MK Ultra : Projekt Santa Muerte.

MK Ultra : Projekt Santa Muerte
(Święta Śmierć, nowa odsłona kultu Wielkiej Bogini )

Wiele osób związanych z ruchami anty NWO, policja… otwarcie potwierdziły ,że przerażajace meksykańskie mordy (ścianie głów , lincze…) nie są wynikami porachunków karteli narkotykowych lecz są częścią krwawych rytuałów odwołujących się do ciemnej strony człowieczeństwa.
Santa Muerte to ideologia rozwijająca się szczególnie intensywnie na obszarze Meksyku i Argentyny i została przeniesiona na te obszary ponad pół wieku temu ze Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej. 

Za całością tej nowej okultystycznej religi stoi główny handlarz śmiercią CIA i jej liczne programy manipulacji ludzkim umysłem.

Popularność mrocznego kultu wzrosła gdy powiązanano go z nielegalnym handlem narkotykami w Meksyku w latach 1980 – 1990.

Jako „święta ostateczność” Santa Muerte zawsze miała zwolenników wśród tych, którzy żyją w ekstremalnych warunkach. 

Jeden z ekspertów wyjaśnia, „Kult Santa Muerte może być najlepiej opisany jako zestaw praktyk rytualnych oferowanych w imieniu nadprzyrodzonej personifikacji śmierci … ona jest porównywalna w teologii do istot nadprzyrodzonych lub archaniołów.”

Chociaż nie jest w pełni rozwiniętą lub oficjalną religią, Santa Muerte ma samozwańczych kapłanów, świątynie i sanktuaria, oraz wiele elementów rytualnych. 

Meksykańskie władze aresztowały jedenego z arcykapłanów, Romo Guillen ( CIA ) , pod zarzutem porwania w grudniu 2010 roku. Osoby w jego gangu udawał członków gangu Los Zetas Cartel. W 2009 roku wezwał do świętej wojny przeciw Kościołowi katolickiemu. W tym samym roku, Meksykańska armia zniszczyła liczne sanktuaria kultu Santa Muerte.

Watykanu niedawno otwarcie potępił kult, nazywając go bluźniernierstwem . Kult prowadził rzeczywiste wojny przeciw kościołowi i meksykańskiemu rządowi, nie tylko w wymiarze ideologicznym.

Dla amerykańskich organów ścigania, takich jak FBI, wzrost przestępstw i wzrost znaczenia kultu Santa Muerte budzi wiele obaw. Rytualne morderstwa związane z tym kultem już przekroczyły granicę i odbywają się w Stanach Zjednoczonych. 

FBI oczywiście nie wspomina o roli CIA w całej tej sprawie tuszując staranie udział członków CIA w rożnych dziwnych wydarzeniach.

Kult wydaje się mieć bardziej europejski niż powiązany z Aztecami charakter ideologiczny – pracowali nad nim specjaliści od odkrywania ludzkich słabości i patologii.

Niektóre osoby opisujące Santa Muerte nazywają ją nowym wiekiem wielkiej bogini, „złej dziewczyny” odpowiednik Matki Bożej z Guadalupe.

  
Szkielet w szatach niosący kosę i kulę lub łuski. Część popularności kultu wynika z jego charakterystyki opisanej poprzez amoralność i źródło nadprzyrodzonej interwencji dającej siłę jej zwolennikom, którzy angażują się w odpowiednie rytuały i zapewniają odpowiednie ofiary . 

Ponad połowa modlitw to petycje szkodzące innym ludziom poprzez przekleństwa i śmierć zrodzoną z magii. Odwrócenie znaczenie słowa modlitwa – poprzez zawiść, zazdrość, idee czystego zła …

Kult rozprzestrzenia się wraz z kartelami narkotykowymi: coraz częściej wyznawcami kultu stają się narkomani , członkowie gangów, ludzie pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych…

  
W wyniku walk pomiędzy armią Meksyku ,a członkami kultu od 2006 roku zginęło 45 tysięcy osób. Kartele (CIA) podporządkowały sobie szeroko pojmowany rynek spirytystyczny – magia, tarot, voodoo…

Kult zafascynowany ideologią śmierci, jej nieuchronnością … Prowadzi wyznawców do ciemnego duchowo obszaru. Jednak jej członkowie aby ochronić siebie , bliskich , rodzinę … Życzą śmierci każdemu kto według ich życzeń zasługuje na śmierć i nienawiść. 

  
Szybka i chwalebna śmierć, niszczenie reputacji to źrodła sukcesu i bogactwa w tym w towarzystwie pięknych kobiet , które są programowalnymi (MK Ultra – Beta) niewolnicami seksualnymi . (Madonna, Cyrus, Rihanna, Doda, Lady Gaga…) 

Oto więc najważniejsze aspekty kultu : śmierć , siła, zbrodnia , seks, pieniądze, władza, brak wartości i ograniczeń moralno etycznych w jakimkolwiek aspekcie życia . Jeśli porównamy to do zbierznej koncepcji medialnej propagandy filmowej , teledysków , reality show mamy odpowiedź jak chcą programować was media, celebryci , politycy… !!!

  
Dzięki tak użytej manipulacji ofiary nowego kultu przyjęły barbarzyńską, pierwotną formę składania ofiar z ludzi – wojny, morderstwa , dzieciobójstwo , eutanazja, kanibalizm rytualny… Zamiast owiec, rzeczy i symboli obrzędowo rytualnych mamy już realnie promowany w mediach horror i rzeź … 

Co przejawia się w agresji i coraz częstszych niewytłumaczalnych mordach w rodzinach, szkołach, czy w nieświadomych ofiarach z dzieci …

  
Niektóre rytuały i symbole odnoszą się do kanibalizmu energetycznego. Santa Muerte to zazdrosne i mściwe bóstwo ,które domaga się aby jej wyznawcy świadomie i podświadomie czynili zło w celu uniknięcia jej gniewu. 

Magia świec, ziół, olei, amuletów, energii duchowej i mistykalia odgrywają ważna rolę w tej nowej, a jednocześnie bardzo starej religi okultystycznej wyprodukowanej z ciemnej materii ludzkich pragnień i obaw !

  
Często zdarza się, że kolory i mieszanki elementów symbolicznych stosowanych w rytuałach pozwalają określić uroczyste zamiar zrodzone w myśli kapłana . 

Elementy rytuałów posiadają również znaczenie. Świece pomagają skupić koncentrację czcicielem i działać jako kanał tak, że Santa Muerte odbiera modlitwy.

  
Wspieranie nałogów jako elementy rytuału i mody również wprowadzone przez media …

Nikotynę wciągać , alkoholem przepłukać i wypluć , narkotyk pomaga aktywowować myśli . 

  
Podstawy świec i posągów w obiektach sakralnych mają także wbudowane elementy lub artefakty namaszczane olejami i ziołami, aby zwiększyć ich moc.

Bardziej ekstremalne formy kultu obejmowały swoimi poczynaniami miski krwi zwierząt i ludzi na ołtarzach i rozmazaną krew na ikonach religijnych w ramach paktu krwi.

  
Święta w Argentynie poświęcone tej „boskości” odbywają się o północy, aż do momentu gdy wzejdzie słońce (jutrzenka) . Muzyka nigdy nie przestaje grać (częstotliwość tak jak w techno 440 Hz) w czasie tych świąt, i jest to wielka orgia cielesnych przyjemności, jedzenia, uroczystych czynów i interakcji. 

Po ucztowaniu, adepci wykonują rytuały w domu. Culto Privado była jedną z dwóch sekt, która praktykowała czarną magię, druga była bardziej religijna i stąd była postrzegana jako fałszywa.

  
W prywatnym aspekcie kultu (domy), umieszczone są specjalne ołtarze na cześć Senor La Muerte. Szczególne totemy i ofiary są składane na ołtarzu -pieczone żeberka wieprzowe, cygara, wino, czarno / czerwone świece umieszczane w trójkąt wokół niego .

Wszystko, co zostało postawione na ołtarzu musi zostać rytualnie wyrzucone po kilku dniach do dziupli drzewa lub pochowane na cmentarzu. Obrzędy są przeprowadzane również w grobach, gdzie prądy energetyczne są podobno bardziej skuteczne.

  
Ceny nielegalnych książek o kulcie na ebay przekraczają 1000 dolarów za sztukę. Przedmioty rytualne wykonywane są z ludzkich kości …

Oficjalne statystyki określają ,że nowy – stary kult ma na świecie setki tysięcy wyznawców. Wsród nich znajdziemy polityków, masonów, gwiazdy filmu, morderców, księży, aktorki porno, syjonistów z pierwszych stron gazet również jak udało nam się ustalić w Polsce. 

  
Czyli cała elita hierarchicznego społeczeństwa jest elementem deprawacyjnym społeczeństwa poprzez świadome powielanie przez nie schematów związanych z takimi i podobnymi kultami ! 

Liga Świata

Dydymus

Reklamy