Piramida Ceausescu, lilie i ujęcia wody pitnej

Piramida Ceausescu, lilie i ujęcia wody pitnej

Logiczne łączenie niepowiązanych z sobą rzeczy, jest podstawową umiejętnością wolnego człowieka, walczącego z ideologia władzy hierarchicznej, która rozpowszechnia kult władzy człowieka nad człowiekiem …

Dydymus

Zagadka Szaleństwa

W latach 80-tych dwudziestego wieku, Ceausescu jako znany i szanowany mason, kazał wybudować kopię piramidy Cheopsa w skali 1:10.

Ten zdewastowany dziś obiekt stworzony ze szkła i metalu, posłużył do przeprowadzenia wyjątkowego eksperymentu polegającego na filtrowaniu wody za pomocą egipskich lilii.

Szklano – stalowa piramida z Pitesti, została zbudowana pod nadzorem Pani Marioar Godeanu szefowej zespołu badawczego na instytucie Biologii.

Ta „biologiczna” oczyszczalnia ścieków wykorzystująca egipskie lilie ( lotus, roślinny symbol Górnego Egiptu, aktualnie znany jako Nymphaea caerulea, zaliczany dziś do lilii wodnych ) usuwa 100 % osadu, a wykorzystane już w procesie oczyszczania rośli, mogą służyć do dokarmiania gruntów rolnych (biomasa) i rewitalizacji gruntów zatruwanych latami przez odpady chemiczne …

Iluzja spojrzenia

Ceausescu i Godeanu, jako okultyści i masoni 33 i 32 stopnia wtajemniczenia, znali wpływ piramidy na proces rozrostu lilii egipskich.

Badania ewoluowały i zespół zaczął badać wpływ piramidy na ludzkie czynniki biologiczne, a także wpływ piramidy na ludzki sen, wpływ piramidy na jedzenie, wpływ piramidy na zabliźnienie ran i leczenie chorych zwierząt, ludzi i roślin.

Nie ma nic za darmo

Badania wpływu piramidy na materie ożywiona i nieożywioną były tak obiecujące, że zwiększono zakres prac laboratoryjnych.

Rośliny rosły w zastraszającym tempie, a pracujące w piramidzie osoby nagle pozbywały się prześladujących ich chorób, jednakże polepszenie stanu zdrowia, wiązało się z licznymi zaburzeniami psychicznymi

” Jeśli będziesz podawał nieświadomym twoich działań pacjentom lek, placebo i roślinę będąca pod wpływem piramidy, to tylko w ostatnim przypadku stwierdzimy proces poprawy stanu zdrowia pacjenta, niezależnie od tego, na co była chora dana osoba, jednakże nie ma nic za darmo w przypadku pewnych roślin ustępująca choroba, zastępowana jest przez czynnik psychogenne zmieniający osobowość danej jednostki … ”

Legenda głosi, że nawet strażnicy strzegący dostępu do piramidy zostali cudownie wyleczeni, na szczególną uwagę zasługuje przypadek bezpłodnej kobiety, która po roku przebywania pod piramidą urodziła zdrowe dziecko.

Piramida od czasu upadku Ceausescu niszczeje, a badania przeszły w ręce amerykańskich koncernów farmaceutycznych.

W rzeczywistości badania nad lilią egipską, miały zupełnie inny, ukryty cel …

Wiedza starożytna spostrzegała lotos, jako jedną z pierwszych roślin :

Na początku był wodny chaos…
Wszystko pokrywała ciemność, aż do momentu… kiedy Pradawna Wodna Lilia wyłoniła się z otchłani.

Niebieska lilia powoli otwierała swoje płatki aby wyłonić młodego boga, znajdującego się w „złotym sercu” kwiatu.

Po wodach rozniósł się zapach słodkich perfum, a od ciała tego „Bożego Dziecka” zaczęło jaśnieć światło, które stopniowo wypędziło panującą ciemność.

To dziecko stało się stwórcą, Bogiem Słońca, stwórcą całego życia.

Pradawna Lilia Wodna zamykała swoje płatki każdego dnia…

Chaos panował nocą, jednak w dzień, kiedy kwiat lilii ponownie rozchylał płatki i wyłaniał się młody Bóg – powracała jasność …

Stwórca rozumiał, że jest sam… Ta samotność stawała się nieznośną.
Stwórca postanowił więc dzielić świat z innymi.

Kiedy jego myśli zaistniały – automatycznie stawały się bogami i wszystkim innym, co istnieje.

Jego myśli kształtowały te istoty,
a jego język dawał im życie poprzez nazwanie.

Myśli i słowa były potęgą – pierwotną siłą tworzenia.

Fragment starożytnego tekstu: „Wody Chaosu”

(Tutaj warto przeczytać o Sererach : http://swiatowaliga.blogspot.com/2017/05/x-syria-osirius-isis-czyli-sposob.html )

Jestem tym, który unosi światło, rozjaśnia każdą rzecz. Nie będzie dnia, w którym zabraknie tej światłości.

Twórz się dalej – stworzenie, powstawaj dalej – świecie ! Słuchaj ! Rozkazuję tobie! Jestem kosmiczną lilią wodną, która wyniosła jasność z czarnych wód otchłani, moją matką jest czarna bogini nieba.

Och ty, która mnie stworzyłaś, przybyłem ! Jestem wielkim władcą przeszłości, moc tworzenia jest w moich rękach.

Literał 42, Egipskiej Księgi Śmierci

Faktyczny cel badań

Dekonstrukcja osoby za pomocą lilii wodnej, czyli jak filozofowie i szamani tworzyli marionetki władzy i roje użytecznych niewolników

Analiza obrzędów i religijnych hieroglifów dynastycznego Egiptu, widzianych na stelach i magicznych papirusach oraz naczyniach, wskazuje na to, że ludzie posiadali głęboką wiedzę na temat lilii wodnej oraz spowodowanych przez nią odmiennych stanów świadomości.

Awataryzm Rytualny

Zgromadzone dane wskazują na to, że egipscy kapłani vel szamani, którzy byli osobami wysoko postawionymi w kastowej społeczności Egiptu, „pomagali” w procesie wędrówki dusz żywych do krainy umarłych oraz pomagali w wcieleniu się im w nowe ciała i personifikacje rośliny posiadane przez ludzkie duchy tak dobrze, jak dobrze były wykonane obrzędy szamańskie.

Z tym, że proces zmiany osobowości następował już za życia. Trwający w wiecznym amoku faraonowie i cesarzowie oraz ich ludy, byli żywymi marionetkami szamanów, kapłanów i filozofów następujących po sobie epok …

Narkotyki w wodzie

Wykonano test laboratoryjne w celu zbadania, czy są jakiekolwiek narkotyczne właściwości niebieskiej lilii wodnej.

Nie została odkryta żadna psychotropowa substancja występująca w samym kwiecie.

W książce „The Mystery of the Cocaine Mummies” Rosalie David (Manchester Museum) twierdzi, że :

” Widzieliśmy dużo scen osobowych z osobami trzymającymi kielichy z winem, opuszczając do nich kwiat niebieskiej lilii”. ”

Twierdzenie Dr Andrew Sherratt, oparte na tych przesłankach sugeruje, że kwiat lilii wodnej maczanej w winie, mógł zmienić jego chemiczną zawartość i stać się starożytnym egipskim narkotykiem, pomagającym szamanom w rytuałach religijnych.

( Rumuńscy badacze sprawdzali wpływ różnych form zanieczyszczeń wydalanych z moczem, które wywoływały w procesie oczyszczania ścieków reakcje chemiczną z liliami … )

Lilie przywieziono z Kairu do Anglii (dziewiętnaście z nich otwierało się, gdy wschodziło słońce) Kwiaty zanurzono w winie i po kilku dniach dwaj ochotnicy, którzy nie wiedzieli nic o starożytnym Egipcie i lilii wodnej, poddali się próbie i wypili wino.

Nucyferyna

24 sierpnia 1998 roku, w Angielskiej telewizji, odbyła się transmisja ostatniej części programu „Sacred Weeds” …

W programie zbadano niebieską lilię wodną, (Nymphaea caerulea), która nigdy wcześnie nie była poddana testom na psychoaktywne właściwości (naprawdę ?!?!)… wykryto substancję – alkaloid, nazywany „nuciferine” (nucyferyna), rozpuszczalny w alkoholu ale nie znany dotychczas jako psychoaktywny.

Dziewiętnaście świeżych kwiatów lilii namoczono na kilka dni w winie. Kwiaty następnie usunięto a wino zostało wypite przez dwóch ochotników, Marię i Roberta. Doświadczenie przebiegło w następujący sposób :

17. 25 : Wypito wino
17. 40 : Robert:

„Czuję się dobrze, jestem dosyć podekscytowany”

Maria: „Czuję się dobrze…lekko zarumieniona…dużo bardziej zrelaksowana.
Jestem trochę weselsza…bardziej rozmowna”

Robert: „Czuję się bardzo dobrze, zrelaksowany…”

Maria: „Nigdy nie czułam się tak wcześniej”

18: 00 : Rob i Maria poczuli się niespokojnie, zaczęli spacerować po dworze, mimo, że padało.

18 :37 : Usiedli na ganku, chroniąc się przed deszczem.

Robert: ” Zdecydowanie coś czuję…”

Maria: ” Czuję się bardziej gadatliwa …”

18: 40 ; Rob poczuł, że efekty ustępują.

Maria: „Widzisz rzeczy bardziej wyraźnie, czysto….wzruszam się patrząc się na przedmioty.”

20: 10 : Robert i Maria zjedli kwiaty [wyciągnięte z wina] i efekty zdawały się powracać.

20: 37 : Robert: ” To wyostrza twoją percepcję, postrzeganie…możesz zauważyć więcej rzeczy, więcej szczegółów”

Pod koniec dnia obydwoje byli bardzo znużeni. Następnego dnia rano czuli się całkiem dobrze poza lekkim bólem głowy.

Maria: „Mój umysł był bardzo wyostrzony, jeszcze teraz czuję się bardzo odprężona psychicznie.”

Robert: „…Zadowolenie, odpoczynek, szczęście, relaks, powiększana świadomość .”

Farmakolog analizował skutki tej euforii. Inny specjalista porównał skutki do innych środków, mianowicie do MDMA (ecstasy).
The Blue Water Lily, Colin Byrne

Nymphaea caerulea, zawiera anty-spazmatyk nazywany Nucyferyna i aporphynę (aporphine)…

Dawkowanie: Zwykle około 3-5 kwiatów, lub około 5g. Metoda: jedzenie (przyjęte w kapsułce działają dłużej) lub herbatka (użyj ok 20-25ml wody w celu uzyskania większego roztworu). Metoda przemysłowa umieszczenie lilii na początkowym procesie oczyszczania ścieków.

( Tajemnica : od wielu lat wybrani producenci alkoholi, leków i wybranych produktów spożywczych dodają aporphine i nucyferynę do swoich produktów, uzależniając masy od narkotyków … )

Historia tej rośliny mówi, że działa jako hiphotyczny środek uspokajający, który powoduje obojętność, bezradność i doskonale łączy się z fluorem dostarczanym razem z wodą.

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/12/22/flouryzacja-kontrola-mas/

Występuje tu większe podobieństwo do konopii, kodeiny lub propoxyphene; może być lekko halucynogenny (ale przy większych dawkach), ale głównie hipnotyczny, jak konopie czy opiaty, o czym doskonale wiedzą ludzie, którzy przez idee tabu i dekonstrukcji, chcą wam podawać narkotyki w celu wdrożenia programu : Kontrola i Sen

Amok i porządnie

Niebieska lilia wodna była również symbolem seksualności – Dr Liz Williamson mówił o kwiecie w następujący sposób: ” wywołuje on efekty podobne do Viagry „.

Kobiety ubiegały się o niebieską lilię. W pewnych erotycznych scenach papirusu Turyńskiego (Turin papirus) pokazane są skromno ubrane kobiety z głowami przystrojonymi w białe lilie.

Kult ciała wpajany był do różnych grup społecznych, dzięki ideologii wolności płynącej z natury, muzyki i rytuałów, czego przejawy są obserwowane i dziś na bazie przeróżnych form tzw : zabawy i kultury.

Będę mówił do Ptah, Pana Prawdy:

Daj mi dziś wieczór mój dobytek.
Rzeka jest jak wino.
Bóg Ptah jest kępą trzciny,
Bogini Sekhmet jest bukietem kwiatów,
Bogini Yadyt jest jak pąk wodnych lilii,
Bóg Nefertem jest jak otwarta lilia wodna.
Moja miłość będzie szczęśliwa!
Świt oświetla jej piękno.

Poemat miłosny 19’tej Dynastii”, Harris 500 papirus

Qedeshet, syryjska bogini miłości, którą Egipcjanie utożsamili Min, była przedstawiana jako naga kobieta stojąca z tyłu lwa, trzymając węże i pąk lilii wodnych.

Lilie łączą dwie role bogini – urodzaju – mnożenia i seksualności, jednak nie chodzi tu o naturalny proces mnożenia, lecz proces mnożenia rytualnego, dzięki czemu władza kontroluje potrzebną jej populacje niewolników.

Siła – narkotyk – wiara – posłuszeństwo – praca – śmierć – rytualizm ponad wolność i równość społeczną.

Wśród przedmiotów ofiarowanych Hathor, znalazły się misy z namalowanymi na ich obrzeżach liliami wodnymi ponownie nawołując do urodzajności, odnowienia życia i odrodzenia (hieroglify z wodną misą były także odwołaniem do kobiety, którą A.H. Gardiner w Egyptian Grammar przedstawił jako pochwę, łączącą w tym przypadku lilię wodna z urodzajnością).

Egipska idea seksualności była identyfikowana z tworzeniem. Istnienie kwiatu stworzenia łączyło ludzką urodzajność i seksualność.

Obrazy kobiet trzymających kwiat, mogą nawiązywać do jej zdolności rodzenia dzieci, bądź do pożądania seksualnego, również obrazy ludzi niosących niebieskie kwiaty mogą świadczyć o jego znaczeniu w ówczesnym społeczeństwie.

„Kiedy będziesz patrzeć w jego jasność,
twoje oczy nasycą się dynamiczną siłą,
wtedy oddech w twoich nozdrzach poszerzy się. ”

„Horus, rozmowa o Blue Water Lily”, Grecko-Rzymska świątynia Horusa w Edfu

Co to ma wspólnego z iluzją naszej rzeczywistości :

Woda została skażona poprzez działania koncernów farmaceutycznych o czym pisałem m.in. tutaj :

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/bierzesz-leki-ryby-i-ptaki-maja-problem.html

Od czasów antycznych, używa się ujęć wody do wyniszczania, podporządkowywania, trucia i hipnotyzowana całych społeczności, m.in. pisałem o tym tutaj :

http://samostanowienie.blogspot.com/2017/04/solon-demokracja-i-ludobojstwo.html

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/12/22/flouryzacja-kontrola-mas/

Władza sprawuje rządy za pomocą przejęcia kontroli nad podstawowymi pragnieniami i nałogami człowieka, stąd też potrzeba kontrolowania źródeł utrzymywania pożywienia, oraz kontrola nad źródłami wody pitnej, przy jednoczesnym siłowym gromadzeniu ludzi w miastach będącymi obozami pracy …

Państwo handlowe, będące reprezentantem władzy ogólnoświatowej pozbywa się ujęć wody, które wykorzystywane są do manipulacji społeczeństwem narkomanów, żyjących w transie, który akceptuje iluzje rzeczywistości …

Walka o wodę trwa , a z każdą kroplą chemicznie wzbogaconej wody, jest mniej świadomości w człowieku …

Myślcie w sposób trójwymiarowy i przestrzenny, wejdźcie w sam środek każdego pseudo problemu, tworzonego przez władze, nie dajcie sobą manipulować, każde badanie naukowe, dąży do zwiększenia kontroli nad człowiekiem …

Jeśli elita chroni swe narządy i ciała, musi w tym być prawda, do której zwykły człowiek nie jest dopuszczany przez strach o utratę władzy nad ludem :

” Czterech synów Horusa chroni słoje ze świętymi narządami.

Imsety, z głową człowieka, obrońca wątroby,
Hapy, z głową pawiana, jest obrońcą płuc,
Duamutef, z głową szakala obrońca brzucha i Qebehsenuef, z głową sokoła, obrońca jelit … ”

Są oni bardzo często pokazywani jak stoją na kwiecie niebieskiej lilii wodnej.

” Musieli być stworzeni jak Nefertem, za pośrednictwem wodnej lilii z czarnych czeluści Nun. ”

” Czterej bogowie zostali wybawieni przez krokodyla – boga Sobek, na rozkaz Ra, dał im ich późniejsze obowiązki.

Oni też uczestniczą przy sądach zmarłych
w „Komnatach Ma’ati”, gdzie stoją przed Ozyrysem na wpół otwartej
lilii wodnej. ”

Społeczeństwo spowite w nałogu i władza żyjąca amokiem władzy, pozwala szamanom, kapłanom i filozofom robić wszystko, na co mają oni ochotę …

Wielokrotnie wspominałem wam, że narkotyki są ważnym elementem kontroli społecznej, marihuana, tak jak i lilia wodna, służą władzy.

Prawidłowe użycie narkotyków, wiąże się z wiedzą alchemiczną, astronomiczną i przeróżnymi formami przekształceń psychologicznych, dążących do wyprodukowania człowieka biernego, a jednocześnie użytecznego, wierzącego w to, co go w sposób sztuczny otacza …

Inżynieria społeczna, psychologia i alchemia pozwoliły przekształcić człowieka i stworzyć jego formę na nowo, jako nieświadomego swej roli niewolnika, żyjącego w iluzji fetyszu, popędu i nałogu.

Logika, pozwala wyzwolić się z potrzeb, będących tylko formami ukrytych rozkazów i nakazów, rozprzestrzenianych w społeczeństwie w formie pragnień emocjonalnych, które nie niosą w sobie prawdy i logiki.

Aby obudzić się ze snu we śnie, potrzebna jest wam umiejetność prawidłowego zrozumienia własnej tożsamości, która nie akceptuje iluzji życia na pograniczu szaleństwa i amoku dążącego do wiary w idee władzy …

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie

Reklamy