Apel do ludzi walczących z systemem.

Apel do ludzi walczących z systemem.
Zwracam się, m.in. do Pana Kękusia, Gawrońskiego i Nowaka … 

Jesteśmy obserwowani przez dziwną grupę „ludzi”, („fałszywe organizacje”), jak udało mi się ustalić, całkowicie wymyślonych, zbierających pełne dossier na nasz temat. 

Jedna grupa – zbieraczy, przekazuje nasze teksty drugiej grupie – dezinformatorów, tworzących na bazie naszych tekstów – dezinformacje, i podobne teksty o zmienionych głównych wątkach i ideach (manipulacja faktami i słowami).  

  

I wreszcie, aby zepsuć wizerunek naszej pracy, aktywuje się trzecia grupa, psychopatycznych niszczycieli prawdy, którzy niszczą treści poprzez rozpłynięcia się tematu w bagnie głupoty …

(Ich praca polega na umyślnym lub nieumyślnym, wklejaniu setek zdjęć, obrazków i treści bez znaczenia, o sensacyjnych tytułach, spychających ważne tematy na sam koniec listy. Ci ludzie, nigdy nie śpią, nie pracują, lecz niszczą – co zrobić.? Przestać ich obserwować. !)

Dziwnym zbiegiem okoliczności, jest wytworzenie w PiS, KOD, PO … , komórek zajmujących się teoriami spiskowymi i użyciem ich do tworzenia fałszywej, „lini dialogowej”, ze społeczeństwem.

Zauważcie panowie, ze została zmieniona forma pojmowania głównych słów opisujących moralność, teraz zaczyna się atak na zmianę pojęciową, słów opisujących prawdę – nazywaną, teoriami spiskowymi.

O tyle, o ile dzieli nas odmienna ideologia, to nadszedł czas, stworzenia jednego frontu, w celu obrony prawdy przed hierarchią i ich poplecznikami oraz niewolnikami. 

Inaczej, cała praca włożona w uświadamianie społeczeństwa, pójdzie na marne, przez działania takich ludzi jak Petru czy Macierewicza (Głównie chodzi tu, o działania głównego mózgu hierarchii, zorganizowanej grupy przestępczej, nazywanej według prawa masońskiego : PiS) .

( http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/polityka-fikcji-czyli-dlaczego-nie.html , http://depopulacja.blogspot.com/2016/03/bron-samozagady.html )
Może, warto ustalić wspólne pojęcia, poprawne sformułowania, odejść od dociekań, teorii …, na rzecz ustalenia niepodważalnym faktów historycznych i pojęciowych.

Panowie, co roku, wyciągam rękę do zgody, pojedyncze osoby, można spacyfikować, ośmieszyć i zniszczyć dorobek ich życia, z grupą tego się nie da zrobić. 

Liga Świata

WDD

P.s 

Jeśli każdego dnia …

Jeśli każdego dnia obalimy choć jeden mit, zamienimy choć jedno kłamstwo w czystą prawdę, ujawnimy choć jedną malutką nieprawidłowość i niegodziwość wymierzoną w człowieka, poznamy choć jednego przeciwnika wolnej ludzkości, zwalczyny choć jeden nałóg i zdyskredytujemy choć jednego zakłamanego polityka …

To jestem pewien, że dzięki takim drobnym kroczkom nauczymy się odróżniać prawdę od kłamstwa, i ludzi od bestii, jestem też pewien, że zbudujemy lepsze jutro dla każdego z nas …

Jestem także pewien, iż kolejne pokolenia, będą budowały wolność w oparciu o własne wnętrze, moralność i twarde zasady etyczne, a obywatele wszystkich państw tego świata, bedą wolni, żyjąc w niepodległych i suwerrennych krajach, pozbawionych jakichkolwiek hierarchii szczególnie tej budowanej na monarchii, sile, polityce, pieniądzu i religii, wykorzystywanej w budowaniu władzy i majątku kosztem społeczeństwa …

Wojciech dydymus Dydymski

Liga Świata ‚2011

Reklamy