Jezuici, Iluminaci i człowiek Bóg. 

Jezuici, Iluminaci i człowiek Bóg.  
” Największą świątynią Iluminatów, Templariuszy i Jezuitów … (Jezuici, to odłam masonerii powstały na gruzach zakonu Templariuszy, patrz symbolika.), jest Waszyngtoński Kapitol, w którym zobaczycie Apoteozę Waszyngtona. 

Człowiek żyjący na szczycie struktury kastowej, może stać się bogiem, poprzez uwielbienie jakim daży go podległy mu niewolniczy tłum. Początkiem tej hierarchicznej drogi były losy Ozyrysa, Tammuza, Jezusa … ”

Znacie postać Athanasiusa Kirchera ?! Był on wielkim wrogiem Wenecji, wolności i uciemiężonej prawdy. 

  
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Athanasius_Kircher

Ten jezuita został wyrzucony z Wenecji za podżeganie ludności do zamieszek przeciwko antypapieskiej władzy regionalnej. 

Kircher, jako młody kapłan wraz z innym jezuitom na życzenie papieża, zamordował pro-kalwinistycznego weneckiego bohatera, Paolo Sarpi. 

  
(Paolo Sarpi (14 sierpnia 1552 – 15 stycznia 1623), włoski historyk, prałat, naukowiec, prawnik i polityk działających na rzecz Republiki Weneckiej wbrew papieskiemu interdyktowi.

Był zwolennikiem rozdziału Kościoła od państwa. Sarpi osiągnął sławę jako bohater republikanizmu i wolnej myśli. Jego ostatnie słowa brzmiały: „Esto Perpetua” ( „ona (Republika) może żyć wiecznie”).)

Gdyby Sarpi przeżył, Wenecja uzyskałaby status miasta kalwińskiego. Jego kościół jest do dziś, jedynym luterańskim kościołem w całej Wenecji.

” W Wenecji, tytuły szlacheckie nie były nadawane. Wenecja była Republiką, a najwyższym tytułem urzędniczym w Wenecji był tytuł „Doge” (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Doża_Wenecji), najsurowsze kary spotykały urzędników oskarżonych o korupcje. 

  
Republika Wenecka, przyjęła ekstremalną formą demokracji, w której płace senatorów były publikowane publicznie, a dożowie nie mogli posiadać nieruchomości ziemski poza granicami Wenecji. 

Wiele przepisów prawa Weneckiego, tworzyło ustrój społeczny Ameryki, m.in, było to prawo do posiadania broni …

Karą dla dożów było wybicie oczu i dożywotni areszt w jednym z weneckich klasztorów.”

  
Jezuicka rewolucja 

Karol VI (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Karol_VI_Habsburg) ,ojciec Marii Teresy Habsburg (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Maria_Teresa_Habsburg), został śmiertelnie otruty grzybami przez otaczających go na polowaniu jezuitów. Wszystkiemu winna była pierwotna gra monarchii świeckiej z monarchią kościelną. 

  
(W tym okresie nastąpił pierwszy atak tajnych bractw na niepotrzebną już monarchie, zakończony rozbiorem polski, rewolucją francuską i październikową. Zwróćmy uwagę, na powoływanie nieporadnych marionetek, służących kościołowi i tajnym bractwom.)

  
Maria Teresa zorientowała się w spisku jezuitów, do którego został włączony jej mąż, mason Franciszek I Lotaryński. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Franciszek_I_Lotaryński)

  
Maria Teresa (członkini wielkiej loży, wyznawczyni wielkiej bogini) ukształtowała zbrodniczy absolutyzm polityczny, którym dzisiaj kierują się wszystkie illuminackie państwa kastowe.  

 (Absolutyzm polityczny – pogląd z dziedziny myśli politycznej, według którego jest dobrze uzasadnione, by władza przysługująca jednemu człowiekowi lub grupie ludzi sprawujących ją w państwie przysługiwała im bez ograniczeń, przy czym ma się na myśli ograniczenia prawne, a czasem nawet moralne.

  
Władzę absolutną można sprawować w ramach rozmaitych ustrojów i nie jest ona ograniczona tylko do monarchii absolutnej. Absolutyzm władzy polega nie tyle na formalnej stronie ustroju, lecz na tym kto w rzeczywistości sprawuje władzę i czy osoba lub grupa ją sprawująca jest ograniczona prawnie, np. przez konstytucję, czy też stoi całkowicie ponad prawem.)

  
Ahura Mazda

  
Zauważmy, że oprócz kultu mitry, ważną rolę w kościele katolickim odgrywa kult Ahura-Mazda ( odpowiednik Boga Ra, https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ormuzd , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zaratusztrianizm ), jest on obowiązującym kultem wyznaniowym wszystkich współczesnych form religijnych. 

  
(New Age Polska : Święte Bractwo, to jedna z najbardziej elitarnych, awangardowych organizacji duchowych, ezoterycznych czy okultystycznych znana także jako Bractwo Magów lub Zakon Świętych, Bractwo Oświeconych. W Polsce liczy około 1000 adeptów, jednocząc wybitne duchowe i okultystyczne osobowości posiadające magiczne moce duchowe oraz kultywujących Duchowe Braterstwo. Święte Bractwo jest to zakon magiczny, którego celem jest wskazywanie ludziom boskiej wiedzy i sposobów duchowego oświecenia.

  
Struktura organizacyjna Świętego Bractwa.

  
Na czele Świętego Bractwa stoi Mistrz (Wielki Mag, Mahaguru, Paramaguru), który uważany jest przez członków grup za „przybranego syna” Boga Światłości (Ormuzda, Ahura Mazda, Sanat Kumara). Mistrz według Świętego Bractwa posiada moc udzielania „Łaski Wiecznego Życia”. Niżej w hierarchii grupy jest kadra kierownicza liderów, w skład której wchodzi sześciu tzw. Niebiańskich Strażników (kumarów) strzegących porządku i czystości świętej drogi niebios. 

  
Kolejny organ to Rada Duchowa Świętego Bractwa skupiająca 28 kapłanów, szamanów, magów, jasnowidzów, najlepszych uzdrowicieli i ekstrasensów szczerze oddanych boskim siłom światłości. Święte Bractwo zorganizowane jest na wzór starożytnych ezoterycznych Bractw Magów do których nawiązuje jako jedna z międzynarodowych współczesnych korporacji ezoterycznych.

  
Bezpośrednio im podlegają Czciciele Ognia, Parsi – chłopcy i dziewczyny zajmujące się na co dzień znajdowaniem i wcielaniem nowych członków, adeptów i adeptek do Świętego Bractwa, które jest najwyższym Bractwem Magów na Ziemi.

  
Najniżej w hierarchii grupy znajdują się uczniowie.)

  
Świątynia Jezuitów.

  
Największą świątynią Iluminatów, Templariuszy i Jezuitów (Jezuici to odłam masonerii powstały na gruzach zakonu Templariuszy, patrz symbolika rytualna.), jest Waszyngtoński Capitol, w którym zobaczycie m.in. Apoteozę Waszyngtona. 

  
Człowiek żyjący na szczycie struktury kastowej, może stać się bogiem, poprzez uwielbienie jakim daży go podległy mu niewolniczy tłum. Początkiem tej hierarchicznej drogi były losy Ozyrysa, Tammuza, Jezusa …

  
Do niektórych pomieszczeń Kapitolu nie dostaną się zwykli zjadacze chleba, jednak zdobyliśmy dla was kilka ciekawych zdjęć, które wskazują na bliskie kontakty jezuitów z masonami i Iluminatami …

  
Głównym kapłanem Watykanu w USA, był mason, iluminat i jezuita James Gibbons (ur. 23 lipca 1834 w Baltimore – zm. 24 marca 1921 w Baltimore) amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Baltimore od 1877, aż do śmierci.

  
W 1886r, był drugim człowiekiem ze Stanów Zjednoczonych, który został kardynałem. Konsekrowany na tytularnego biskupa Adramyttium w wieku 33 lat, kiedy w 1868 roku, papież Pius IX powołał go na Wikariusza Apostolskiego do Północnej Karoliny, która nie posiadała jeszcze katolickich diecezji w obrębie swych granic.

  
W 1872 roku został biskupem Richmond i służył tam do maja 1877, kiedy został mianowany koadiutorem arcybiskupa Baltimore. Sukcesję przejął już w październiku tego roku po śmierci arcybiskupa Jamesa Roosevelta Bayley’a. 

  
W 1876 roku, opublikował Gibbons katechizm, który stał się najlepiej sprzedającym się podręcznikiem w Stanach Zjednoczonych. W 1917 we wstępie do 83 edycji Kardynał zauważył, że „od pierwszej edycji pojawiło się do chwili obecnej milion czterysta tysięcy egzemplarzy. Praca została przetłumaczona na prawie wszystkie języki Europy”.

  
Prezydent William Taft wziął udział w jego Złotym Jubileuszu Kapłaństwa w 1911 r. W 1917 roku, prezydent Theodore Roosevelt określił Gibbonsa mianem najbardziej czczonej i szanowanej osobistości w Ameryce. Zmarł w 1921 roku po 44 latach kierowania archidiecezją Baltimore.

  
Niektóre pomieszczenia amerykańskiego Kapitolu, zostały staranie przerobione właśnie przez głównego kapłana jezuitów w 1909 roku. 

  
Odbyło się to w czasie prezydentury masona 33 stopnia i Illuminata Theodore’a Roosevelta. 

  
Po pożarze w 1914 roki, inny mason 33 stopnia, Thomas Woodrow Wilson, i były prezydent USA William H. Taft wraz z jezuitami przebudowali całe wnętrze Kapitolu. 

  
Remont został zakończony w 1923 roku, za prezydentury kolejnego masona 33 stopnia Calvina Coolidge, polityka wchodzącego w skład rady CFR. 

  
Statua „Boga” Waszyngtona został poświęcona w 1932 roku za prezydentury członka rady CFR, (aktywny członek Bohemian Club, Bohemian Grove), Herberta Hoovera. 

  
Amerykański Kapitol, wzorowany został na sanktuarium Redukcyjnym Jezuitów w Paragwaju. Amerykański Kapitol został wzniesiony przez super masona, iluminata George’a Washingtona, który został przekształcony w prawdziwego Chrystusa reformacji.

  
Masoni często są widywani z Biblią Króla Jakuba (AV1611), Washington został ochrzczony przez pastora Johna Gano. (https://en.m.wikipedia.org/wiki/John_Gano)

  
Ten ostatni aspekt widoczny jest we wnętrzu kopuły Kapitolu. Washington dołączył do hierarchicznych bogów.

  
Ciekawa jest teza o otruciu leżącego na łożu śmierci George Washington, wąglikiem. Washington nie dawał się w łatwy sposób sterować, dlatego też na jego następcę wybrano Johna Adamsa, masona dość niskiego stopnia.

  
Adams był wiernym uczniem innego super masona Benjamina Franklina.

  
Określenia super mason, używam do opisania wszystkich iluminatów dążących do powiązania masonerii z iluminatyzmem, a jak wiemy miało to miejsce w 1782 roku. 

  
http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

  
http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/iluminaci-w-cieszy-i-cieniu.html

  
Liga Świata

Savadad 

Reklamy