Utopijny socjalizm, czyli jak funkcjonuje wymyślony świat hierarchii 

Utopijny socjalizm, czyli jak funkcjonuje wymyślony świat hierarchii w systemach ustrojowych i religijnych.

Nadal udajesz marny aktorzyno, że wszystko dookoła ciebie jest w porządku…?!

Człowiek posiada trzy mózgi : mózg gadzi, mózg ssaka i mózg wyższy, większość ludzi osadza swój tok myślenia na instynkcie (mózg gadzi (instynkt) i mózg ssaka (emocje)), pomijając w procesie myślowym logikę, oto dlaczego żyjemy w społeczeństwie hierarchicznym osadzonym na schemacie niewolniczym … I takich ludzi włącza się do gry opartej na sztucznej wolności, grze tytułów i stanowisk …

Wszystkie formy manipulacji przechodzą przez gadzi i ssaczy mózg wywołując :strach, emocje, podniecenie, terytorialność, pociąg do walki, agresje, głód … 

http://www.eioba.pl/a/4je6/programowanie-poslusznego-spoleczenstwa

http://newspaper.hvs.pl/psychomanipulacja-polityka-religia-media/

W takim przypadku wystarczy człowieka ułożyć jak psa, a będzie oddany monarchii, polityce, religii, tytułom, sile czy władzy … I nie chodzi wcale o intelekt, empatię … tylko o bestialstwo i tyranie, które miażdżą ludzkie dobro zamieniając wszystko w obawę, wojnę, strach i uległość.

Idealne „egalitarne społeczeństwo”, jest tworem aktorów, masek i marionetek, odgrywających swe role na scenie sztucznie utworzonego społeczeństwa. To śmieszne społeczeństwo przypomina swoimi relacjami sceniczny dialog. (Persona, osoba, obywatel zamiast wolnego człowieka.)

Nasze miasta, biura, szkoły, ministerstwa … to dekoracje, w których możemy odkrywać swoje durne role magistrów, polityków, księży, pracowników, profesorów … Całowanie po rękach, klękanie, tytularność, onieśmielenie …, prawdziwy komedio dramat w trzech aktach. 

Sztuczny aspekt władzy wykreowanej na papierze jest odpowiednikiem fizycznego ataku człowieka na człowieka za pomocą aparatu ucisku. Jaki ty skurwysynu jesteś ważny, a teraz odbierzmy mu sztuczne oznaki władzy tytularnej, … dostajemy skrajnego idiotę i dupowłaza nie umiejącego żyć w realnym świecie… Obywatel znający prawa pana, nie znając własnych praw, świadczących o wolności i równości staje się niewolnikiem, użytecznym strażnikiem stada… ?!

Jeszcze nie zauważyłeś tego.?! Żyjesz na siłę.?!?, Ale przyjdzie, taki czas gdy zrozumiesz, że coś jest nie tak w twoim życiu, otoczeniu, relacjach, wykształceniu, zawodzie…, to tylko kwestia czasu, ale jeśli tego nie zrozumiesz, bo tak jest w 99%, system odeśle cię w ramach obiegu zamkniętego do lekarza, psychologa, psychiatry, czy księdza …

A tam śmieszna nauka zwana psychologią znów wtrąci Cię w kierat zadań niewolniczych, jaki to prosty, efektywny system hodowli niewolnika i oddanego sługi, pracownika, żołnierza, numeru statystycznego …

Dobry niewolnik pracuje osiem godzin, odpoczywa osiem godzin i śpi osiem godzin …

O schematach idealnej kontroli napisałem kilka słów w artykule : Utopia dnia dzisiejszego, powstała w 1880 roku , http://ligaswiatowa.hvs.pl/kapitalistyczna-utopia-dnia-dzisiejszego-powstala-1880/ (przed 1880 rokiem, istniała sama siła) oraz w tekście : Rzeczypospolita Sztabińska, drogą do Judeopoloni , http://newspaper.hvs.pl/rzeczypospolita-sztabinska-droga-do-judepolonii/

Robert Owen, Walijski okultysta, mason, reformator masowego niewolnictwa i jeden z założycieli współczesnego socjalizmu utopijnego, jest twórcą zreformowanego rynku pracy funkcjonującego w czasach kapitalizmu i demokracji będących rozwinięciem socjalizmu stojącego za elitaryzmem …

Utopijny socjalizm, nazywany również kapitalizmem lub utopijnym socjalizmem totalitarnym, jest systemem gospodarczym dążącym do stworzenia idealnego egalitarnego społeczeństwa. Jak widzicie projekty oparte na socjologii, psychologii, ideach filozoficznych rozwijały się w latach 1820 – 1890, dając podstawy dzisiejszemu (psychologicznemu) światu fikcji.

Idealne egalitarne społeczeństwo (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Egalitaryzm), opiera się na dwóch zasadach : każdy niewolnik w nowym społeczeństwie jest równy, a każdy który nim zarządza kieruje się zasadami elitaryzmu (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Elitaryzm). 

I tak oto weszliśmy w nową epokę zreformowanego niewolnictwa, w której niewolnik nie wie, że nim jest, choć przyjmuje rzadzące nim prawa i nakazy.

Jak widzicie, niezależnie od nazwy systemu ustrojowego, zawsze istnieje wymuszony podział społeczny, oparty na zasadzie kast społecznych, a idee równości społecznej i wolności osobowej, są tylko fasadami za pomocą, których czerpie się zysk z naiwnych pracowników. 

http://dydymus.neon24.pl/post/47930,dlaczego-stado-zostanie-tylko-stadem

Za mało aby żyć, za dużo aby umrzeć.

Gra w której płaci się niewolnikowi pieniądzem fiducjarny, żetonem kopalnianym, drukowanym papierem, wekslem gwarancyjnym … jest grą, której nie można odróżnić od „monopolu” … 

http://www.eioba.pl/a/45eu/upadek-pieniadza-fiducjarnego

Fikcyjne klasy społeczne, ustrój, fałszywy tytuł społeczny, pieniądz … , ale prawdziwy jest akt własności twojej ziemi przeniesiony z człowieka na państwo, prawdziwy jest też koszt niewolnika na rynku międzynarodowym … 

Sami potraficie utrzymywać samych siebie, mimo to potrzebujecie do tego pana, który pozwala wam żyć ,pracować i utrzymywać swojego właściciela … ?! 

Utrzymujecie kilka milionów bezproduktywnych skurwysynów, którym system nadal najwyższe stworzone w nim tytuły… 

Ja będę królem, ty premierem, on będzie marszałkiem, a ty księdzem i nikt nie zobaczy w tym kłamstwa, gry, farsy, teatru, złodziejstwa, wyzysku i zabawy … Czy, można bez nich żyć, pracować, tworzyć, podróżować…!!!?

Jacy wy ludzie jesteście inteligentni, aż dziw że obca rasa nie chce się z wami skontaktować … ?!?! Generalnie najbliższymi ludziom rasami są psy, krowy, kury i świnie, bowiem godzą się one na tresurę, hodowlę, wyzysk … ,wiedząc że czekają je eksperymenty, wypas i śmierć. I po co wam rasa panów, błękitna krew, pasterze, królowie, czy prezydenci … ?!

( Nie dacie rady, jesteście za głupi … Takie poglądy mają tylko jeden cel uzasadnić potrzebę istnienia hierarchii administracyjnej, religijnej, społecznej … Hierarchia zamiast wam służyć, służy sobie chroniąc swoje życie i przywileje. )

System socjalizmu utopijnego pojawił się w 360 roku pne, kiedy to Platon napisał książkę pod tytułem „Republika”. Książka to opisywała sprawiedliwe społeczeństwo ,w którym struktura klasowa dałaby stabilne życie dla całej cywilizacji. 

I znów mamy wygodny dla elit slogan : strukturę klasową. Zrozumiecie to, jaki socjalizm, jaka demokracja, jaki liberalizm … to są slogany zmiany ustrojowej, ale nie hierarchicznej …?!?! (Dlatego zniszczono Lechitów, aby nie wskazywać ludziom drogi do wolności bez hierarchii.) 

Ktoś dla ciebie zadrukował papier i powiedział, że to ma wartość, ale tak naprawdę wartościowy jest produkowany przez ciebie towar z, którego ktoś ciągnie zysk … Pośrednicy, lichwiarze, spekulanci, licencjonowani przez rządy przestępcy …  

Najbardziej dochodowym biznesem w systemach hierarchicznych jest niewolnictwo : robotnicy, żołnierze, gladiatorzy …, godzą się być niewolnikami powtarzającymi, standardowe kłamliwe hasło : „jestem wolny”. 

Naprawdę.?! A dlaczego potrzebujesz zezwolenia swojego pana, naczelnika obozu aby wyjechać z kraju, dlaczego drogi są kontrolowane przez żołnierzy, dlaczego musisz płacić pańszczyznę, nosić numery identyfikacyjne, opłacać myta, podatki … Państwo prawa, panów do posiadania niewolników.!

Ogromny plac zabaw na, którym kilka milionów cwaniaków bawi się wielomiliardową populacją ziemi. 

Ba, wy pozwoliliście im się zbroić, a nawet nadstawiacie za nich głowy, kiedy grają w szachy ludzkim życiem. Jakże wy jesteście załośni i głupi … Nie powiedzieli wam, że was jest więcej.?! Nie wiecie, że możecie myśleć zamiast powtarzać błędy.?! 

W 1515 roku, idea społeczeństwa „idealnego”, została podjęta przez masona Thomasa More (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tomasz_More) w książce „Utopia”. Następnie poruszył ją Robert Owen (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Robert_Owen), który miał przerobić idee kapitalizmu i rewolucji przemysłowej w demokrację za pomocą nazw, kodeksów i sloganów.

Robert Owen twierdził ,że idealne nadzorowane społeczeństwo (demokratyczne, liberalne, a szczególnie socjalistyczne co na jedno wychodzi w ustroju hierarchicznym … ) w ramach nowego porządku świata, może istnieć bez morderstw (ale nie bez wojen, ktoś musi kontrolować przyrost naturalny, kreować i niwelować skutki kryzysów ekonomicznych i eksperymentować na niewolnikach), bez ubóstwa, przy lepszym stanie zdrowia (robotnik powinien być silny i bezpłodny, macie swój postęp )…

W projekcie Owena miały mu pomóc dwa aspekty: edukacja i skrócony czas pracy. Edukacja finansowana była przez fundacje, która pozwalała uczyć się dzieciom przez 10 lat. Nie ma to jak niewolnik nauczony propagandy według schematów. Pamiętaj niewolniku : tak było zawsze … Panowie, królowie, papierze … I wy niewolnicy-robotnicy … Naprawdę.?!

http://wojciechdydymski.hvs.pl/niszczenie-logiki-programowanie-edukacyjne/

Owen wprowadził korporacyjne zasady opieki pana nad niewolnikiem. Chciano aby niewolnik widział, że pan podnosi ich standard życia przez renowacje domów, czyszczenie ulic, dostarczanie tańszych towarów do sklepów pracowniczych … Z tym ,że wszystkie te prace znów wykonywali za panów inni robotnicy …

Charles Fourier mason, twórca przestępstwa zwanego feminizmem (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Charles_Fourier). Poprzez podstęp, „zrównania” praw kobiet i mężczyzn, kobiety były zatrudniane w zakładach pracy i nagradzane niższym wynagrodzeniem, co oczywiście było na rękę panów. Każdy sztuczny konflikt uzasadnia istnienie władzy i pozwala przez lata rozwiązywać nieistniejący problem w socjalistycznym lub demokratycznym bractwie wzajemnej adoracji.

http://newspaper.hvs.pl/masoneria-kreatorem-feminizmu/

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

Fourier stworzył koncepcję idealnej organizacji społeczeństwa opartego na wspólnotach tzw. falansterach.

Fourier twierdził, iż istnieje dwanaście „namiętności”, które tworzą 810 typów charakteru. Na tej podstawie obliczył, iż idealny falanster ma składać się z 1620 osób. Tak później kreowano kibuce, kołchozy, wspólnoty religijne oraz brygady obozowe, również te w obozach FEMA.

Równość według tych panów i całej elity zależała od czynnika kastowego. A więc : wszyscy obywatele (nie elita) są jednakowo traktowani, musi istnieć równa dystrybucja bogactw, aby wszyscy żyli na tym samym poziomie społecznym i finansowym. 

Człowiek „wierzy, że moc samej wizji jest wystarczająca” i w taki oto sposób funkcjonują religie, ruchy polityczne i systemy społeczne. Wszystko jest magią i iluzją.

We wszystkich tych fałszywych tworach tylko niewolnik musi przestrzegać zasad i zobowiązań. Systemy mają być realnym sposobem walki z nędzom, uciskiem, chorobą, niedolą, przeludnieniem … Choć o dziwo te antyutopijne systemy są twórcami owych (sztucznych) problemów, stając się następującymi po sobie utopiami.

Zauważmy że państwa kreujące się na twory antyutopijne, jednogłośnie zgadzają się na utopie, skreślając tym samym wszystkie towarzyszące im ideologie. 

Liberalizm wyraził przekonanie, że postęp ludzki jest nieunikniony, ale dlaczego jest realizowany kosztem ludzi. ? Liberalizm to kolejny system utopijny, a raczej kolejna metamorfoza systemu hierarchicznego w twór proludzki. Liberalizm stosuje sprawdzone hasła mające dać ludziom wizje wolności i równości.

Tak naprawdę liberalizm jest 

metamorfozą klasycznego socjalizmu, który uważa że niewolnik jest najszczęśliwszy w czasie współpracy z innym niewolnikiem. 

Liberalizm został stworzony przez filozofów oświecenia, którzy twierdzili że niewolnik musi oddać się idei mechanizacji aby stał się efektywnym, racjonalnie wykorzystywanym obywatelem.     

Pamiętajmy też, że wszystkie systemy hierarchiczne twierdzą, że indywidualizm jest jadowity, a niewolnik jest istota społeczna i kolektywna. 

Wszystkie te bzdury wymyślili filozofowie frankfurccy, członkowie Tavistock Institute … chcący pozbawić człowieka jego indywidualizmu, wolnomyślicielstwa, wolności i równości względem kast rządzących.

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

http://newspaper.hvs.pl/inzynieria-zgody-wydaje-sie-tobie-ze-myslisz-i-decydujesz/

Liga Świata’15

Reklamy