Kult śmierci i 60 tysięcy lat kłamstw.

Kult Śmierci i złoty era człowieczeństwa, czyli od dziś jesteście Iluminatami.

Przez 15 lat, ten tekst czekał na swoją publikacje, ukryty w słowach i obrazach zagadek, jednak nikt z 1.647 mln osób, nie znalazł skrywającej prawdy skrytki. Oto pierwszy z tekstów, dających człowiekowi prawdziwą wiedzę o ziemi i człowieku.

Wstęp :

” Zaryzykuje, pojadę po całości, choć nie wiem, czy głupcy docenią mój bardzo niebezpieczny gest.

Na początku idea tajnych bractw miała na celu ochronę ludzkiej tożsamości i wiedzy złotego okresu człowieczeństwa.

Potem wiedza kapłanów stała się tajemnicą, służącą do zdobywania władzy nad ludźmi.

Mason 33 stopnia wtajemniczenia, a potem Illuminat kręgów wewnętrznych ma prawo dostępu m.in. do holograficznej wiedzy złotej ery.

Głównym, pierwszy słońcem ziemi było słońce arktyczne, nazywane dziś czarnym słońcem.

Czarne słońce, to brązowy karzeł zwany Saturnem – szatanem, Lucyferem, władcą pierścieni lub panem czasu i śmierci.

Era Złotego wieku człowieczeństwa (technologi i przemysłu), poprzedza erę srebrną, brązową i dzisiejszą epokę żelaza.

1. Złota Era – Zaginiony raj Złotego Wieku,
2. Era kapłańska (srebrna)
3. Heroiczna epoka brązu
4. Żelazna epoka niewolniczego przemysłu

Przed świtem wiecznego mroku, mieli chronić nas kapłani, którzy postanowili wykorzystać wiedzę i władzę, do stworzenia kultu śmierci – nowego porządku świata, zamieniając szczytne idee w odrażające rytuały.

Oświeceni kapłani, to potwory chroniący swoją wiedzy i linię krwi.

Nie wiem, czy można nazwać ich jeszcze ludźmi, ci „ludzie”, żyją na koszt zniewolonego społeczeństwa, i nie chodzi mi tutaj o wymyślone przez nich pieniądze …

Kapłani doskonale wiedzą, że społeczeństwo idiotów, przyjmie te fakty, jako niesprawdzoną teorie. Ale, co będzie, jeśli zaczniemy rozprowadzać zdjęcia holograficznych „książek”, i wiedzy na której opiera się dzisiejszy wynaturzony, amoralny świat … ?!

Chcemy zmienić równowagę sił, poprzez wskazanie ludziom prawdy.

Nie musicie godzić się na prawo, będące sprzeczne z istotą wolności i człowieczeństwa.

Wiara, nie jest formą magii słów, za pomocą których przekonano was do przyjmowania dowodów, zezwoleń, legitymacji i innych piętn oraz form władzy człowieka nad człowiekiem.

Demokracja, pieniądz, konstytucja, ustrój, religia, tolerancja …, nie są wartościami, lecz sposobami sprawowania władzy człowieka nad człowiekiem …

W miłości znajdź tajemnicy boskiej jedności. Jest to miłość, która jednoczy wyższe i niższe stadia egzystencji.

Patrzysz i nie widzisz, nawet tego, że twoje miasto, jest zbudowane na planie 22 hebrajskich liter, które rozmieszczono w układzie kabalistycznej przestrzeni.

Każda ściana magicznego sześcianu opisuje konkretny kierunek, czyli 7 głównych kierunków w przestrzeni: północ, południe, zachód, wschód, nad, pod oraz centrum.

12 stron i 3 środkowe osie sześcianu przestrzennego, są połączone z 7 głównymi kierunkami. W kabalistycznej księdze Sefer Yetzirah, napisano, że wszystkie kierunki, są wyprowadzone z 32 ukrytych ścieżek mądrości.

I jeśli nie osiągniecie tego poziomu wiedzy, będziecie już zawsze niewolnikami wolnych, niezwykle inteligentnych psychopatów.

Człowiek nie odnajdzie się w przyszłości, zanim nie pozna swojej przeszłości, a wy nie wiecie kim jesteście, skąd jesteście i dokąd
zmierzacie … ”

Dydymus

( Jakiś głupiec, udając mędrca zapytał mnie gdzie tu magia…!? Gdybym nie zdjął z ciebie czaru niedostrzegania faktów, dalej spał byś, nie wiedząc o tej prostej zasadzie, z której zbudowane są wszystkie czary i zaklęcia …

Nadal wydaje ci się, że jesteś wolny będąc niewolnikiem, nadal udajesz mądrego, będąc nauczonych kopiowania cudzych zachowań, głupcem …

Prostota czarów, polega na ich genialnej prostocie, a nie na głupocie gadania i powtarzania …

Będziesz, mógł nazwać mnie głupcem odkrywając przede mną jakąkolwiek inną tajemnicę, której nie dostrzegam …

Aby być wrednym, dumny, złośliwym i pewnym siebie, trzeba być gotowym mowić o pewnych niewygodnych rzeczach, zanim powiedzą o nich podekscytowane stada, bo jeden fakt, nie jest obrazem całej układanki, a tchórzostwo do dnia ujawnienia, określa tylko twój tchórzliwy prosty charakterek …

Jakoś nie widzę o tym twoich tekstów, nie widzę abyś obudził swoją wiedzą choć jednej osoby, skoro nie możesz obudzić się sam, ze snu czarów i kłamstw … )

Historia

Ta niewyobrażalna historia, stała się podstawą dla tajemnych szkół wiedzy. Skryta wiedza utworzyła nikomu nie potrzebną, wypaczoną naukę, zgodną z ideologią podporządkowującej was dualnej władzy.

Teologia, płeć, rytuał krwi oparty na alchemicznych przesłankach napędził rynek fałszywej nauki i sztuki.

Ukryta siła kapłanów, prowadzi wojnę lini krwi, z linią ziemi.

Jest to, konflikt między miłością do pieniędzy i miłością do sprawiedliwości. Pamiętajcie, że nie ma sprawiedliwości w idei władzy człowieka nad człowiekiem, jest tylko strach i magia słów, dająca wybranym ludziom władze nad głupim narodem.

Władza i tajemnice oraz pieniądze, są motywem każdego powstałego spisku, mającego na celu ukrycie przeszłości przez oczyma ciekawskich. Szlachetna idea ukrycia prawdy przed ludzkimi obawami, stała się ideą niczym nie ograniczonej władzy człowieka nad człowiekiem.

Jest to niebezpieczna opowieść o czterech (ostatnich, ale nie jedynych) erach człowieczeństwa.

Historia, stała się nie dostrzeganym rytuałem, drogą intuicji, w której cieżko jest znaleść laikowi, intelektualnych dowodów.

Dotarliśmy do celu, mając intuicje i dowody.

Wprowadzenie do Czterech Er Człowieczeństwa.

Światowa mitologie i ezoteryczna tradycja tajnych bractw, czerpie z różnych wydarzeń związanych z cyklem czterech er człowieka.

(Ich wiek nie powinien być mylony z irracjonalnymi badaniami naukowymi. Nie było epoki kamienia, epoki brązu i epoki żelaza … To jest interpretacja ludzi, zagubionych w domysłach i podszeptywanych im teoriach …).

Ogólnie rzecz biorąc, lokalne tradycje coraz bardziej podzieliły ludzi, którzy nie dostrzegają już wspólnej tradycji złotej, srebrnej, brązowej ery człowieczeństwa. Ludzi zniszczyła dzisiejsza era, era żelaza.

Dziś mówi się, że żyjemy w epoce żelaza, epoce niewolniczego przemysłu i technologii.

Purpurowy Świt Ludzkości.

Jeszcze przed złotą erą, w której człowiek cieszył się spokojną egzystencję pozbawioną chciwości i skąpstwa w idealnym świetle doskonałego i ponadczasowego słońca, nie było pierwotnej siły wiecznego mroku …

Różne New Age-owe grupy, opowiadają wam o aniołach skąpanych w niebiańskiej fioletowej poświacie. Jednak te anioły, to praludzie.

Odległa ciepła era skąpana była w morzu niebiańskiego fioletowego promieniowania dwóch słońc.

Dla pierwotnego człowieka, był to czas Purpurowego Świtu Ludzkości. I wiesz, że jest to prawda, widzisz to ciszą siebie, jeśli zagłębisz się w spisane mity i ustne przekazy, dostrzeżesz otoczenie naszego dawnego świata.

W tym czasie nie było słońca, jakie znamy dzisiaj. Nie było sposobu, aby rozróżnić dzień od nocy.

Żadnych gwiazd nie było można dostrzec przez gęstą mgłę i powietrze atmosferycznego o fioletowym zabarwieniu, nie było księżyca, za pomocą, którego można powiedzieć, że upływ czasu, nie było faz księżyca, nie było wpływu księżyca na ruchy pływowe.

Człowiek żył w ciągłym stanie mrocznej ciemności. Ciepły i obfity fiolet przeniknęła całe istnienie.

Oko fioletowego chaosu obserwowało pierwotnego człowieka. Saturn ciągle był widoczny na biegunie północnym, jak wielkie oko wszechwiedzącego Boga.

(Rozumiecie czym jest Wszechwidzące oko.?!)

Zawsze tam było … jego obecność była integralną częścią, krajobrazu ziemi i ludzkich doświadczeń.

Jak Ziemia mogła wyglądać, podczas purpurowego świtu, około 60.000 lat pne.?!

Saturn był spostrzegany jako blady stacjonarny dysk, usytuowany na niebiańskiej północy ziemi. W tym czasie Saturn, nie miał jeszcze swoich pierścieni.

Patrząc wstecz, dzisiaj możemy zidentyfikować pierwotne słońce jako brązowego karła, który promieniował więcej energii niż światła.

Brązowy karzeł posiadał dalekosiężną heliosferę lub osłonkę plazmową, która w przestrzeni wyglądała jak gigantyczne jajko lub kokon, w którego środku znajdowała się ziemi.

(Rozumiecie teraz czym jest mityczne jajo widoczne w masońskich symbolach.)

Równomiernie odbijane od promieniującej gwiazdy ciepło produkuje purpurowy, pierwotny blask związany ze starożytną tradycją.

Dla starożytnych er złotej, srebrnej i brązowej, to słońce rutynowo identyfikowane było z bogiem Kronosem i Saturnem.

Narodziny nowego Boga.

Saturn to oryginalne i najlepszy słońce ludzkości. Gaśnięcie brązowego karła było kojarzone z narodzinami nowego czerwonego Boga zwanego dziś słońcem. Stary bóg wycofał się na rubieże naszego systemu słonecznego.

Kult Śmierć

Kult Śmierci, narodził się z końcem złotej ery człowieczeństwa. Ludzkość przerodziła się w obsesyjny gatunek dążący do bogactwa i władzy przez międzygatunkowe, zboczone i wynaturzone niewolnictwo oraz rytualne mordy kobiet, mężczyzn i dzieci.

Dzisiejsi naukowcy odrzucają niebezpieczna dla nich naukę o kosmologii plazmy. Starożytni mędrcy stoją na drodze akademickim kłamcom, bojącym się ośmieszenia i braku finansowania ze strony tajnych bractw udających fundacje i programy rządowe.

Oświecone bractwa, bronią dostępu do prowadzącej do wolności prawdy. Ciekawe jest blokowanie prawdy na temat Atlantydy i Lemurii oraz dnia sądu. Magazyny, laboratoria i prywatne zbiory uginają się od licznych artefaktów pochodzących ze złotej ery człowieczeństwa. Jednak tobie, wolno się tylko śmiać z prawdy.

Co i jak, dzień sądu.

Planetarny kataklizmy spowodował oddzielenie złotej ery od wieku srebrnego, ten gwałtowny powrót do destruktywnej epoki żelaza, stworzył Nowy Porządek Świata.

NWO jest ścisłe powiązane z kumoterstwem finansowym, pedofilią rytualną, kultem śmierci, terroryzmem państwowym i seryjnymi mordami.

Teraz wystarczy połączyć kilka kropli krwi. Przemysł nowych pasożytniczych bogów, powstał przez korupcje finansową, niszczącą szkoły misteryjne i kapłaństwo, które powstało pierwotnie wsród mężczyzn wraz z nastaniem srebrnej ery człowieczeństwa.

Stan kapłański, miał zachować wiedzę o życiu i śmierci Saturna, jako o naszym pierwszym słońcu, które stało się dla wybranych kapłanów dochodowym bogiem.

Niektóre nauki religijne mówią, że miłość do pieniędzy to miłość do drzemiącego w człowieku diabła, który jest źrodłem wszelakiego zła.

Cała resztka technologii złotego wieku, została zapieczętowana i jest racjonalnie dzielona między kapłanów, aby zachować iluzje pozornego rozwoju człowieczeństwa.

Przestrzeń była kolonizowana od dawien dawna, a w przestrzeni żyją ludzie różnych epok i er człowieczeństwa.

Wszystko dzieje się kosztem nas, niewolników nie widzących, wyraźnej jak słońce prawdy.

Aby zrozumieć elity wystarczy zobaczyć alchemiczny film Stanleya Kubricka przemawiający symbolami do ukrytej współczesnej elity.

Wygaśniecie Saturna wiąże się z ciemnym porządkiem, ‚ludobójstwa’ ludzkości. Ofiary programu MK Ultra tworzą kulturę manipulacji i deprawacji dla panów tajnych bractw.

Można zadać sobie pytanie: czy jesteśmy już ukierunkowani przez ruchy New Age (globalna świadomość – zobaczcie kto się tym hasłem wywołuje, to bardzo niebezpieczny program) do tworzenia nowego porządku świata, inspirowanego wizjami złotego wieku.?!

Przepaść państwa policyjnego, zbliża nas do ery ciemności. Przerażające początki głębszych problemów społecznych, przed którymi stoi nasz gatunek, nie są omawiane przez ludzi żyjących w utopii chaosu, religii, partii i podatków. Otacza nas cywilizacja zniewolenia osobowego i duchowego, ciemnoty duchowej i upadku samowiedzy.

Pedofilia, wojny i liczne mordy oraz samobójstwa, łączą się z odrażającym rytuałem poświecenia.

Rytuał zbrodni, nigdy nie ma i nie będzie miał końca. Krew, władza i pieniądze, są jedynymi wartościami tego wynaturzonego świata, oto świat oświeconych, a raczej zaślepionych kapłanów Saturna.

Jak wypaczono mitologię, kosmologię, oraz jak uzasadnia się ohydne zbrodnie wobec kobiet i dzieci.

Coś co nazywa się Kultem śmierci Saturna, można luźno zdefiniować jako skumulowanymi działaniami, przekonaniami finansowymi i rytualnymi, niektórych okultystycznych sekt i organizacji zaangażowanych w promocje zyskownych wojen, monopoli energetycznych, handlu narkotykami oraz w praktyki seksualne z wykorzystaniem kobiet i dzieci, oto przemysł żyjących na wasz koszt bogów.

Politycy, to tylko marionetki mające dzielić, niszczyć i wykorzystywać narody łatwo popadające w amok i depresje.

Białe niewolnictwo

Poważnym tematem historycznym jest seksualne wykorzystywanie kobiet i dzieci, zwane białym niewolnictwem.

” Jestem głęboko przekonany, że gdy ludzie zrozumieją i prawidłowo ocenią niewypowiedziane łajdactwo ruchu białego niewolnictwa, wzrosną w siłę aby położyć kres „handlu białymi dziećmi i kobietami”, zostałem oficjalnie wyznaczony przez Konferencję Paryską, do zlikwidowania międzynarodowego problemu zanim ludzie cywilizowanych narodów świata dowiedziała się o jego istnieniu. ”

Edwin W. Sims, prokurator, Chicago, 1910 rok. (Zniszczono tego człowieka)

(Cytat z wstępu do „Walka z ruchem młodych dziewczyn”, pod redakcją Ernesta A. Bell, 1910)

” Gatunek ludzki, nie narodził się na tej planecie, na tej planecie narodził się system finansowy oparty na długu. ”

Konfiguracja Polarna

Współcześni astrofizycy uważają, że ziemia nie mogła mieć pierwotnie innego słońca, zapominając o „Konfiguracji polarnej”. Ale ta mało popularna „teoria”, odnosi się do aktualnego zachowania naszego słońca, które wschodzi i zachodzi ze wschodu na zachód.

Jednak, jeśli weźmiemy starożytne teksty odkryjemy konfiguracje polarną z Saturnem na północnym szczycie nieba. Saturn był doskonale widoczny z perspektywy starożytnej ziemi.

Jak to?

Na podstawie starożytnych tekstów możemy stwierdzić, że ziemia obraca się wokół własnej osi poniżej gwiazdy, która ma wszystkie cechy brązowego karła. Rozmawiamy o fakcie nie przeskakując na inne teorie i dociekania …

Zarówno Saturn jak i ziemia obraca się jednocześnie. Saturn dryfuje w zamkniętej przestrzeni tworząc iluzje stałej pozycji na niebiańskiej północy Ziemi. Nie nakłaniał cię do wiary, ale jeśli zechcesz znajdziesz na ten temat kilka ciekawych pozycji, do których jako wolny człowiek musisz dostać się sam.

Poszukiwanie jest cechą prawdziwego człowieka, a ja nie zrobię niczego co będzie hodowało w Tobie mało inteligentnego lenia i internetowego cwaniaka, bo nic tak nie cieszy jak samodzielne odkrycie prawdy …

Ustne tradycje, są lepsze od najbardziej użytecznych teorii, powstałych dla kłamstwa.

Dydymus

W wyniku konfiguracji polarnej, ziemia została spowita otoczką plazmy wytwarzanej przez brązowego karła, znaleźliśmy się w gigantycznej bańce osocza, która jest odpowiednikiem heliosfery naszego obecnego słońca.

W pobliżu naszego układu słonecznego powstała tzw. Różowa piana, będąca w istocie bańkami magnetycznymi za pomocą, których heliosfera przemierza przestrzeń.

Heliosfera Słońca jest bańką ochronną naszego obecnego systemu słonecznego osłaniającą go od międzygalaktycznych wiatrów słonecznych.


(Uwaga: Współcześni „naukowcy” głównego nurtu, nie zdają sobie sprawy z powiązania heliosfery słonecznej z plazmą elektryczną przestrzeni.)

Cała emitowana z Saturna energia i światło było odbijane od powłoki plazmowej na ziemi. To skutecznie blokowały wszelkie inne światło przychodzące z innych gwiazd i produkowało purpurowo-niebieskie zamglone niebo.

Późniejsza obecność Marsa w systemie Saturna, ma zasadnicze znaczenie dla zrozumieniu konfiguracji polarnej ziemi.

Purpurowy świt, dawał równomierną temperaturę, bezwietrzną atmosferę i całkowitą niezdolność do obliczania czasu. Wszystkie kontynenty łącznie z Antarktydą były pokryte czerwonawą roślinnością tropikalną. Czerwień roślin wynikała z absorbowania radiacji Saturna.

Ziemia w tamtym okresie, nie posiadała pór roku, a niebo było pełne gigantycznych owadów, które doskonale są znane dzisiejszej nauce.

Poziom oceanów był znacznie niższy co czyniło kontynent większymi. W tamtym okresie istniało kilka innych dziś mitologicznych, zaginionych kontynentów.

Na ziemi żyli ogromni praludzie oraz gigantyczne zwierzęta, pozwalała na to zmniejszona waga ciał organizmów poruszających się po ziemi

Purpurowy świt był także erą dinozaurów. W tym czasie Mars był czarną kropką na wszechwidzącym oku Saturna.

Ludzie żyjący w złotej erze, doskonale zdawali sobie sprawę, że ich słońce niedługo zgaśnie, do dało początek wyścigowi technologicznemu mającemu uratować matkę ziemię przed gniewem Boga.

W tej konfiguracji polarnej, ziemi i brązowy karzeł dryfował w przestrzeni, połączone ruchem spiralnym. Powłoka plazmowa blokowała odniesienia do innych gwiazd, ludzie nie zdawali sobie sprawy, że heliosfera Saturna zderzy się z z otoczką plazmową słońca…

Wojna ojca z synem.

W rzeczywistości słońce nie miało oprócz sporadycznych przypadków kontaktów z Saturnem. Okresowe wydarzenia (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ekstynkcja_międzygwiazdowa) ekstynkcji w zapisie kopalnym, świadczą o małych potyczkach dwóch walczących z sobą gwiazd.

Zderzenie dwóch osoczy powodowało niszczycielską aktywność elektryczną.
Człowiek był zupełnie nieświadomi roli jaką odgrywała w tym heliosfera niewidocznego słońca.

Niech się stanie światłość.

Niech stanie się światłość! Kiedy otoczka plazmowa Saturna malała, ziemię objęła również heliosferyczna otoczka słońca …

Płonąca Gwiazda!

Intensywna aktywność elektryczna między brązowym karłem na jego styku z heliosferą Słońca była przenoszona do ziemskiej atmosfery.

Dla ludzi doświadczających tego na Ziemi, brązowy karzeł stała się teraz słońcem polarnym. Była to teraz matowa kula widziana w niebiosach purpurowego świtu. A Słońce, było teraz już widoczne i przyczyniło się do metamorfozy fizycznej planety, rośliny z czerwonych stały się zielone.

Tak oto na oczach ludzi, kończył się złoty wiek i zaczynała się era kultu śmierci Saturna.

Narodziny Wenus

Prawdopodobnie najbardziej niepokojącym aspektem obserwowanych zmian na widocznym na niebie dysku, było pojawienie się czarnej spirali wychodzącej z centrum jasno oświetlonej kuli.

Mitologia mówi nam, że Venus zrodziła się z Saturna. Wyrzucenie ciała planetarnego, stało się ciałem nowo narodzonej bogini Wenus. Był to efekt walki ojca z synem, walki umierającego Saturna z heliosferą słońca.

Nowy bóg, chaos pokonał Saturna i stworzył czas, ludzie byli świadkami, śmierci, narodzin i zagłady. Nadszedł czas kultu śmierci i składania ofiar bogom. Smok lub wąż zjadający własny ogon, symbol Ouroboros, pokazuje symbolicznie powstanie wiecznego życia.

Saturn w rydwanie, był ciągnięty przez skrzydlate węże, jest to popularny w mitologii obraz, który powinien dać wam do myślenia.

Boicie się prawdy, bo nie wiecie, co z nią zrobić, więc uciekacie do sensacyjnych informacji i plotek. Nie ma już tajnych bractw, teraz to wy jesteście tajnym bractwem. Znacie niewygodną i niebezpieczną prawdę. Co zrobicie z tym faktem … ?!

Saturn walczy ze słońcem, potworem Chaosu (pierzasty wąż). Zwiększona aktywność elektryczna plazmy nazywana prądem Birkelanda, wydaje się być słupem światła prowadzącego do Saturna.

Chiński smok, Quetzecoatl Azteków, Oko na dłoni otoczone dwoma wężami u Indian z Ameryki południowej …

Symbol Ouroboros, który jest archetypem Potwora Chaosu, który pojawił się na niebie po narodzinach planety Wenus.

Potwór chaosu, pochłoną Purpurowy Świtu. Wielkie oko, z czerwoną rozpaloną źrenica ojca i syn, potwór chaosu z zieloną tęczówką. Wyglądało to na żyjące na firmamencie ziemi potwory. Saturn wypluł z rozpalonego oka 8 spiczastych gwiazd.

Wszystko widzące oko ujawniło się, w annałach mitologii, znamy je jako Ra / Osaris / Horus, Kronosa i Saturna.

Saturn ujawnił się, jego narzeczoną, a jednocześnie córką jest Evening Star, zwana Wenus, jego Jutrzenką, synem, jest Mars.

( Oko Horusa jest stylizowaną wersją popularnej konfiguracji Saturn. Na jednodolarówce widzimy najnowsze symboliczne wcielenie Saturna)

Purpurowy Świt i Złoty Dzień.

Gwałtowny rozbłysk Saturna przyniósł ludzkości legendarny Złoty Wiek.

Półprzezroczyste schody dotarły teraz, aż do nieba, filar światła, dotarł do ziemi (Axis Mundi) – a wraz z nim przyszła śmierć i zniszczenie.

Dzień sądu

Ekstremalna aktywność sejsmiczna i klimatyczna, spowodowana intensyfikację niewidzialnych prądów osocza doprowadziła do nagłej aktywności zorzy polarnej na biegunach ziemi.

Nasilenie wyładowań elektrycznych wytworzyło gigantyczny łuk elektryczny, który ukształtował ostatecznie wenus.

Prąd Birkelanda, stał za intensyfikacją aktywności zorzy polarnej na Ziemi i rozciągnięciem jej w kierunku Marsa i Saturna tworząc efekt słupkowy.

Nieprzezroczysta powłoka plazmy Saturna zaczęła wyrównywać się z heliosferą Słońca i atmosfera ziemi, stała się przezroczysta. Słońce zaczęło być teraz postrzegane jako słaba gwiazda zbliża się od wschodu.

Ze względu na położenie polarne Saturna na niebie, woda była wcześniej umieszczona na biegunie północnym, było to spowodowane efektem grawitacji Saturna (w taki sam sposób, dziś Księżyc wywiera wpływ na ziemskie akweny wodne).

Potop

Nagły rozbłysk Saturna zakłócił proces grawitacji i woda, zalała półkulę północną. Olbrzymie huragany szalały nad biegunem północnym. Ziemia po raz pierwszy, doznała przejścia dnia w noc, i nocy w dzień.

Zmiana grawitacji ziemskiej nastąpiła na skutek nagłych zmian elektrycznych.

W tym samym czasie, aktywność osocza na północnym biegunie Ziemi objawiała się wirtualnymi schodami światła, widzianymi jako zwężającymi się promieniami półprzezroczystego światła docierającego ,aż do Saturna.

Te schody, to drabina sięgająca od centrum świata do niebiańskiej siedziby Saturna. Nazywamy to dziś drabiną jakubową, autostradą do gwiazd, drzewem życia …

Faktycznie przypomina to człowieka z rozstawionymi nogami i rękami. W CERNIE przeprowadzono tego typu doświadczenie dla przywódców grupy G8 i wybranych przedstawicieli komitetu 300 i klubu Bilderberga.


Jesteśmy głównym elementem dawnego nieba, środkiem naszego wszechświata.

Pojawienie się pierścieni Saturna.

Poczerniały kosmiczny gruz, stworzył czarne spirale otaczające Potwora Chaosu, zetkniecie plazmy słońca i Saturna wyciągnęło z ziemi duże ilości wody zamienione teraz w olbrzymie lodowe kule, wszystko to, stworzyło wraz z biegiem czasu formę gigantycznych 7 pierścieni. „Siedem dni stworzenia”, radziłbym to jeszcze raz przeanalizować.

(W obrazie Saturna, namalowanego przez Caravaggia, należy zwrócić uwagę na otaczające jego biodra winnice.)

Choć Saturn wciąż świecił, pojawienie się Słońca pozwoliło ziemi uświadczyć zjawiska dnia i nocy.

Dziewięć nowych mniejszych ciał niebieskich pojawiło się na orbicie Saturna, widocznych przez mocniejsze świecące z boku promienie słońca.

Sprawiło to, że obiekty te wyglądają jak półksiężyce, które cyklicznie snuły się po jego obwodzie. Życie na ziemi już nigdy nie będzie takie samo.Człowiek mógł teraz obliczyć czas.

Pierścienie Saturna, służyły teraz do określenia pory dnia i nocy. Układ Saturna był już ustalony. W starożytnym świecie, Kronos rządził niebiosami.

Złoty wiek przybył.

Czas szczęścia i obfitości, legendarny złoty wiek ludzkości istniał przez cały okres niepewnego życia Saturna, jako polarnego słońce Ziemi – miejsca zagrożonego przez niestabilną naturę nowo narodzonej planety Wenus i nowego Boga w postaci Słońca i jego własnych satelitów.

Pierwszy kontakt Saturna ze Słońcem by katastrofalny dla życia na Ziemi, ale także przyniósł impuls do odbudowania cywilizacji i eksploracji.

Nie był to koniec katastrofalnych wydarzeń na ziemi. Złoty Wiek, był przepełniony katastrofalnymi epizodami, które ostatecznie doprowadziły do jednej z największych katastrof – wielkiego potopu.

Nowy Bóg

W tym czasie, Saturn przeżywał swój pierwszy kontakt z wpływem energii Słońca.

„Efekt pinch” łączących się osoczy dwóch słońc, wyglądał jak symboliczny człowiek w pozycji kucającej trzymający broń nad swoją głową, wysoko w niebiosach. Ten efekt aureoli został wyryty na skałach całego świata, i napewno go znacie i rozpoznajecie.

Pojawienie się totemów, w różnych kulturach zawdzięczamy złotej erze człowieczeństwa, kiedy to pierścienie Saturna przypominały półksiężyce, do których prowadziła drabina świecącej plazmy. Zawdzięczamy to prądowi Birkelanda.

Spiralna podróż Saturna musiała doprowadzić do kolejnego styku z heliosferą słońca. Każde tego typu zetknięcie, kończyło się dla ziemi tragicznie. Wojna dwóch bogów o ziemię, zmieniała i ziemię i niebo.

Pradawni widzieli z perspektywy ziemi cztery planety i dziewięciu wyznawców Saturna, krążących w pierścieniach zmrożonej wody i skał.

Wszystko to świeciło w energetyzującej heliosferze Słońca.

Następna w kolejce była kobieca Wenus, poranna gwiazda, oblubienica Saturn, planeta, która wyświetlała wspaniałe serpentyny światła, gdy była elektrycznie pobudzony. To chaos dał Wenus życie.

Po Wenus, przyszedł czerwony męski Mars, urodzony z łona Wenus. Mars stał się wieczorną gwiazdą, synem Saturna, przedstawiany jako archetyp zbuntowanego bohatera.

Różowy świt dał Wenus i Marsowi atmosferę.

Te trzy planety, Saturn, Wenus i Mars, utworzyły niebiańskie siedziby, miejsca schronienia, które mogły być osiągnięte tylko poprzez niebiańską drabinę, którą był olbrzymi Prąd Birkelanda, stworzony z osocza dwóch słońc, który wyrósł z północnego bieguna Ziemi.

Ziemia, ostatnia w ciągu planet, była skromny schronieniem, zwykłych śmiertelników.

Było to w czasach, w których Pradawni byli świadkami niezgody ciał niebieskich. Wszechwidzące oko obserwowało walkę Wenus z Marsem…

Olbrzym blizna Marsa – Valles Marineris powstała w wyniku międzyplanetarnego łuku elektrycznego, spięcia pomiędzy noworodkami Saturna.

Widziana z Ziemi, przerażające bitwa ciał niebieskich, została wyryta na zawsze w ludzkiej pamięci.

Takim epizodom, towarzyszyły katastrofy i wymieranie różnych ras ludzi i zwierząt.

Przyczyna Epoki Lodowcowej.

Kolejnym ciekawym efektem ubocznym śmierci Saturna, było powiększanie się jego pierścieni, kładących cień na dużych obszarach ziemi. I chociaż ziemia wciąż cieszy się ciepłem, to w dzisiejszej Ameryce Północnej, Europie Północnej, w Rosji (ale nie Syberii) … ,nastała epoka lodowcowa, w mniejszym stopniu, ten sam efekt obserwowano w okolicach bieguna południowego.

Gęsty pierścień zorzy występującej w regionie arktycznym, rzucał cień na tą półkulę, spadek temperatury wraz ze wzrostem pary wodnej, spowodował upadek arktycznego kopca wody. W ten sposób, ziemia otrzymała komfortowe umiarkowane środowisko.

Wpływ Saturna w połączeniu z rosnącym działaniem słońca, posłużył do konwersji ogromnych części Syberii w bujny, zielony las, zamieszkany przez liczne stada mamutów.

Efekt dnia i nocy, zmienił sposób życia na ziemi, przeminął czerwono – fioletowa odcień fauny, a zastąpiły go zielone lasy i dżungle. Pojawiły się pustynie, a oceany zwiększyły swe rozmiary, coraz więcej gwiazd było można dostrzec na wieczornym niebie.

Saturn i Axis Mundi nadal były połączone drabiną bogów idących na Olimp.

Krok do katastrofy

Grawitacja podczas Złotego Wieku znacznie wzrosła, dwie planety trzymały ziemię w żelaznym uścisku

Ostatecznie Saturn i jego rodzina zostały trwale przechwycone przez słońce.

Legendarny drabina do nieba, którą był prąd Birkelanda, zaczął się wyginać, osłabiły go różne epizody z udziałem Marsa i Wenus. Nadszedł czas rozdzielenia, międzyplanetarny prąd plazmy pękł, odcinając na zawsze ziemie od niebiańskiej siedziby Saturna.

Wielki Potop. Doomsday.

Dzień Sądu Ostatecznego!

Wielki kataklizm zakończył błogość Złotego Wieku. Saturn stracił swoją pozycję na niebiańskiej północy Ziemi, a Wenus i Mars rozpoczeły kosmologiczny szał.

Podczas wstępnego kontaktu Saturna z heliosferą słońca nastąpił pierwszy, wstępny wybuch Saturna, który uciekał w przestrzeń zatrzymywany tylko przez Słońce.

Jednak wybuch ten doprowadził do zderzenia ziemi z okruchami lodowego pierścienia Saturna, wytrąciło to potop wody z przestrzeni, który trwał kilka tygodni.

Atlantyda zatonęła pod falami; wielki kontynent Mu zginął. Trzęsienia ziemi o niewyobrażalnej dla nas wielkości przeczesał ziemię, zaś olbrzymie wiatry przeorały jej powierzchnię.

( Rosyjski artysty Leon Samoilovitch Baksta uwiecznił to na obrazie zatytułowanym „Terror antiquus” (1908). )

Axis Mundi, legendarna drabina do nieba, została nieodwracalnie uszkodzona przez tą kolizję, chory, poplamiony Saturn zaczął dryfować w pustkę samotności.

Oddzielone od swojego elektrycznego ogniwa, planety Wenus i Mars wpadł w amok. Ziemianie patrzyli z przerażeniem, jak Wenus rzucała jak meduza kometami podobnymi do węży.

Rozpad systemu Saturna

Wenus przekształciła się z pięknej gwiazdy wieczornej w złą Meduzę, archetyp szalejącej planety Wenus był wykorzystywany w sztuce na przestrzeni wieków.

Ziemia jest przytłoczona zachowaniem Wenus, podczas gdy Mars walczy gwałtowne z przeistaczającą się w Meduzę – Wenus. ( Duval, Böcklin Martin i Caravaggio.)

Planetarny Chaos

Mars miotający się w chaosie, rzucał w stronę ziemi odłamkami skał i piorunami. Niektóre z tych marsjańskich meteorytów, zostały znalezione na Antarktyce.

Ta cała seria bitew, była inspiracją większości opowieści w mitologii. Jakby tego było mało, wycofujący się Saturn, zaczął być obserwowany przez innego aktora kosmicznego dramatu – Jowisza.

Schody do nieba zniknęły, Saturn rozpoczął zejście poniżej horyzontu. W tym czasie inna jasna gwiazda pojawiła się na firmamencie południowego nieba. Gwiazda posiadała pierścienie, a ze względu na zwiększoną aktywność elektryczną, prąd Birkelanda tworzył pokaz wyładowań elektrycznych, ludziom wydawało się, że nowa gwiazda zawieszona jest na linie.

To Zeus, tak nazywali nową gwiazdę Grecy, a Jowiszem nazwali go późniejsi Rzymianie, ta wcześniej ukryta gwiazda na krótko zastąpiła umierającego Saturna w roli dominującej siły w niebiosach.

W mitologii Jowisz był synem Saturna, który zamordował ojca i zastąpił go.

Jupiter próbował ukraść pierścienie Saturna, oczywiście jest to odniesienie do mitologicznego morderstwa Saturna przez kosmicznego syna.

Jowisz był częścią oryginalnego systemu solarnego. Podwójny system słoneczny mógł zostać zakłócony przez przybycie Jowisza.

Inna teoria mówi, że Jowisz (oraz inne gazowe giganty Neptun i Uran) zawsze były częścią systemu Saturna, ale ukryte po drugiej jego stronie.

Stary bóg umiera, szukając stałego miejsca wygnanie na zewnętrznych krawędziach systemu słonecznego, gdzie pozostaje do dziś. Saturn odpływa z siedmioma pierścieniami i dziewięcioma zwolennikami

W tym czasie ofiary Wielkiego Potopu walczyły o odbudowanie swojego świata. Tak rozpoczynała się srebrna era ludzkości.

Srebrny Wiek i Bunt Zaprzysiężonych.

Spuścizna Kultu Śmierci Saturna i jego wpływ na ludzkość, zaczyna się od Srebrnej Ery kapłanów, tak powstaje czarna szlachta, nazywana Zaprzysiężonymi.

Ludzi powołali kapłanów do obrony ziemi, w obawie, że to, co zniszczyło złoty wiek, może się powtórzyć.

Wykorzystując nową technologię pisma, zaczęto spisywać katastrofalne wydarzenia, jako ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń.

Ostrzeżenia te stanowiły podstawę działania tajnych stowarzyszeń, w tym kapłanów. Niezrozumiałe zapisy kapłaństwa, stały się podstawą działania szkół misteryjnych oraz tajnych stowarzyszeń.

Czas, pieniądz i kalendarz, zostały stworzone przez silną sieć powiązanych z sobą świątyń, tworzonych w miejscu spoczynku starych zabytków złotej ery.

Masońskie szkoły tajemnic, zostały otwarte i głosiły przybycie wielkich budowniczych cywilizacji.

Starożytny Egipt przyjął uchodźców z Atlantydy i ich tradycję oraz spuściznę.

Ziemia przechwytuje Księżyc

Z nadejściem srebrnej ery, nad ziemią świeciło nowe słońce i nowy srebrzysty cud – Księżyc.

Schwytany przez Ziemię w czasach kosmicznego chaosu podróżnik, był przypomnieniem złotego wieku, w którym półksiężyc pierścieni Saturna górował nad ziemią.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, pokryta kraterami powierzchni księżyca jest w rzeczywiści dowodem skrajnej aktywności elektrycznej, o czym świadczą prawie jednolicie okrągłe kształty kraterów.

Meteoryty i planetoidy tworzą kanciaste kratery i rzadko kiedy ciała niebieskie uderzają pod kątem 90 stopni.

Wiek księżyca, był ustalany na podstawie wieku, uderzających w niego meteorytów … ?!

Nów okazała się doskonałym opiekunem czasu, lecz dla tajnych bractw, jest tylko wspomnieniem złotego wieku.

Symbol półksiężyca, stał się jednym z symboli kapłaństwa. Kult Księżyca zaczął zniekształcać pierwotne znaczenie symbolu półksiężyca, i stara wiedza, stopniowo ustępowała pod naporem nowych i bardziej zdezorientowanych rytuałów płodności.

Rozpoczęła się era demoralizujących, złowieszczych rytuałów płciowych.

Świątynie, Księża i Królowie, oraz powstanie Międzynarodowego Handlu.

Wraz z ustanowieniem miar i wag, nowa zdumiewająca i podstępna koncepcja zaczęła rozwijać się w obrębie świątyń. Kapłańskie miary i wagi, stały się uniwersalnym językiem handlu międzynarodowego.

Czynnikiem napędowym był wzrostu handlu. Od kapłanów wyszły pierwsze pieniądze, których początkowy kształt przypominał gliniane tabliczki.

Wczesne pieniądze opisywane były w piśmie klinowym. W tamtym czasie liczba pieniędzy była zgodna z ilością produkcji towarowej, a pieniądze nie były tworzone i przechowywany na terenie danego państwa, aby uniknąć złodziejstwa, matactwa i chciwości.

Pieniądze były tak cenne, jak reprezentujący je towar, to było główne prawo ustanowione przez kapłanów.

Odkrycie złota i srebra, szybko ustaliło związek między tymi metalami i ideą pieniądza.

Ze względu na trudności w uzyskaniu tych metali, zdano sobie sprawę, że złoto i srebro, może stanowić alternatywę dla glinianych tabliczek.

Było to szczególnie przydatne, w handlu międzynarodowym, złoto miało wszędzie akceptowalną wartość i nie mogło być sfałszowane. Jak widać sama idea pieniądza, jest chora i budzi strach, zazdrość i chciwość.

Ogólnie bezużyteczny meta zwany złotem, stał się miarą bogactwa. Świątynie były właścicielami większości kopalń złota i srebra na świecie.

Rozkwitł handel, ale kosztem utraty kontroli nad regulacją wartość owoców ludzkiej pracy. Wartość była ustalana przez producentów srebra i złota.

Prawo ustanowione przez kapłanów, zostało zatem sprytnie ominięte i zniszczone.

W ramach tego nowego systemu handlowego, osoby, które faktycznie produkowały użyteczne przedmioty, takie jak żywność i odzież, straciły kontrolę, nad możliwością ustanowienia ich wartości.

Zastanów się, czy smartphone naprawdę jest droższy od chleba, majtek czy obuwia. Kto nakład wam do głów, tego typu idiotyzmy w, które niestety wierzycie …?!

Skorumpowane świątynie, szybko zobaczył przewagę w kontrolowaniu złota i srebra. Jest to sposób dyktowania wartości owocom, ciężkiej pracy wszystkich narodów.

Wraz z tym, pojawiła się moc wysoko postawionych osób, podlegających skorumpowanym kapłanom.

Srebrna Era, zbliżyła się do zenitu, kapłaństwo szybko konsolidowało swoją władze poprzez nowy system monetarny. Wszystkie bogactwa znalazły się w rękach rządzącej mniejszości.

Świątynie stała się centrum systemu operacyjnego, jeśli widzieliście gobliny w Harrym Potterze, to rozumiecie czym byli i czym są kapłani. Tak powstał bank centralny i kapłani – królowie.

Ci Kapłani, byli potomkami Zaprzysiężonych, wiedza i władza znalazły się w rękach skorumpowanych, chciwych, zdemoralizowanych potworów.

W rzeczywistości kapłani stali się bankierami, tworzącymi handlowe monopole. Banki nazywały się świątyniami bankowymi, było to (i jest) pasożytnictwo kapłanów nad narodami. Tak powstało niewolnictwo oparte na długu.

W tym czasie wiele matek zaczęło zauważać brak swoich dzieci …

Początki wieży Babel.

Nowy system handlu, zdobył wszechobecne wpływy. Kapłani tworzyli międzynarodowe korporacje oparte na regionalnych kapłańskich królestwach.

Królestwo kapłanów, podzielone jest na dwie półkule, najstarszym klanem kapłanów jest rodzina Li.

Handel globalny, dotyczył również handlu niewolnikami. Złoto uzyskało status idola, wpływającego na ludzkie myśli, zniekształcone i zdemoralizowane formy miłości, oraz na zniszczone formy sprawiedliwości i prawego życia.
Tragedią było, zniszczenie całej pracy pokoleń, tragedią było powołanie stanów wyższych i fetyszy stających nie atrybutami ludzi bogów. Tragedią było stworzenie łatwo manipulowanego systemu miar i wag oraz systemu handlowego napędzanego niszczącym wszystko pieniądzem.

Tak kapłani zbudowali nową, utraconą dawniej niebiańską drabinę Axis Mundi, która służył teraz, jako symbol wejście do nieba władzy.

Oto wieża Babel, wieża państwa handlowego. Miasto Babel, było pierwowzorem centrum finansowego znanego dziś jako City of London. Szyfrowanie oznacza niemożliwość dotarcia do niezrozumiałych, niezliczonych i niezrozumiałych produktów finansowych.

Wtedy powstała koncepcja autorytetu, oparta na nie na prawości i sprawiedliwości lecz na koncepcji długu opartego na niewolnikach, należących do danego bankiera.

Działo się to w mieście Babel na dawnych polach Szinearu, przyszłej lokalizacji Babilonu.

Babilon, stał się centralną świątynią bankową. Instytucje finansowe rosły do niebotycznych rozmiarów, dając początek legendzie o wieży Babel.

Tzw. „wieża” Babel, leżała na terenie centralnej świątyni, która regulowała system finansowy miasta Babel. Odniesienie do opuszczonego miasta w kodzie Biblii oznacza ogólny system lub sposób robienia danych rzeczy. Takie miasta zawsze zmieniają swoje lokalizacje kiedy przestają być potrzebne.

Zauważ, że katastrofy gospodarcze nazywane są wstrząsami, co zawsze odnosi się do upadku złotej ery.

Oczywiście, system monetarny oparty na długu, zawsze w końcu imploduje pod własnym ciężarem zadłużenia. Pierwsze wstrząsy zawsze każą kapłanom ulatniać się ze strefy rażenia.

Współczesna wieża Babel, zawali się powodując światowy chaos gospodarczy, wtedy zmusza się ludy i narody aby wróciły do swoich starych języków, ról oraz handlu i rzemiosła, zaczynając cały chory proces od nowa.

I ciągle wracacie to zatrutego jabłka miar, wag, finansów, kapłanów i króli …

Nic nie nauczy was rozsądku i samostanowienia. W obliczu załamani, kapłani kierują do roli króla, psychopatę i tyrana. Takim tyranem był Nimrod, Hitler, czy Cezar …

W głębi skompromitowanych ruin świątyń, powstały ciemne tajne stowarzyszenia, starające się zachować pojęcie niewolnictwa oraz długu opartego na części starych tajemnych nauk.

„Alchemik”

Zaprzysiężeni, kapłani-królowie, a potem mistrzowie, przekształcili wiedzę poprzez alchemię w tajne rytuały. „Alchemik”, wierzy w powszechną dominacje, moc tworzenia boga i bogactwa z niczego, tym jest niewolnictwo i uprawnienie do wydawania pieniądza opartego na zadłużeniu.

Wiek srebrny, kończy się wraz pojawieniem się na horyzoncie groźnej postaci ; niebiańskiego, czerwonego wojownika, Marsa. Wraz z nim nadszedł czas bohaterów i dalszych wstrząsów. Wraz z nim, przyszła wojna i brązowa era człowieka .

Brązowa Era : Człowiek jako Bóg.

Wraz z upływem czasu, rozpoczęto poszukiwanie idealnego stopu Boga i człowieka.

To co było kiedyś domeną potężnych planet, będzie teraz domeną mitycznych i heroicznych ludzi, ery brązu. Był to czas, kiedy konflikty i wojny, stały się najwyższym wyrazem człowieczeństwa.

Po raz pierwszy, ludzkość mogła spojrzeć w niebo, i zobaczyć to, co widzisz dzisiaj i ty czytelniku.

Samozadowolenie wpłynęło na definiowanie przeszłości i przyszłości. Nie było już obawy o ewentualną zagładę, w ten sposób powstał świat półbogów, herosów, mitycznych kobiet, zasłaniających świat starych bogów.

Wiek wojen był formą rozrywki możnych, był to wyraz sztuki wpływającej na sztukę literatury, obrazu i rzeźby. Heroiczny wiek zdemoralizowanych kapłanów wysyłających tysiące ludzi na zaplanowaną śmierć w pięknych sceneriach mórz, pól i łąk.

(Jeśli widzieliście 300-u zrozumiecie co mam na myśli. )

Jednakże, Mars i Wenus, chciały mieć ostatnie słowo. Rzeki były czerwone, szarańcza opanowała pola, a żaby rozmnażały się jak króliki …

Mars i Wenus, nadal zagrażają Ziemi.

Miasta-państwa miały monopol rolny.

Srebrna era, wyselekcjonowała rośliny mające pożądane właściwości odżywcze. Pomimo, że rośliny te były znane na rynkach lokalnych od tysiącleci, nadejście skoncentrowanej hodowli uwolniło ich komercyjny potencjał.

Część miast, miało monopole na uprawy roślin narkotycznych, ta krótkowzroczność, doprowadziła to powstania zdemoralizowanych społeczności. Dobrym przykładem będzie tutaj Sodoma i Gomora, będąca potentatem upraw maku i produkcji soku z wysoce uzależniających roślin.

Sodoma i Gomora posiadała, afgańskie pola opium, to tam powstał złoty trójkąt wykorzystywany pózniej przez Kompanię Wschodnioindyjską.

Oprócz tego mieszano narkotyki z winogronami, czy piołunem. Kapłani traktowali to jako eksperymenty, nazwał bym to pierwszymi krokami programu MK Ultra. Tak testowano też leki, kreowano seksualne niewolnice, proroków, dewiantów …

Opium łatwo czyniło ze zdrowych ludzi i biznesmenów, dłużników bankierów, użyteczne marionetki. Sodoma i Gomora, okazała się dobrym modelem ekonomicznym, w którym królowali handlarze narkotyków i lichwiarze.

Międzyplanetarny łuk plazmowy powstały między Ziemią, a Marsem niszcząc m.in. Sodomę i Gomorę.

Watykan i NASA, ciągle spoglądają ze strachem w niebo, opowiadane nam bajeczki ni jak, mają się do rzeczywistości, elektryczny wszechświat jest inny od tego, jakiego obraz dano nam w szkole dla niewolników.

W każdym razie, Ziemia właśnie otrzymał kolejne przypomnienie, że Wenus i Mars, nadal miały niszczycielski wpływ na ziemię .

Zaprzysiężeni, nie zrobili nic, aby obronić ziemię, zapomnieli o spoczywających na nich obowiązkach, zapomnieli o technologii, powiększając własną władze i niebotyczny zysk.

( Czy wiecie, że cały świat jest stworzony pod wymogi kapłanów, czy aktorzy wiedzą po co wykonują pewne gesty, czy księża oraz politycy uczeni przez mistrzów i pr, wiedzą po co wykonują pewne rytualne gesty. Marionetki nie wiedzą o niczym, w każdym programie telewizyjnym, filmie, serialu są pokazywane treści rytualne i głupoty dla mas. 

Na zdjęciach przykład serialu Przyjaciele, i widoczne dla sprawnego oka szczegóły … Graficy pracujący nad kompozycją, wykonują wyuczone schematy, mające prezentować władze hierarchiczną …


 

Tak naprawdę, nic nie wiecie o świecie magii w, którym żyjecie, i w którym jeśli się nie obudzicie umrzecie …)

Kapłani aby uspokoić narody zamiast siegnąć do prawdy, sięgnęli po zestaw seksownych rytuałów, mających uspokoić złych bogów. Tak zaczęto użytkować Boga do celów komercyjnych. Prawdziwe rytuały zatrzymane zostały dla kapłanów, demoralizacja została dana społeczeństwu.

Ceremonie zbiorowych gwałtów, inicjacja seksualna dzieci i niemowląt, zabójstwa rytualne, dające radość zdemoralizowanym kapłanom i królom – kapłanom …

Śmierć, początki kultu Saturna.

Nazwano go rodzajem magii seksualnej.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/seksualna-magia-illuminatow-magow-i.html

Cały złoty wiek, został zniekształcony przez tajne stowarzyszenia i szkoły misteryjne, ubierające prawdę wydarzeń planetarnych w kłamstwa humanistycznych dramatów.

Te dramaty narodziły się na nowo, w postaci rytuałów, aspirujących do własnego dziedzictwa. Saturn „nadał” kapłanom władze i autorytet. Nowi bogowie, rządzą życiem innych ludzi.

Scenariusze kreowane przez kapłanów pozwalają wybierać dowolną liczbę wypaczonych wzorów seksualnych zakorzenionych w mitologii i przekształcić je w perwersyjną ceremonię seksualną.

Saturn pożerający własne dzieci, to ulubiony temat tajnych bractw. Saturn molestuje własną córkę Wenus, więc na ziemi kapłan, król bierze dziewice (czytaj :dziecko), kapłankę Afrodyty (Wenus) i uprawia z nią rytualny seks. To wszystko macie na obrazach, w rzeźbach, w filmach i teledyskach …

Mars, bóg wojownik, brat buntującej się przeciw Saturnowi, Wenus, wynosi się z nieba, aby uprawiać seks z matką, więc kapłani chcą robić to samo poprzez rytuały. (sprawdź syna króla Dawida, Absaloma w Biblii) ,

Saturn, w postaci greckiego boga Kronosa, pożera własne dzieci, … Królowie więc robili to samo z dziećmi, nawet swoimi. (Patrz na wybryki Kaliguli)

Jowisz / Zeus postanawia zabrać koronę Saturna / Kronosa, zjadając jego siostry i braci. Zeus następnie poślubia siostrę Herę.

Ziemscy królowie naśladowali bogów i uprawiali seks ze swoimi siostrami, dziś możemy zobaczyć dziedzictwo tej polityki, wsród współczesnej chorej psychicznie elity.

…I tak dalej…

Rytuały seksualne, poprzedzały rytuały krwi ofiarnej, rytuały kanibalizmu … rzeczywiste zdarzenia kosmiczne, są dzisiaj formą mitycznych zapisów, które zamiast ostrzegać o niebezpieczeństwie, stały się rytualnym mechanizmem kontroli płci.

Mechanizm ten, może być postrzegany jako pierwszy program kontroli umysłu, sponsorowany przez rząd cieni.

Elitarni ludzie, autorytarni wojownicy wykorzystują ludzi jak plastikowe lalki. Ich panem i władca jest Saturn.

Pierwsi zaprzysiężeni, uważaliby za obrzydliwe przekształcenie ciał planetarnych w rytuały seksualne. Te toksyczne działania, doprowadzą wreszcie do zniszczenia ziemi.

Amerykańskie plemię Lesser, mówiło prawdę na temat wydarzeń kosmicznych pokazując białym totem symbolizujący Axus Mundi. Wynikiem była prowokacja kładąca kres całemu plemieniu.

W Kodeksie Magliabecchiano dokładnie pokazano jak wydarzenia kosmiczne, wpłynęły na szaleństwo składania przez kapłanów ofiar z ludzi (Ameryka Południowa). Narody Oceanii praktykowały rytualny kanibalizm…

Fenicjanie składali dziesiątki tysięcy ofiar z dzieci, te odrażające praktyki odstraszały nawet zdemoralizowanych Rzymian .

Królowie izraelscy, wyrzucali pierworodnych w ogień w egoistycznych rytuałach ( aktach ) poświęcenia.

Upadający Lechici poświęcali tysiące ofiar (więźniów wojennych) w aktach kanibalizmu. Niektóre plemiona afrykańskie, praktykowały bolesne okaleczenia dzieci …

Mojżesz redefiniuje naturalne zdarzenia, tworząc z nich metafory odnoszące się do Boga.

Wniosek był prosty i bardzo monoteistycznych: stwórca przez katastrofy i wydarzenia naturalne komunikuje się z ludźmi.

Zgodnie z tą metodologią, uważny obserwator zauważy skutki tego działania, stwórca znów pcha kapłanów
w „swoim interesie”, do władzy nad ludźmi.

W istocie byli Lechici, z grupy A-bra/h/m, mieli w swoim gronie, potomków zaprzysiężonych kapłanów. Ten sam schemat tworzenia władzy, został powtórzony przez wyznawców niezwyciężonego słońca.

I znów, nikt z kapłanów, nie dba o możliwość powtórzenia się dnia sądu.

Rytuał jako walidacja elity.

Do królów, kapłanów i elitarnych wojowników, obrzędy, są koncepcją bezpośredniej komunikacji z boskością. Co więcej, celem ich życia jest przeprowadzenie rytuałów w imieniu całej niemającym o tym pojęcia ludzkości.

Tylko dzięki starannie wyreżyserowanym rekonstrukcjom przeprowadzono atak na WTC, było to obrazowe przedstawienie zniszczenia drabiny do nieba.

Tak naprawdę tylko kilka milionów osób na świecie rozumie aspekt „oświecenia”, ludzkie działanie przypisywane bogom, czyni z tych ludzi bogów, którym wy dajecie nieme przyzwolenie do działania.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/wygnani-sowianie-grupa-brahm-i-grupa.html

Jesteście w samym środku hierarchicznego przedstawienia chorych psychicznie elit. To żywe, staranie wyreżyserowane piekło tworzone rękoma oświeconych kapłanów ich uczniów i marionetek.

Oświecenie nie jest czymś, co należy lekceważyć, bo magia składająca się z tajemnic i prostych słów – efektywnej broni dostępu elit do władzy nad ludźmi. To co powinno być dostępne dla plebsu, jest dostępne tylko, dla ludzi posiadających całe zniewolone narody.

Daje wam użyteczną wiedzę, z którą nie umiecie sobie poradzić, będąc uzależnionymi, od mających was panów.

Dziwaczne rytuały, nie są drogą do oświecenia i złotej ery. Jedyną drogą, jest powszechne dążenie do prawdy, samostanowienia i wolności pozbawionej pieniądza.

Każdy naród musi przejąć model samostanowienia jednostkowego i społecznego, odrzucając model hierarchii.

Śmiejcie się z demokracji, religii i praw, organizujcie się dzielnicami, odpędzając od siebie sfory urzędników, policji i kapłanów.

Rozejrzy się po kościołach, muzeach, urzędach …, zobaczysz żywy kult Saturna i niezwyciężonego słońca, które zostały przekształcone w kult wiecznej elity, żyjącej na twój koszt, za pomocą siły i magicznych słów … Słyszycie je codziennie : demokracja, tolerancja, prawo władzy, prawo …

Gdzie w tym wszystkim jesteś Ty, gdzie jest twoja wolność, twój dobrobyt, twoje życie i twoje prawo …?!

A potem przyjdźcie do mnie, a ja pokaże wam proste czary i rozwiązania niszczące władze psychopatów.

Nie możesz wierzyć mesjaszom i wykreowanym przez kapłanów bogom, bo ludzie ci tworzą przez nich swoją władze nad wami.

Minęły tysiąclecia, a w Bohemian Grove odbywa się coroczna inscenizacja przedstawiająca „kremację troski”. Troska o ziemię, polega na troszczenie się o losy elit, kosztem bezradnego społeczeństwa. W tym samym czasie wyprawy wojenne składały setki ofiar z dzieci …

Babilon i miłość do pieniędzy.

Kult śmierci Saturna, opiera się na jednej mocy : kontrolowanej emisji pieniądza.

Związek między narkotykami i wojnami.

Podczas wczesnej ery brązu, handel stał się głównym monopolem. Największe zyski przynosił handel opium w regionie Anatoli, gdzie grupa wojowniczych królów, działała jak współczesny kartel narkotykowy. Walki trwały o szlaki handlowe wiodące z Azji do zachodnich królestw …

Najmocniejszy kartel został nazwany „Troy Cartel”, ten narkotykowy gigant walczył z kartelem Agamemnona. Wojna tych dwóch karteli, trwała ponad 10 lat.

Kartel Agamemnona, był pierwszym królewskim dealerem narkotyków. Wraz z wojną, nastąpił nagły rozwój technologi zabijania.

Wojna rytualna, to nowy trend pozwalający rozwijać technikę wojskową. Tak powstały kartele militarne. Pieniądze płyną, ofiarna krew samo ofiarowanych niewolników płynie, a bossowie czerpią z ludzkiej naiwności, pełnymi garściami.

Zaprzysiężeni i oświeceni tworzący okultyzm tajnych bractw i szkół misteryjnych, posługiwali się cichociemnymi wojownikami i prawnikami, tworzącymi instytucjonalizację podległych im państwa. Niewolnictwo zostało zalegalizowane, poprzez wprowadzenie podatków – człowiek płacił i nadal płaci, za prawo do życia.

Sześćset lat po kosmicznym wydarzeniu w Sodomie i Gomorze, wojna Marsa i Wenus dobiegła końca.

Oświeceni, chcieli jednak powrotu do czasów wierzy Babel, do pierwotnego niewolniczego modelu ekonomicznego.

Wojny były i są źródłem przesiąkniętych krwią rytuałów. Zapytajcie się zniewolonym ludziom po co idą na wojnę, dlaczego rozkaz pozbawia ich wolności i wystawia na akt samoofiarowania, nie musicie i nigdy nie musieliście tego robić. ?! Pcha was do tego elita państwa, prawa i kościoła, czyste, ukryte zło.

Od czasów narkotycznego konfliktu trojańskiego, ofiary wojny, były wykorzystywane w procesach rytualnego seksu. Popatrz na wszystkie wojny i ich obrzydliwości, spójrzmy na Ukrainę, Czeczenię, to ciągle trwa … A wy pierdolicie głupoty o demokracji, władzy, wojsku i zapijaczonej wolności.

Równanie jest proste: wojna potrzebuje pieniędzy, a pożyczone pieniądze idą na spłatę wojennych długów.

Dług = niewolnictwo!

Wasi królowie, prezydenci, rozkładają zadłużenie na obywateli swoich państw, na niewolników, którzy nie korzystają z pożyczonych pieniędzy, tylko spłacają swoją pracą długi żyjących na społeczny koszt – elit.

To wy, niewolnicy utrzymujecie księży, polityków, celebrytów, gladiatorów, błaznów, biznesmenów …, spłacając narodowe długi, za które buduje i kupuje się rodzinne majątki. Kto jest taki głupi, wy i tylko wy …

Na równinie Dura powstał pierwszy odpowiednik rezerwy federalnej. W obrębie Babilonu i czterech królestw uniwersalnych panował jeden standard handlu. Świątynie znów kreowały pieniądz za pomocą długu, a dzieci znów ginęły z ulic babilońskich miast i wiosek.

Naród Palestyny, stawił czoła babilońskiej szkole tajemnic, niszcząc lichwę i dekret standardu złota. Kult Śmierci, poprzysiągł zemstę Palestyńczykom, czego dowodem jest dzisiejszy stan Palestyny. W ciągu jednej nocy Babilon przestał istnieć, jednak pojawiła się Tajemnica Babilonu, szerzona przez zaprzysiężonych, tajne stowarzyszenia i szkoły misteryjne.Żelazna era człowieczeństwa.

Ta era rozpoczęła się od przerażającej ciemności i bujnej dekadencji. Tajemnica Babilonu, zeszła do podziemi, szybko przyzwyczajając swój wzrok do nowego środowiska bytowego.

Bestia ostrzyła swe żelazne zęby i żelazne pazury. Dominacja zaprzysiężonych, wychodziła z dominujące pozycji Rzymu.

Zauważmy, że ci którzy was oszukują, zupełnie niewiedzą gdzie szukać początku nowego porządku świata, opowiadając wam o Babilonie, Rzymie, Watykanie … Opowiadają wam tylko o tym, bowiem są ofiarami dezinformacji, religii lub ruchów New Age.

Bardzo długo czekałem na ich skruchę, na samokrytykę, i przeprosiny w stosunku do zagubionych ludzi, których jeszcze głębiej wpychaliście w nienawiść rasową, społeczną i zazdrość finansową. Tym samym nie różnicie się niczym od Polsatu, TVNu czy TVP.

Rzym narzędziem śmierci.

Rzym był eksperymentalnym narzędziem ludobójstwa i kreatorem nędzy organizowanej na skalę przemysłową. Rzym kształtuje naszą erę, poprzez abstrakcyjne reguły i prawa mające podporządkować ludzi innym ludziom.

Król wojownik odchodzi do lamusa, zastąpiony królem – kapłanem. Demokracja, dzieło oligarchów żyjących na koszt społeczny, dała prawo filozofom, do kształtowania abstrakcyjnego teatru życia.

Najważniejszą cechą ustroju, jest jego uniwersalność, nie ma dla elit znaczenia nazwa, lecz możliwość rządzenia niewolnikami, w każdych warunkach społecznych.


Wzięto przykład z religii i przyjęto zasady wiary, jako głównego czynnika istnienia władzy i ustroju.

W każdym systemie i religii rządzi pieniądz, mogący wpływać, tworzyć i usuwać ludzi wedle potrzeb rynku ustrojowego.

Sercem Rzymu, nie był jednak młody Rzym, lecz fenicka Kartagina (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Carthage). Kartagina uczyniła Rzym bankrutem, na co patrzyli zaprzysięgli kapłani. Historia chce wam wmówić fałsz, bowiem Rzym w tamtych czasach nazywał się „Saturnus”. Ludzie chodząc do świątyń Jowisza, oddawali cześć krwawemu Saturnowi.

Rzym nie istniał w czasie Srebrnej i Złotej ery człowieczeństwa, jednak został utworzony na kształt mitów i legend, wychodzących z opowieści kapłanów. Ludzie chcieli kultu Jowisza, więc dostali to czego chcieli, wierząc w jedno wyznawali drugie, i tym są religie i ustroje złudzeniem postępu, wiary i wolności.

Ukształtowany od nowa Rzym, był gotowy na okultystyczne, krwawe zbiory. Teraz wystarczyło już tylko wprowadzić prawo do emisji pieniądza tworzącego system lichwiarski.

Juliusz Cezar.

„Kiedy rząd staje się potężnym, jest destrukcyjny, ekstrawagancki i gwałtowny; jest to lichwa, która bierze chleb z niewinnych usta i pozbawia zacnych prawa do głosowania. „- Cyceron, 54 BC

Kapłani, hodowcy patologicznej lini tyranów rządzących Rzymem, wybierali marionetki godne spuścizny krwawego Saturna.

Ucisk polityczny i finansowy, wspierany rytualnymi wojnami doskonale wpisywał się w rytualny kalendarz kapłanów. Czego doświadczacie i wy. Obsesja kultu Saturna, jest widoczna w działaniach waszych panów, księży i despotów, żyjących na wasz koszt.


Nie ma znaczenia czy wierzysz w Jezusa, Jupitera czy Saturna, w PiS, czy PO … Ważne jest aby istniała teza i antyteza, aby obie nazwy reprezentowały humanistyczne personifikacje roszczenia do orzekania w imieniu boskiego prawa. To kult popaprańców bożych, stających się żywymi bogami

Odpowiednio dobrani ludzie wprowadzają rytuał śmierci, posługując się przysługującym bogom prawom do tworzenia życia i śmierci.

Spuścizna boskiej władzy poprzez rytualne obrzędy zabija w imieniu Boga. Ci ludzie Neron, Bush, Hitler, Obama, Kaligula … naprawdę w to wierzą.

Niebo staje się spokojne, ludzkość staje się gwałtowne …

Ludzkość, łatwo wchodzi w stan amnezji i otępienia, nie pojmując prawdziwego wydźwięku mitów religijnych.

Kapłani przez chore rytuały, zabili w sobie prawdziwe cechy strażników ukrytych tajemnic, czyniąc z nich wynaturzoną broń przeciw ludziom.

Ludzie ci, wytworzyli klasę ludzi wyjątkowych, a raczej ludzi wyjątkowo potwornych, uznających niewolnictwo za normalny system społeczny. „Naturalny”, cykl społeczny, jest cyklem długu, prowadzącego do wojny, wojna prowadząca do długu …

Kłopoty finansowe Rzymu

Aby utrzymać cykl długu i wojny, Rzym podobnie jak teraz Ameryka, musiał pochłaniać ciągle to nowe ludy i państwa oraz ich terytoria.

Każdy cykl ma swój początek i swój koniec, końcem było przestawienie owiec na wiarę w Boga człowieka.

Odłam zaprzysiężonych – esseńczyków zrobili furorę przez niszczenie mniejszych bankierów. Rzym nie zwrócił na to uwagi, przez 32 lata, kiedy to efekt wieży Babel, doprowadził do implozji Rzymu.

Rzym osiągnął granice swoich możliwości, a dług nie mógł się dalej rozwijać.

Schemat z czasów wieży Babel powtórzył się, nadszedł czas kryzysu – ciemnych wieków.


Siła Nikolaitów

(https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nikolaici)

Pasożytniczy charakter systemu finansowego opartego na długu, zjadł Rzym (jak Saturn swoje dzieci) od wewnątrz.

Mordercze rytuały, nie miały pomagać, lecz zapewniać pasożytowi krew swoich ofiar. Rak powoli zabijał kolejnego nosiciele przez wirusa długu.

Jedynym sposobem pasożyta na przetrwanie, jest znalezienie nowego gospodarza. To właśnie kryzys jest odpowiednim czasem poszukiwania nowej ofiary. Oprócz wyznawców zmienionej tradycji złotego wieku, powstała grupa prozelitów nazywanych Nikolaitami, ci kapłani byli wyznawcami tajemnicy srebrnego wieku, kształtowanego przez Melchizedeka.

Ich nauczanie wiązało się z promowaniem wartości Melchizedekian, były to ćwiczenia marketingowe tworzące specjalistów od prania mózgu.

W skrócie, Nikolaici proponują, tworzą kastę profesjonalnych, zawodowych kapłanów posiadających mandat wypowiadania się w imieniu Boga, za opłatą. Skończyła się era samozwańczych proroków i mesjaszy.

To Nikolaici, stworzyli pożyteczny dla siebie, raczkujący chrześcijanizm.

W cieniu rzymskiego kryzysu monetarnego Oświeceni i Nikolaici tworzyli nowe plany podboju przedefiniowanych państw.

Po złotym wieku, pozostał tylko slogan sprawiedliwości i prawości, zmieniony w chciwą władze fałszywych ” autorytetów moralnych”. Popatrzcie na ryj Kaczyńskiego, Tuska czy Petru, kto ich nauczył sprawowania władzy w imieniu oświeconych kapłanów …


Nikolaici, sprzedali wam fałszywe prawo, wypowiadania się w imieniu Najwyższego Stwórcy. I wy w to wierzycie … Jest to niedostatek wiedzy, o człowieku i o świecie.

Zbudowano kult wyjątkowej jednostki, stojącej wyżej od społeczeństwa, mogącej tworzyć prawa kreujące władze człowieka nad człowiekiem.

Był i jest to handel wizerunkiem. Ludzie lepiej wyglądający i lepiej ubrani są dla was fałszywym autorytetem, to jest zwykły marketing, kult ciała i jednostki, w który wierzą kretyni. Obejrzycie sobie Jupiter : Intronizacja, podstawiając sobie słowa mojego tekstu, ta ukryta historia jest przedstawiana jako legenda od tysiącleci …

Yashua

Nikolaici, w wyniku burzy mózgów wybrali imię ukrytej marionetki, był nim Yashua.

W języku hebrajskim fraza Ya, może oznaczać „Pan” lub „Bóg” w zależności od kontekstu, była to językowa gra, mająca dać ponowną władze Jowiszowi.

O co tutaj chodzi : Jowisz uznany panem nieba i ziemi, jest pierworodnym synem Boga Saturna. Zeus był greckim odpowiednikiem Jowisza i proste zestawienie Ya z Zeusem – Zeus Pan – stworzyło YaZeus, Yaseus, które pózniej przerodziło się w Jezusa.


Oświecenie patrzyli z cienia na Nikolaitów i uśmiechali się do bezczelnej alchemii językowej. Ukrzyżowanie Pana Zeusa, było rewelacyjnym pomysłem ukrywającym kult krwi.

Nikolaici nie znali tajemnic złotej ery, ale byli cichymi wspólnikami oświeconych kapłanów w dziele przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami świata.

Konstantyn, doskonale wiedział, że zmieniają się tylko nazwy rytuałów, fasada chrześcijaństwa została postawiona, a Nikolaici natychmiast przystąpili do przekształcania ich bractwa w formalną organizacje wyznaniową.

Oczywiście kształt hierarchicznej struktury nie odbiegał od struktury rzymskiego państwa. Oto bestia w szkarłacie krwi .

Powstała nowa instytucja króla – kapłana, nazwana Papieżem. Nowa bestia, wyłoniła się ze zgniłego ciała Rzymu, imperium podzieliło się na zależne od Rzymu królestwa, i znów wszystko zaczynało się od początku.

Kościół był, jest i będzie jeśli go nie obalimy organizacją handlową, żyjąca z naiwniactwa, podległych im ludzi.

Idziemy w zgniliznę obscenicznych rytuałów coraz dalej, wszyscy dziś uznają sakrament wiary, jest to rytualny wymóg nakładany na należące do kościołów marionetki.

Sakrament wiary, odnosi się do picia krwi Zeusa, jest to ukryty obrządek zaprzysiężonych, dlatego masoni i iluminaci, bez problemu wchodzą do jaskiń demonów zwanych kościołami.


Picie krwi i kanibalizm, są na razie ciemnym rytuałem, który powoli będzie ewoluował do fizycznej konsumpcji ciała i krwi. Przyznacie mi racje, tak jak racje przyznano tym, którzy ostrzegali majów przed bestialstwem ich kapłanów …

Oświeceni, dobrze znają potencjał starych rytuałów krwi Jowisza i Saturna. Znają te rytuały rownież ci, którzy szukają legitymizacji aby wzmocnić swoje roszczenia do boskiego prawa do rządzenia.

Oświecony Kościół.

Kościół cieszył się teraz władzą i pieniądzmi służącymi do kreacji własnych celów i zadań.

Kościół poprzez namaszczenie koronacyjne, wybiera następcę Saturna i Jowisza – Papieża, a niewolnicy, nie mogą przestać się cieszyć z własnej głupoty.

Karol Wielki i Barbarossa, to tylko niektóre z marionetek zaprzysiężonych przez króla – kapłana zwanego Papieżem. Jest to fikcja, mająca wynieść człowieka, nad innych ludzi.

Od średniowiecza zaczęły niknąc tysiące dzieci rocznie. Coraz więcej baranów, traciło życie nie w swoich, lecz na rytualnych wojnach.

Największym zagrożeniem dla oświeconych, zawsze są ludy rdzenne przenoszące niezależna wiedzę o świecie. Lechici, Palestyńczycy, Majowie, Aborygeni … Szybko stracili swe imperia, przez zgniliznę atakujących ich kapłanów. To właśnie przeciw ludom rdzennym, znającym prawdę o historii świata i o kapłana, wyruszały kolejne wyprawy krzyżowe.

Symboliczny związek między pieniędzmi, władzą i niewolnikami, obalił autorytet mądrości, wolności i prawdy. Nowoczesne rytuały kościelne są związane z symboliką złotej i srebrnej ery oraz bestialstwem Babilonu, Rzymu i Nimroda. Patrz, łącz i wiąż rzeczywiste fakty …


Handel niewolnikami seksualnymi spełniał kluczową rolę dla krzyżowców podczas finansowania zakupu narkotyków na dalekim wschodzie.

Tymi sprowadzonymi lekami było opium. Watykan rósł w siłę, dzięki handlowi ludźmi, bronią i narkotykami

Watykan w czasie wypraw krzyżowych i pielgrzymek do ziemi świętej sprzedał ok.30 tysięcy dzieci, oto niesiona przez kościół miłość.

Templariusze

Oświeceni, było już na tyle bogaci, że postanowili uwolnić się od własnego długu. Tak powstała idea piątku 13-ego, król – wojownik Francji, pozbył się swojego i papieskiego długu oraz światków handlu ludźmi i dziećmi.

Jak na ironię, wyznawcy rytuału krwi padli ofiarą własnego rytuału. Rytuał krwi, dotykał głównie albigensów lub bogomiłów (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Albigensi), tych przeciwników kleru oraz wojny, palono na stosach i wysłano przeciw nim wyprawy krzyżowe.

Tajne bractwa rosły w siłę, opracowano metody sekretnych powitań, magii słów, loże wtajemniczonych dominowały nad społeczeństwami całego świata, rytuały i obrzędy seksualne odbudowywały tajemnicę Babilonu.

Jedną z wyróżniających się postaci lini błękitnej krwi był ludobójca dzieci Gilles de Rais. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gilles_de_Rais)

Ten seryjny morderca setek dzieci, był szwagrem martwej już wiedźmy Joan of Arc. Okazało się, że jego skłonić do sadystycznych tortur, okaleczeń i zabójstw dzieci jest podszyte wiarą w rytualne obrzędy okultystycznych. Oświeceni, poczuli się zagrożeni, jednak braci ze stowarzyszenia błękitnej krwi, skazali swego brata na karę śmierci, nakazując mądrość i rozwagę w przeprowadzanych rytuałach.

Powstawały setki tajnych stowarzyszeń, a dzieci znikały w biały dzień z ulic miast …

Wielka Inkwizycja i okres reformacji i kontrreformacji.

Państwa narodowe, to państwa handlowe startowanie przez ukrytą władze księży i bankierów. Globalizacja przybrała formę alchemicznej przemiany społeczeństwa budowanego na tradycji okultystycznej.


Narodziny świata odwiecznego bólu.

Szacuje się, że w wyniku działania Świętej Inkwizycji poniosło śmierć od 50 do 100 mln osób. Lecz rytualna apokalipsa, dopiero ruszała w okultystyczny rejs po państwach narodowych.

Tak oto powstał program : odwiecznego bólu.

Czym jesteś głupi niewolniku.?! Nie kim, lecz czym, jeśli nie zauważasz swojej rytualnej roli jaką wyznaczyli ci twoi bogowie.

Poprzez zorganizowaną rzeź ogromnej części populacji europejskiej w imię wartości Melchizedekian, Nikolaitów i oświeconych, wymuszono istnienie władzy na szczycie łańcucha pokarmowego chrześcijaństwa.


Wsród nowo powstałych tajnych bractw, zauważyć można m.in. protestantów (loża Nikolaitów).

Nowoczesna era przemysłowa i jej niepokojąco hałaśliwe maszyny.

Energia i grunty, odgrywają ważną role w kontrolowaniu produkcji. Tak zwany okres eksploracji, posłużył do stworzenia rejestru światowych ziem, regularnie przywłaszczonych sobie przez elitę kapłanów i bankierów.

Plan wojen rytualnych, obejmował swym działaniem przejęcie gruntów państw narodowych bogatych w surowce naturalne.

Nowy świat istnieje od tysięcy lat, jednak sekty takie jak Nikolaici są świadomi tego, od ok. 2000 tysięcy lat. Inne sekty dowiedziały się o tym jakieś 500 lat temu.

Ludzie ci przez sekty, ruchy, religie, urzędy starają się kontrolować przepływ informacji naukowej, historycznej płynącej od niezależnych wolnych i świadomych swego pochodzenia ludzi …

Bóg, pieniądz, władza należy do nich, wy jesteście tylko niewolnikami mogącymi słuchać kłamstw wpajanych wam w procesie nauczania.


Trzęsienie ziemi i upadek nierządnicy.

Hurtowe zniszczenie kultury Nowego Świata, przed przybyciem europejskiej cywilizacji amerykańskiej posłużyło ukryciu, obrazu starego świata.

Kult Saturna istnieje, choć jego rzeczywiste resztki gniją w dżunglach Ameryki Południowej.

Nikolici celowo towarzyszyli konkwistadorom, plądrując wszystko co mogłoby wskazać ludziom prawdę. Bardzo brutalne przesłuchania miejscowej szlachty, dały Nikolonitom obraz całości ukrywanego przez oświeconych kultu Saturna.

Ale co to znaczy?

Raport na temat odkryć w Ameryce Południowej, został rozesłany do wielu tajnych bractw. Prowadzane do tej pory na oślep badania nad krwawymi rytuałami srebrnej ery, zostały potwierdzone i ujednolicone.

Oświeceni, kontrolują Nikolonitów i cały kościół za pomocą prawdy historycznej. Autorytet wszystkich kościołów w każdej chwili, może być zniszczony. Rytuał Saturna tak jak kiedyś obejmie swym zasięgiem całą planetę, wszystkie religie odsłonią swe maski i zobaczymy krwawe kulty srebrnej ery człowieczeństwa. Ten czas nadchodzi.

Zaprzysiężeni dla Nikolonitów, są zagadkową grupą ludzi, tworzącą małżeństwa w obrębie własnych rodów.

Mniej potężna idea kościoła, jest wygodna dla zaprzysiężonych, jednak alternatywne roszczenia Nikolonitów do władzy, są szybko usypiane.


Obie grupy przedstawiają swe ciele przez uprzywilejowane klasy społeczne. Adepci tajemnic Babilonu, czują przewagę przywództwa zaprzysiężonych.

Ludność całego świata ciszy się z elementarnej umiejętności myślenia, jednak jest to tylko nauka służenia wyższym klasom społecznym i przedstawicielom lini błękitnej krwi.

Choć niektórzy rozwijają się niezależnie za pomocą samoświadomości, stanowią oni mniejszość, z którą oświeceni i Nikolonici dają sobie rade.

Pojawienie się wykształconych luminarzy takich jak Galileo, Kant czy Isaac Newton świadczyło o możliwości odrodzenia się złotej ery, czemu kres położyli członkowie tajnych bractw zachowując dzieła swoich braci, dla siebie.

Adam Smith i Georg Wilhelm Friedrich Hegel stworzyli filozoficzne techniki kontroli społecznej w okresie rewolucji przemysłowej. Dwa diametralnie przeciwstawne sobie punkty widzenia, tworzą konflikt służący manipulacji doprowadzającej do korzystnego dla oświeconych kompromisu.

http://historiazakazana.hvs.pl/illuminaci-precyzyjna-geneza-powstania-i-dzialania-w-oparciu-o-dostepne-dowody-historyczne-cz-1/

Ta filozofia, jest naprawdę bardzo mądrym sposobem maskującym techniki zwykłej manipulacji politycznej i społecznej.

Heglowska proces dialektyczny, zaczął być używany jako potężne narzędzie do tworzenia pożądanych zmian społecznych i politycznych, niezbędnych do stworzenia długoterminowych planów.


Oświeceni muszą tylko kontrolować sytuacje oraz finansować jeden skrajny punkt wiedzenia (tezę np. PiS, Trump), aby przeforsować swój punkt widzenia (antytezę PO, Hillary Clinton).

Powstały konflikt zmusza stado oszołomionych mas, do zaakceptowania prefabrykowanych rozwiązań. (Synteza)

Synteza zawsze jest spójna z celami oświeconych. Koncepcje Smitha i Hegla, były stworzone za pomocą idei rozwoju finansowego, idee te były ucieleśnieniem uprzemysłowionych, handlowych państw narodowych.

Ludzie, którym pozwolono w tym czasie założyć korporacje, mogli bez potrzeby gromadzenia majątku osobistego, bez podejmowania osobistej odpowiedzialności stworzyć wielkie majątki, mające tylko pomagać oświeconym.

W międzyczasie, koncepcja państwa narodowego – korporacji narodowej, przymusiła ludzi, do oddania się państwu. Nikt nie patrzył własność osobistą, dając dostęp państwa do zasobów naturalnych danego regionu. Prawa ludzi przestały istnieć, istniały tylko prawa własności należące do panów błękitnej krwi.

Nie należy zapominać o wkładzie Nikolaitów w kształtowaniu użytecznej dla siebie filozofii. To właśnie Nikolaici, ukształtowali niebezpieczną dla ludzi koncepcję Eugeniki i Transhumanizmu.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/przerazajace-amerykanskie-korzenie.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/eugenika-w-izraelu.html

http://depopulacja.blogspot.com/2016/04/kamstwa-kamstwa-i-jeszcze-raz-kamstwa.html


Thomas Malthus, anglikański duchowny, który miał zbyt wiele wolnego czasu, stworzył plany kategoryzacji ludobójstwa, spowodowanego potrzebą depopulacji przeludnionej ziemi. Te bzdety ubrano w rzeczywistość :

http://ligaglobu.blogspot.com/2016/03/populacja-niewygodna-prawda.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/dowody-zniewolenia-kastowego-cz2.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html?m=1

Nikolaici ubrani w strój kościoła, zaszczepili w ludziach idee trzech stref kontroli : Stary Świat, Nowy Świat i Trzeci Świat.

Czerwona Tarcza

Wiele książek historycznych wmawia nam, że Napoleon wszedł w próżnię polityczną i gospodarczą, dążąca do wydarzeń rewolucji francuskiej.

Przeciwnie, był to na zimno obliczony przez bankierów proces wyniszczenia. Napoleon, był dziełem niepotrzebnej już arystokracji, która chciała zabrać władzę papieżowi (Nikolaitom), a to osłabiłoby rolę Nikolanitów, w oczach oświeconych.


Nikolaici przeżywali kolejne porażki w walce z oświeconymi. Musieli wywołać rewolucje francuską, oraz bronić swojej pozycji w nowym świecie, gdzie ich siły przegrały ze siłami oświeconych.

Co dziwne Amerykańska Wojna Domowa była spowodowana sprzeczką o podatki, król wojownik chciał aby amerykańscy koloniści płacili mu podatki, co doprowadziło do wojny domowej. Nie chodziło o niewolników, bowiem niewolnikami, są wszyscy ludzie podlegający manipulacji oświeconych i Nikolaitów.

Prawdziwie rewolucja miała miejsce w Lexington (USA), wolni ludzie zaczęli wydawać własne pieniądze oparte na ilości dostępnego na rynku towaru, był to wolny od długu system finansowania. Oświeceni i Nikolaici dostali furii, bowiem zaczęto niszczyć system finansowy oparty na tajemnicy Babilonu.

Bankierzy Merchant of Britain, byli pewni, że ich niewolniczy system finansowania oparty na długu opanuje natychmiast całe Stany Zjednoczone.

Ich monopol finansowy został zagrożony. Amerykański eksperyment został zatrzymany. Jednak Nikolaici, mieli już doświadczenia związane z rewolucją Francuską.

Zaczęto finansować obie strony konfliktu, zabijając w chaosie wojny pierwszych prezydentów, oraz twórców idei wolności. Nie dano im takiej szansy jak Napoleonowi.

Finansowanie obu stron konfliktu przez bankierów, nazywane jest czerwoną tarczą ( Red Shield ).

Czerwona Tarcza w 1700 roku, otwarła swoisty sklep dla autonomicznego kapitału bankowego – City of London, w którym bankierzy dzielili się bogactwami świata w tym bogatymi obu Ameryk. Powstanie i upadek Napoleona, był finansowany przez Czerwoną Tarcze, która finansowała cichy powrót do władzy starych francuskich rodów, z linii błękitnej krwi.


Czerwona Tarcza, próbowała odebrać władze zaprzysiężonym, poprzez wystawienie Napoleona przecie siłom sprzymierzonych. Czerwona tarcza finansowała działania Napoleona przez emisje brytyjskich obligacji skarbowych. Taka dwustronna kontrola, dała zwycięstwo na przegranej …

Panika sprzedaży, pozwoliła wykupić członkom czerwonej tarczy pakiety kontrolne wielu brytyjskich przedsiębiorstw handlowych za grosze.

W ten sposób, czerwona tarcza przejęła kontrolę nad Bankiem Anglii.

Czerwona Tarcza wydająca się dziełem Nikolaitów, była od początku zarządzana przez oświeconych.

Praktycy endogamii, stwierdzili, że praktyki ślubie odbywały się tylko w obrębie własnej rodziny lub grupy etnicznej, czerwona tarcza była kwintesencją Zaprzysiężonych.

Czerwona Tarcza, namaściła kilku nowych zaprzysiężonych i zainicjowała wewnętrzny krąg : Wielkiej Prawdy Saturna.

Pistolety, olej, narkotyki i seks.

Nowoczesny kompleks przemysłowo – wojskowy zintensyfikował dawną plagę – białego niewolnictwa.

Istotna jest rola banków handlowych w nieustających wojnach nękających wolnych ludzi.

” Wojna jest jedynie kontynuacją polityki za pomocą innych środków „.


Czerwona Tarcza, od 18 wieku, chciała zmienić losy świata poprzez zastąpienie drewna i węgla – nowym źrodłem energii jakim był gaz i ropa.

Czerwona Tarcza, była właścicielem podziemnych sejfów zawierających bogactwa naturalne. Nadszedł czas monopolu energetycznego.

Banki Kupieckie były właścicielami ogromnych połaci ziemi w Ameryce Północnej. Amerykańska populacja nie wiedziała po co bankom i fałszywym baronom ogromne połacie pustynnych gruntów. W ciągu kilku lat, ludzie tacy jak John D. Rockefeller i Andrew Carnegie zgromadzili osobiste fortuny.

Wraz z ekspansją militarną państw narodowych, czerwona tarcza zmonopolizowała dostawy broni i ropy. Wraz z rozwojem czerwonej tarczy, ilość wojen rosła z roku na rok, powrót do starej dojnej krowy zawsze okazywało się niezawodnym źrodłem dochodów dla oświeconych.

Wojna Opiumowa

CIA wyraziło pełne poparcie dla kolumbijskich karteli kokainowych. CIA podobnie jak przedstawiciele British East India Company i innych międzynarodowych korporacji, mają szokująco lekceważące podejście do zdrowia ludzi i fundamentów moralnych.

Zaprzysiężeni Starego Świata, są dziś w ekstazie. Ich finanse zostały odrestaurowane, a okultystyczne rytuały przeprowadzane za murami zamków, mają przynieść im świt nowego złotego wieku Saturna.

Zysk z niewolników, państw narodowych, handlu bronią, ropą, lekami i narkotykami kreuje ukryte królestwo czerwonej tarczy.

W niedługim czasie, niewolnicy staną się źródłami energii.Pod płaszczykiem uwolnienie niewolników z okowów żelaznego łańcuchowym ich niedoli, miliony afrykańskich niewolników znów zaleją Amerykę. Kredyt zacznie niszczyć nowych wyzwolonych i znów zniewolonych niewolników. I oni zdadzą sobie sprawę, że zmienili jedną formę niewolnictwa na inna formę zniewolenia.

Niewolnictwo było ogólnoświatową plagą od wieków, jego udział w handlu był dobrze znamy na Bliskim Wschodzie, Azji i Afryce.

W Ameryce południowej model plantacji niewolniczych utrzymuje się, w różnych formach do dnia dzisiejszego.

Tajne stowarzyszeń i szkoły misteryjne nadal utrzymują handel niewolnikami.

Czerwona tarcza uznała, że coraz większa ilość profesjonalnych „menedżerów”, odciąży działania jej członków.

Zaletą takich sługusów, jest możliwość wystawianie ich na pierwszą linię ognia. Wewnętrzne kręgi czerwonej tarczy, mogą działać w tajemnicy, bowiem opinia publiczna ocenia i piętnuje tylko marionetkowych sługusów.

Technika uwięzienia.

Rytuał krwi, wykorzystuje głównie nieświadomych swej roli chrześcijan. Nikolaici wykorzystali wzrost idei satanistycznej do ukrycia w niej kultu Saturna

Symbolicznie, te dwa kuty, różnią się od siebie, jednak ich działania przebiegały rownocześnie. Nikolaici wykorzystywali stworzonych przez siebie satanistów, przez nich promowali potężne bodźce seksualne i zdobywali kobiety i dzieci do swych rytuałów.


Satanizm i lucyferianizm skutecznie odciągają sługusów od prawdziwego rozumienia kultu Saturna. ( widać to np. w filmie Blade)

W dwudziestym wieku powstał przerażający ludzi drapieżnik społeczny nazywany seryjnym zabójcą, jest to twór dialektyki heglowskiej, przed którym ma nas bronić władza, a przede wszystkim ksiądz – pasterz.

Wysyp seryjnych zabójców został przeanalizowany w książce Dave McGowana ( Programowane zabijanie).

Prawdziwy świat okultyzmu, zanurzył się się w przygotowany świat wynaturzeń i satanizmu, fasady życia codziennego pozwoliły ukryć się okultystą w najbardziej morderczym wieku w historii ludzkości.

Nazistowska zagadka.

Nazistowska zagadka, jest bękartem dialektyki heglowskiej, jest to klasyczny przypadek niezamierzonych konsekwencji.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, Nowy Porządek Świata, nie jest nową koncepcją. Jest to nowy chwyt, starych praktyk.

Adolf Hitler podjął jednostronną decyzję, że Niemcy, nie będą już uczestniczyć w przyjętym modelu centralnego finansowania zadłużenia bankowego .

Frustracja w kręgach czerwonej tarczy była wyczuwalna, zwłaszcza, że to ona sfinansowała powstanie eksperymentalnej wojny naukowej.


Pierwotnym planem było, zbudowanie komunistycznej Rosji i odtworzenie tego systemu przez nazistowskie Niemcy. W tej rundzie manipulowaniem rzezi wojennej wszystko miało iść w kierunku stworzenia państwa światowego.

Każdy, kto wątpi, że międzynarodowe banki handlowe z Europy i Stanów Zjednoczonych stały za sukcesem Rosji i Niemiec powinien zapoznać się z badaniami profesora Anthony C. Sutton.

Sutton udokumentował wszystkie dowodu działania banków działajacych na zlecenie czerwonej tarczy. Te same banki handlowe po klęsce hitlerowskich Niemiec, nadal udzielamy wsparcia na rzecz Związku Radzieckiego.

Niemiecka sytuacja, w 1934 roku była jednak inna. Było bardzo prawdopodobne, że naziści wykorzystają pieniądze z pożyczek do osiągnięcia pełnej niezależności od czerwonej tarczy, co rozregulowałoby politykę finansowa świata.

Czerwona Tarcza uruchomiła plan awaryjny.

Martin Bormann, prywatny sekretarz Hitlera, i człowiek bez ciepła i urok, stworzył fundament czwartej rzeszy budowanej na zgliszczach upadającej trzeciej rzeszy.

Jej podstawą była Ameryka Południowa, gdzie nazistowscy naukowcy mogli kontynuować swoje badania nad bronią, eugeniką i technologią. Martin Bormann, stworzył również długoterminowy plan finansowy, polegający na systematycznej grabierze świata. Wojny w imieniu demokracji i polityka państw handlowych oraz korporacji miała grabić obywateli całego świata.

Czwarta rzesza powstała wsród elit klasy wyższej anglo-amerykańskiej elity bankowej, czyli Czerwonej Tarczy.

Była to korzystna dla obu stron rozwiązanie. Inwestycje w zaawansowaną technologię dały uciekającym hitlerowcom zdolność tworzenia kopii zapasowych własnej potęgi.


Naziści byli praktykującymi okultystami skupionymi w szeregach czerwonej tarczy. Ich eugeniczny projekt jest kontynuacją magicznego rytuału krwi.

Nazistowska swastyka kojarzy się ze starodawnym symbolem Saturna (Black Sun). Naziści doskonale wiedzieli dlaczego podczas misji Apollo, rakietę wynoszącym nazwali Saturn V.

Red Shield wspiera eugeników, którzy w ludziach widzą niebezpiecznego wirusa wpływającego na stan zdrowia ziemi.

Czerwona Tarcza, boi się odkrycia przez ludzi programu kosmicznego istniejącego, w różnych erach człowieczeństwa.

Depopulacja.

Przerażające porządek depopulacji, może być postrzegana jako ostateczny finał rytuału Śmierci Saturn. Nowa złota era, może być oparta na technologicznej wersji wszechwiedzącego oka.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/dowody-zniewolenia-kastowego.html

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/dowody-zniewolenia-kastowego-cz2.html

http://depopulacja.blogspot.com/2016/04/kamstwa-kamstwa-i-jeszcze-raz-kamstwa.html

Zbliżamy się do czasu masowego uboju populacji ludzkiej. Najważniejsze jest metafizyczne przesłanie, uzasadniające rytualny ubój.


Chorzy oświeceni doszli do wniosku, że cała historia człowieka, od czasu zniszczenia pierwszej Złotej Ery była w rzeczywistości, wielkim procesem inicjacji.

To tak, jakby cała historia i wszystkie rytuał dążyły do końcowego aktu masowej ofiary, jest to zapowiedź, złotej ery Saturna, nowego wieku (New Age).

Oświeceni chcą, wymazać wszystkie ślady wirusa człowieczeństwa, aby wejść do nowego złotego wieku.

Dla wielu, nie ma tu logiki. Ale niestety logika jest, jest to próba przeniesienia władzy ,do trybu ascendencji. Co prawda w trybie ascendentnym, nie ma korzyści materialnych, ale pozostaje władza duchowa.

Poznanie początków Saturna, jest kluczem do zniszczenie rządzących nami elit. Nie osiągniecie samostanowienie oraz ascendencji poprzez wymuszone ludobójstwo.

Chorzy na władze oświeceni, nie potrafią rozgryźć prawdy w dążeniu do prawdziwego samostanowienia i ascendencji.

Kolejny rozwój technologii kosmicznej pozwoli ukrytym elitom na rezygnacje z życia na gotowej do zniszczenia ziemi. Część z was, zostanie zaangażowana w plan samozniszczenia gatunku ludzkiego. Będziecie budowali ich technologie, statki i kreowali ich nowe miasta, jednak nigdy nie doświadczycie, życia wsród nich.

Ludobójcy, mogą też skorzystać z zaawansowanego programu kosmicznego zostawiając upadającą ziemie na łasce losu. Ich, powrót po kilku pokoleniach, jest możliwy z powodu zbiorowej amnezji, która dotyka was, nawet co 4 lata.

Przemysł „bogów”, finansowany przez bankierów będzie żył wiecznie, oparty na ciągle powracającym systemie długu.


Koniec Ery Żelaza, zbliża się wielkimi krokami, otwierając przed ludźmi przepaść Transhumanizmu, podziału społecznego i ludobójstwa.

„Obyś żył w ciekawych czasach” …

Kosmiczne wydarzenie stało się krwawym rytuałem, a nasi obrońcy, stali się naszymi skrytobójczymi katami.

Oprócz oświeconych, skorzystały na tym inne elitarne grupy :

Nikolaici, którzy przez elementy kapłaństwa Melchizedekian, doprowadzili do powstania syjonizmu i fundamentalistyczne agendy Chrześcijaństwa oraz Judaizmu.

Yakuza oraz Triada, tworzące alternatywny front interpretacji kosmicznego wydarzenia.

Kreowanie kosmicznej technologii, w celu kreowania nieuchwytnej gry eksperymentalnej z ludźmi.

Wykreowanie programu Czerwonej Tarczy, mającego odciągnąć uwagę od działań Nikolaitów i oświeconych.

Tłumienie wolnej energii i wolnej myśli politycznej.

Tworzenie bardzo silnych, kobiecych organizacji okultystycznych czerpiący m.in. z tradycji kultu Saturna.

Rządowe programu kontroli umysłu.


Powiązania sekt rytualnych z pedofilami, mordercami i rządowymi ludobójcami.

Korupcja

Zmiany genotypu człowieka przez żywność genetycznie modyfikowaną i farmacje, zmuszającą człowieka, do przyjęcia Transhumanizmu, rozwiązującego wszystkie problemy zdrowotne.

Chrześcijański przemysł satanistyczny ukrywający Nikolaitów i irańskie korzenie dualistycznej koncepcji manicheizmu – walki dobra ze złem.

Można płakać nad sobą, nad ludźmi, nad światem, fakty są takie, od tysięcy lat mamy dwie grupy władzy :

Wyznawców tajemnicy Saturna i akceptujących tą tajemnicę wyznawców niezwyciężonego słońca, i na bazie tych dwóch filarów, obraca się polityka i religia, czyli zbrodnia władzy człowieka nad człowiekiem, jest też trzecia droga samostanowienia Ligi Świata, mądrość czy obłęd, prawda czy kłamstwo, wolność czy zniewolenie …


Wybór pozostawiam wam, macie teraz tą samą wiedzę, co wysokiej rangi księża, polityczne elity, masoni i iluminaci. Wszystko zależy od was …

To jeszcze nie koniec, kontrolujemy ruchy iluminatów, bankierów, księży i polityków …

Zaprzysiężeni mieli pilnować ziemi, a pilnują ludzi, aby ci nie zabrali im władzy i tajemnic. Teraz znacie wszystkie prawdziwe tajemnice, niedługo zdradzę wam tajemnicę poszczególnych ludzi.

Liga Świata

dydymus

Reklamy