Stymulowanie ludzkiej ciekawości, czyli przyczynki powstania zniewolonych rojów

Stymulowanie ludzkiej ciekawości, czyli przyczynki powstania zniewolonych rojów. 

Wielki Brat, wcale nie musi chcieć nas oglądać, bowiem człowiek staje się niewolnikiem poprzez własne wybory, czyny, ciekawość i strach.

Nie ma ministerstwa prawdy, bo wszystko dookoła jest kłamstwem, słońce, księżyc, ziemia, hierarchia, religia, wszystko to, jest kłamstwem …

Populacja, została rozproszona przez zwierzęca ciekawość, jednak istotą człowieczeństwa winna być ciekawość własnego wnętrza, a nie otaczającego go świata, będącego tylko kopią, tego, co się dzieje w tobie.

Rozproszona populacja, została zebrana w gigantyczne roje, zwane miejskimi towarzystwami przemysłowymi.

Ludzka ciekawość, musi być stymulowana, aby utrzymać rój w jednym miejscu poprzez kulturę, rozrywkę, religię, prace i igrzyska. 

Ludzka ciekawość, to głupota potrzebująca rozrywki, czyli społeczeństwu potrzebna jest rozmowa mędrca z dzieckiem, w wyniku, której dziecko (społeczeństwo) otrzymuje zajęcia, wypełniające mu czas, potrzebny władzy, do przygotowania społecznych kryzysów, problemów, nagród i kar … 

Kultura śmierci, jest nierozerwalną cząstką kultu śmierci Saturna. 

Wieczyste rozgrywki, składają się z rund, a kłamstwo rozrywki wniknęło do sportu, polityki i religii. Okresowe święta, wybory, coroczne rozgrywki, igrzyska co 4 lata, przeplatane wydarzeniami letnimi i zimowymi …, tworzą utopijny kalendarz kontroli nad rojem …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Dobrze rozejrzy się po świecie, po kulturach, symbolach, zobaczysz tylko jedną religie i jedną kulturę, dopasowaną do regionalnych potrzeb rasowych, językowych i społecznych. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

Jesteście tylko publicznością religijnych obrzędów, politycznych wystapień i decyzji oraz sportowych rozgrywek, podrabiacie tylko poczynania księży, polityków i gladiatorów, kopiujecie kłamstwo, udajecie moralność, normalność, prawdę, wolność i sprawiedliwość … 

Potrzebujecie strachu, ryzyka, poczucia winy … Potrzebujecie niewoli, abyście nie biegali w kółko, nie wiedząc co z sobą zrobić … Wolność jest tylko dla bardzo mądrych ludzi, którzy wiedzą, czym jest odpowiedzialność, samostanowienie i samoograniczenie. 

Aby uczynić świat biernym, potrzebny jest spektakl odciągający oczy tłumu od rąk władzy. Święto, wybory, doping sportowy … , to wszystko czego potrzebuje zniewolony motłoch, aby zatopić się w nałogach i autohipnozie.

Macie swoje euro, igrzyska, gladiatorów, piwo, chipsy i hipnotyzujący was obelisk, zwany telewizorem, iluzją realności, walki, strachu i ryzyka.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/euro-2016.html

Zwolenników, kreuje się poprzez podział i nienawiść do wroga. Gorliwa pobożność, cechuje wszystkich ogarniętych opętaniem zwolenników tezy lub antytezy, danego problemu, bowiem wasze religie, partie, celebryci i gladiatorzy, są problemem niewolącym wasze rozumy.  

Wciąga was dziwny tunel wizji, nie zważacie już na nic innego, bowiem otoczenie, mówi wam i pcha was, w kierunku iluzorycznej wielkiej gry.

Wielka gra, wielka polityka, największy kościół, wielkie pieniądze, manipulujące wami reklamy, wywiady, konferencje, masońscy eksperci, zakłady, spekulacje … I oczekiwanie na finał …

A wszystko to, produkuje fale entuzjazmu, coś co jest kłamstwem, grą, sztuką tworzenia czegoś z niczego, magią, przenosi was do świata fikcji, do świata Alicji z krainy czarów, bo przecież, jesteś częścią wyborów, spotkań, rozgrywek, tylko kto na tym korzysta, zarabia i tworzy w czasie twojej autohipnozy, potrzebny mu czas, do stworzenia lepszych metod kontroli nad społeczeństwem … ?

Ta kosztowna euforia, to karnawał dla korporacji. Apetyt narodu na piwo, jedzenie, telewizory, rozrywki, gazety, gadżety …, rośnie, a głupcy się cieszą, rządy obradują i tworzą lepiej zabezpieczone obozy pracy. 

Cały ten polityczny, religijny i sportowy spektakl, łatwo można kontrolować, bo biorą w nim udział przekupne dziwki, będące własnościami partii, religii i klubów …  

Społeczeństwo, powinno być nienagannie trzeźwe, gdy każe mu się patrzeć na pokazywany mu cyrk, bo wróży to źle całemu światu. 

Papież, G7, Bilderberg, Euro … , a na Ukrainie, Turek w polskim mundurze, przygotowuje prowokacje wymierzoną przeciw Polsce, dzieje się to w czasie, gdy armia NATO, robi sobie pokaz siły, mający doprowadzić do upragnionej wojny, między masonerią wschodu, z masonerią zachodu.

Zamykają was w gigantycznym więzieniu, otoczonym wojskami, dronami, szpiegami, nowymi ustawami i podatkami … Pedały, KOD-owcy, PiS-owcy, kibole i inne bękarty, tańczą na pokładzie tytanica. Amok, euforia, ciekawość – pozbawiły was rozsądku i odpowiedzialności – tak zachowują się ofiary sekty, oderwane od rzeczywistości. 

Metoda szoku przyszłości, jest tym bardziej skuteczna, im większa różnica pomiędzy amokiem szaleństwa, a wytworzonym strachem i poczuciem winy …

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/14/historia-manipulacji/

Jednym słowem, dostaniecie to, na co zasłużyliście … Kult krwi i kult śmierci. Śmieszna zabawa, kończy się złożeniem krwawych ofiar … Ale dla was, będzie to przypadek, lub działanie terrorystów, ci fałszywi terroryści, to wasz kochany rząd …

Telewizja, jest dla społeczeństwa autorytarnego, spełnieniem wszystkich marzeń i snów, i co z tego, żeby są to piękne … koszmary.

Telewizor, izoluje ludzi, tak aby nie mogli oni, rządzić samodzielnie ani sobą, ani państwem. Telewizor, tak bardzo izoluje, że przestajecie myślec rozsądnie i krytycznie. Telewizor, uspakaja uśpioną we śnie o wielkości, populacje niewolników.  

Oglądanie telewizji, zaburza naszą zdolność przełożenia naszego oburzenia niesprawiedliwością rządową, na aktywny udział w walce z rządem, bierność pcha nas do zaakceptowania autorytatywnej formy życia. 

Wydarzenia Techniczne

To, co widzicie na ekranach telewizorów, nazywa się – wydarzeniami technicznymi, które skutecznie was pacyfikują, jesteście zafascynowani cięciami, dubbingiem tłumaczącym wam przebieg zdarzeń, szybki zoom in, szybki zoom out, animacją, muzyką, przejściami, głosem lektora, wszystko zachęca was do oglądania, słuchania i powielania zasłyszanych kłamstw. 

Coraz więcej ludzi, ma tak jak kiedyś radio, włączony telewizor przez cały dzień, ponieważ, przez to człowiek czuje się mniej samotny. To pozorne bezpieczeństwo i relaks tworzony jest, poprzez podprogowy dźwięk … A więc, oglądanie telewizji, kojarzy się zwierzętom z brakiem napięcia … 

Coraz więcej ludzi, ogląda telewizje ponad 150 godzin miesięcznie, lub spędza ponad 200 godzin w sieci. 

Początek telewizyjnych czarów.

Największe mocarstwa na świecie, w 1935 roku, zgodziły się na wprowadzenie telewizji do domów zwykłych ludzi, aby uspokoić społeczeństwo i uśpić jego dążenie do władzy i destrukcji, a raczej próby przejęcia władzy z rąk elit. Ten program, był wprowadzony testowo w amerykańskich więzieniach. 

„W obliczu poważnego przeludnienia i ograniczonych budżetów na rehabilitacje i poradnictwo, coraz więcej więzień, stosuje w celu uspokojenia więźniów, telewizje …

Joe Corpier, skazany na dożywocie morderca, mówi nam, że : Jeśli jest dobry film, to jest u nas tak cicho, że zdaje się ze więzienie jest puste … ”

Zauważ, że w czasie, gdy ludzie mają być w pracy, sygnał podprogowy jest ograniczony (np. do wiadomości), stąd film, program oglądany w dzień, jest mniej wciągający, niż ten sam program, oglądany wieczorem …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/dowody-zastosowania-broni.html

Innymi słowy, ekran telewizyjny i ekrany innych urządzeń, pomagają rządowi nas podporządkować, zombie uspakajają się, i nie podważają religii, systemu, demokracji …

Program zbiorowej hipnozy, dociera do odpowiednich grupy docelowych uzależniając je od emocji związanych z rozrywką, sportem, polityką … 

Spróbuj oglądnąć powtórkę premierowego odcinka swojego ulubionego show w dzień, emocje znikają – zaskoczenie … ?!

Zobacz materiał z zamachu terrorystycznego, skupiając się na drugim planie, zauważysz, że coś tutaj nie gra … A szok przyszłości, działa tylko wtedy, gdy jesteś przerażony i przestraszony. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html

W czasie oglądania programu z dodanym sygnałem podprogowym, fale mózgowe widzów zwalniają, przekształcając nas w pasywne marionetki, przyjmujące każdy obraz i słowo … 

W tym samym 1935 roku, reżimy tworzą grupy docelowe, poddawane różnym typom indoktrynacji. ( dzieci, robotnicy, kibice, zwolennicy tezy i antytezy …) 

Mobilizacja przez unieruchomienie.

Bertram, cichy doradca polityczny Adolfa Hitlera, pracował nad techniką zmobilizowania ludzi, poprzez ich unieruchomienie. 

Okazało się, że ludzie, gdy zbierają się w grupy, stają się ślepą masą, zależną od emocji lub ukrytego lalkarza narzucającego krok, śpiew, czy slogan.

Ten pasywny stan grupowy, został przeniesiony to telewizji, sygnał podprogowy jest ukrytym lalkarzem wydającym polecenia mózgom widzów.

Marsze, manifestacje …, zostały przekształcone, w ekrany sterujących nami urządzeń.

” Techniki unieruchamiania maszerujących ludzi, wymagają zorganizowania grupy, która stanowi potencjalne zagrożenie, telewizja jest lepszym rozwiązaniem dla przekazywania ludziom rozkazów. 

Normalne marsze i protesty, będą służyły tylko do celów zwiększenia przepaści podziałów np. dla wywołania rewolucji …

Ludzie, nie mogą maszerować w rytm innego bębna lub w złym kierunku … Telewizor, będzie bardziej skutecznym rozwiązaniem … ”

Stajemy się mniej świadomi naszej indywidualnej jaźni i tożsamości moralnej w grupie. 

Wyniki badań sugerują, że mamy mniejsze tendencje do rozważania naszych zachowań moralnych maszerując w grupie, boimy się wtedy opinii innych ludzi, dlatego chętnie uczestniczymy w wojnach, rewolucjach i powstaniach, tłumacząc sobie ludobójstwo, potrzebą walki o państwo. 

Nikt z badanych żołnierzy, nie zadał sobie pytania : kto tworzy wojnę, kto zyskuje na wojnie i nikt nie zadał sobie pytania, czy wojna wybuchłaby, przy sprzeciwie wojsk i sił cywilnych obu stron nieistniejącego konfliktu … ???  

Żołnierze nie wiedzieli nawet, że ich rola jest formą umowną, która nie ma żadnego odzwierciedlenia w prawie naturalnym …

Tak więc, w to co grupa wierzy lub nie wierzy, jest formą grupowej iluzji opartej na strachu, prowadzącym do złego, przemocy, ludobójstwa i niecnych planów władzy … 

Grupa, niszczy indywidualność, będącą główną cechą człowieczeństwa … A jeśli oszalała grupa zaprzecza swojemu człowieczeństwu, nie potrzebna jest jej równość, dążąca do wolności. 

Strach, oparty jest na programowaniu lub programowaniu telewizyjnemu, które zachęca do rywalizacji, przez którą, ludzie boją się siebie nawzajem i stają się mniej ufni wobec siebie i innych.  

Dokładnie to, pokrywa się z masońską doktryną, wyrażaną hasłem : dziel i łącz.

Programowanie autorytarne, oparte jest na technicznej manipulacji, ponieważ człowiek przez oglądanie programów typu talent – show, wierzą w idee wolności i demokracji. Wojna i przemoc budzą strach, wyciszany demokratyczną „współpracą”. 

Oznacza to, że euro, super talent, wybory i msze, są lekiem na samobójstwa, morderstwa, wojny i gwałty … Manipulacja doprowadza do absurdów, w które wierzy, każdy zahipnotyzowany widz.

Charyzmatyczni politycy, to zwykli aktorzy, o zerowej wiedzy o państwie, i dużym pragnieniu zarobkowania poprzez wyzysk społeczny. 

Telewizor i media, to zachęta, przynęta zaangażowania w nieistniejący konflikt podziału.

Efektywny polityk, to celebryta, dzielący przez ekran telewizora. Zauważ, że przewodnictwo zawsze było początkiem dynastii monarchistycznej, której dziś zmieniono tylko nazwę …

Wierzycie w to, co widzicie i słyszycie, w mediach, a więc wierzycie w idee rządów działajacych w najlepszym interesie narodu … Wierzycie w wybór i wolność, jednak nigdzie, tych rzeczy nie ma i nigdy w świecie hierarchii, tych rzeczy nie będzie, szukajcie swego świętego grala, choć od dawna jest on w rękach innych ludzi, znających wasze słabości …

Zauważ, że w taki czy inny sposób, wszystkie programy telewizyjne, są zależne od międzynarodowych korporacji, mogących was spacyfikować, lub przekonać do konkretnego punktu widzenia w ciągu kilku chwil.

Na euro, cyfrowy Polsat wprowadził dwa płatne kanały sportowe, twierdząc że jest sponsorem przekazu, jednak logika, pokazuje – prawdę, że to wy jako abonenci i widzowie reklam, jesteście sponsorami nie tylko transmisji z euro, ale również wszystkich filmów, programów i pensji pracowników cyfrowego Polsatu, Plusa …  

Przyszłość, obrała kierunek na scenariusz iluzji nowego porządku świata. Ludzie są i będą rozpraszani i trzymani w niewidzeniu przez strach i rozrywkę oraz leki i technologię kontroli. 

Zalecam, wyłączenie telewizorów wszystkim tym, którzy nie potrafią dostrzec iluzji, ukrytych symboli, słów i znaków, bowiem popadacie w hipnotyczny stan wiary w iluzje.

Jeśli nie zaczniesz walczyć z samym sobą, stworzysz z grupą podobnych do ciebie niewolników, kontrolowaną armię, dążącą do katastrofy zaplanowanej przez takich ludzi, jak Aldous Huxley, czy George Orwell.

Edward R. Murrow, w 1958 r, ostrzegał :

” Media zaszczepiły nam alergię na prawdę. Telewizor, film, media oszukują, mamią, bawią, ogłupiają i izolują oraz odciągają ludzi od prawdy życia, pozwolono się nam utopić, w iluzji, aby finansujące media elity, mogły kontrolować otumanione społeczeństwo … ” 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/04/odkrycie-prawdziwych-podstawowych.html

Liga Świata

Reklamy