Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa.

Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. 

Opowiem wam o przyszłości, która czerpie z ukrytej przeszłości. Ostatnie drzwi człowieczeństwa zostaną otwarte w dniu „wyboru” Hillary Clinton na prezydenta USA – Czarnej Unii.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/niewygodna-prawda-o-wyborach-w-usa.html


Wielu Amerykanów ma irytujące, kłamliwe przekonanie, że silna armia jest najskuteczniejszym sposobem, a nawet gwarantem, utrzymania statusu najbogatszego i najsilniejszego mocarstwa na świecie.

Takie bzdety lubią podkreślać onanizujący się przy nazistowskich marszach swoich ojców i dziadków „eksperci” od geopolityki.


Ameryka, a za nią cały świat, zmierza do kłamstwa zwanego transhumanizmem i do galopującej globalizacji, co spowoduje wyeliminowanie żołnierza na rzecz robotów, cyborgów i autonomicznych maszyn bojowych.

Żywi żołnierze, stoją na drodze do zmniejszenia budżetu narodowego. Główną role w polityce wielu państw, odegrają czarne budżety, mające na celu eliminacje człowieka ze stanowisk decyzyjnych.


W obecnych czasach produkcja nowych typów broni obsługiwanych przez człowieka, mija się z celem, trzeba więc stworzyć nowy typ zagrożenia, któremu sprostają tylko maszyny. Cyberterroryzm, jest już gotowy, pierwsze drony uderzą w ludzi w przyszłym roku …

Utopijna gospodarka USA, jak i całego świata, musi być utrzymana na powierzchni do czasu ostatecznego rozwiązania problemu z ludźmi. 

(Hitlerowi wcale nie chodziło o Żydów, tylko o człowieka jako takiego, stojącego na drodze idei Transhumanizmu …)

http://newspaper.hvs.pl/nasa-wojna-przeciwko-czlowieczenstwu/


Dama w szkarłacie

Nowo wybrany marionetkowy prezydent, ogłosi zmianę polityki w stosunku do armii co wpłynie na przebudowę budżetu państwa. 

Te następujące po sobie kroki Pani Clinton, zadowolą liberałów i konserwatystów (fikcyjna tezy i antytezy).


Jak to możliwe.? 

Wasz wizjoner, już wam mówi : 

Aby „uratować” naród, „gospodarkę”, „miejsca pracy”, wydobyć naród z pozornego kryzysu, należy przestawić wszystkie siły narodu, na działania (odtajnionego) kompleksu naukowo-przemysłowego.

Nikt się nie zdziwi, skąd nagle pojawią się w dużych miastach ogromne kompleksy i laboratoria produkujące roboty i cyborgi, wszystko co do tej pory, było trzymane w sekrecie, stanie się koniem trojańskim, danym przez cudowny rząd, głupiemu narodowi i międzynarodowemu społeczeństwu.   


I tak oto, kolejny ludobójca, dama w szkarłacie, stanie się narodowym bohaterem utrzymującym mit amerykańskiej siły, armii i gospodarki.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

Technologia transhumanistyczna zaczynie radykalnie zmienić życie zwykłego człowieka. 


Wielu ekspertów naiwnie oczekuje, że nauka pokona śmierć w ciągu najbliższych 25 lat, jednak mózg w maszynie, to nie organizm duchowy, tylko posłuszny swojemu stwórcy cyborg, mający na celu wykonywanie konkretnych zadań i poleceń. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow.html 

( Tutaj Clinton dostała plan swego działania, i została namaszczona na prezydenta czarnej unii. Te wasze „wolne” wybory i „decyzje” … )


Teraz wiesz, czemu służy eksperymentalny program sterowania ludzkim umysłem … ?! Będziesz i częściowo już jesteś, autonomiczną maszyną, której mózg będzie zależny od decyzji podejmowanych za pomocą fałszywych fal mózgowych.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/bron-neuro-elektro-magnetyczna.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czestotliwosci-pracy-mozgu-czyli-jak.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html


Nowe społeczeństwo, opętane „darem” Transhumanizmu, wytworzy nowy rynek zbytu i zarobku. Ludzie zamiast smartphonów, zapragną mieć nowe bioniczne części, dające im możliwość dążenia do „doskonałości”. 

Kolejna wartość oraz cecha człowieczeństwa zostanie zmieniona i przedefiniowana, oto wasza „żywa śmierć”.

Gospodarka zostanie napędzona na kolejne 100 – 200 lat, na ostatnie 200 lat świadomego życia, zmanipulowanego człowieczeństwa. 


Obecnie armia amerykańska, dysponuje milionami głodnych krwi idiotów, podbijających w imię pokoju korzystne z punktu strategicznego i zarobkowego, teoretycznie wolne państwa. Państwa te stanowią amerykańskie kolonie, sterowane przy pomocy demokratycznych rządów, masońskich marionetek. 

Sytuacja jednak się zmienia. 

Dziś, aby stworzyć plan wojny i podboju wystarczy wykreować nie istniejącego i niewidzianego wroga, składającego się z małych międzynarodowych oddziałów specjalnych, nazywanych dla niepoznaki terrorystami.


Nie trzeba już ogromnych baz wojskowych, tysięcy wspomagających je firm, tylko kilku super żołnierzy, kilku aktorów i warty miliardy dolarów, sprzęt zmieniający spostrzeganie danej sytuacji.

http://manipulanci.wordpress.com

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html

http://technolgia.tumblr.com


Nowa rzeczywistość, zmieni armię, już trwa oczyszczanie armii ze starego sprzętu i buntowniczych generałów. Do 2025 roku, zostanie zlikwidowanych większość baz wojskowych.

Nadchodzi czas autonomicznych dronów, czołgów, czas cyberwojny i sztucznej inteligencji.

Wojsko, nie będzie potrzebowało piechoty lecz programistów, techników i inżynierów. Rzeczywistość przestanie być manipulacją, a stanie się rzędami zer i jedynek.


Mason, Dwight Eisenhower ostrzegał, że za 50 lat nie będzie już żołnierzy, ponieważ zmechanizowana bestia wyruszy w swój ostatni marsz przeciw ludziom. 

Deklaracja niepodległości, dająca władze masonom nad ludźmi wykreowała drogę negatywnej ewolucji. 

Akcjonariusze i beneficjenci przemysłu obronnego, zacierają ręce patrząc na potencjał zmieniającego się rynku. Tylko głupcy pochłonięci telewizją, internetem, negatywnym postępem, nie zauważą własnej zguby. 


To, nie wy jesteście prawdziwym społeczeństwem, ale zakwalifikowani do świata rzeczywistego przydatni władzy ludzie : prawnicy, politycy, kapłani, lekarze, naukowcy, prezesi, projektanci, technolodzy, naukowcy, czy programiści … 

W niedługim czasie pojawią się nowoczesne leki, leczące praktycznie wszystkie dolegliwość, jest to łatwe skoro w dzisiejszym czasie 98% chorób jest wykreowanych w sposób sztuczny : rak, cukrzyca, wirusy … 


Pojawi się też, ruch anty-aging, dostępny dla wszystkich odpowiednio zamożnych obywateli świata.

Ponad połowa (67%) nas cierpi na problemy zdrowotne, 48 procent osób powyżej 65 roku, życia cierpi z powodu niepełnosprawności, a dwie trzecie z nich, ma problem z mobilnością. 

I na tych wszystkich zniszczonych przez państwo staruszków, będzie już czekała bionika, implanty chipowe i technologia odmładzania genów. 


Ta pozorna zmiana, przekształcenie gospodarki z militaryzmu na postęp naukowy i medyczny, zaklei ludziom usta, oczy i myśli.

Wszystkie firmy zbrojeniowe od lat inwestują w transhumanizm, przedłużenie życia radio-sterowalnych ludzi, da korporacjom mega zarobki. 


Będziecie tworzyli mega-utopię rozpędzającego się „postępu” (kontroli), będziecie kupowali wszystko to, co będzie wam chciała sprzedać dana korporacja, i dalej opowiadać bajki o nauce, postępie, nie możliwych do złamania zabezpieczeniach … 

To lepsze od cudów …?! No tak, bo nikt z was nie dostrzega cudu życia, przyrody i ewolucji duchowej.


Transhumanizm, wieczne podatki, wieczny handel, wieczne państwa, rządy, kasty i wieczna władza nad pozornie uprzywilejowaną kastą cybernetycznych durni. 

500 milionów

500 mln tzw. „osób”, żyjących w miejskich ośrodkach przemysłowych, 7 mld ludzi, dogorywających na terenach skażonych radioaktywnie. 


To jest wizja najbliższych 100 lat.

Bogowie żyjący pod ziemią, na niebie i w oceanach, elita żyjąca w miejskich ośrodkach przemysłowych i ludzie, żyjący w jaskiniach i tunelach – czy wy, już tego nie przerabialiście …?!

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/dowody-dziaania-nwo-bunkry-elit.html?m=1

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/03/oceaniczne-miasta-elit.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/03/elysium-orbitalne-miasta-elit.html

Skąd to wiem…?!

Na prośbę grupy Bildelberga, Obama chce wprowadzić nowy sposób myślenia, przepychając do senatu : 


„Prawo Transhumanistyczne” (prawdziwa twarz „Boga”)

Artykuł 1 : Naród, będzie miał zapewniony powszechne prawo dostępu do nauki i technologii, pozwalającej żyć obywatelowi w nieskończoność, jeśli dany człowiek tego zechce …

Rząd, chce wytworzenia kastowej trójcy : władza – posłuszny cyber-obywatel – niepotrzebny już człowiek.

Zrobiono wszystko aby życie was rozczarowało .


Z tego też względu Bóg, a także wyeksploatowana już religia, przestaną istnieć, dostaniecie nowych „bogów”, herosów i prawo do „wiecznego” życia, kosztem własnego człowieczeństwa. 

Jak doprowadzić do upadku 7 miliardów ludzi.?! Otóż, podatki osób korzystających z „darów” Transhumanizmu, będą znacznie mniejsze, przez brak potrzeby korzystania ze służby zdrowia …


Biedna część społeczeństwa, ludzie, będą żyli w Sodomie i Gomorze, w upadających społeczeństwach, w których woda, żywność i energia będzie formą zarobku. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html?m=1

Większość tych społeczeństw, zostanie zniszczona przez dostarczanie im chorób w jedzeniu i wodzie. Popatrz na historię wszystko to już było. 


Teraz wróćmy do kompleksu naukowo – przemysłowego. W przyszłym roku, wiwatujący ludzie nie będą do końca rozumieli, o czym mówi Hillary Clinton.

Kompleks naukowo-przemysłowy, to tak naprawdę przeobrażenie kraju w państwo policyjno – wojskowe, przemysł będzie podlegał armii, nauka będzie podlegała armii, a wszystkie tajne i jawne budżety zostaną zmienione na oficjalne metody finansowania nauki, czyli wojska.

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/03/10-etapow-utworzenia-panstwa-policyjnego.html


Nowa Konstytucja Stanów Zjednoczonych i Prawo Transhumanistyczne, przez szereg abstrakcyjnych sformułowań będzie ocierało się o zdrowie danej osoby.

Co z tego…?! Przecież to dla idiotów, super sprawa … 

Długowieczność, odporność, wieczna młodość …, zastanów się na co, „choruje” twój telefon, telewizor i na co będziesz chorował i ty, będąc maszyną … ?!


Te nowe ustawy, ten nowy legalny potwór zostanie upoważniony przez rząd i ludzi, do stworzenia społeczeństwa kastowego, w którym w wielu przypadkach, lekiem będzie technologia, przeobrażająca twoje ciało w bezduszną maszynę.

Wojna w Iraku kosztowała 6 bilionów dolarów, suma ta zlikwidowałaby głód i bezdomność, jednak jutro podobne kwoty będą służyły nowej wojnie -przeobrażenia ludzi w długowieczne maszyny, doprowadzające do tak drastycznych podziałów społecznych, że każdego roku będą umierały dziesiątki milionów istnień ludzkich. 


Amerykański sen o apokalipsie.

Prawie 7000 Amerykanów, umrze w ciągu najbliższych 24 godzin przez raka, choroby serca, cukrzycę, starość … 

Zamiana człowieka w maszynę, to sposób ucieczki człowieka, od trucizn zabijających nas każdego dnia, to podstęp mający przeobrazić człowieka w posłuszną rządowi maszynę.

Nauka mówi nam, że człowiek 10 tysięcy lat temu, dożywał co najwyżej 40 lat, jednak świadczy to tylko o tym, że jego stan zdrowia wskazywał na 40 lat, podczas gdy człowiek ten mógł żyć 200 czy 300 lat, pomyślałeś o tym … ?!Spójrzcie na stare księgi i długość życia np. sumeryjskich królów.  


Więc skrócenie czasu życia przez choroby i chemię, to świadomy proces dążenia do Transhumanizmu. 

Transhumanizm wkrada się do waszego słownika. I tutaj rodzi się pytanie : kiedy transhumanizm zawita do waszych domów.?!


Transhumanizm zaczął zmieniać ludzki genotyp już na przełomie XIX i XX wieku : szczepionki, eugenika, nowe odmiany roślin, zwierząt, a także chemiczne dodatki do wody i żywności … 

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/edward-jenner-i-louis-pasteur-zagady.html

Jednak, największy krok zmuszający was do przyjęcia Transhumanizmu zrobiły dwie wojny światowe, będące eksperymentami napędzanymi pieniędzmi anglosaskich szaleńców, myślących o wiecznej władzy i wiecznym życiu.   


W przyszłym roku, wraz z przyjęciem prawa transhumanistycznego i nowego naukowego planu rozwoju, zetkniecie się z fałszywymi cudami bioinżynierii, technologii i zapomnicie o sobie, Bogu i prawdzie. 

Nie będziecie wydawać pieniędzy na wojsko, na zdrowie, lecz na wojskową technologię podboju, jest to ironiczne przekształcenie sposobu walki poprzez przekształcenie nazw. 


Zafundowane wam przez rządy choroby i ułomności, będą usuwane jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Będzie czcili nowych bogów i nowych bohaterów, zmieniających ludzi, w zmechanizowane potwory.

Wojsko, nigdy nie miało chronić ludzi, lecz władze, przed światem ludźmi. Wojsko to międzynarodowi terroryści, których teraz i zawsze, uważaliście za chroniących was bohaterów. 


Niewidzialny wróg, został pokonany przez niszczące was wojsko. Chwała nic nie rozumiejącym „bohaterom”.

Wszystko, co zrobił rząd, to zmienił numery kont, nazwy instytucji i dał ludziom konia trojańskiego technologii, w celu kontroli i przekształcenia człowieka w użyteczną maszynę. 


Kompleks naukowo-przemysłowy, to ostatni krok do ludobójstwa, uśmiercenia człowieka i duchowości. Maszyny będą żyły i służyły, a ludzie będą korzystali z trumien i worków na ciała. 

Oto wizja, oto prawda, oto głupcy wasza przyszłość. 


Odnalezienie prawdy, przez pryzmat kłamstw, jest obowiązkiem każdego mądrego człowieka, chcącego pozostać człowiekiem. 

Liga Świata

Dydymus

Reklamy