Jedynym sposobem ocalenia świata, jest uratowanie samego siebie

Jedynym sposobem ocalenia świata, jest uratowanie samego siebie.

Nie jesteśmy tutaj, aby uratować świat. Jesteśmy tutaj, aby zapisać się w annałach historii, dojąc siłe tym, którzy przyjdą po nas i uratują siebie kultywując idee samostanowienia, samoograniczenia, równości i wolności.

http://samostanowienie.blogspot.com/2016/02/samostanowienie-istnienie-panstwo.html

Kiedy piszę te słowa karzeł paranoik udający króla polski i jego psychopatyczna anty teza kreująca toksyczną miłość do ludzi i demokracji, kreują podział społeczny za pomocą nienawiści do tezy lub anty tezy konfliktu.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/agitatorzy.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/amok-szalenstwa.html?m=1

Tak rodzi się totalitaryzm i tyrani ubrani w szaty sztucznego prawa ograniczającego swobody obywatelskie i nadające prawo do zwalczania patryjotyzmu za pomocą sił międzynarodowych.

( Kurwy udające moderatorów i adminów, nie chcą abyście bronili własnych kobiet, dziewczyn i córek, blokuje się prawdę i profile za publikacje tego : http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/11/eugenika-rak-i-kobieta.html …)

Wszyscy, musicie pamiętać, że jesteśmy przedstawicielami jednej rasy, którą dewianci i eugenicy podzieli pod rasy, klasy i kasty.

Patriota wie, że urodził się jako niewolnik w państwie handlowym zwanym Polską, ale w istocie jest Słowianiem, urodzonym na terenie dawnej Lechii, w której żyli przedstawiciele jednej rasy o różnych kolorach cery.

Hodowanie socjalistów, białych, demokratów, żółtych, narodowców, czarnych, komunistów, Arabów, chrześcijan, wyznawców islamu, buddystów … , jest ideologią podziału za pomocą której, elity rządzą nienawidzącymi się grupami ludzi.

Strach i nienawiść, poprawność polityczna i wiara w idoli, jest kłamstwem nie mającym nic wspólnego z bogiem, miłością i wolnością.

Jesteśmy jedną rasą, jesteśmy mieszkańcami enklawy zwanej ziemią i planety zwanej gają.

Walka atakujących nas ludzi jest naszą walką, jednak obie grupy są tylko marionetkami w rękach elit wykorzystujący wojny dla własnych celów depopulacyjnych, transformujących i eksperymentalnych.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/wojna-daje-sukces-nawet-bez-wygranej.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/08/wojenna-promocja-przeciwnika-ktorego.html

Strach, pcha was do obrony fałszywych państw, religii i idei. Jednak nie potraficie obronić siebie i swoich dzieci, przed żerującymi na was elitami.

To nie brak przywództwa powoduje ze ludzie się nawzajem zjadają, lecz brak samoograniczenia, które walczy ze strachem i agresją.

Nie ma znaczenia to gdzie żyjesz, jaki masz kolor skóry, gdzie się urodziłeś, ale ważne jest to, w co wierzysz, a wierzyć musisz w równość, tworzącą wolność i pokój.

Tylko tak powstaje samostanowienie społeczne oparte na współpracy budującej cywilizacje opartą na kooperacji człowieka z człowiekiem i człowieka z przyrodą, czego nie daje wam postęp, nauka i technika …

Co daje tobie jako obywatelowi etatyzm, hierarchia, spekulacja, lichwa, ekonomia, władza, religia, zysk, podział, poprawność polityczna, czy przemoc … ?!

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i.html

Nieważne, czy jesteś prezesem, czy prezydentem jeśli nie dążysz do odpowiedzialności za swoje czyny, jesteś tylko najemnym żołnierzem, walczącym z obywatelami dla elit, tworzących licencje pozwalające pełnić ci dane uprzywilejowane stanowisko, abyś poprzez zysk, zapomniał o równości społecznej.

Każdy z nas musi dbać o życie innych i brać odpowiedzialność za tych, którzy tego nie robią, doprowadzając siebie i kraj do ruiny poprzez chęć prywatnego zysku.

Mówi się dużo o własności, jednak żaden natywny Lechita, nie jest właścicielem swojego domu, lecz chłopem pańszczyźnianym wykupującym od rządu prawo licencyjne do zamieszkiwania na swojej posesji …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Podatki, które nie idą na konkretny cel wskazany przez podatnika, są elementem utrzymania elit i armii urzędników, kontrolujacych zwykłych ludzie w celu ochrony elit przed zakusami obywateli, dążącymi do przejęcia władzy w państwie.

https://swiatowaliga.wordpress.com/2012/10/13/nie-tylko-podatki-wg-ligi-swiata/

Entropia kontra kontrola społeczna, wolność i równość kontra tyrania władzy hierarchicznej, problem was ludzi polega na tym, że poprzez wpajany wam od pokoleń strach obieracie funkcje służalczą wobec każdego kto ma tytuł, pieniądze, pozycje i straszy ideą państwa, prawa, religii, urzędu i siły.

Jedynym sposobem uratowania ziemi jest indywidualizm nie znoszący idei strachu, kiedy widzicie powolny proces zatruwania ziemi i ludzi, musicie się gromadzić bazując na wspólnej idei walki – procesów grupowych, robiących porządek z państwami, urzędami i korporacjami.

Słowo człowieka jest mało ważne, jednak gdy do procesu nakłania grupa wolnych, nieznających idei strachu patriotów, może dojść do rozruchów, którym nie da rady armia rządowych urzędasów, policjantów, czy żołnierzy.

Jedynym ratunkiem jest maska z tlenem moralności, albo zaczniecie samodzielnie oddychać i działać albo odetną was od tlenu raz na zawsze.

Maska z tlenem, to metafora równości, wolności, zdrowia, prawdy i świadomości w ujęciu jednostkowym.

Tylko indywidualista wznosi się na wyżyny przytomności i świadomości, owca idąca w tłumie podobnych do niej owiec, wpada w ciemność poprawności politycznej i ładu ograniczającego jej wolność.

Psychospołeczny przewrót

Wyzbycie się autorytetu i poprawności polityczno – religijnej, zmusi władze do obrony pokazującej jej prawdziwe cele.

Kwestionowanie potęgi władzy, tytułu, prawa stanowionego, bardzo szybko zniszczy przejawy kastowości i etatyzmu, a pieniądz przestanie odgrywać role naczelnego fetyszu sterującego cywilizacja za pomocą łapówki i wynagrodzenia.

Psychospołeczny przewrót, zostanie zainstalowany w świadomości milinów, bowiem tylko rewolucja, może doprowadzić do skutecznej anihilacji elit i szybkiej eliminacji osób, które spróbują stanąć nad tłumem.

Sytuacja musi mówić wprost : nie będzie już żadnej władzy, ponad władze narodu nad sobą.

Ból egzystencjalny, w monumentalnych proporcjach musi zostać wytarty z ludzkiej świadomości, bowiem to on pcha was w ręce masochizmu i uległości względem siły i władzy.

Dlaczego jest to tak bolesne?

Ponieważ dysonans poznawczy dający wam sprzeczny myśli i sądy, kieruje waszym samobójstwem polegającym nad podporządkowaniu się władzy wytwarzającej tezy i antytezy każdej kwestii społecznej i religijnej.

Nie macie wyboru tylko antytezę, w takim, czy innym razie zawsze wybieracie to samo według schematu podziału władzy.

Wszytko, co jest uważane przez was za fundamentalną prawdę, jest totalnym kłamstwem i zamyka się w słowie : kontrola, a to doprowadza was do wiary w religię, naukę, pieniądz, we wszystko, co jest wam podsuwane przez władze, aby zamknąć was w wielowymiarowym więzieniu iluzji realności utopii, której nie ma.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/10/kamstwo-sentencji-my-zyjemy.html

Kiedy uczciwy człowiek uświadamia sobie, że jest w błędzie, przestaje się mylić lub przestaje być szczery względem siebie i otoczenia, stosując kłamstwo poprawności politycznej.

Pytanie brzmi:

Czy masz odwagę, aby być uczciwym wobec siebie.?

Jeśli uczciwość wybiera moralną stronę wolności, życia, miłości i współpracy, to dusza musi przyznać, że etatyzm i elitaryzm, są zaprzeczeniem równości, a przy jej braku zanika prawda wolności.

Idea sprzedaży złudzeń jest generatorem systemów kastowych, której łapiecie się jak pijani rozbitkowie, bo jutro będzie lepiej i jakoś się ułoży.

Otóż nic się nie ułoży, dopóki ludzie nie przejmą sterów sterowania państwem za pomocą rządu kontraktowego i senatu społecznego …

Etatyzm i elitaryzm, to zysk i własność osiągana przez podział i przemoc. Przez podział ukradziono wam wolność , egzekwowano prawo do czasu kiedy moralne prawa rozpłynęły się w mgle utopii.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/10/08/rzad-i-iluzja-urzedu/

Państwa handlowe zarabiają na waszej pracy, płacąc wam iluzją wartości, zwaną pieniądzem. Określono wartość waszych produktów przez spekulacje i lichwę, przez co jabłko i chleb, mają mniejszą wartość od produktów zupełnie wam niepotrzebnych.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Tłumienie życia i rozwoju przez chłodną kalkulacje prowadzi do wojen, depopulacji i głodu. Niewola zadłużenia i biedy kreuje łatwo napędzany rynek pracy niewolniczej w, której skupionych jest 89% wszystkich pracowników, kontrolowanych przez 6% nieźle opłacanych kapusiów.

Jeśli pieniądz, jest nierealnym fetyszem, jak może istnieć iluzoryczny dług w, który wierzycie, i który akceptujecie. ?! Głupota ludzka wierzy w ekonomie, wartość firm niczego nie produkujących i żyjących z waszej wiary w bajki.

Mam dwa krzesła i komputer nazywam się Facebook i jestem wart miliardy. Naprawdę, mam na imię Apple, nie mam własnych fabryk i pomysłów ale jestem największą firmą świata. Wy w to wierzycie, w notowania, rządy, wykresy, ekspertów, ratingi …

Jeśli narysuje patykiem umowną linie na piasku i napiszę podział, stawiając strażnika na granicy absurdu, wy zaczynacie wierzyć w granice państwowe, własności prywatne należące do możnych okradających przez wieki biedotę…

Wierzycie w pieniądze – zwykły papier tworzący możliwość przejmowania realnych dóbr i bogactw naturalnych w tym ludzi. Wierzycie w złoto jako podstawę waluty, a kto temu złotu nadał iluzoryczną wartość. ?!

Złoto się świeci, a gówno śmierdzi razem są dla rozsądnego człowieka nic nie warte, jeśli ten nie zechce wyceniać i sprzedawać za to elementów swojej pracy. Wierzycie w iluzje i ona nadaje waszemu życiu pozorny sens, tworząc iluzje stanowisk i zawodów.

Granica, to także podział psychologiczny, miejsce elit i miejsce plebsu. Mentalność narzuca wam ksenofobiczny nacjonalizm, kult wiary maszerujący kosztem człowieka do granic absurdu ku zniewoleniu.

Naprawdę, jedyną mentalnością jaką powinien brać pod uwagę mądry człowiek, jest moralność oparta na duszy, samoograniczeniu i wolnym intelekcie, i ta mentalność powinna stanąć na drodze tyranii.

Etatyzm, jest despotyczny i uczy autorytaryzm i ucisku. Etatyzm uczy i tresuje uległą i głupią jednostkę jak gnębić i tyranizować siebie i innych. Etatyzm uczy ślepej służalczości, szanującej władze. Etatyzm uczy wymuszeń, terroru i przemocy.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/06/do-bezproduktywnej-administracji.html

Jeśli nie respektujesz niemoralnych zasad organów państwowych, jesteś do tego zmuszany gwałtem, a ty się na to pokornie godzisz, choć naruszane są twoje prawa naturalne.

Porządek lub śmierć fizyczna lub psychiczna, jak to ma się do twojej wolności.

Etat, posada, etatyzm, pensja, ładnie brzmiące zaklęcia, ale istnieją antyzaklęcia. Na jakiej podstawie masz kogokolwiek słuchać pomimo, że jesteście sobie równi.?! Przez szantaż zwolnienia, obcięcia pensji chce się wymusisz Twoją uległość.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/11/06/logika-walki-i-zaniechania-czyli-dla-kogo-winny-walczyc-armie/

A co z ideą udziału procentowego.?! Co z ideą współpracy i wykonywania konkretnego zadania w konkretnym czasie … ,tych pojęć jeszcze nie znacie, nie macie prawa znać, dopóki istnieje hierarchia i etatyzm.

Jeśli totalitarne zaklęcia, przywiązują cię do miejsca pracy przez szantaż i przyzwyczajenie, współpraca polega tylko na kontrolowaniu siebie i innych w celu osiągnięcia jak najwyżej pozycji w stadzie kapusi, kłamców i degeneratów żyjących tylko po to aby służyć panom, szefom i państwu.

I dziwicie się, że są chętni na stanowiska żołnierzy, katów, lekarzy, informatorów, czy oprawców. Kochacie strach i lizanie butów tym którzy są dla was wypłacalnymi autorytetami, lub cwaniakami kryjącymi w was potrzebę nie pieniądza lecz pracy, krwi i zniszczenia.

Tylko, przyjdzie czas, w którym trzeba będzie wsiąść odpowiedzialność za własną głupotę.

Samostanowienie

Brak panów, to brak władzy, oznacza to odpowiedzialność za siebie, ludzi i naród. Skończy się w dobie samostanowienia i samoograniczenia etap ignorancji wobec własnych czynów, skończy się także brak odpowiedzialności za dobro społeczne i prywatne. Skończy się zależność od państwa, bo na tym polega wolność i równość społeczna.

Uratujmy świat

Współczesny bohater, współczesny człowiek, który odważy się słuchać i rozmawiać dążąc do rezydencjalnej obecności w swoim środowisku, musi liczyć się z odpowiedzialnością za swoje czyny i czyny wynikające z ustaleń społecznych.

Duma, strach, skąpstwo, egoizm muszą zostać wyparte przez empatię, poświęcenie i zrozumienie potrzeb społecznych.

Bohater, to pojęcie źle opisywane przez dzisiejszą popkulturę, czerpiącą z iluminackich legend i mitów. Bowiem społeczeństwo, nie powinno zapisywać losów bohaterów, lecz samo powinno się stać owym bohaterem.

„Nie ma poświecenia w jasnych chwilach zwycięstwa idei płomienia nad ludzkością, lecz w ciszy swej osobistej rozpaczy, wyciągającej poprawne wnioski z fałszywych idei.”

Dydymus

Idee ligi świata, wychodzą z naturalnych form ludzkiej współegzystencji, ale że informacje takie jak samostanowienie, samoograniczenie, rząd kontraktowy, czy sejm społeczny, są kasowane w internetu, żadna jaskółka przebudzenia nie dotyka waszych umysłów.

Ucisk państwa, może być skutecznie krytykowany, sądzony i negowany, aż do czasu jego upadku, o ile nie zostaniecie wciągnięcia do wojny domowej, poprzez podział i nienawiść.

Uwolnienie siebie to pierwszy krok do uwolnienia rodziny i innych ludzi. Uwolnienie, nie jest jednoznaczne z obaleniem globalnego państwa elit. Uwolnienie, to wstęp do działania opartego ma pozbyciu się strachu przed iluzją.

Tyrania, będzie starała się ciebie uciszyć, ośmieszyć, odizolować od stada przez problemy prawne i nagonkę urzędników. Musisz lawirować, omijać pułapki i podstępem myślicie pogoń, aby wstawać za każdym razem kiedy chcą ci podłożyć nogę.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/09/09/polska-nie-potrzebuje-zadnych-elit/

Stosowanie metod tyranizującej władzy jest standardem ruchu oporu, ich metody uderzające nie w ludzi jak terror rządowy, a w elity, może być skutecznym sposobem wprowadzenia strachu i wzajemnych oskarżeń.

Pamiętaj też, że większość ludzi, którzy są etatystami lub są oddani etatystą, nie zdają sobie z tego sprawy, po prostu są zaprogramowani za pomocą iluzji pieniądza i stanowiska.

To zwykłe zwierzęta, orające pole dogorywających trupów afer, błędów medycznych, urzędniczych i rozjechanych ofiar systemu.

Walcząc, musisz zadbać o maskę tlenową, aby nie odcięli cię od powiewu moralności i empatii, bowiem wtedy, możesz zacząć kontrolować innych ludzi, przez czerpanie negatywnych wzorców ze systemu.

Musisz stać się twórcą, musisz przekonywać ludzi do potrzeby walki z system dla dobra przyszłych pokoleń.

Musisz użyć swej wyobraźni i wymyślić nowe sposoby współżycia nie negującego idei prawdziwej wolności i równości społecznej.

Ludzie, muszą zrozumieć, że są chorzy na liczne odmiany chorób społecznych, na które jest tylko jeden lek, a jest nim wolność i samostanowienie.

Większość ludzi, nie będzie chciało cię nawet wysłuchać, krytykując słowa będące w sprzeczności z pseudo wartościami religii, nauki, czy polityki i zastanego utopijnego świata …

Każdy z nich zmaga się z własnym dysonansem poznawczym. Ludzie są pochłonięci własnym wyobrażeniem urojonego państwa, włożonego w myśli przez pranie mózgu.

Nie wierzysz, to dlaczego włączasz się do twierdzeń, że państwo chociaż to twór abstrakcyjny i nie realny ma wpływ ma Twoje życie, bo tak naprawdę, jeśli się uwolnisz, zdasz sobie sprawę, że takiego wpływu nie ma i nigdy nie miało.

Państwo, to rząd chorych na tchórzostwo etatystów, wysyłających armie urzędników i żołnierzy okradających twoje domy z poczucia niezależności.

Przekonaj ludzi ze strach nie istnieje, a złodzieje tytularni przestaną mieć wpływ na twoje życie.

Co my ludzie, możemy zrobić przeciw własnemu tchórzostwu i rządowej przemocy. ?!

Wykorzystaj swoją wyobraźnie, naucz się, że masz do czynienia tylko z ludźmi, psychopatami i narcyzami zaślepionymi swoją pozycją oraz bliskością adorowanej władzy.

Jeśli, pójdziesz sam, zostaniesz oskarżony, zastraszony i sprowadzony do parteru, jednak tworząc sieć osób o takim samym problemie i zaczynając nachodzić urzędy grupowo, stajecie się siłą, której słowa i siła budzą w urzędnikach lęk.

Jeśli zrobicie z autorytetu urzędnika ofiarę i zahukane zwierze, zda on sobie sprawę ze szkodliwości swych czynów i z konsekwencji działań aspołecznych, a także siły społecznej wywierającej wpływ na nieistniejący autorytet.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/06/do-urzednikow.html

Wolność, to skuteczny opór, jeśli nie pomoże wam w tym prawo, władza wie, że napotka czynny opór, a jeśli przełamiecie granicę ośmieszania i wyciszania, zaczniecie być poważnym problemem w kwestiach społecznych.

Wola narodu jest najważniejsza, i to naród w niedługim czasie obali i przejmie funkcje rządu.

Siła, jest drogą państwa, o ile siła nie uderza w formie terroru w obywatela.
Terror, to przemoc kreowany w sposób sztuczny, aby wytworzyć strach na narodzie. Najlepszym kontratakiem jest wytworzenie sztucznego zagrożenia uderzające w elity.

Wolny człowiek pomaga innym być wolnym, i nie musi używać do tego siły lub przemocy. Autentycznie wolny człowiek, pragnie wolności dla innych ludzi.

Prawo do odstąpienia kończy się cal od mojego nosa, ale wy dostajecie po twarzy, która stała się ryjem i nic nie robicie państwu, które leje was nie dłonią lecz gołą dupą.

Jeśli nie potraficie zapewnić sobie zdrowego jedzenia, zdrowej wody i zdrowych pól, ani własnego zdrowia, jesteście więźniami państwowego obozu zagłady, a holokaust Słowian nadal trwa.

Jak chrońcie swoje dzieci, jeśli nie potraficie ochronić siebie kupując wszystko, to co wam szkodzi, i godzicie się na to, przez brak wyboru i przyzwolenie na obniżenie norm spożywczych …

Jesteście chorzy psychicznie, bierni i całkowicie pozbawieni empatii i woli walki, codziennie powinny odbywać się procesy grupowe pozwalające na wycofanie danych produktów z rynku.

Kto z was odpowiedział na nasz apel. ?! Tchórzostwo dotyczące własnego jestestwa, jest główna cechą niewolnika, który nie potrafi nawet uratować własnego dziecka przez rządowym terrorem.

Chipsy, cola, konserwanty, glifosaty …, akceptujecie to, co bulwersuje was w obozach koncentracyjnych, a co zostało ładnie opakowane …

Najgorsze, co możecie zrobić to zostać pacyfistą lub anarchistą posługującym się symbolem śmierci.

Miłość, nie oznacza pacyfizmu, goliat państwa utrzymuje pacyfizm i anarchię, aby przez gniew społeczny prostować zagubionych i kontrolować wystraszonych.

Droga do niezdrowego, niezrównoważonego, niemoralnego i brutalnego świata, jest wybrukowana pacyfizmem i anarchią.

Bo pacyfizm przymyka oko w bezczynności, a anarchia tworzy terror dla ugruntowania starych wartości.

Pod przywódctwem pacyfistów i anarchistów, pod koniec dnia rewolucji, goliat państwa, nadal będzie goliatem, bowiem ludzie wierzą w niego.

Nie zostaliście stworzeni, aby być zmuszanymi do pozbycia się wolności i równości, zostaliście stworzenie aby być wolnymi twórcami.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/04/odkrycie-prawdziwych-podstawowych.html

Liga Świata
Dydymus

Dla MD

Reklamy