Wojenna promocja przeciwnika, którego nie ma, czyli jak wypromować użyteczne tabu

Wojenna promocja przeciwnika, którego nie ma, czyli jak wypromować użyteczne tabu.

Wojny, których nikt nie rozumie, kreują największą liczbę więźniów w porównaniu do ogólnej liczny populacji danego państwa.

Wojna pozorowana z narkotykami i terrorem, są najdłuższymi wojnami w historii ziemi, ponieważ działają one na korzyść bogatych, kosztem biednych i głupich.

Ta wojna, to najprawdziwsza broń, bowiem angażuje tych, którym można odebrać wolność, prawa obywatelskie i ziemie. Co roku wojny z niewidzialnym przeciwnikiem pozwalają korporacjom, biznesmenom, politykom i księżom przejmować tysiące domów, działek i mieszkań oraz bogactwa naturalne.

Program Mega Marketingu, wypromuj i zabroń, aby sprzedać :

W dniu, 17 czerwca 1971 roku, masoński prezydent Richard Nixon oficjalnie wydał wojnę narkotykom. ( Narkotykom produkowanym przez rząd amerykański, brytyjski i francuski oraz międzynarodową polityczno – religijną zreorganizowaną grupę przestępczą) :

„Wrogiem publicznym numer jeden Ameryki Stanów Zjednoczonych, jest narkomania. Aby walczyć i pokonać tego wroga, konieczna jest nowa, totalna ofensywa.”

Wojna z martwym przedmiotem

Wojna, jest definiowana jako konflikt między różnymi narodami lub państwami i różnymi grupami w obrębie narodu lub państwa.

Jednak, aby zadeklarować wojnę z martwym przedmiotem lub pojęciem, trzeba mieć świadomość wykreowania konfliktu, niemającego końca z ludźmi, pragnącymi podświadomie istoty tabu.

Wypływa to z aspektu samozniszczenia, zaprogramowanej jednostki.

W rzeczywistości, wszystko jest zamierzonym efektem, cały program marketingowy, został stworzony w następujący sposób :

1. Prezydent, premier, papież, mesjasz … jako autorytet mówi, że największym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa jest koncepcja, inny naród, obiekt, religia czy filozofii (komunizm, demokracja, narkotyki, terroryzm, sex, itp).

a) Wytworzenie grup anty tezy i auto anarchii. I tu, włącza się kontrolowany bunt, nastawiony nie przeciwko władzy i elitom, tylko przeciwko sobie i innym ludziom.

b) Grupa poprawności politycznej. Społeczeństwo, dla własnego „bezpieczeństwa”, jest wstanie zapłacić wysoki rachunek, którego nie ma i nigdy nie było, poddając się opresji władz, zabierających prawa obywatelskie wystraszonemu stadu.

Państwo powołuje komisje, specjalne jednostki, biorące udział w wojnie, mające na celu likwidacje konkurencje rządowej manipulacji i elitarnego monopolu.

ABW, CBŚ, PS, CIA, DEA, NSA, Homeland Security … Na całym świecie zwalczają konkurencje dla monopolu władzy w okradaniu, narkotyzowaniu całych zniewolonych narodów.

2. Przepisy zostają zmienione, od teraz państwo przystępuje do masowej indoktrynacji każdego, ponieważ nielegalny złodziej wie, że każdy może stać się zagrożeniem dla jego interesu.

3. Więzienia stają się przeludnione; a zatem korporacje, tworzą prywatne więzienia oraz przekształcają prywatne mieszkania, domy w więzienia, kontrolowane przez mikrofony, kamery, lokalizatora gps …

a. Więzień utrzymuje korporacyjnych strażników, przynosząc do salonów firmowych coraz więcej pieniędzy, aby brać udział w technologicznym wyścigu zbrojeń – kontroli osobistej.

b. Rządy, podpisują z korporacjami kontrakty, gwarantujące im wysokie zyski. Zyski tworzone są przez wysokie podatki i zawyżone ceny sprzedaży. Płacicie za własną kontrole, przez uzależnienie od firmy, produktu, nieistniejącego postępu.

c. Ubezpieczacie się od rzeczy, które nie istnieją. Jakość opieki i nadzoru jest słaba, bo biznes poszukuje taniej siły roboczej i cięcia kosztów …

Generalnie kontroler zatrudnia niewolników, do kontrolowania innych niewolników … Iluzja bezpieczeństwa, w którą wierzy każdy z was.

4. Lobby prywatnych więzień, lobbuje w kongresie, parlamencie, senacie, o wprowadzenie bardziej restrykcyjnych przepisów, aby zablokować i kontrolować więcej ludzi. ( rejestracja kart prepaid, likwidacja bankowych kard prepaid, elektroniczne liczniki na wodę, gaz, kody na worki ze śmieciami… )

5. Kongres, sejm, parlament wprowadza niewygodne przepisy, ponieważ pomaga im to wygrać wybory.

a. Elitarne władze, czynią z korporacji prawą rękę, bo nie gryzie się ręki, która je karmi.

b. Następnie, wiedząc, że przepisy ustawowe zostaną wprowadzone, kupują oni akcje twórców prywatnych więzień, aby uczestniczyć w ich finansowym sukcesie.

6. Następnie wojna przeciwko danej koncepcji, idei … przesuwa granicę absurdu.

Pozwala to obalić rządy ubogich krajów, pod przykrywką wojny wymierzonej przeciwko największym zagrożeniom.

a. Umożliwia to obrabowanie kraju z zasobów naturalnych, poprzez instalacje marionetkowego rządy, strzegącego interesów korporacyjnych.

b. Politycy, czyszczą również w ten sposób magazyny broni głównych producentów, wystawiając nowe zamówienia na nowe produkty.

Wojny są potrzebne tylko do jednego celu : do rozwoju wiecznego interesu.

c. W celu obalenia niewygodnego rządu, na potrzeby telewizji, potrzebni są powstańcy, rebelianci, utrzymywani przez producentów broni i szkoleni przez siły specjalne.

d. Dowódcy marionetek, przez wielopoziomowy proces prania mózgu, wytwarzają wśród swoich ludzi fanatyczne idee, prowadzące do ludobójstw.

e. Ludobójcy, aby realizować swoje wizje, potrzebują ciągłego dostępu do broni, za którą płacą poprzez dostarczanie – przemyt narkotyków dla swoich panów.

f. CIA i inne siły specjalne, zatrzymują specjalistów, chemików od przerobu narkotyków i osadzają ich w „prywatnych, chronionych więzieniach” – pozornie luksusowych domach …

Genialnym pomysłem dla rządów całego świata, było rozpoczęcie wojny z terroryzmem.

Wojna tworząca ducha wojny, jest dowolnie konfigurowalny produktem. Wojna koncepcyjna, nigdy nie będzie miała konkretnego wyniku, liczone mogą być tylko konkretne zyski, powiązane z notowaniami giełdowymi – kolejnym kłamstwem, dającym zarabiać ludziom związanymi z elitami.

John Kerry, za pomocą lobbingu wojennego powiązanego z terroryzmem, zarobił tylko w ostatnich trzech latach 26 milionów dolarów. Konflikt wojenny, nie jest konfliktem interesów …

To nie jest wolność, to jest faszyzm, nazywany demokracją lub socjalizmem.

Debile, mówią wam w telewizji, że wasze państwa są państwami wolnymi, jednak jeszcze nigdy w historii naszej „cywilizacji”, nie mieliśmy tylu ludzi zamkniętych w więzieniach z powodu handlu narkotykami.

Uwolnienie ich doprowadziłoby w końcu do odkrycia rządowego szlaku narkotykowego, zatrudniającego ludzi znajdujących się w dramatycznej sytuacji życiowej.

Stany Zjednoczone, są domem tylko pięciu procent ludności świata, ale w ich więzieniach znajduje się 25-procent światowej populacji więziennej.

Obecnie mamy w USA więcej czarnych mężczyzn i kobiet za kratkami, niż rząd masońskiego RPA zatrudnił do służenia zachodnim korporacjom, okradającym ten kraj.

Wojna z prochami, czyli jak zatrzymać monopol

Pierwsza ustawa na temat leków weszła w życie w 1875 roku, w San Francisco. Ustawa anty opiumowa, wywołała cichą wojnę amerykańsko – chińską, której ofiarami padli imigranci. Amerykanie, przejęli na początku 20 wieku, przejęli cały rynek opiumowy.

W tym samym okresie, została wykreowana wojna kokainowa, doprowadzając do przejęcia tego rynku również na początku 20 wieku przez Amerykanów i Brytyjczyków.

W 1920 roku, cicha wojna z imigrantami z Meksyku, dała Ameryce pełną kontrole nad marihuaną. Rodzinna Rockefellerów, kontrolowała niebezpieczne tabu, czekając na moment stabilizacji ceny rynkowej, aby wytworzyć legalny rynek zbytu.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/03/marihuana-ryby-i-gmo.html

Był to tylko początek, walki o dominację na polu wojny narkotykowej.

W czerwcu 1971 roku, Nixon ogłosił wojnę z narkotykami.

Metody sprzedaży upragnionego tabu.

Najbardziej skutecznym sposobem manipulacji było stworzenie : “Cudu Beatlesów”, to opatentowany wynalazek Instytutu Tavistock, oparty na “deficycie fragmentacji-adaptacyjnej”.

Ta opracowana przez profesora Willis Harmon metoda polega na umieszczeniu, “ciała” w dobrze działającej konspiracji, ta przeraźliwie wyniszczająca metoda, działa niezależnie od grupy społecznej, tworząc sztuczne wyobrażenie własnej woli.

W dużych grupach demograficznych dochodzi do niemoralnych zachowań antyspołecznych polegających na wyniszczaniu osobowym poprzez bierny lub aktywny udział w grupie przestępczej, formalnej, nieformalnej, grupie współuzależnienia …

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/03/09/historia-manipulacji/

Dwa lata później w 1973 roku, stworzono DEA, w celu egzekwowania prawa narkotykowego, miało to tylko jeden cel, ochronę monopolu państwa w handlu narkotykami.

Więzienia były pełne słabych, ubogich głupich i nieodpowiedzialnych osób, rząd sprzedał prawa budowania więzień prywatnym korporacjom, w których przebywają tysiące niewinnych osób zagrażających państwom, korporacjom i monopolom.

Powiedziano wam, że w Polsce działało tylko jedno wiezienie CIA, jest to blef mający ukrywać liczbę 59 prywatnych więzień na terenie polski.

Te więzienia, służą kreowaniu zysku, terroru, ofiar przemocy psychologicznej – terrorystów, handlu ludźmi, narządami oraz ludzi do eksperymentów medycznych i sadomasochistycznych zabaw … (materiał wkrótce)

Wiele prywatnych więzień nastawionych jest na przechwytywanie osób niepełnoletnich, są to typowe szkoły janczarów. Tak tworzy się członków gangów, handlarzy, najemników, użytecznych polityków, prostytutki.

Najpierw gadżety, szkolenia, psychotroniczne pranie mózgu, potem pieniądze i mamy tresowane małpki i pieski kreujące terror, zamachy.

Ci psychopaci, odbierają wam prawa obywatelskie. Jak zauważyliście praktycznie nikt z tych radio sterowanych obiektów, nie przeżywa, ponieważ badanie lekarskie, wykazałoby chorobę psychiczną spowodowaną przemocą psychiczną.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html

W takich ludziach jest ogromny potencjał. Bo z energicznego i zdecydowanego chłopaka, może wyrosnąć wspaniały człowiek, a może i zawodowy morderca, użyteczny polityk mordujący swych przeciwników politycznych, a nawet masy społeczne dążąc do zaprogramowanych celów. Jeden, dwa przykłady : Radosław Sikorski, braci Kaczyńscy…

Na to wszystko zgadza się sejm, pobudzony lobbingiem i naciskiem szefów partii. Ludzie, którzy piszą prawa, czerpią korzyści z prywatnych inwestycji form lobbujących … Prawa obywatela, jakie prawa obywatela …?!

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

Ręka, rękę myje, bydlę postawione pod ścianą, kąsa i tworzy broniące go prawa.

Międzynarodowy przemysł więzienny korzysta z więźniów, zdziwiony.?! Otóż międzynarodowe korporacje takie jak IBM, Motorola, Dell, AT&T, Honeywell, Siemens … , tak jak w czasie istnienia obozów koncentracyjnych, wykorzystują więźniów do swoich prywatnych celów, badań eksperymentalnych …

Tak testowano metody ataków psychotronicznych :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/elf-et-gwen.html

Leasing aresztowanych niewolników

W rzeczywistości ten swoisty leasing niewolników, powstał po wojnie secesyjnej.

Kreowanie z wolnego obywatela złodzieja i przestępcy, wpłynęło na rozwój Ameryki, a później po pierwszej i drugiej wojnie światowej, Europy.

Niewolnictwo, to nic innego jak tania siła robocza, wykorzystywana do budowania potęgi władz. Niewolnik nie ma koloru skóry, bo ta służy tylko to kreowania podziału, niewolnik ma tylko numer przypisujący go do danego państwa, a tym samym i właściciela.

Państwo wynajmuje niewolnika na zasadach opisanych tutaj :

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

Zbieranie bawełny, budowanie linii kolejowych, obozowe eksperymenty medyczne, hodowla królików w obozach ( program ss – angora ), wykorzystywanie bezproduktywnych urzędników, broniących zaporą biurokracji rządy przed obywatelami, tworzenie niewolników poprzez edukacje posłuszeństwa wobec władz …

To jest realna i prawdziwa niewola …

Ukryto przed wami kreatywne metody okrutnych zbrodni łamiących prawa człowieka.

Ponieważ demokratycznie „wybranym” mętom, nie możesz odebrać władzy w inny sposób, niż zatwierdzony przez cwanych przestępców, dający ci wybór kontrolowany, kreowany za pomocą, nienawiści, podziału i fałszywych statystyk …

Teza i antyteza, oraz wyjścia awaryjne, nigdy nie dadzą odebrać sobie władzy hierarchicznej.

Ratunkiem jest samostanowienie, somograniczenie, rząd kontraktowy i senat społeczny, kładący kres hierarchii i nowemu porządkowi świata.

Powiedz nie narkotykom

W 1986 roku, Nancy Regan powiedział nam : Powiedz nie narkotykom …

Choć ona i jej mąż Ronald Reagan mówili ze śmiechem : nie bierzemy narkotyków, to były to kłamstwa, wypowiadane przez marionetki, będące szefam największego gangu handlarzy narkotyków na ziemi.

Narkotyki finansowały nielegalne wojny, a te pozwalały zdobyć nowe rynki zbytu i przejmować nowe plantacje …

Dodatkowym zyskiem, jest kreowanie zdemoralizowanego społeczeństwa. Ogłupiałe i uzależnione społeczeństwo, nie ma możliwości poprawnego ocenienia własnego upadku i zniewolenia.

Afera Iran-Contra, zaangażowała Reagana w nielegalną sprzedaż broni do Iranu. Te nielegalnie zdobyte pieniądze, posłużyły finansowaniu rebelii w Nikaragui. Do władzy dochodzi rząd sandinistów pod przywódctwem Somozy.

Rząd Sandinistów, realizował reformy edukacyjne, zdrowotne, mieszkaniowe, dał chłopom dostęp do ziemi, obywatele mogli korzystać z wolności słowa, zgromadzeń i wyznania.

Znacjonalizowano wiele amerykańskich korporacji, przede wszystkim United Fruit Company, firmę należąca do W. R. Grace głównego zwolennika administracji Reagana.

To właśnie, ta korporacja i jej inwestorzy nie żałowali pieniędzy aby przekonać kongres i społeczeństwo, że Nikaragua, jest państwem komunistycznym, z którym rząd amerykański musi walczyć.

CIA, za pomocą pieniędzy z handlu narkotykami tworzy w Nikaragui oddziały partyzanckie. Nikaragua, została zalana narkotykami, i walczącymi o nie kartelami.

Ustawa antynarkotykowa z 1986 roku, powiedział nam, że za zalew narkotyków odpowiada rząd Nikaragui.

Atak na władze

W 1996 roku, były policjant z L. A (Michael Ruppert (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Michael_Ruppert) ), wystąpił z kilkoma pytaniami do dyrektora CIA, Johna Deutscha :

” Powiem Panu, Panie Deutch, jaka była rola wydziału antynarkotykowe policji i w L.A., zajmowaliśmy ogromne ilości narkotyków … ”

Ludzie zaczęli klaskać, i trzeba było poczekać przez kilka minut, aby policjant mógł dokończyć pytanie.

” … dyrektor Deutch, odnosi się do akcji policyjnych o kryptonimach Amadeus, Pegasus i Guards.

Wszystkimi tymi akcjami kierowali ludzie CIA, którzy werbowali do tych akcji policjantów operacyjnych. Ludzie ci, próbowali mnie zwerbować od końca lat 70-tych, do ochrony działań agentów CIA.

Praca tych panów, polegała na produkcji, dystrybucji narkotyków oraz na zwalczaniu konkurencji oraz przejmowaniu ich specjalistów, fabryk oraz magazynów.

Dla ludzi tych pracowały również dzieci i młodzież uzależniona od narkotyków. Moje pytanie sir, jest bardzo specyficzne.

Jeśli w trakcie dochodzenia, można natknąć się na ślady działalność przestępczej, zorganizowanej działalności przestępczej, to jak można nazwać ukrywanie tego procederu przed obywatelami amerykańskimi … ? Ma pan zamiar powiedzieć tym ludziom prawdę, czy jak zwykle zatuszować całe postępowanie, eliminując praworządnych policjantów i świadków …? ”

Po kolejnym wybuchu oklasków i przerwie, dyrektor CIA, John Deutsch odpowiedział :

” Jeśli masz informacje, na temat nielegalnych działań CIA, związanych z handlem narkotykami, sugeruje tobie pójście z tymi i formacjami do Departamentu Policji w Los Angeles (burza śmiechu mieszkańców zgromadzonych w ratuszu), generalnego inspektora w L.A lub do biura jakiegokolwiek kongresmena (kolejna salwa śmiechu) … ”

Do rozmowy włącza się kongresman Julian Dixon, ale Ruppert odpowiada, i jednym celnym uderzeniem nokautuje obu panów :

” I zrobiłem to, co Pan proponował, 18 lat temu, i wie Pan co, zostałem postrzelony w biały dzień przez własnych kolegów pracujących jako strażnicy CIA.

Akcja Guards, była wymierzona przeciw ludziom walczącym z rządowymi monopolami, w tym monopolowi handlu narkotykami.

Od 18 lat, chodzę po biurach kongresmenów, i co z tego wynika …?!”

Michael Ruppert, został zastrzelony w kwietniu 2014 roku.

Bad Guys idzie do więzienia

Statystyki mówią jasno, 75% kobiet w więzieniach jest wykorzystywanych. Ale tak naprawdę, wykorzystywanych jest 100% kobiet, wykorzystywanie fizyczne jest najmniejszym problemem, w świecie, w którym umiera ludzka psychika i duchowość.

100 % więźniów ma traumę, wykorzystywaną przez rządy, korporacje, a w okresie późniejszym przez gangi, z powodu publicznej chłosty, poczucia winy i wstydu …

Więźniowie skazani na śmierć, mają mniejszą traumę, niż osoby znajdujące się w więzieniu przez pomyłkę, niefortunny zbieg okoliczności, zabójstw spowodowanych biedą i przemocą psychiczną i fizyczną …

Nawet zwierzęta się dobija, a ludzi trzyma się w ośrodkach tortur psychicznych, z bestiami polującymi na ludzi popadających w choroby psychiczne.

Strach, tortury psychiczne i fizyczne tworzą janczarów, wykorzystywanych do przeróżnych użytecznych celów, bo przecież dla rządów i agencji, korporacji to nie ludzie.

Neurologiczne kreowanie traumy i nowych form uzależnień …

Harry Harlow, w 1958 roku, przeprowadził serię eksperymentów na małpich niemowlętach i „matkach zastępczych”.

Zastosowano dwa główne typy „matek”:

1) model druciany zawierający butelkę do karmienia małpki

2) model wykonany z tkaniny frotte przez, która karmiono i przytulano małpkę

Badanie wykazało, że młode małpy nie związane psychicznie z opiekunem, są bardziej narażone na różne dolegliwości.

Przywiązanie do matki lub opiekuna jest konieczne do normalnego rozwoju dziecka. Wszystkie zaburzenia psychiczne, można ulokować w złej relacji z matką lub opiekunem.

Zachowanie, nie ma znaczenia, ważne jest odkrycie maski zasłaniającej ludzkie słowa i ukryte problemy. Ale tym, nie może zajmować się ani psycholog ani psychiatra, stworzony do czerpania korzyści osobistych i korzyści dla koncernów farmaceutycznych.

Czy psycholog, psychiatra, pomoże kobiecie skazanej za osiem zabójstw spowodowanych przedawkowaniem narkotyków.?!

Co robimy… ? Większość stwierdzi, zamknijcie ją i wyrzućcie klucz. Ale właśnie to robimy od wieków, i żaden psycholog, nie dał sobie rady z problemami wychodzącymi poza zyski z leczenia niegroźnych i uzależnionych wariatów.

Mamy mniej przestępstw, ale coraz większą liczbę więźniów, ten system nie działa … , bo nie ma działać, ma pokazywać, że państwo coś robi, dla naszego bezpieczeństwa.

Tak naprawdę, wszystkie działania państwa mają przeciwny do „zamierzonego”, skutek.

Najbardziej inteligentnych, utalentowanych, wrażliwych ludzi się niszczy, aby nie zagrażali elitom, celebrytom wybranym przez elity poprzez klucz powiązań rodzinnych.

Ważniejsze są maski zakładane na bezużyteczny system rehabilitacji, system sądowniczy, który „ratuje ludzi” od zdemoralizowanych jednostek.


Prawdziwa rehabilitacja, polega na pokazaniu człowiekowi celu, który skutecznie odciągnie go od depresji spowodowanej brakiem pracy, perspektyw, szans w zestawieniu z ludźmi powiązanymi z władzą przez czynnik rodzinny i czynnik lukratywnych znajomości.

W tych czasach jest to niemożliwe. Ponieważ, tego boją się korporacje, rządy i tajne bractwa.

Więzienie : Etapy rozwoju negatywnego

Mamy dziecko, rodzi się one wolne i czyste, bowiem nie zdaje sobie sprawy jak funkcjonuje świat kłamstw i sitwy.

Potem, to samo dziecko uczy się raczkować, chodzić, zwiedzać, jest nadal fizycznie i psychicznie wolne, choć dokumenty twierdzą inaczej.

Uściski, pocałunki, emocjonalna więź koliduje z kłótniami rodziców, jest to ważny etap życia, w którym dziecko dowiaduje się, że świat nie jest dla niego bezpiecznym miejscem.

Jest to moment przepełniony miłością, obserwacją i nieświadomą zależnością.

Matka, nieświadomie popełnia pierwszy poważny błąd. Odwzorowując własny strach przed światem, zamyka dziecko w więzieniu pozornego bezpieczeństwa, w celi mieszkania, kojca, własnych obaw …

Matka, przejmuje kontrole nad dzieckiem, tak jak system przejął kontrole nad nią. Matka, jest bardziej uciążliwa niż dziecko, chcąc przejąć kontrole nad umiejętnościami motorycznymi 2 lub 3 letniego dziecka.

Pewne siebie dziecko, zaczyna bać się świata, kontroli, upadku, i coraz częściej zaczyna prosić o pomoc.

Matka, staje się kontrolującym systemem, choć sama nie wie, czy dziecko jest smutne, potrzebuje pomocy …

Wskazówki, czerpane od dziadków, nauczycieli i psychologów, są kłamstwem, służącym wychowaniu podporządkowanego niewolnika zależnego od systemu i jego wykształconych kontrolerów.

Substancje chemiczne w mózgu zostały już zmienione, a dziecko trafia do pierwszego i następnych rojów wychowujących i korygujących : żłobka, zerówki, przedszkola, szkoły …

Hiper czujność niemowlaka, zostaje zniszczona, poprzez zaufanie jakie bobas ma względem matki, będącej tak naprawdę tworem kontrolującego systemu.

Teraz, mózg zostaje zaprogramowany i przeprogramowany : przetrwanie zależne jest od umiejętności zamknięcia się, przyswojenia aspektów podporządkowania i umiejętności zarabiania nie na siebie, ale dla dobra korporacji państwowej.

Interakcje szkolne, polegają na izolacji poprzez strach przed kłamstwem innych ludzi i poprzez strach przed kastą nadzorującą.

Zastraszanie przez cały dzień, prowadzi to izolacji i kontrolowanej depresji i psychozy.

Mimo to, dziecko dalej dobrze sobie radzi w wielu aspektach życia, jednak jego samoocena zostaje zniszczona.

Jego wizja świata została już ukształtowana. Teoretycznie, dziecko potrafi się porozumieć z innymi dziećmi, ale wszystko od najmłodszych lat przesiąknięte jest wstydem i strachem, kłamstwo staje się powodem, dla którego żyjemy.

Dziecko, już rozumie, że grupa do której należy jest poniżana, wyśmiewana, kontrolowana i jest w mniejszości, która nic nie może uczynić dla swojej wolności. I tak jest hodowane i rozbijane stado, w małe nic nie znaczące grupy, rozbijające bunt jednostki.

Wmawia się im, że są przegrani, a bunt oznacza kłopoty. Strach przejmuje kontrole nad waszym życiem.

Mimo, że teoretycznie rodzice mają kontrole nad 10 latkiem, ten kopiuje ich walkę ze strachem poprzez nałogi.

Nałogi, mają zniszczyć stres, radość jest krótkotrwała ale uzależniająca. System wciąga, uzależnia i kontroluje. Nawyki, stereotypy, porządkują wasze niewolnicze życie i rozbijają waszą psychikę.

Nadchodzi czas, gdy nałogi przejmują kontrole nad naszym życiem, ktoś nas wykorzystuje, dotyka, ale nikt nam nie wierzy, jesteśmy złym dzieckiem, niekiedy kłamstwo, jest jedynym sposobem zwrócenia na siebie uwagi.

Przewidziane przez system wzorce, narzucają gotowe rozwiązania. Zawsze dowiesz się, że aby być dobrym, musisz być cicho, bo jesteś tylko rzeczą.

Prostytucja, alkoholizm, narkomania, sitwa …, są sposobami radzenia sobie z życiem, wszystko to zasila i napędza system i demoralizację społeczną. Tak radzisz sobie z życiem, jesteś zaradny, bogaty, nadziany i chory psychicznie …

Tzw : starsi, doświadczeni faceci, są silnikiem demoralizującym życie społeczne.

To oni demoralizują, rozpijają, prowadzą agencje, gangi, wykorzystują psychicznie, fizycznie i emocjonalnie młode zagłębionej osoby.

To oni uczą pojęć, mylących miłość z seksem, demoralizują, aby korzystać z młodych ludzi. Ludziom tym pomagają narkotyki, alkohol, szantaż, strach i przemoc…

Do więzienia trafiają tylko ich ofiary, ofiary deprawatorów życia społecznego, szkoły oraz domu, taka jest prawda, niewygodna prawda.

Mówicie o dobrym wychowaniu, mówiąc o przeniesieniu posłuszeństwa wobec systemu, między pokoleniami. Tak rodzi się strach, bunt, zatracenie, rozczarowanie i nałogi …

Potem, tak naprawdę nie wychowane, ale wykolejenie dzieci, zakładają z przymusu rodziny, powtarzające grzech ubezwłasnowolnienia nowo narodzonych dzieci, w więzieniu własnego strachu.

Nikt nie wie, czym jest wolność, miłość i równość społeczna. Zazdrość, gniew, strach i niepewność, kontrolują was i wasze poczynania.

Wszyscy mówią o pasji, ale pasja połączona ze strachem tworzy nienawiść, prowadzącą do słownych i psychicznych napaści, uzależniających od toksycznych relacji.

I znów system, tworzy toksyczne związki, ale to wy, idziecie do więzienia.

On trafia do więzienia, ona do rodziców, spirala nienawiści podszyta wyrzutami sumienia prowadzi do depresji, morderstwa lub samobójstwa.

I znów, ktoś może trafić do więzienia.
System rodzi niestabilne jednostki, których relacje są skazane na niepowodzenie.

I dalej samotna matka, trafia przez portal internetowy na faceta, którego kłamstwa, są formą szczęścia, szczęście kończy się wraz z seksem i znów wracamy do nałogów.

Tak zaczynaja młode dziewczyny i tak żyją samotne matki, w iluzji lepszego jutra. Portale internetowe, stały się targiem niewolników, wykorzystywanych w razie nagłej potrzeby. Wszystko to prowadzi do uzależnień i tragedii.

I znów, ktoś trafi do więzienia. Ludzie myślą, że inny człowiek ugasi ich ból, uśmierzy go jak alkohol, ale to tylko kolejny niebezpieczny nałóg.

Jeśli, ty sam, nie dasz sobie szansy, nikt ci jej nie da, ani drugi człowiek, ani bóg.

Jak dalej wygląda wasze już i tak zniszczone życie.?! Wmawia się wam, że życie jest krótkie, i trzeba spróbować wszystkiego, jednak nałogi i popędy, nie leczą, lecz zagłuszają traumę, aktami demoralizacji.

Narkomanii, ludzie uzależnieni, mylą euforię uzależnienia z miłością, dobrym samopoczuciem, spokojem, przez co sięgają coraz częściej po narkotyki …

I znów przez system, mamy szanse trafić do więzienia.

Nałóg, uzależnienie zwiększa tolerancje na narkotyk, przez co, do osiągnięcia spokoju, potrzebne są nam coraz większe dawki narkotyków, a więc i większe sumy pieniędzy. Brak pieniędzy, jest wykorzystywany przez różnych ludzi budujących swój interes na waszym uzależnieniu.

Normy moralne, zostały zniszczone już w dzieciństwie, więc teraz wasz zniszczony mózg, nie może odróżnić prawdy od kłamstwa i dobra od zła, wszystko jest takie same obojętne, bo na nic nie macie ponoć wpływu, poprzez zakorzeniony w was strach.

Wy i wasze dzieci, zostaliście wyhodowani jak zniewolone barany, a wasi właściciele i ich dzieci, wychowani zostali jako łowcy, indywidua potrafiące tworzyć strach w baranich sercach.

Wasz strach, zawsze będzie lawirował pomiędzy auto buntem, więzieniem własnej duszy, a prawdziwym więzieniem … Tak zostaliście wychowani.

Nie oskarżacie rządów, nie odrzucacie nałogów, nie porzucicie religii i poprawności politycznej, na zawsze zostaniecie niewolnikami i potencjalnymi więźniami.

Wszystko, co prawdziwe jest trudne i wymaga samozaparcia, wszystko co złe, wymaga tylko przełamania norm moralnych, co jest łatwe i przyjemne w pierwszym etapie upadku …

Ludzie, normalni ludzie interweniują kiedy widzą upadek dziecka, osoby dorosłej, a chorzy psychicznie kłamcy, aby nie widzieć wspóluzależnienia, wpychają osobę potrzebująca pomocy do więzienia, dzięki temu, czują się lepiej, moralniej i normalniej …

Nałogi, nie leczą chaosu życia, nie leczą niczego, lecz tworzą grę, która wciąga coraz większą grupę słabych, potrzebujących pomocy ludzi, do czego nikt się ze strachu nie przyzna.

Rezygnujecie z życia wraz z dniem pójścia do szkoły, jedyne co was trzyma przy życiu, to iluzja nadziei, nałogi, kłamstwa i sztucznie budowana ambicja prowadząca was do służenia ludziom czyniących z was katów w stosunku do innych ludzi.

Wtedy, czujecie się ważni, robicie tzw. karierę, która tak, czy inaczej, niszczy waszą psychikę. Nikt nie uciekł przed wyrzutami sumienia.

Nikt nikogo nie leczy, nie rehabilituje, wszystko polega na przetrzymywaniu osoby w kolejnym więzieniu przy jednoczesnym szprycowaniu organizmu chemią, prowadząca do rozpadu osobowości.

Zwierzęta są torturowane, przetrzymywane, więzione, jesteście więźniami wojennymi, testującym leki i metody bezczeszczenia ciał …

To system, projektuje was i jest odpowiedzialny za wszystkie nałogi, zbrodnie, choroby, wojny, trucizny i demoralizację…

Tekst ten jest częścią większego zbioru tekstów, zawartych na płycie mogącej być dowodem w procesie ludzi, przeciw światowym elitom.

” Wszyscy cię ignorują, mijają ciebie jak statystykę, którą niewątpliwie jesteś, co mnie obchodzisz ty, jeśli nie obchodzę siebie ja sam.

Traktują cię, jak zwierze w szkole, u lekarza, w wojsku, pracy i urzędzie. Numery, liczby, adresy, kody i pieniądze, każdy ma prawo cię okraść, opodatkować i zerżnąć …

Nikomu nie wierzysz i nikt nie wierzy tobie, strażnicy, czerpią przyjemność z kontrolowania i torturowania więźniów …

Urząd, praca czy więzienie, wszędzie jesteś tylko niewolnikiem …

Kobiety, są atakowane i gwałcone, dzieci, umierają z głodu, mężczyźni są deprawowani i wykorzystywani w wojnach. Dom, praca, czy więzienie, wszędzie jesteś wykorzystywany.

Wszyscy, są bezsilni, samotni, zastraszeni i tylko nieliczni nie klękają, nie boją się mówić, myśleć i pisać.

Jeśli nie zrobicie z tym porządku, my zrobimy porządek z całym tym światem, oddając naturze jej świat, opanowany przez raka zakłamanej ludzkości … ”

Dydymus

Nadszedł czas, aby zakończyć wojnę z narkotykami i z każdym innym sztucznym powodem, bo wszystkie te wojny i rewolucje, są wojnami z ludźmi … Każdy powód jest dobry, aby wykorzystać człowieka i zwiększyć nad nim kontrole …

Liga Świata

Reklamy