowy jest obywatelom potrzebny .

Ograniczy to wpływ gazu rosyjskiego. To może mieć wpływ na światową geopolitykę. W obecnej sytuacji Rumunii, byłoby nieodpowiedzialne, nie uwzględniać gazu łupkowego jak elementu przetargowego .

  
Decyzja musi być podjęta teraz!”

Ta wymuszana decyzja wiąże się z ogromnym ryzykiem. Gaz łupkowy może zanieczyścić środowisko naturalne, zniszczyć pola uprawne … Nic w tym temacie nie jest do zbudowania bez konsekwencji dla środowiska i zamieszkujących to środowisko ludzi, który geopolityka nie bierze pod uwagę.

Rumunia chce mieć pewność, że reszta Europy ma wystarczająco dużo gazu, ale przede wszystkim nie chce być szantażowana przez Rosjan i Amerykanów. Tutaj nasuwa się też inne pytanie , czy Rumunia będzie samodzielna, w momencie wejścia Amerykanów?. Czy wraz z firmami nie pojawi się wojsko w celu ochrony pól wydobywczych i gazociągów ?!

  
Ryzyko dla środowiska jest prawdziwe, a ryzyko geopolityczne, jest elementem gry strategicznej . Rumunia musi uważać , aby nie powrócić do czasu, kiedy została odizolowany od wszystkich, jak za czasów Ceausesc. Ale musi również uważać aby nie została rozgrabiona i zniewolona jak Polska !

Najprawdopodobniej niedługo kilka pro demokratycznych fundacji i firm zajmujących się analizą gospodarczą pchnie Polskę w otwarte łapy Sorosa w kwestii gazy łupkowego. Elementy szantażu będą zbieżne z tymi rumuńskimi , konsekwencje dla polski i Polaków będą katastroficzne …

Liga Świata

P.s. Zastanawiało Cię skąd Alex Jones bierze informacje na temat długo falowych i geostrategicznych działań masonerii i illuminatów ?!

  
Źrodłem informacji jest George Friedman finansujący działania Pana Alexa Jonesa vel Billa Hicksa z ramienia rządu USA.

Niedopowiedziana prawda ,może być lepszym elementem dezinformacji niż plotka i pomówienie … Wynika to z zasad manipulacji i kreowania idei fałszywego lidera !

Reklamy