Dylatacja czasu i co z tego wynika, czyli jak połączyć wiele informacji w logiczny ciąg niewygodnej prawdy

Dylatacja czasu i co z tego wynika, czyli jak połączyć wiele informacji w logiczny ciąg niewygodnej prawdy

” Ludzie mają niesamowitą zdolność do niezauważania prawdy przez strach, ignorancję i poprawność polityczną.

Ta ślepota, wyrządza wam wielkie szkody, a większość z was nie chce wyeliminować tego kłamstwa i zła ze swojego życia.

Naukowcy i uzależnione od kłamstwa społeczeństwo, czuje się niepewnie i nerwowo w obliczu wyśmiewanej prawdy.

Nauka, historia, edukacja, religia i polityka to inteligentne kłamstwa polegające na nakazie autorytatywnym, ironii i strachu ubranym w poprawność polityczną… ”

Lubicie polegać na zdrowym rozsądku.?!

Kolejny raz muszę was zmartwić, prawa fizyki umykają prawom elit, które zostały w was wpojone, ale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Iluzoryczne doświadczenia przebywania w stabilnej rzeczywistości obozu koncentracyjnego państwa handlowego, bezpowrotnie mijają.

Coś jest nie tak i nie mówię tu o kłamstwie globalnego ocieplenia. Ktoś zrobił coś, czego nie potrafi naprawić, a wy, nie jesteście wstanie tego zauważyć.
Niby doba na zegarze nadal ma 24 godziny, jednak tylko w tym układzie odniesienia.

http://czuwajacy.blogspot.com/2016/06/ile-godzin-ma-doba.html

Fakty kładą jednak zdrowy rozsądek na obie łopatki.

Zegarki i wszystkie metody wskazujące wam czas pracy na rzecz elit, możecie wyrzucić do kosza, to jest kolejne kłamstwo, mające urzeczywistnić wam iluzje otaczającego was świata.

Wszystko jest kwestią prędkości, każdy z was zauważyłby różnice w upływie czasu, gdybym posadził go w rakiecie, a jego przyjaciela na ławce w parku, po ponownym spotkaniu, wasze zegarki wskazywałyby różny czas.

Pewnie słyszeliście o paradoksie bliźniąt – to ładny sposób na pokazanie skutków zjawiska dylatacji czasu.

Jeden bliźniak pozostaje na Ziemi, drugi rusza w długą podróż rakietą przez kosmos. Gdy wraca, okazuje się, że jest młodszy, niż jego brat pozostający w domu. O ile? To zależy od prędkości poruszania się rakiety. Im wyższa, tym większa różnica.

Na upływ czasu, wpływać może nie tylko prędkość poruszania się, ale też grawitacja. Im znajdujemy się bliżej ciężkiego obiektu, tym wolniej płynie dla nas czas.

Czas, nie biegnie już liniowo, nie ma sekundy, minuty … , wczuj się i obserwuj. Coś zostało nagle zmienione. Popatrz na anomalie, utrzymują się one na niebie w innej perspektywie, to co zwykle trwało przez niezauważalne dla człowieka mgnienie, trwa teraz sekundy, a nawet minuty …

https://www.youtube.com/shared?ci=_kXjTcMSKK8

Dwa lata, zajęły mi eksperymenty i przeglądanie prasy fachowej, aby dostrzec nad czym i gdzie pracowali naukowcy, mogący doprowadzić do zachwiania czasu.

Dylatacja czasu

Pamiętacie mój tekst : http://czuwajacy.blogspot.com/2016/06/ile-godzin-ma-doba.html , zadałem sobie niedawno kluczowe pytanie : kiedy, dochodzi do ściśnięcia wymiaru czasu dla naszego wymiaru.?

Odpowiedz jest tylko jedna, czas zaczyna biec o wiele szybciej jeśli znajdziemy się w mocy grawitacji czarnej dziury, a ta powoduje dylatacje czasu (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu).

(Dylatacja czasu – zjawisko różnic w pomiarze czasu dokonywanym równolegle w dwóch różnych układach odniesienia, z których jeden przemieszcza się względem drugiego. Pomiar dotyczy czasu trwania tego samego zjawiska.)

Grawitacja zakłóca czas. Czas płynie różnie w różnych częściach Wszechświata. Nawet tu, blisko Ziemi, czas zwalnia. Urządzenia GPS dobrze o tym wiedzą i korygują czas.

Shiva (Saturn)

CERN pokonał czas, pokazał to wystawiając posąg Shivy – Saturna.

Shiva, jest zawsze przedstawiana jako bogini tańcząca kosmiczny taniec (Anandatandava), który jest podobny do wirowego ruchu energii poruszającej całym wszechświatem.

Large Hadron Collider (wielki zderzacz hadronów), jest jedną z większych inwestycji jakie zostały dokonane w naszym stuleciu.

Tylko naiwni wierzą, że służy on do poznania m.in. „Boskiej cząsteczki”, po co nauce bóg, skoro nauka dąży do zastąpienia człowieka maszyną (transhumanizm).

LHC, zwany maszyną Ozyrysa lub Ta-Wer (od tego słowa pochodzi angielskie słowo Tower – wieża, a oznacza ono w dokładnym tłumaczeniu : Najstarszy Ląd)

Najstarszy Ląd

Ludzi po katastrofie Saturna, uciekli z Gai (Abydos), do podziemnego lądu zmarłych – ziemi.

Istniają dwie formy szybkiej komunikacji pomiędzy tymi dwoma światami : lotnicza i za pomocą teleportacji ( Ta-Wer ).

Bóg Ra, używał Łodzi Miliona Lat, mogącej otworzyć kosmiczny, pomiędzy wymiarowy korytarz zwany Wormhole.

Jednak naukowcy CERN-u, stwierdzili, że za wormhole, kryje się czarna dziura, i to doprowadziło do stworzenia czarnej dziury w (pod) ziemskich warunkach.

Obserwatorzy

Tak zwani bogowie podziemia – grupa zwana Neter (obserwatorzy) składająca się z kapłanów wykreowała świat będący wierną kopią Gai. Za tym projektem stoją osoby posługujące się imionami Nimah (Hathor), Osiris, Seth oraz syn Marduka vel Ra, Horus (Saturn).

I nie są to postacie fikcyjne, mamy tu do czynienia z jedną historią i jedną religią Kultu Śmierci Saturna.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

W 2012 roku, nastąpił nagły wzrost pozyskiwanej energii z 7 TeV (Teraelektron Volt) do 12TeV. W 2014/5 nastąpił kolejny wzrost pozyskiwanej energii, osiągnięto poziomem ponad 20 TeV.

To co wydawało się łatwe, może oznaczać próbę zamknięcia rozrastającej się czarnej dziury.

Prof. Irina Arefewa i Dr.Igor Volovicz fizycy i matematycy Instytutu Stekov w Moskwie, twierdzą że LHC jest zdolny do rozdarcia czasoprzestrzeni.

Dyrektor Fermilab Pier Oddone, twierdzi że promień o prędkości 7TeV ustępuje mocą tylko temu podczas uzyskanemu podczas „wielkiego wybuchu”, o ile on w ogóle miał miejsce. Jednak niebagatelna siła 12, czy 20 TeV, oznacza możliwość zgładzenia dowolnej planety, o ile wcześniej nie wchłonie nas czarna dziura.

Według grupy naukowców w tym kilku Noblistów takich jak Frank Wilczek, astronom Martin Rees, fizyk Adrian Kent z Cambridge, inżynier kosmiczny Richard Wagner, oraz chemik i fizyk Ph.D Otto Rossler, LHC może cyt. „zmienić naszą planetę w dymiącą asteroidę, wielkości boiska do baseballa , albo wywinąć planetę od środka na zewnątrz.”

To ostatnie stwierdzenie dotyczy sił jakimi dysponuje czarna dziura.

Niektórym ludziom, wydaje się, że oni kontrolują przebieg zdarzeń, ale być może zdarzenia przerosły oczekiwania panów naukowców, czego efektem jest dylatacja czasu.

Posąg Shivy (vel Saturna, Horusa), stoi przed budynkiem CERNU (budynek A40) w Genewie i jest opisany w żywych i martwych językach. Dlaczego laserowe sensory chronią dostępu do napisów w sanskrycie, języku arabskim, mandaryńskim i języku, którego nieomal nikt nie zna. ?!

Posąg, został stworzony przez Departament Energii Atomowej, w Indiach, a następnie został podarowany CERN-owi, w dniu 18 czerwca 2004 roku. W tym samym roku ten sam wizerunek Shivy trafił na monety Amero.

Co najważniejsze :

Tak zwana materia, to tylko fale poruszających się cząstek światła o przeciwnych ładunkach elektrycznych, które według praw rządzących elektrycznością układają się w rozmaite kształty „materialne”.

Krótko mówiąc, materia to tylko ruch światła, a ruch nie jest materią. Jedynie się taką wydaje.

Usuńmy ruch, a nie będzie śladu materii. Elektryczność wytwarza wszystkie cechy światła w ruchu falowym, a my postrzegamy to jako materię.

Człowiek postrzega jeden z wytworów ruchu falowego światła i mówi :” To jest bułka” lub „to jest jabłko”, nie mając zielonego pojęcia, że gdyby siła elektryczna, która wywołała ów stan ruchu, nagle się wycofała to on sam, jabłko i w ogóle wszystko w promieniu kilometra lub dalej, zostałoby zdmuchnięte w nicość stanu równowagi, z którego zostaliśmy poskładani.

Twierdzenie :

Jeśli dążylibyśmy do powszechnej ewolucji duchowej, uważalibyśmy śmierć w danym wymiarze jako aspekt doświadczenia dążącego do śmierci i ewolucji ciała fizycznego w byt ascendentny – byt bezcielesny.

Jednak, że wszystko podlega hierarchii idiotów, większość ludzi zginie, poprzez próbę wepchnięcia wybranych osób bezpośrednio bez stanu ewolucji duchowej do świata ascedentnego.

Tego typu manipulacje, są formą manipulacji demonów, próbujących opanować świat duchowy za pomocą technologii.

To co nazywane jest innym wymiarem lub innym czasem, jest niczym innym jak tylko innym ruchem falowym światła, inną częstotliwością, fazą.

Poprzez zmianę tej fazy, częstotliwości, możliwe jest więc przemieszczenie w czasie bądź przestrzeni.

To łatwo zrozumieć , trudniej zapewne jest utrzymać się w innej fazie, częstotliwości (wymiarze) jeśli myśli nie idą w parze za zmianą wibracji.

Demony, nie potrafią ewoluować chcą zatrzymać władze nad światem fizycznym we wszystkich światach równoległych i alternatywnych, lub przenieść siebie i ludzkość w stan ascedentny, aby rozszerzyć nowy porządek świata, władze hierarchiczną na wszystkie wymiary wszechświata.

Demony to zwykli ludzie tacy jak wy, jednak pozbawieni, tego co nazywamy duszą lub szyszynką.

Lord Tysiąca Imion

Saturn znany jest jako Lord Tysiąca Imion ( Shiva, Is (np. Is-rael to synowie Saturna), Szatan, Lucyfer, Ish, Isa, Jezus – słońce był synem Saturna vel Chrystusa, Isha, Jischak, Ram, El ( Abraham ), Set, Shaitan, Issa (Imię Jezusa – Syna Saturna w Tybecie)

ISA (Shiva – Saturn) jest obecny w wielu słowach i obejmuje proroka Izajasza, a także liczne inne nazwy, takie jak Iscah, Iskariota, owski, Ishbah, Jiszbaka, Ishbibenob, Iszboszet, Ishi, Ishiah, Ishijah, Ishma, Izmael , Ishmaiah, Issachar, Isshiah, Ishui, Ishmerai, Ishod, Ishpan, Ishtob, Ishuah, Ishuai, Ishui, Ismachiah, Ismaiah, Ispah…

Główne bóstwo sanskrytu Shiva (lub Siva vel Saturn) zostało poddane transliteracji na hebrajski jako Sheva, Saby, Seba, i Saba. Batszeba, Beersheva, Joseph, Elisabeth, Jehosephat, Jehoshabeath, Jozafat, Jehosheba.

Jo-Seph oznacza nazwę siedmiu , Eli-sheva oznacza Bóg jest siódemką, „Mój Bóg jest siedemką”

Shaveh i Shavshah, odzwierciedlaja aspekty starożytnych hebrajskich słów Sheba lub Sheva.

Istotnym jest pokazanie procesu transliteracji jakie wystąpiło w historii, widoczne w następujących słowach oznaczających siedem:

Sanskryt Shiva = Hebrew Sheba = niemiecki Sieben = angielski Seven.

Siódmy dzień wypoczynku Hebrajczyków szabatu, został nazwany od postaci Sheba (lub Shiva-Saturna), tak też było z jedenastym miesiącem Shebat.

To samo bóstwo, po prostu o różnych imionach. Saturn jest rzeczywiście znany jako Pan Tysiąca Imion, jest wszędzie, każda religia to regionalny odpowiednik jednej religii.

Duża liczba inicjacyjnych imion wśród starożytnych Hebrajczyków potwierdza zwiazek z Saturnem.

Ponadto fakt, że droga hinduizmu Shaivite była jednym z oryginalnych katalizatorów dla uformowania judaizmu w regionie Canaan-Palestyny jest potwierdzone przez liczne hebrajskie nazwy, które mają swoje korzenie w hinduskim panteonie, jak słowa z sanskryckiego źródła, które ujawniają wszechobecność świadomości Boga.

Hindusi inicjowali swoich wiernych dając im imię i mantrę. Imiona takie jak Jorama lub Horam, Eli-sabeth, Jo-Seph to związki słowne składające się z dwóch słów oznaczających jeden aspekt albo inne bóstwo.

Niektóre imiona , jak można dostrzec naśladują mantry hinduskie skompresowane do jednego nazwiska. Je Ram, na przykład, dwa imiona dla Boga, często śpiewane przez hindusów.

Imię Je-rem-IAH zawiera trzy Bóstwa . Je i IAH (lub jah) oznaczają Jehowie. Rem jest transliteracją hinduskiego bóstwa RAM lub Ramy.

Imię Elisabeth, jest na przykładem Eli i sabeth, , które, jak Sabbath, ma swoje źródło w imieniu Saba Śiwy.

Krishna jest Chrystusem , Chrystus to Issa , Issa to Isa a ten jest Shivą, a Shiva jest Saturnem.

Kabała

Saturn jako semicki bóg „El”.

El – Saturn był źródłem wielkiej powodzi, która zmusiła przeniesienie ludzi z zalanej ziemi do jej wnętrza.

El reprezentowany jest przez Black Cube, który widnieje od dnia oddzielenia ziemi na wizerunku Saturna (czarny sześcian).

Kaaba ( „Sześcian”) to budynek w kształcie sześcianu zlokalizowany w Mekce, w Arabii Saudyjskiej. Pielgrzymi otaczają czarny sześcian siedem razy podobnie jak siedem pierścieni otacza Saturna.

Saturn, jest siódmą planetą, a soboty (szabat) jest siódmy dniem tygodnia. Tak naprawdę, Saturn był szóstą planetą, ale stał się ojcem planety Wenus.

Saturn związany jest z Ying i Yang, penisem i waginą, Binah (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Bina) i Shakti (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chochma), dlatego Saturn związany jest z płodnością.

Wzgórze świątynne jest symbolicznym miejscem spoczynku Ozyrysa, Yama, Kronusa, Jahwe, Shivy, Chrystusa i Saturna … Którzy czekali tak jak majowie na powrót złotej ery ludzkości.

Aureola i Uroboros, są oznakami kapłanów Saturna.

Kiyun, lub bóg Kivan, czczony przez Hebrajczyków na pustyni, jest Shivą, hinduską odmianą Saturna”.

Bezwarunkowa miłość

Cytolog dr Glen Rein odkrył eksperymentalnie, że gniew, strach i inne tego typu emocje potrafią kurczyć cząsteczki DNA – ściskać je.

Z drugiej strony, emocje takie jak radość, wdzięczność i miłość rozwijają lub rozprężają wystawione na nie DNA.

Efekt ten, można wywołać na próbkach oddalonych pół mili od „nadawcy” emocji.

Przeprowadzone wiele lat wcześniej w Rosji eksperymenty w zakresie oddziaływania na odległość z udziałem ludzkich celów potwierdzają wyniki uzyskane przez Reina.

Okazało się, że zdalny ludzki zamiar może być wykorzystany do wpływu na fizjologiczne i świadome procesy odległego celu w postaci człowieka, jak również do wysyłania telepatycznych przekazów.

W innej serii doświadczeń prowadzonych przez Reina osoby charakteryzujące się spójnymi elektrokardiogramami mogły zwijać lub rozwijać próbki DNA na życzenie, natomiast osoby cechujące się niespójną energią serca nie mogły.

Ponadto okazało się, że proste odczucie emocji bazujących na miłości nie wystarczało do wpływania na próbki DNA – osoba zamierzająca oddziaływać na nie musiała być obecna.

Tak więc, badania Reina wiążą energię torsyjną z afirmującymi życie emocjami, w szczególności z bezwarunkową miłością, która napędza, zarówno naszą indywidualną, jak i zbiorową ewolucję.

„Tylko emocje oparte na miłości pobudzają DNA do rozprężenia tak, że matrycowe (informacyjne, przekaźnikowe) RNA może uzyskać dostęp do kodów uzdrawiania”.

Negatywne stany emocjonalne ściskają helisy DNA, co „poważnie ogranicza dostęp do informacji genetycznych niezbędnych do uzdrawiania i ewolucji”.

” To co czujesz, myślisz, i to o czym piszesz i mówisz musi być jednym, bowiem tylko wtedy intencja staje się fizyczną siłą dążąca do zwycięstwo prawdy nad kłamstwem. ”

Dydymus

Zmiany

97 % naszego DNA zostało zmienione, zreorganizowane w czasie gwałtownych zmian na ziemi 75-65 tysięcy lat temu, i zmiany środowiska bytowego. (Po przeniesieniu w głąb ziemi, zmieniła się grawitacja i kolejne pokolenia były coraz niższy. Teraz przez zmianę grawitacji spowodowaną czarną dziurą, ludzie znów rosną.)

Obecnie nasze DNA posiada 2 aktywne helisy, sprawdzające życie do biologii i fizjologii, reszta to niezrozumiała dla naukowców forma energii. Człowiek żyjący dawniej posiadał aktywne 12 helis, które są odbiorcami wartości duchowych płynących z szyszynki.

Dziś 10 pozostałych helis jest nieaktywnych, przez co naukowcy uważają je za śmieci.

Zmiana warunków bytowych, dylatacja czasu, zmiany zachodzące w grawitacji, przyczynią się do wytworzenia sztucznych warunków bytowych odwzorowujących czas złotego wieku ludzkości.

Obserwujemy to z dnia na dzień, czarna dziura spowodowała zmiany w grawitacji ziemi, przez co ludzie są coraz wyżsi, te warunki mają uaktywnić także, zdolności paranormalne ukryte w szyszynce i uśpionych helisach.

Jest to próba przyspieszenia ewolucji i połączenia dna człowieka z ideą transhumanizmu.

Już teraz, pojawia się coraz więcej dzieci z potrójną helisą i stopniowym formowaniem się nowych helis.

Jednak jest rzecz bardzo niepokojąca, mianowicie wśród 97% nieaktywnego dna, uśpione jest 4 miliony złych genów. Złe geny, których opis można znaleźć w starożytnych księgach mistycznych, mogą posłużyć do wyłączenia wyższego stopnia człowieczeństwa – szyszynki, przy jednoczesnym aktywowaniu nieaktywnych dotąd helis.

Coś co jest nieaktywne w tym wymiarze może działać w innym wymiarze wpływając na funkcjonowanie komórek, narządów i tkanek człowieka.

Zmiany w przekaźnikach prowadzą do zmian instrukcji działania dla białka oddziałującego na geny, a tym samym dostarczana nam chemia w jedzeniu, powietrzu, wodzie i lekach wpływa na zmianę naszego dna.

Dlaczego lekarze są analfabetami i nie mają o tym pojęcia. ?! Bo ich rolą jest nieświadome zatruwanie naszych organizmów i przeprowadzanie eksperymentów, których wyniki są odczytywane przez właściwe osoby.

Zauważmy, że złoty wiek charakteryzował się zwiększoną grawitacją, zmienioną atmosferą, w której dźwięk inaczej wpływał na ludzkie dna. Dlaczego tak bardzo interesuje nas dźwięk i jego częstotliwości … ?! Dlaczego płaci się muzykom, za eksperymentowanie na naszym dna. ?!

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Magia słowa, nie polega tylko na zmianie opisowej danego słowa, ale na intonacji dźwięku w odpowiedniej tonacji co zmienia intencje słów za pomocą zmian w łańcuchu dna osoby słuchającej. Fantazja, poczytaj o eksperymentach biogenetycznych związanych z dźwiękiem.

Dna odpowiada nie tylko za budowę ciała i operacje umysłowe, ale wpływa także na przechwytywanie informacji i ukrytą komunikacje.

Lingwiści twierdzą że kodeks komunikacji dna, przestrzega tych samych zasad co język ludzki

Porównano reguły składni w zdaniu ( porządek słowa w zdaniu ), semantyki (studium znaczenia różnych form językowych) i podstawowych zasad gramatyki z alkaloidami ludzkie DNA.

Język ludzki nie pojawił się incydentalnie, ale jest odbicie informacji zawartych w naszym dna.

Piotr Garjajev, rosyjski biofizyk, połączył muzykę, grawitację, badając wibracyjne zachowanie ludzkiego DNA.
Co dziwne, badanie następuje poprzesz dostosowanie warunków do czasów współczesnych i czasu złotego wieku i śmierci Saturna.

Rosjanom udało się modelować wzorce częstotliwości i rezonans za pomocą wiązki laserowej, która symulował wpływ na częstotliwość drgań cząsteczki dna w organizmie człowieka. Co to oznacza, że podano człowiekowi informacje genetyczną, za pomocą lasera.

Generalnie rzecz biorąc sugestie hipnotyczne (w tym przesłania, szkolenia, wpływ na stan świadomości – zmęczenie …), mogą być nam podawane za pomocą odpowiednich drgań – odświerzenia ekranów telefonów, komputerów, telewizorów, ba ekran może śnieżyc a nam będzie się wydawało, że jest na nim wyświetlany obraz.

Podczas gdy większość zachodnich badaczy stosuje w swojej ignorancji, metody interwencyjne, polegające na „zabiegach” na genach i przeciąganiu ich do innych regionów ciała.

Rosjanie opracowali kilka urządzeń, które mają zdolność do wpływania na metabolizm poprzez częstotliwości radiowe, zbierane z wibracją danych komórek ciała. W ten sposób można leczyć, ale niestety także zabijać.

Metoda ta pozwala naprawiać chromosomy zniszczone przez promienie rentgenowskie poprzez wysyłanie informacji wzorców DNA, przestrzegających określonych częstotliwości rezonansowych i zastosowanie języka struktury dna.

W ten sposób cała operacja może zostać wykonana bez żadnych skutków ubocznych, które występują przy prymitywnych, brutalnych interwencjach okaleczających geny.

Za dwa – trzy lata, wyjdzie na światło dzienne wielki skandal, skandal dopingu genetycznego, Michael Phelps ,zostanie pozbawiony wszystkich medali, tak jak większość gladiatorów sprzedawanych i kupowanych na potrzeby wielkiego show, odciążajacego ludzi od polityki.

C.D.N

Liga Świata
Dydymus

CERN, okultystyczny rytuał na cześć Saturna  – Liga Świata News
https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/08/20/cern-okultystyczny-rytual-na-czesc-saturna/

P.s Z uwagi na kradzież oryginalnego tekstu i jego fragmentów ( tekst powstał latem 2000/1 r, w języku angielskim ), oraz z powodu nielegalnych tłumaczeń dostępnych na kilku polskich forach, sprawa trafiła do prokuratury. Komentatorzy tak chętnie się udzielający zostaną wezwani w roli świadków, a portale łamiące nasz regulamin , faktury …

Osoba poddająca się za Krzysztofa Rychlewskiego, rozprowadzającą fałszywe informacje, swymi poczynaniami przyczyniła się do odnalezienia złodzieja, kradnącego nasze teksty w języku angielskim, a tym samym bierze pełną odpowiedzialność za ich nielegalną publikacje i tłumaczenia bez wiedzy autorów.

Reklamy