Iluminaci i nowy port lotniczy w Meksyku.

Iluminaci i nowy port lotniczy w Meksyku.
Nowe lotnisko w Meksyku posiada unikalne cechy artystyczne związane ze sztuką illuminatów i masonów .

Projekt nosi podpis znanego angielskiego architekta Normana Fostera, który jest uważany za jednego z geniuszy współczesnej architektury.

Ten sam człowiek odpowiada za lotniska w Pekinie i Hongkongu, a także Millennium Bridge w Londynie, za które dostał nagrodę Pritzkera.
Wszystko zostało wykonane we współpracy z dobrze znanym meksykańskim architektem Fernando Romero i z renomowaną holenderską firmą konsultingową Holandia Airport Consultants.

  
Dodatkowo, potentat Carlos Slim (ojciec Normana), który jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a dodatkowo jest jak jego syn członkiem tajnego stowarzyszenia, był bardzo zaangażowany w ten projekt.

Lotnisko makabrycznej zmutowanej przyszłości? (Foto)

Ponieważ praca została zakończona, ezoteryczne symbole obecne w różnych miejscach struktury architektonicznej lotniska są postrzegane jako prawdziwe ukryte wiadomości i przesłania.

  
Możemy tu znaleźć vimany (latające maszyny opisane przez liczne starożytne kultury), UFO, które pojawia się w książce „Ukrzyżowania”, jako „Oko Saurona” (symbol zła w sadze Władca Pierścieni ), inspirowane jest to słynnym Okiem Opatrzności, zwanym również All-Seeing Eye (słynny symbol masoński, obecny np. Na banknocie 1 dolarowym).

Lotnisko jest doskonałym miejscem przedstawienia swoich planów milionom nieświadomych zagrożeń ludzi.

  
Według Normana Fostera i jego zespołu, praca jest świętem monumentalności meksykańskiej architektury, poczynając od czasów Azteków mistyka Meksykańska, i tak jest pełna różnych mistycznych symboli.

Ponadto, stare lotnisko Benito Juarez wyczerpało wszystkie swoje możliwości. 

  
W pierwszej fazie, nowy międzynarodowy port lotniczy w Meksyku będzie miał zdolność do obsługi 50 milionów pasażerów i trzy pasy ruchu, które działają jednocześnie, umożliwiając 550 000 operacji rocznie. Projekt pochłoną 4430 akrów i jest prawie sześć razy większe niż obecne lotnisko.

Według architektów zaangażowanych w projekt , lotnisko będzie przykładem zrównoważonej infrastruktury (energetycznej), mającej na celu pełne wykorzystanie dobrych cech pogodowych Meksyku, jego naturalnego światła i temperatury powietrza.

  
Głównym celem nowego lotniska jest integracja kompleksowego planu rozwoju, którego nad celem jest przekształcenie stolicy Meksyku w policentryczne miasto więzienne ,którego elementy znane są w wiekszości miast USA i Europy.

Liga Świata

Dydymus

Reklamy