Pokaże wam dwa zdjęcia.

Pokaże wam dwa zdjęcia. 
Pierwsze z nich przedstawia tzw. czarne jajko, używane przez wojowników ninja, asasynów, służby specjalne, wielki efekt, małe straty, jest to idealne narzędzie demolki, do wytworzenia telewizyjnej sztuki teatralnej. 

  
Drugie zdjęcie przedstawia, niewolników terrorystów rządowych, w pełnej krasie. Siły specjalne, to pretorianie, asasyni, roninowie władzy, niszczący wrogów elit, kast i celebrytów. Niszcząc wrogów elit, niszczą ich prawo do wolność i równości. 

  
Warto zadać pytanie panom z gromu, czy ich działania, są zgodne z ideą szerzenia dobra dla narodu.?! Tobie ojczyzno, ojczyzna to naród, a nie elity.! Panowie oszukali was, nawet wasza symbolika, pokazuje nienawiść do zwykłego człowieka, pokoju, idei obrony narodu … 

W czasie belgijskiego zamachu fałszywej flagi, na 80% brał udział izraelski oddział Shayetet 13, który uprzednio wykreował spektakl świateł i cieni we Francji.  

Dla elit wojna z terroryzmem, to wojna z ludźmi, i ich prawem do wolności. 

Gdyby, istnieli prawdziwi terroryści, nie atakowaliby zwykłych ludzi, lecz piętnującą ich władze. 

Oznacza to, że terrorystyczna władza wysyłająca podbijające, a nie oswabadzające wojska do Iraku, czy Syrii … ,jest bezpieczna, bowiem to ona wytworzyła ruch terrorystyczny, za pomocą, którego odebrała swobody obywatelskie podbijanym i obserwującym to państwom.  

Ludzie, walczący o swoją wolność, nie są idiotami, nie atakują innych ludzi, lecz ambasady, magazyny, jednostki wojskowe, a na terenach atakujących ich państw, biorą na cel konkretnych polityków, księży i bankierów. 

Tak działa wojownik, określający indywidualny cel swego ataku. Prawdziwa zemsta, polega na zniszczeniu człowieka, który wydał rozkaz wkroczenia na teren jego państwa, lub był pomysłodawcą całego planu.

Czy, słyszeliście o takim przypadku, aby telewizja pokazała zabitego bankiera, księdza lub polityka … !? 

W telewizji, pokazują tylko sztuczny, medialny, oparty na rozmachu i strachu terror fałszywej flagi, terror rządowy, pomijający działania służące osiagnięciu wolności, przez piętnowanych przez władze obywateli.

Wolni ludzie wykonują konkretne wyroki na finansujących wojny bankierach, politykach, księżach i biznesmenach. 

Moi palestyńscy przyjaciele, w zeszłym roku wyeliminowali ok.50 członków elit, w tym samym czasie, terror rządowy, zamachy fałszywej flagi, zabiły ponad 356 tysięcy niewinnych osób (Bliski Wschód).

Żaden kraj, przy dobrze działającej, chroniącej naród policji, nie potrzebowałby wojska, ani sił specjalnych, bowiem te, od zawsze powstawały, z myślą o zaplanowanej, depopulacyjnej i eksperymentalnej wojnie, oraz w celu ochrony tworzących je władz. 

Elity, chronią swoją nielegalnie zdobytą władze, przed inteligentnymi, a tym samym i wolnymi, niepodporządkowującymi się wymuszonej sile, ludźmi.

Wczoraj, widziałem burzone domy, wygnanych ludzi, słyszałem strzały i nikt o tym nie napisał, nikt o tym nie powiedział … !

Palestyna umiera, pod naporem prawdziwego rządowego, międzynarodowego terroru. 

W tym czasie wygnani Słowianie, przestępcy z grupy A-bra/h/m i Rusa, udający Żydów, Semitów, zabijają Żydów palestyńskich i Semitów arabskich. 

Polski, a nie Lechicki prezydent filosemita, pokazał w parlamencie europejskim, twarz prawdziwego antysemity, nie wspierając państwa palestyńskiego. Sprzeczność?! Bynajmniej … ,w iluzji świata, jest to normalne działanie skrytobójców, udających przeróżne nielegalne formy władzy …

Nie ma terroru, nie ma antysemityzmu, nie ma mowy nienawiści, jest nienawiść władzy do normalnych ludzi, uważanych za niewolników.

Śmierć hierarchii, jest początkiem wolności. 

Liga Świata
Dydymus

Reklamy