Katastrofa słowa pisanego w dobie Internetu i technologii uwstecznienia

Katastrofa słowa pisanego w dobie Internetu i technologii uwstecznienia.

Potoczna opinia niesie za sobą stwierdzenie, że Internet otworzył drzwi do świata absurdu. Na naszych oczach, pojawiła się plaga, ta plaga to, największy najazd kretynów, w historii ludzkości, wyrządzających gatunkowi ludzkiemu niepowetowane straty … 

Wystarczy spojżeć na komentarze aby stwierdzić, że 90% internautów ma problemy psychiczne, spowodowane wdrożeniem technik manipulacyjnych opartych na pozornej anonimowości, co pozwala czynić „zwierzętom”, szkodę na polach uprawnych twórców. 

http://manipulanci.wordpress.com

Zacznijmy od faktów, czyli jak używkę i narkotyk, zamieniono w potrzebne społecznie narzędzie do komunikacji, dla osób kreujących kłamstwa, kłótnie i podział na potrzeby rządu, religii, partii i własnego egocentryzmu, co pozwalało odwzorować postawy aktorskiego kłamstwa, w zachowaniach wszystkich grup społecznych. 

( Warto spojrzeć tu na Platona, jego Demiurga i ludzi, czyli aktorów będących dziełem siły sprawczej. )

Doprowadziło to, do pseudo anonimowości i rozprzężenia norm społecznych, amoku i rozpadu norm moralnych oraz kulturowych.

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html

Idiota, ma teraz możliwość wykreowania swojej opinii, a nawet popularnego stanowiska bedącego antytezą wypowiedzi tzw: autorytetów* i wszelakiej maści ekspertów*.

( * pojęcia masońskie, szczegóły na przykład tutaj : http://czuwajacy.blogspot.com/2016/05/katafalk-trumna-i-szkielet-czyli-czego.html )

Dzięki temu, chaos dochodzi do granic absurdu, bo to, co miało być wolnością słowa, przerodziło się w majaczenie stada narkotyzujących się, zapijaczonych debili, buszujących w czyichś domach bez pozwolenia.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/wolnosc-sowa.html

Liczba debili mających się za znawców, a będących zwykłymi oszołomami, szkodnikami, przekroczyła ilość ludzi mądrych i rozsądnych, budując z internetu obwarowany fort szaleńców. 

Co robi rolnik widząc stada szczurów i szarańczy.?! Oczywiście tępi je …

Dlaczego, nie robią tego mądrzy ludzie, autorzy, kreatorzy …. ,pozwalając dalej komentować debilom akt swojej twórczości (dom swojej duszy). ?!

Robisz to, oczywiście dla tzw : „aktu popularności”, zabijając przekaz swojego dzieła i obniżając standardy, przez co, coraz mniej inteligentnych ludzi, czyta Twoje teksty, a twoje pola nawiedzają szczury i stonka, nie potrafiąca czytać ostrzeżeń, nie rozumiejąca treści artykułu, czy tekstu, oraz prywatnych zasad autora …

Zostaw otwarty dom i obserwuj normy moralne, kulturowe i społeczne. Pozostaw profil bez moderacji, a zobaczysz hordy, plagi, szczury i złodziei …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i.html

Ten, tak zwany nowy „postęp”, dosięgnął również nowych „autorów”, tworzących w zaciszach swoich domów, bezsensowne, kilku zdaniowe notki jako „artykuły”. 

Większość z was nie potrafi odróżnić autora od operatora udającego panienki na portalach erotycznych, co jasno wskazuje na spadek inteligencji … 

Idąc dalej …

Popatrzmy na portale technologiczne zalewające was informacjami sponsorowanymi o kolejnych modelach telefonów, komputerów, aut … , które nic nowego nie wnoszą, będąc anty teza postępu, bowiem są to tylko udoskonalenia, niosące aspekt czysto zarobkowych. 

Liczby, liczby, zdjęcia, filmy i kontrowersje, wzbudzające chęć moderowanej krytyki i pragnienie zakupu wykreowanej tezy lub antytezy sztuki teatralnej …

Te portale, szukają debili i nazywają ich fanami, geakami, funboyami, a oni w amoku szaleństwa napędzają rynek zbytu dla nikomu nie potrzebnych urządzeń kolejnych generacji. 

Użyteczność, przestała mieć jakiekolwiek znaczenie, liczy się pozór postępu, świeży lub odnowiony wygląd i wytworzenie zazdrości, napędzającej sprzedaż. „Redaktorzy”, „blogerki”, latają ze swoimi telefonami, laptopami, nazywając to pracą, nie zdając sobie sprawy, że pracują za darmo, dla korporacji, która wykorzystuje ich uzależnienie, wiarę, chorobę psychiczną, fascynacje dla własnych celów.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/idea-unowoczesnienia.html

Idioci, internetowi zombie, zaatakowali normalność i przelali formy chorób psychicznych z internetu do realnego życia. Te ogromne liczby idiotów, tworzących portale internetowe, przewyższyły swą liczebnością jakąkolwiek inną zarazę ostatnich kilku tysięcy lat.

Jest to, spowolnienie postępu, przez ludzi niewiedzącego różnicy między postępem, a doskonaleniem tego co jest i istnieje od lat.  

Po co zatrzymano postęp.?! 

Zrobiono to, aby doprowadzić do dwóch rzeczy : do maksymalizacji zysku poprzez aktualizację istniejących technologii, a także do zwiększenia przewagi technologicznej elit nad zwykłym człowiekiem, ogarniętym potrzebą posiadania wszystkiego tego, co produkuje korporacyjny przemysł napędzający coraz bardziej chory konsumpcjonizm. 

Nabyto już wszystko, nawet wartości moralne i kulturowe, upraszczając wartości i przeżycia duchowe. Wykreowano obsesyjne wizji chorych psychicznie błaznów, tworzących postęp sztuki podprogowej, oferującej śmierć, kult ciała i produktów, genitaliów i zepsucia. 

Złe słowa zatruwają rzeki ludzkiego rozumu, wyjaławiając pola liryki, ludzkiej duszy. Przeciętny imbecyl, z roku na rok, używa coraz mniejszej ilości słów, do 2013 roku używał ich trochę ponad 3000, dziś przez ikonki, symbole i własne uwstecznienie, tylko ponad 1000. 

Jak to ma się do prawdziwych kreatorów : geniusz potrafi użyć 190 tysięcy słów, artysta 140 tysięcy słów … , tylko do kogo mają trafić ci ludzie, w świecie SMSów, chatów, Facebooka i innych nikomu niepotrzebnych wynalazków. ?!

Co rusz, trafia się specjalista od krytyki, zwracający uwagę na zbyt dużą ilość znaków, trudność słów …, oznacza to, tylko uwstecznienie nie pozwalające wrócić do standardów inteligencji i normalności.

Ktoś z was czyta jeszcze stare książki, ogląda stare filmy, słucha klasycznej muzyki, żyje analogowym światem poznania i przyswojenia … ?!

Internet, to bomba podłożona pod całą ludzkość, bomba, tykająca po cichu w hałasie kłótni, sporów i obcych poglądów.  

Przeraża was śmierć, a przerażać powinien was internet, technologia stworzona do wyniszczenia i wyjałowienia waszego intelektu. 

97% internetowego przekazu to kłamstwa i trucizny, wasza pamięć jest coraz krótsza, zapominacie o tym, co było rok, dwa lata temu, a większość z was nie pamięta tego, co miało miejsce tydzień temu. 

Dlatego nikt z was nie widzi, że prasa pisana jest według stempla z wolnymi miejscami na nazwiska, tytuły i adresy, wystarczy trochę wysiłku, którego nie posiadacie, aby rozgryźć funkcjonowanie prasy, radia i telewizji … 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

Internet jest rodzajem złomowiska, gdzie radioaktywne zło ludzkości, buduje fundamenty jutrzejszego świata paranoi. Ktoś zapłacił twórcom, aby kreowali oni tezy i antytezy kłamstw. 

Imperatyw nowej cywilizacji i nowej historii został złożony pod stopami chaosu, ten wielki krok, to dar obłędu dla nowej ludzkości uzależnionej od nowego porządku świata.

Mamy jedną płaszczyznę kreowania „inteligencji tytularnej” i kretynizmu, wszystko oparte jest na poprawności politycznej i rytualnej, która obejmuje swym zasięgiem religie, edukacje, tytularności i kult jednostki, autorytetu i eksperta … Zero poszanowania dla siebie, moralności, godności, wierności prawdzie, zasadom …

Słowa są malowane lub pisane na papierze lub ekranach kontrolujacych wasz urządzeń, w ten sposób produkuje się sztuczny obraz utopijnej rzeczywistości, potwierdzanej iluzją władzy, posiadającej pieczątki, które z urzędu potwierdzają realność danej, absurdalnej sytuacji.

Obsesje, nie dyskryminują już nikogo, świat nalega, aby niszczyć i dyskredytować mądrość, na rzecz poprawności politycznej.

Dobra robota.!

Prawda naczelna :

Rządy tzw: najlepszych (arystokracja) wyradzają się w rządy najdzielniejszych (timokrację), następnie w rządy bogatych (oligarchię), zmienionego w wyniku przewrotu przez demokrację, torującą drogę rządom jednostki (tyranii). 

Przejście od arystokracji do timokracji spowodowane jest niewiedzą strażników. Dalsza degeneracja powodowana jest już przez zepsucie moralne obywateli. Dopiero po doświadczeniu najgorszego ustroju obywatel jest w stanie dostrzec i docenić doskonałość arystokracji.

Tylko, obywatel nigdy nie jest wstanie dostrzec doskonałości samego siebie, samostanowienia i odwrócenia ról społecznych, o czym mówi liga świata. 

Osoby takie jak Platon, stały i stoją na straży władzy arystokracji, będąc w opozycji do społeczeństwa, równości, a tym samym do wolności.

Mit o królu Egiptu Tamuzie i bogu Teucie.

Teut (geometria, astronomia, arytmetyka i cyfry) zachwala wynalazek pisma:

Królu, ta nauka uczyni Egipcjan mądrzejszymi i sprawniejszymi w pamiętaniu; wynalazek ten jest lekarstwem na ignorancję, pamięć i mądrość. (LIX 274 E)

Tamuz:

Ten wynalazek niepamięć w duszach ludzkich posieje, bo człowiek, który się tego wyuczy przestanie ćwiczyć pamięć… 

Więc to nie jest lekarstwo na pamięć, tylko środek na przypominanie sobie… 

Uczniom swoim dasz tylko pozór mądrości, a nie mądrość prawdziwą. Posiądą bowiem wielkie oczytanie bez nauki i będzie się im zdawało, że wiele umieją, a po większej części nie będą umieli nic i tylko obcować z nimi będzie trudno; to będą mędrcy z pozoru, a nie ludzie mądrzy naprawdę. (LIX 275 B)

Coś strasznie dziwnego ma do siebie pismo, Fajdrosie. (…) Zdaje ci się nieraz, że on (słowa pisane) myślą i mówią. A jeśli ich zapytasz o coś z tego, o czym mowa (…) one wciąż tylko jedno wskazują; zawsze jedno i to samo. (LX E)…

A cóż ten, który posiada wiedzę o tym, co sprawiedliwe i piękne i dobre (…) i on nie będzie serio pisał tych rzeczy na płynącej wodzie, nie będzie piórem i atramentem siał słów, które za sobą słowa przemówić nie potrafią i prawdy nauczyć, jak należy. (LXI C)

Cóż, wartość ignorancji, niepamięci i szczątkowej informacji doceni, każdy tyran, polityk, ksiądz i korzystający ze strachu i cudu ludzkiej niepamięci cwaniak, nazywający się mistrzem, królem, cesarzem, papierzem, czy mesjaszem …

Zapomnicie o mądrości, bo już zapomnicie słów (posiadacie 10% znajomości wyrazów w przeciwieństwie do osoby żyjącej w 1910-1940), i znów wracają obrazki, będące wyżej cenione niż litery. (Patrz na chaty, iMessage …)

Symbole, będące odpowiednikiem prawdy, zmieniły się w litery i cyfry będące wieloznacznym chaosem, teraz i one wracają do formy kłamstwa i „prostoty” piktogramów, sprowadzając was do rozumienia tylko nakazów, rozkazów i poprawnie politycznie słów, nauka tylko dla wybranych, słowo pisane tylko dla kast uprzywilejowanych, ciemnota dla was wszystkich.

Dostęp do mądrości, został zablokowany, żywioł mądrości został przez kłamców i zdrajców rozdmuchany i rozproszony. Mądrość, to droga wielu błędów, bo pisanie jest jak malowanie, i na tym polega horror wielu pomyłek. 

Mowa i słowo pisane, animowane jest przez nasze doświadczenie w różnych wymiarach, nasza dusza ukryta w szyszynce, tworzy prawdę tworzoną przez natchnienie, a nie poprawne politycznie myśli, kłamstwa … 

Malowanie i pisanie duchowe, to ta sama sztuka obrazowania siebie, za pomocą wielowymiarowej prawdy życia. 

Oświecenie, nie podlega formie myślowej, a duchowej, która w jednej chwili gromadzi dane z różnych form naszego życia trwającego jednocześnie, w różnych wymiarach i alternatywie tych wymiarów. 

(Muzyka. Platon, świadomy siły emocjonalnego oddziaływania muzyki, gdyż rytm i harmonia „najmocniej się czepia duszy przynosząc piękny wygląd; potem się człowiek pięknie trzyma, jeżeli go dobrze wychowano. A jeżeli nie, to przeciwnie”. – był zwolennikiem poddania jej pełnej kontroli państwa, a dzięki technologii, państwa kontrolują muzykę rozrywkową, a ludzie nie zdają sobie sprawy, na czym stworzony jest rynek tandetnej rozrywki …) 

O ile wymiar wpływa drastycznie na nasz wygląd, język, kulturę … , to wygląd duszy towarzyszącej naszym wcieleniom, zawsze jest ten sam.

Jeśli stracisz kontakt z światem fizycznym, stracisz kontakt ze słowami, liczbami, piktogramami, technologią oraz wyobrażeniem świata rzeczywistego, zostaniesz sam w świecie ciszy, bo tak rodzi się mądrość i stworzenie na bazie doświadczenia ponad wymiarowego. 

Strach minie, bo zostaniesz sam, bez rodziców, prawa, społeczeństwa i kłopotliwego stanu posiadania. 

Teraz Ty, pokażesz co umiesz, czego się nauczyłeś, oto matryca, a doświadczenia, są podstawą budowania Twojego własnego wszechświata.

Język internetu, tak jak języki całego świata powoli umierają, staczają się w pustkę nicości i zagubienia. Bo przecież : „Mamy wi-fi, rozmawiaj ze sobą.” 

Porozmawiaj z sobą … ?!

Zaczynacie wykazywać objawy, społeczeństwa stadnego, roju lecącego za królową lub przewodnikiem stada, za poprawnie politycznym sygnałem lub nakazem samozniszczenia w oparach absurdu …

https://dydymusteorie.wordpress.com/2016/02/20/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzkosci/

Słowo powstanie, mądrość odrodzi się, równość i wolność odnajdą drogę do prawdy …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/04/odkrycie-prawdziwych-podstawowych.html

Liga Świata

Dydymus

Dla M.C

P.s 

Dzisiejszy tekst w rytm ostatniej audycji Tomasza Beksińskiego : http://www.polskieradio.pl/9/1277/Artykul/1673176,Wazne-slowa-i-piekna-muzyka-Ostatnia-audycja-Tomasza-Beksinskiego

P.s 2 

Znacie stan mojego zdrowia (https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/850499398384277), jeśli chcecie mi pomóc (życie, terapia komórkami macierzystymi 28.000 dolarów, lub eutanazja w godziwych warunkach …), i jeśli podoba się wam, to co robię od prawie 20 lat, zawsze możecie wesprzeć nasze działania darowizną, przeznaczoną na konkretny cel … 

08 2490 1044 0000 4200 3844 7097 TMobile 

Reklamy