William Cooper nazwał Alexa Jonesa (Billa Hicksa), kłamcą i oszustem.

William Cooper nazwał Alexa Jonesa (Billa Hicksa), kłamcą i oszustem.

  
W siedem tygodni po nazwaniu Jonesa kłamcą i oszustem jeden z największych amerykańskich patriotów , William Cooper (autor bestsellera – „Oto koń trupio blady” ) – został zastrzelony w swoim domu w Eager. (Arizona 5 listopada 2001 roku.)
  
Rzeczywiście, znany pisarz, historyk i politolog, Cooper nazwał Jonesa syjonistycznym oszustem i to było, według wielu, jego znajomych powodem morderstwa.
  
Alex Jones stale i notorycznie odsuwa winę za wydarzenia z 9/11 od syjonistów chroniąc ich działania , efektownymi atakami na podrzędnych bankierów – kilku z nich o czym pisałem popełniło samobójstwa w dziwnych okolicznościach…

  
Jones bardzo sprytnie zepchną winę na barki kilku amerykańskich, brytyjskich i chińskich dygnitarzy o podrzędnej roli w strukturach nwo.
  
Potem Alex Jones starał się przekonać czytelników, że syjoniści są faktycznie podporządkowani innym ludziom, takim jak królowa Anglii – zajmująca stanowisko reprezentacyjne w Wielkiej Loży Wschodu, bez prawa głosu w radzie „9”!

  

Niektórzy sugerują, że Cooper był wyraźnie główną przeszkodą dla Jonesa i ten chciał go usunąć w drodze po posłuch amerykańskich patriotów .

  
 Jones po śmierci Coopera zgromadził wokół siebie wielu zwolenników w tym takich ,którzy potrafią zabijać …
  
Jones, jest protestanckim-fundamentalistą, a jego działania to działanie operacyjne bazujące na konspiracji i dezinformacji w oparciu o dostarczane mu logiczne fakty dotyczące zakończonych procesów działań …
  
Przyjaciele Jonesa oto kilka nazwisk będących na ślubie Jonesa z 100% syjonistką:
Fox News President Peter Chernin; Paramount Pictures Chairman Brad Grey; Walt Disney CEO Robert Igor; Sony Pictures Chairman Michael Lynton; Warner Brothers Chairman Barry Meyer; CBS CEO Leslie Moonves; MGM Chairman Harry Sloan; and NBC/Universal Studios CEO Jeff Zucker, Gwyneth Paltrow, Adam Sandler , Ben Stiller…
  
Jeden z moich przyjaciół z USA pisze :

Jones może być manipulowany lub robi to z pełną świadomością – pieniądze ,które zarabia już czynią z niego milionera , a koneksje wsród wysokiej rangi bankierów i polityków czynią z niego nietykalnego celebrytę.
  
Pytanie nasuwa się samo: jak wiele szkody może wyrządzić amerykańskiemu społeczeństwu sam Jones zanim skończy swój bieg w drodze do sukcesu?
  
Przez wiele lat, Jones bronił Izraela i krytykował każdego ,kto zasugerował inną rzeczywistość w której syjoniści posiadali by władze nad USA.

  
To on rządzi alternatywnym rynkiem informacji i on rozdaje karty i żaden syjonista nie przeszkadza w jego działaniach … 

  
Amerykański ruch patriotyczny pała ogromną nienawiścią do Jonesa i znają jego wybuchy agresji oraz niewybredne słownictwo w stosunku do osób posiadających inne zdanie na temat NWO i wydarzeń w USA !

  
Co więcej audycje w, których Jones ma gości są całkowicie cenzurowane, mówił o tym m.in. Polak, Sherman Skolnicki : Jones zachowywał się skandalicznie i kiedy mówiłem o ważnych rzeczach przerywał mi nazywając mnie ignorantem …

  
Wiele osób nie stać na to aby szukać prawdy … Nie wysila się w ustaleniu faktów … Wystarczy przejrzeć Google i alternatywne strony patriotyczne w USA aby znaleść setki zdjęć i informacji na temat oszusta jakim jest Alex Jones trzepiący na ludzkiej naiwności miliony dolarów …

Liga Świata

Dydymus

  
P.s. Żona Alexa – Kelly Nichols / Violet Nichols córka Edmunda Lowe Nicholsa i Sandry Key Heiligman, oboje pochodzą z syjonistycznych rosyjskich rodzin.

  
P.s. Od lat wielu uciszanych ludzi twierdzi, że CIA dało aktorowi Billowi Hicksowi (zm.1994) nową życiową role Alexa Jonesa.

Reklamy