Astra TR 3 B

ASTRA TR-3B
Wracamy do tematu trójkątnego samolotu anty-grawitacyjnego.

W ostatnich latach, wiele osób zgłosiło obecność dziwnych latających trójkątnych obiektów o niezwykłych możliwościach awiotechnicznych. 

Nikt z zgłaszających osób nie negował istnienia niezidentyfikowanych obiektów latający pochodzenia pozaziemskiego zwanych potocznie : UFO. 

Jednak nikt z tych ludzi nie wierzy w ziemskie pochodzenie opisywanych maszyn. Nikt z tych ludzi, nie wierzy w maszyny wyprodukowane przez Amerykanów, Rosjan, czy Chińczyków, w ciągu ostatnich 80-90 lat. 

Prawda wyszła na jaw już w latach 30- tych dwudziestego wieku, kiedy to kilku odważnych inżynierów, naukowców i obserwatorów, zaczęło głośno mówić prawdę o pojazdach typu Vrill, Haunebu, czy Foo fighter. 

Czarna Technologia, czyli przewaga dzięki technologii 

65 tysięcy lat temu, kiedy doszło do oddzielenia heliosfery Saturna od Ziemi, doszło do wielu naturalnych katastrof w wyniku czego, ludzkość przeniosła się pod powierzchnie ziemi. 

Technologia pozwalająca lądować w autonomicznych enklawach wewnątrz ziemi, pozostawiła realne ślady, uporczywie śledzone przez elity, królów, wynalazców, geniuszy i psychopatów zdobywających trofea władzy. 

Technologia sprzed 65 tysięcy lat, wyprzedza naszą technologie o kolejne 10 tysięcy lat, przewaga elit nad ludzkością, pozwala bawić się ludźmi i ziemią bez konsekwencji dla jej władców.

Naukowcy żyjący w świecie iluzji dostosowanej do ich ograniczonych wiedzą możliwości intelektualnych, krytykują wszystko, co wykracza poza schemat nauki i poprawności politycznej dostosowanej do opinii kreowanej przez chełbione autorytety.

TR 3B, było testowane na szeroko skale w latach 90-tych dwudziestego wieku na terenie bazy wojskowej niedaleko miasteczka Groom Lake City.

Mająca 183 metry średnicy Astra, swój pierwszy lot operacyjny odbyła na zlecenie zwiadu technicznego na początku lat 90-tych, w ramach ogólnoświatowego programu Aurora, finansowanego z Czarnego Budżetu Czarnej Unii ( USA ). 

Pomimo, że wiele organizacji posiada osobne kierownictwo, oficjalne budżety, ich funkcje zaziębiają się w taki sposób, aby działały razem na rzecz elit.

NASA, NSA, USAF, NRO, CIA, FSB, MI 5/6 … , działają razem na rzecz rządu globalnego i na rzecz projektów, ukrywanych przed oczami wścibskich niewolników. 

Ignorancja, strach, głupota i poprawność polityczna nie pozwalają kilku miliardowej społeczności w obawie przed ośmieszaniem, zadać władzom następujących pytań : 

” Koniec żartów, poprawności politycznej, kłamstw, morderstw, i idei społecznego ośmieszania. !!!

Co przed nami – społeczeństwami całego świata ukrywacie.?!

Dla jakich celów, niezidentyfikowane obiekty latające, są odnajdywane, rekonstruowane i budowane, dla kogo i z jakich pieniędzy.?! 

I nie macie prawa, zasłaniać się ideą bezpieczeństwa narodowego, ponieważ są to programy globalne, działający na szkodę wszystkich społeczeństw, w tym wolnych społeczeństw narodowych. !!! 

Skąd wniosek o idei działań międzynarodowych i globalnych. ?! Ponieważ logika, każe wykazać fakt braku zgłoszeń o naruszeniu przestrzeni powietrznej państw narodowych.

( Tworzycie tajne państwo ukrytej pomiędzy wierszami prawa międzynarodowego, którego tajne agentury – Klub Rzymski, Klub Bilderberga, 300 … , działają na szkodę ludzi i przyrody. )

Nazywanie czegoś niezidentyfikowanym obiektem latającym, pozwala wam zatuszować wszystkie plotki, wydarzenia i fakty, bowiem nikt nie ruszy tematu, który mógłby go ośmieszyć, pozbawić pracy, tytułu, wynagrodzenia i autorytetu … 

Poprawność polityczna, jako najstarszą formą manipulacji psychologicznej, działa cuda wśród polityków, dziennikarzy, księży i wojskowych … 

Albo robicie coś dla ludzi, lub wyłącznie dla elity, działających przeciw ludziom, a tym samym przeciw społeczeństwom całego świata.

Rządamy, jako wolni inteligentni ludzie, prawdy na temat NOL, zanieczyszczenia powietrza za pomocą odpadów chemicznych i radioaktywnych – Smug Chemicznych …

Od tajemnic i sekretów, zaczyna się brak równości, dążący do braku wolności … 

Wzywamy do jawności i przestrzegania zasad prawa naturalnego i prawdy … ”

List Ligi Świata wystosowany do prezydenta USA, Rosji i Chin, okraszony danymi, zdjęciami i filmami. Autor tego listu, „zmarł” 3 miesiące później w październiku 2013 roku, na wylew krwi do mózgu. 

W tym samym czasie bez podania przyczyny kolejny hostinger, zamyka 40 naszych stron www …

1984

TR 3 B, swój dziewiczy lot odbył w magicznym 1984 roku. Powłoka polimerowa tłumi sygnały elektryczne i pozostaje obojętna na funkcjonowanie radarów. 

Ta sama powłoka polimerowa zmniejsza współczynnik odbicia światła. Polimer zastosowany jest w konstrukcji wewnętrznej i na zewnątrz statku, który przez radary odbierany jest jako mały, latający cylinder. 

Akcelerator Plazmowy (Magnetic Disruptor Field – MFD), został udoskonalony przez laboratoria Sandia ( https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sandia_National_Laboratories ) i Livemore (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Livermore_National_Laboratory), które są chronione dzień i noc przez służby specjalne i wojsko.

Laboratoria te, nie są chronione przed konkurencją, czy przez szpiegostwem przemysłowym tylko przed wami.  

Generowanie plazmy odbywa się poprzez doprowadzenie rtęci do atmosfery w temperaturze – 123 stopni celsjusza, akcelerator osiąga 50000 obr/min, a plazma staje się nadprzewodnikiem. Końcowym wynikiem tego procesu jest lewitacja. 

Wytworzenie wirującego pola magnetycznego zobojętnia efekt grawitacyjny.

Ważący 250 000 tysięcy kg okręt, zmniejsza swoją wagę poprzez działanie akceleratora plazmowego o 89%. Dzięki temu żaden inny samolot nie posiada lepszej manewrowości.

Niewykrywalność zapewnia mu technologia Sealth (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stealth_technology), okręty tego typu lądują tylko dla zmiany załogi (Hiszpania, USA, Polska, Rosja, Chiny …).

Na mapach Google przy odrobinie szczęścia, traficie na doki przeznaczone dla niewidzialnych maszyn typu TR 3/ A/ B, czy Vrill 33. 

Z informacji jakie do nas docierają, wiemy, że dzięki zmniejszeniu masy o 89 %, maszyny mogą poruszać się z prędkością Mach 9 (9x prędkość dźwięku, w pionie i poziomie, Mach 1 = 1224 km / h (lub 340 m / s). 

Ograniczeniem są nadal funkcje biologiczne pilotów nawet przy zmniejszonej grawitacji o 89%. 

Samolot w niektórych wersjach (odmianach) posiada również trzy niezależne wielomodowe silniki rakietowe wykorzystujące wodór i ciekły tlen (85% tlenu). Reaktor ogrzewa ciekły wodór, a ciekły tlen wtryskiwany jest przez dysze naddźwiękową …

Układ wielomodowy, może pracować w atmosferze wraz z reaktorem jądrowym przełączając się na napęd wodorowy na orbicie okołoziemskiej.  

Tylko 11% samolotów TR 3 B, posiada dodatkowy układ wielomodowy. Silniki tego typu budowane są przez firmę Rockwell (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rockwell_Automation).

 
Na naszym niebie, możemy dostrzec rosyjskie Vrille 32/33, amerykańskie i chińskie załogowe oraz bezzałogowe TR 3, TR 3 A/B/C .

Nie warto bać się ośmieszania, bowiem nerwowo śmieją się tylko ci, którzy maja z tego realny zysk osiągany kosztem całego społeczeństwa.

Wszystkie, te uśmiechy psychopatów, mają pokazać wam ich lekceważenie w stosunku dla zwykłych, a zarazem niebezpiecznych ludzi.

Mamy przewagę liczebną, mamy wśród nas mądrych ludzi, mogących zniszczyć elity i chroniące ich armię, wystarczy trochę odwagi, aby odtajnić wszystko, co ukryte i zniszczyć wszystko, co działa przeciw równości i wolności. 

Jeśli pewnego dnia media ogłoszą inwazje przybyszów z kosmosu, to radziłby zastanowić się skąd znam te okręty, i skąd znam te swojskie technologie. 

Liga Świata

Reklamy