Poprawność polityczna, to uśmiechająca się tyrania psychopatów

Poprawność polityczna, to uśmiechająca się tyrania psychopatów.

Bowiem, nikt nie zmieni faktów, za pomocą kłamstwa regułek słownych. 

Jestem niepoprawny politycznie i religijnie, ponieważ jestem wolny, a polityka, to brak równości, będącej podstawą wolności.

Globaliści, elity polityczne i religijne, chcą narzucić społeczeństwom całego świata, wyrażanie myśli, za pomocą nakazanej odgórnie idei poprawności politycznej, będacej odwzorowaniem wykształcenia, kształtującego posłuszeństwo, wobec wyższych kast społecznych.

Kolejny sztuczny argument : bądź poprawny polityczny, jest wspierany agresywnym ostrzeżeniem : jesteś niepoprawny politycznie. 

Besztanie psa przez pana, jest równoznaczne z ideą nakazu, kary i terroru. 

Jest to cenzura, oparta na strachu i powszechnie akceptowanym kłamstwie, tak jak w przypadku, innych form cenzury takich jak : mowa nienawiści, czy idei nieistniejącego antysemityzmu. 

https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2016/07/08/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i-nowomowa-czyli-teoria-krytyczna/

https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2016/03/01/antysemityzm-nie-istnieje/

https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2016/02/27/mowa-nienawisci-nie-istnieje/

Wszystkie formy demoralizacji i deprawacji, skupione są w mniejszościach seksualnych, etnicznych, społecznych celowo wytworzonych, przez politykę globalistów. 

I wszystkie te ideologie, nie są dziełem demokracji, czy marksizmu, jak chce nam to wmówić poprawnie polityczna idea tezy i antytezy, lecz dziełem fałszywych elit, chcących rządzić ludźmi za pomocą manipulacji, strachu i wojny tezy z antytezą. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

Wszystkie, te historyczne dowody oskarżające marksistów, Żydów, demokratów i księży, są dziełem elit, grających różne role społeczne, aby dzielić, rabować, zabijać i gwałcić ludzkie umysły, za pomocą chaosu, nadmiernego (złego) wyboru fałszywych opcji politycznych, społecznych i religijnych. 

Jeśli, atakuje się istotę słowa, myśli za pomocą manipulacji, psychologii i nauki, dochodzimy do wytworzenia nowego społeczeństwa pozbawionego tożsamości narodowej, społecznej i osobowej. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/07/sowa-to-podstawa-tradycji.html

Ludzie, stają za poprawnie polityczną tezą lub antytezą religii i ustroju, poprzez strach, terror grożący utratą życia i dorobku całego życia. 

Jest to, forma obozowej hodowli nastawionej na zysk, władze, kontrole i wydajność. 

Wszystko to, sprowadza się do tego, że przyjmujemy bez myślenia, system, który ma nam zagwarantować przez poprawność polityczną, wiarę w iluzje życia, wyboru i wolności. 

Koalicja polityki, religii, mediów, gospodarki, wojska, sądów i nauki, stworzyła nam klosz iluzji, z pod którego nikomu nie uda się wydostać. 

Ci gracze, aktorzy, tworzą spektakl, mający udowodnić tobie, że wszystko idzie w dobrym kierunku. (Od wojny do wojny, od kryzysu do kryzysu …)

Chodzi tylko o to, aby wytworzyć w waszych głowach pole bitwy tezy z antytezą, wasz tok myślenia, nie podważa już istoty, sztucznej kreacji władzy. 

Wasz umysł, odrzucił wartości moralne i etyczne, będące podstawą prawdy, na rzecz poprawności politycznej.

Już sami zaczynacie stać na straży manipulacji poprawności politycznej, czy cenzury religijnej i politycznej. 

Zostaliście uwarunkowani psychicznie, a z biegiem czasu również genetycznie, do obrony wartości hierarchicznych, opartych na wyzysku człowieka przez człowieka.  

Istnieją różne mechanizmy prania mózgu, jednak najskuteczniejszy formą degradacji rodzaju ludzkiego, jest strach przez siłą słów i mięśni, degeneratów kształtujących waszą historie, przyszłość i teraźniejszość. 

Wyciszono w was prawdę, wyciszono w was samostanowienie, wzbudzono w was poczucie winny, i stworzono dla was kasty, umacniające system kontroli waszych słów, myśli i zachowań. 

Likwiduje się idee i ludzi, kreujących prawdę, zabijająca poprawność polityczną. 

Nigdy, nie uda się hierarchicznemu syndykatowi, zniszczyć prawdy, bo aby to zrobić, trzeba zniszczyć całą rasę ludzką. 

( Niszczenie kłamstwa, jest waszym obowiązkiem, wklejajcie to w komentarzach do tekstów, politycznych i religijnych kłamców, niech drżą, żadna próba ośmieszenie, nie zniszczy prawdy i uporu oraz siły jej zwolenników. Nie wydawajcie się w polemikę : http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/08/polemika.html

Liga Świata

Dydymus

P.s. Całą noc, stała pod moimi oknami furgonetka służb specjalnych. 

Wszystkie poważne awarie wodociągów, od trzech lat muszą się dziać pod moim domem, wyznaczono nawet specjalne auto, zmieniające tylko numery rejestracyjne.

Jednak kiedy pojawia się to auto nie pękają rury i nie wystrzeliwują studzienki, lecz śmierć po cichu, przychodzi do ludzi.

Ponad rok temu wylew krwi do mózgu spowodowany atakiem psychotronicznym, pozbawił mnie prawie życia, a w szpitalach działy się cuda z lekami. 

Wczoraj nastąpił kolejny atak, ale źle skalibrowany sprzęt jednostki Psyops, spowodował wylew … u mojej sąsiadki … Nie odzyskała ona świadomości … Proszę was jeśli zabiją mnie, zabijcie wszystkich polityków, to moja ostatnia wola …
Oto twarz psychopatycznego błazna, nazywanego demokracją. 

Reklamy