Brazylijczycy po igrzyskach, czyli inwigilacja w kraju i zagranicą.

Brazylijczycy po igrzyskach, czyli inwigilacja w kraju i zagranicą.
To czeka również Polskę!

Brazylijskie społeczeństwo wydaje się nie zdawać sobie sprawy z zagrożenia i ryzyka jakie niesie za sobą Partii Robotnicza ,która rządzić będzie w Brazyli przez kolejne cztery lata.

Partia za pomocą tzw. 

Aktów Pt chce utrwalić swoją pozycje za pomocą wszystkich dostępnych środków. Dzieje się to za pieniądze Rockeffelerów – o czym już pisałem w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej.

Projekt zakłada kontrolę przejęcia mienia prywatnego i społecznego ,zakłada również stworzenie prawa umożliwiającego kontrole wyborów co zapewni ciągłość rządów partii komunistycznej w Brazyli , co więcej projekt PT zakłada stworzenie modelu korupcji oparty na interesach grupy rządzącej.

Robotnicza Partia Brazyli opanowała anty rządowe strony www, w tym zmieniła niewygodne dla niej wpisy w Wikipedii (do siedzieje za plecami promowanej pseudo wojny na Ukrainie! 

Czy telewizja i prasa napisały o tym choć słowem ?), zmieniła stronę Petrobras tak aby ukryć milionową defraudacje w Petrolão – zatrzymajmy się na dwóch ostatnich przypadkach – rząd chcesz monitorować to, co każdy obywatel będzie robił za granicą, w firmie i podczas wypoczynku.
  
Kontrola obejmuje przywóz i wywóz wszystkich towarów powyżej 500 dolarów z i do Brazylii.

System odpowiedzialny za kontrole IRS Revenue ” oko wielkiego brata „, będzie korzystał z danych rządowych o obywatelach. 

  
IRS posiada też wszystkie informacje na temat działania opozycji.

IRS chce wiedzieć wszystko o Tobie i Twoich podróżach: miejsca pobytu, odwiedzane sklepy, jakie zakupiłeś przedmioty i ile na nie wydałeś…

  
Jest to próba wytworzenie nowego i absolutnego modelu kontroli i nadzoru nad narodem w imię bezpieczeństwa elit i hierarchii. Można nazwać to testem aby upewnić się, że społeczeństwo przyjmie ten nowy system kontroli. 

  
Jeśli uda się to w Brazylii ,procesy te zostaną wprowadzone w innych państwach policyjnych tworzonych na bazie utopijnej wizji państw socjalistyczno totalitarnych (EU, Rosja, Unia Azjatycka…).

  
Co więcej system wspiera system śledzenia jednostki w trybie rzeczywistym. Państwo określa sposób myślenia, narzuca system kontroli, edukacji, rozwoju, życia i śmierci – jest to zmechanizowany system hodowli człowieka!

  
Wiadomo już ,że sekretarz generalny Eduardo Jorge udostępnia dane podatkowe i finansowe Rockeffelerom.

Naród Brazylijski cierpi bardziej niż Syria, Ukraina czy Palestyna jednak nikt nie podejmuje tego tematu poprzez blokadę informacji. 

  
Niszczenie ogromnych połaci ziemi przez uprawy GMO , zatruwanie potoków i rzek będących jedynym źródłem wody pitnej dla rdzennych plemion… 

To tylko wierzchołek góry lodowej zwanej państwem policyjnym.

  
A zapewniam was ,że to początek ponieważ Brazylię czekają kolejne igrzyska i kolejne krwawe rytuały !

Liga Świata Brazylia

Reklamy