Ars Notoria, czyli sztuka Salomona

Ars Notoria, czyli sztuka Salomona

Jest to mistyczny tekst, który uczy władców pewnych nadzwyczajnych zdolności umysłowych, dających przewagę władzy nad społeczeństwem.

Kopie tego pisma wyniosłem z iluminackiej loży zaprzysiężonych, dla dobra społeczeństw całego świata. 

Książka ta tonie w mrokach dziejów, jest to tylko jej kolejne ręcznie przepisywane wydanie. Czas jej powstania, może być liczony w tysiącach lat, a miejsce powstania oryginału, jest nieznane.

Takich tajemniczych książek jest mnóstwo w rękach zaprzysiężonych i Nikolaitów, głównie pochodzą one z rabunku lub od mistyków przechodzących na ciemną stronę władzy.

Mistyczno – magiczna moc treści, ukryta jest zawsze w słowach, zdaniach i ukrytych przesłaniach.

Praktycznie nikt niewtajemniczony, nie może dostrzec prawdy, bowiem cele są schowane za formułami alchemicznymi. Oto prawda, są to nauki postępowania z ludźmi, które zmieniają alchemików w bogów rządzącymi ludźmi.

Alchemik, wykorzystuje nic nie warte minerały, ingrediencje – zasoby ludzkie, do uczynienia z siebie Pana i mistrza.

Literatura szkolna i psychologiczna, to ocean kłamstw, służących podporządkowaniu ludzi, elitom władzy. Elitarny sposób nauczania obejmuje swymi zagadnieniami tortury psychiczne, zmieniające tożsamość i światopogląd hodowanych ludzi.

Takie książki jak : ” Mały i większy klucz Salomona „, czy ” Ars Notoria „, to trzynastowieczne (XII i XIII) kopie, dzieł mistycznych ze srebrnego okresu człowieczeństwa, w którym to demoralizacja kasty zaprzysiężonej, kasty kapłanów, zaczęła sięgać za pomocą strachu i religii, po władze nad ludźmi. 

Głównym elementem władzy, stał się wpajany w serca i dusze ludzką strach.

Modlitwa medytacyjna, ćwiczenia duchowe, retoryka, dialektyka, czary słowne – manipulacja psychologiczna to podstawa władzy, a rytuały i mikstury, służą do hodowania i zatruwania stad niewolników. 

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/13/manipulacja-procesem-nauki/

Najstarszym tekstem wchodzącym w skład dzieła ” Mały i większy klucz Salomona „, jest tekst doskonalący pamięć i mądrość zatytułowany : ” Srebrny Język „.

Książka ta, doczekała się wielu zmian na przestrzeni wieków. Postanowiłem skupić się, na pierwszych kopiach, ponieważ nowsze zawierają już przekłamania, obniżające wartość tej księgi. Chciano ukryć prawdę za kilkoma drzwiami zagadek i wieloznacznych pojęć.

Ponadto, oryginalne teksty, zostały napisane za pomocą szyfru, łączącego chaotyczną kombinacje starożytnego języka hebrajskiego, greki i łaciny. 

Sam król Salomon, nie był autorem tych tekstów, tylko przysposobił je do swoich czasów. Dzięki, tej zuchwałej kradzieży, uzyskał tytuł miłosiernego mędrca i stał się sławny, choć w istocie był kretynem, otaczającym się prowadzącymi go członkami tajnych bractw.

Inną znaną postacią, która wykorzystała tekst Ars Notoria, był średniowieczny mnich Jan z Morigny (https://en.m.wikipedia.org/wiki/John_of_Morigny).

W 14 wieku, wspomniany wyżej mnich, chciał za pomocą Ars Notoria i demonicznych wizji, osiągnąć tytuł mędrca i papieża. Nie miał on pojęcia, że Ars Notoria, ma ukryte przesłania dotyczące złotego i srebrnego wieku człowieczeństwa. 

Przez okultyzm i zagubienie graniczące z obłąkaniem, na bazie ” Ars Notoria „, stworzył on własną książkę zatytułowaną : ” Libor Visonum „. 

Mnich wierzył, że rozgryzł klucze do prawdy zawartej w Ars Notoria, zapłacił za to wysoką cenę, obłąkania. 

Dzisiaj, ludzie szukają fascynacji w okultyzmie, magii, ezoteryzmie i alchemii, nie rozumiejąc nic z mądrości dawnych wieków.

Teksty powstałe tysiące lat temu, takie jak „Eksperyment Magnetyczny”, zawierają szczegółowe informacje na temat budowy, np. narzędzia komunikacyjnego (komunikacja na dalekie odległości), zbudowanego z naturalnego magnesu i dwóch igieł od kompasu. 

Dwie igły umieszczamy na jednym, ale podzielonym na dwie części magnesie. Możemy teraz jedną cześć naszego narzędzia komunikacyjnego przenieść do innego domu, miasta lub kraju.   

Splątane siłą magnesu igły, wirują na przemian, kiedy zatrzymamy jedną, rusza druga. Umieszczamy magnes z igłą na środku koła, zawierającego litery i liczby, w ten sposób, oddalone od siebie osoby mogą się z sobą komunikować. 

Starożytne książki zawierają wiele pomysłów i koncepcji, które są w naszych czasach, uważane za magię i science fiction.

Ukryte za religijnymi objawieniami i okultystycznymi rytuałami odkrycia pełne mądrości i wiedzy, nie są dostępne dla głupich i zaślepionych ludzi. 

Wydaje się wam, że umiecie czytać i myśleć, jednak żyjecie w iluzji kłamstwa i podporządkowania … 

To czego się boicie i czego nie rozumiecie : polityki, religii, okultyzmu, alchemii, mistyki, filozofii … , przybrało dla was magiczną moc, a ta moc zamienia się w strach przed władzą i wymyślonymi autorytetami.

Znając prawdziwą treść mistycznych książęk, mądrość ludzi przełożyłaby się na likwidacje elit, religii i pieniędzy. Taka wiedza natychmiast zrodziłaby idee samostanowienia, a dzięki niej narodziłby się nowy złoty wiek.

Niestety, władza określa książki mistyczne, jako materiał zawierający informacje natury niebezpiecznej i zagrażającej nowemu porządkowi świata (podziałowi hierarchicznemu). 

Przestrzegamy i zalecamy, aby być ostrożnym z takimi tekstami, bowiem ukryta treść jest przykryta ideą okultyzmu religijnego i rytualnego, a to wpływa na ludzką psychikę, jest to czar obłędu okrytego w słowach. 

Człowiek, którego dotknął obłęd okultyzmu, religii i władzy, staje się niebezpieczny dla życia innych ludzi, a nawet swoich bliskich, bowiem boi się utraty iluzji wiedzy i władzy.

Wtajemniczeni kontrolują wiedzę i siłę tej wiedzy, a ja w najbliższym czasie z powrotem oddam ją w ręce myślących ludzi.

Liga Świata

Dydymus

Samostanowienie

Reklamy