Trump i Putin, czyli wstęp do wielkanocnego holokaustu Syrii

Trump i Putin, czyli wstęp do wielkanocnego holokaustu Syrii

Marionetki elit, zwane przez masonerię prezydentami, postanowiły na bazie licznych pomówień i oskarżeń zabić za pomocą rytuałów okultystycznych niewinnych cywilów, aby odsunąć od władzy masońskiego buntownika, Baszara al-Assada i przejąć jego własność.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/czym-jest-rzad-czyli-budowa-lozy.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/01/slady-sonia-faszywa-flaga-i-gwiazdy.html

Donald Trump, psychopata nazywany przez niektórych najemników i głupków prezydentem stanów zjednoczonych ( z małej litery, bo kradzione i nazwane, nie jest tym, czym mogłoby się wydawać ), powiedział w schizofrenicznym widzie :

„ Zatwierdziłem ( aby pokazać moc autorytetu nad życiem plebsu ) bombardowania celów militarnych, które zainicjowały uprzednio atak chemiczny ( którego nie było ) … ”

Tydzień, przed tak zwanym wielkim piątkiem, okultyzm rośnie w siłę, aby udowodnić całemu światu, że władza hierarchiczna, ma tzw : prawo, sprawować władze nad życiem oraz światem i toczyć gry strategiczne, oparte na antycznej tragedii.

Wymyślony atak chemiczny, to „hańba dla ludzkości”, ale wysłanie 59 rakiet Tomahawk (USS Porter i USS Ross ) na bazę lotniczą (w kształcie litery A), to szczyt dobroczynności, demokracji i chrześcijaństwa, bowiem zamach fałszywej flagi został zrealizowany w „ żywotnym interesie bezpieczeństwa narodowego ” …

Media, nie mówią już o ludziach (choć zabitych zostało 74 osoby a rannych zostało 550 osób w tym dzieci ), mówią przede wszystkim o stratach, bowiem masońscy psychopaci inwestują wasze podatki w kreacje śmierci, negując życie za pomocą haseł o przeludnieniu.

Ba, Syrii już nie ma, bowiem Trump nie uprzedził Assada, lecz skierował zaproszenie do zabawy do Putina. Bliskowschodnia piaskownica, w której straty nie mają znaczenia, bowiem liczy się zabawa, teatr, władza, gra, strach, obojętność społeczna i zysk, a narody zamiast uderzyć od środka na rządy iluzorycznych państw, akceptują ludobójstwo, kłamstwo i medialny bełkot psychopatycznych aktorów.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/03/theatron-i-tryptyk-czyli-zycie-zwane.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/04/epikur-i-dziedzictwo-zaprzysiezonych.html

Assad, jako niepotrzebna już światu masońska marionetka, został pozbawiony iluzorycznego autorytetu i został obwiniony za ataki dokonane przez ISIS i Al Kaidę, czyli amerykańskie werbunkowe oddziały specjalne, wykorzystywane do kreacji operacji fałszywej flagi.

( Patologię i psychopatów pragnących krwi łatwo jest werbować i dostosowywać do dowolnej roli, bowiem chęć zabijania nie ma strony, ale ma licznik zwolenników i propagatorów, jak widać chorych psychicznie się nie izoluje tylko gloryfikuje i nagradza … )

Za pomocą sfingowanego konfliktu Rosja – USA, można kreować dowolne scenariusze teatralne, które zadziwią ludzi na całym świecie utrzymując ich na wiecznej widowni bezradności wobec aktorów, marionetek i właściciela teatru iluzji.

Tragedia wzbudza emocje, bowiem Rosja jak żyjący w niewiedzy bohater greckiej tragedii, staje wreszcie po stronie amerykańskiego herosa, aby zabić bliskowschodnią hydrę, władająca mityczną bronią.

Śmieszne, popatrzcie na ich gesty, słowa, ruchy, ryt cywilizacyjno kulturowy … masoneria, to sztuczny twór teatralny, mający utrzymać ludzi z dala od władzy filozofów i mistyków, sterujących teatrem iluzji.

Putin i Trump, nie są przeciwko globalizacji, są jej integralną częścią, która pokazuje wam smutny obraz waszej ignorancji i strachu przed wymyśloną siłą elit …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/03/masoni-budowniczowie-i-straznicy.html

Liga Świata

 

Reklamy