Ultra Plus

Ultra Plus

Negacja człowieczeństwa i pochwała transhumanizmu, czyli słów kilka o Krainie Jutra.

Ultra Plus, to tajne stowarzyszenie zrzeszające największe masońskie umysły tego świata. 

Członkowie Ultra Plus, stworzyli idee technokracji i transhumanizmu (h+).

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

Wśród członków stowarzyszenia znajdziemy m.in. Nikola’e Teslę, Thomasa Edisona, Gustave Eiffela, Herberta George Wellsa, Julesa Gabriela Verne, Amelia Earhart, Leo Szilarda, Alberta Einsteina, Wernera Rotwang, Samuela Langhorne Clemensa, Raya Bradbury Douglasa, Waltera Eliasa Disneya …

Stowarzyszenie zostało założone w 1889 roku, na szczycie wieży Eiffela, podczas wystawy „Exposition Universelle” (https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Expositions_universelles_de_Paris#).

Jutro jest Nasze

Łacińskie motto „Cras es Noster” (Jutro jest Nasze), stało się hasłem stowarzyszenie, które szybko przejęło świat nauki, techniki i edukacji.

Najciekawsze jest to, że koordynaty prowadzące do siedziby stowarzyszenia, odnoszą się do innego wymiaru, do którego mają dostęp tylko największe umysły swoich czasów. 

Głównym zadaniem członków stowarzyszenia jest rozszerzenie form życia poza śmierć. Dowody wskazują na to, że stowarzyszenie istniało od czasów Platona, jednak dopiero w wspomnianym wyżej 1889 roku, przybrało ono formalną nazwę. 

W 1964 roku, odbyła się wystawa : „New York World Fair 1964” (EXPO 1964/5 – Warto zwrócić uwagę na obecność tej wystawy m.in. w filmie Iron Men 2… ), której administratorem był Carlos Moreau (Dziadek Amelia Moreau). 

Wystawa miała swój oficjalny i utajniony wymiar, polegający na werbunku młodych talentów. 

Mary Blair powiedziała na temat wystawy : ” Jest to przejście pomiędzy naszym światem, a „małym światem” jutra, jutra które istnieje już dziś jest tu, a jednocześnie, bardzo, bardzo daleko … ”

Było to potwierdzenie istnienia siedziby stowarzyszenie w innym wymiarze, nie wymiarze astralnym, duchowym, ale w innym fizycznym wymiarze istnienia. 

Inżynier Bob Gurr i futurysta John Hench pracowali od początku dla Walta Disneya, tworząc niezwykłe rzeczy pod powierzchnią Disneylandu (Tomorrowland).  

Richard & Robert Shermanowie, napisali w 1964 roku, na potrzeby Wystawy Światowej, piosenkę ” Tem mały świat” ( „It’s a Small World”). 

Więc gdzie jest ten mały świat i wielkie, piękne jutro …?

Przepytywani o Ultra Plus, Damon Lindelof i Jeff Jensen, tylko się nerwowo uśmiechają.

Dzięki technologii, która pozwalała im żyć z dala od naszego świata, zaczęli traktować nasz świat jako formę eksperymentalnej hodowli, wykorzystującej ludzi do produkcji nowych technologii, medykamentów, broni … 

Ultra Plus i Tomorrowland

Członkowie Ultra Plus opublikowali kilka ciekawych książek i map, niestety książki w języku angielskim są dokładnie o niczym, bowiem ich prawdziwy przekaz zapisany jest ciekawy alfabetem, szyfrem docierającym do tych, którzy chcą odszukać prawdziwej drogi do Tomorrowlandu.

Przesłanie większości książek opiera się na zdaniu : 

” Naturalna energia, otacza każdego z nas. Mógłbyś zasilić każde miasto nie zużywając zasobów ziemi … Czy mógłbyś wyobrazić sobie takie możliwości … ? 

Tomorrowland, dzięki technologii pozwala żywym istotom na przełamanie każdej życiowej burzy. Poprzez wprowadzenie ciała w kontrolowany zastój, możemy żyć tak długo jak to konieczne lub tak długo, aż będzie to nam sprawiało przyjemność. 

Również będąc chorym na jakąś nieuleczalną chorobę, możemy żyć tak długo, aż nie znajdzie się na nią lek.

Już nie ma końca. ”

Jeśli odkryto takie miejsce, dające nieograniczone możliwości, jak to możliwe ze zachowano je tylko dla grupy wybrańców. ?

” Jeśli wiesz zbyt dużo, możesz milczeć i dołączyć do nas, lub umrzeć nie wypowiadając ani jednego słowa … ”

Historia pochwaliła i pochwala tych „wielkich ludzi” , dla których ty i ja jesteśmy tylko mięsem armatnim i przedmiotem eksperymentów. 

Ultra Plus, to masoński system nieśmiertelności kulturowej zarezerwowanej tylko dla wybranych.

Nie przez przypadek, ciągle pojawiają się podobne do siebie osoby odgrywające kolejny raz te same role … Osiągniecie nieśmiertelności, jest tylko kwestiom technologii i odpowiednich warunków bytowych … 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/magia-telegonii.html

65 tysięcy lat temu, kiedy ziemia posiadała dwa słońca, życie człowieka było znacznie dłuższe, choć byliśmy znacznie wolniejsi i mniej inteligentni. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

Nieśmiertelność ,oznacza śmierć duchową i zniszczenie piękna tkwiącego w sercu. Człowieczeństwo jak jabłko zgniło od środka. 

Dzisiaj nasi „przywódcy” wprowadzają kulturę pesymizmu i seksizmu do życia zdeprawowanych społeczeństw pozbawionych duszy i ducha wiary. 

Wielu filozofów i wolnomyśliciel twierdzi, że dobre intencje człowieka, zostały uszkodzone przez kogoś z zewnątrz. 

Te urojenia o Lucyferze i szatanie (Kult Saturna), pochodzą z propagandy stowarzyszenia ultra plus, które dzieli świat na tezę i antytezę, dobro i zło, nie wyjaśniając skąd się te skrajności w człowieku biorą …

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/12/przesanie-na-nowy-rok.html

Wiele z tych urojeń wprowadziła sztuka w tym manipulacja ukryta w książkach, bajkach i filmach. Doskonale wiedział o tym Walt Disney i jego drużyna, tworząca coraz większą iluzje życia.  

Czy myślisz, że marionetki, kreatorzy są stronniczy. ?! Jeśli na czymś zyskujesz, nie zabijasz dającej ci to złotej kury, nawet, jeśli jej zdobycie zmusza do zabicia kilku osób, których nie znasz i nigdy już nie poznasz … 

Prawda jest taka, że Ultra Plus, nigdy nie dzieliło się swoimi sekretami z otaczającymi ich społeczeństwami. 

Podobnie jak w wiele innych elitarnych grupach, główną role gra w ich działaniu chciwość, nie o nic nie warte pieniądze, ale o wiedzę, bowiem kto ją posiada, posiada też i władze. 

1984

Inspirująca, nagła kampania postępu zatruła ludzkie umysły. Od celowo wybranego 1984 roku (przygotowano ma to ludzi przez literaturę, plotkę, media i film.), nagle wszystko przyspieszyło, innowacje i ambicje, zniszczyły ludzkie pragnienia i marzenia. 

Egoizm i alienacja, zaczęły wdzierać się w ludzki umysł jak zaraza, postęp opisywany jak wyzwanie dziesięcioleci stał się wydarzeniem chwili i momentu, ciagle czekamy na jutro, na kolejny element postępu …

Nie widzicie swojego obłędu, bowiem dostrzec już go nie możecie, zbyt szybki rozwój, zabrał wam możliwość racjonalnego zastanowienia się nad waszym życiem i wartościami … 

Dziś przyspieszenie o kolejny GHz, o kolejną sekundę … staje się celem fanów, gików, redaktorów, małych i dużych dzieci … 

Aby bractwo mogło używać bez skrępowania technologii komunikacyjnej, ludzie musieli dostać coś wyglądającego podobnie i co mogło na ogromną skale zacząć kontrolować ludzkie poczynania. 

Ultra Plus, odblokowało wejście do Tomorrowlandu, jednak aby zamieszkać w nim na stałe, musicie zrobić tylko jedno, zmienić się w maszynę za pomocą programu transhumanizmu. 

Technokracja, już na was czeka. 

Jeszcze w latach 80-tych, nie byliście gotowi na przekształcenie i zniszczenie swojego ciała i umysłu, ale dziś, kiedy media, filmy, nauka odbiły swoje piętno na waszych chorych fantazjach, przyjmiecie każde znamię, aby wejść do Tomorrowlandu, chcecie mieć chipy, chcecie mieć komputery i telefony w głowach, chcecie mieć technologie kontroli w swoich ciałach … 

Chcecie być cyborgami, maszynami, robotami … nie chcecie być ludźmi, nawet jeśli stracicie przez to duszę, serce, uczucia, wartości, marzenia …, zamieniając wszystko w racjonalne podporządkowanie technokratycznej idei władzy … 

Poprawność polityczna, jest ważniejsza od prawdy, człowieczeństwa, logiki i wiary. 

Czego was nauczono … ?!

Ciekawość zasługuje na nagrodę, a jutro, jest już dziś.

Dowody

Fizyczne dowody istnienia tajnego stowarzyszenia, są trudne do zdobycia. 

Laik żyjący w świcie komputerów, telefonów, dezinformacji, sensacji i plotki, oczekuje wszystkie podanego na złotej tacy. 

Wyjście do biblioteki i wyszukanie czegoś, co nie istnieje w internetowej wyszukiwarce kończy się wywieszeniem białej flagi, bowiem bierność, jest cechą społeczeństwa pozbawionego wizji odkrycia. 

Wszystko czego dziś chcecie, to oddanie się komuś, kto za was coś zrobi i stworzy. 

Bezproduktywna praca stała się dla was zbyt ciężka, bezproduktywny wypoczynek jest zbyt ciężki … 

Więc, również poszukiwane prawdy jest zbyt ciężkie i zbyt trudne. Nawet przeczytanie tego zbyt długiego teksty, uchodzi za heroizm i bohaterstwo …

Szepty, niedopowiedzenia, gesty, niejasne symbole rozmywające się pomiędzy wiekami jak mgła … 

Większość twardych faktów pochodzi z 2013 roku. Ultra Plus, jak co roku przez sześć tygodni organizuje kampanie rekrutacyjną. W 2013 roku, odbyła się ona, jak zwykle pod hasłem : „Optymista”. 

Wiadomości wirusowe są preparowane przez firmy skupione dookoła firmy matki stowarzyszenia Ultra Plus – Disney Corporation.

Świadomość społeczna jest znikoma, informacje są kierowane do geniuszy operujących na innym poziomie wiadomości i przeczuć. 

W 2013 roku, wiadomości te odkryła Amelia’e Moreau i jej społeczność, która na stronie internetowej „Story Orbit”, rozłożyła ukryte wiadomości na czynniki pierwsze.

Dziadek Amelie’a Moreau – Carlos, był członkiem Ultra Plus zatrudnionym przez Walta Disneya. Carlos dostał się do Ultra Plus poprzez swoją spostrzegawczość. 

Poruszając się pomiędzy posiadłościami Disneya, Carlos jako kartograf (pracujący dla Disney Cartographer), odkrył wiele dziwnych i tajemniczych artefaktów, symboli i niewypowiedzianych skojarzeń … 

Carlosa Moreau jest także właścicielem niezwykłego winyla pod tytułem „Just a Dream Away”.

Walt Disney, stworzył ten pamiątkowy album w 1964 roku (New York World Fair 1964), dla wybranych gości – członków stowarzyszenia Ultra Plus. 

Płyta to posiada ukrytą ścieżkę dźwiękową i sekretny przekaz zrozumiały tylko dla nielicznych.

Kieliszki do wina

Masoński „Club 33” powstały w 1966 roku, w celu realizacji programu „optymista”, werbującego członków do stowarzyszenia matki – Ultra Plus.

W gablotach Disneyowskiej loży, można znaleść zestaw kieliszków rytualnych oznaczonych inicjałami wybitnych członków stowarzyszenia Ultra Plus. 

Podczas programu werbunkowego, jednym z zadań dla członków, jest złamanie zabezpieczeń autonomicznego systemu poczty głosowej W.E.D. 

Kod dla poczty to, data konferencji Disney-owskiej i wystawy Expo z 1964 roku. Nagranie na poczcie, odnosi się do „Małego świata” i platformy startowej dla członków nowego społeczeństwa. Platforma, pozwoli im znaleść drogę do lepszego jutra.

Plany

Jak na wymysł czyjejś bujnej wyobraźni, cały plan zawierał niezwykle dużo szczegółów.

Mały Świat, był osiągalny poprzez infrastrukturę Disneylandu, ciekawe było to, że Disneyland był budowany przez ogromną rzesze inżynierów, cybernetyków, fizyków … , którzy byli od siebie izolowani i musieli skupić się tylko i wyłącznie, na swoim odcinku prac. Wyglądało to jak kopia projektu Manhattan, a nie budowa parku rozrywki dla dzieci.  

Ciekawy jest plan budowy rampy koło części paryskiej. Rampa prowadzi do kopi wieży Eiffla, w której oryginale odbyło się spotkanie członków stowarzyszenia Ultra Plus.

Wieża Eiffla, według pogłosek różnych specjalistów, ma być anteną, odbiornikiem i nadajnikiem projektu Nikoli Tesli. Antena potrafi wyłapywać i nadawać sygnały we wszystkich częstotliwościach, nawet jeśli ta częstotliwość wykracza poza ramy naszej rzeczywistości i naszego wymiaru … 

Notatka

Dokument rekrutacyjny widoczny na zdjęciu, został znaleziony w biurze Walta Disneya w Los Angeles. 

Symbol

Osoby, które zostały zrekrutowane do programu ” optymista „, zostały zaproszone na ceremonie inicjacyjną w kinie mieszczącym się na Main Street w Disneylandzie w Anaheim, w Kalifornii.

Zgromadzeni otrzymali znaczki z wyróżniającym się symbolem T, jak Transhumanizm, Technokracja … 

Symbol T – to również symbol wielkiej bogini, więcej znajdziecie tu :

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/t-sprawiedliwosc-nieistnieje.html

Kraina Jutra

W 2015 roku, korporacja Disneya, postanowiła uhonorować dzieło stowarzyszenia Ultra Plus i idee Transhumanizmu ( H+) i Technokracji.

Na bazie filmu dla dzieci : Kraina Jutra (Tomorrowland), Disney pokazał sekrety bractwa Ultra Plus. 

Jak zwykle tego typu obrazy, nie wniknęły do świadomości społecznej, będąc tłem tzw : wydarzeń kulturalnych …

Oto jeden z kluczowych cytatów filmu, który powinien dać wam wiele do myślenia :

” Załóżmy, że spojrzeliście w przyszłość, i przeraziło was to, co tam jest. Co byście zrobili z taką wiedzą.?!

Poszlibyście do polityków, wielkich przemysłowców.?! Jakbyście ich przekonali.?! Danymi, faktami …?! Powodzenia. !

Jedyne fakty, jakich nie podważają to te dzięki, którym interes się kręci …

A gdyby, istniał sposób ominięcia pośredników i przekazania tej strasznej wiedzy każdemu bezpośrednio do głowy.? 

Prawdopodobieństwo globalnej zagłady ciągle rosło, żeby ją powstrzymać, trzeba było ją pokazać, napędzić ludziom stracha. 

Normalnie myślący człowiek, przeraziłoby się możliwością utraty wszystkiego co kiedykolwiek cenił i kochał, żeby ocalić cywilizacje…

Ale jak myślicie, jak ludzie przyjęli tą wiadomość, jak ludzie zareagowali na perspektywę apokalipsy … ?!

Skonsumowali ją, jak słodkie ciastko, zagłada ich nie przeraża, można się nią cieszyć w grach komputerowych, książkach, kinie, jakby ludzkość pogodziła się z apokalipsą, dążyła ku niej z otwartymi ramionami …

W tym samym czasie, wasz świat, zaczął rozpadać się na kawałki. 

Równoległe epidemie otyłości i niedożywienia, jak to możliwe.?! 

Pszczoły i motyle odchodzą w niepamięć … Kanarki w kopalniach padają jak muchy … ale wy nic nie robicie … !!!

W każdej chwili, każdy może wybrać lepszą przyszłość, ale wy w nią nie wierzycie … ,a ponieważ w nią, nie wierzycie, nie robicie tego, co konieczne, aby mogła ona nadejść. 

Tkwicie w tej swojej strasznej przyszłości i godzicie się na nią … z jednego powodu, ta przyszłość, nie wymaga od was abyście robili cokolwiek …

To prawda, widziałem górę lodową i ostrzegłem Titanica, ale wy i tak pójdziecie prosto w nią i to nie zwalniając. 

Dlaczego ?!

Ponieważ chcecie umrzeć, poddaliście się, ale to nie wina monitora (technologii), ale wasza… ”

Cały film na kanale Cinemax lub tu : http://m.cda.pl/video/855053c6 

Tłumacze wam to od lat, polityka, religia, podatki, sensacje, przyjemności, technologia …, nie mają żadnego znaczenia, znaczenie ma tylko miłość i życie w świecie przyrody.

Aby kochać, wierzyć i żyć, potrzebny jest spokój, samoograniczenie własnego ego i samostanowienie, kładące kres podziałowi społecznemu stworzonemu przez konsumpcjonizm, religię i politykę.  

I radzę wam obejrzeć ten film pod kontem symboli, znaczeń, ale przede wszystkim pod kątem narracji i zawiłości słownych. 

Ten film, nie jest dla dzieci, ma więcej ukrytych prawd, niż cokolwiek, co do tej pory oglądaliście i nazywacie wiadomościami … 

Ten chory świat jutra, jest już w waszych rękach, domach, miastach i państwach … , i tylko od was zależy, czy wszyscy razem, wspólnie zrobimy drastyczny krok do tyłu, aby uratować życie, miłość i matkę naturę … , czy położymy się, czekając na śmierć przyszłych pokoleń, zależnych od transhumanizmu, wypaczającego role natury i człowieczeństwa, w nowym wspaniałym świecie … 

Dydymus 

Liga Świata

Reklamy